FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Murphy Brown (193) - serial komediowy, USA
08:20 Giełda - program o rynku kapitałowym
08:30 Wiadomości
08:42 Pogoda
08:45 Słowa, słówka i półsłówka - teleturniej
09:10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
09:25 Domowe przedszkole - program dla dzieci
09:55 Porozmawiajmy o dzieciach
10:05 Milagros (96/200) - serial obyczajowy, Argentyna/Włochy 1993
10:50 Aukcja, czyli jak kupić van Gogha - teleturniej
11:20 Arcydzieła (15): "Sonia Delaunay - elektryczne pryzmaty" - film dokumentalny, Wielka Brytania
11:30 Polski Nobel: Nauki chemiczne
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes - rolniczy magazyn informacyjny
12:20 Magazyn notowań: Nowości warzywne spod szkła, Nasiona na medal
12:45 Klub samotnych serc
13:10 Pytania o demokrację: Kultura polityczna
13:40 Kompozytorzy: Gioacchino Rossini
13:50 Kochać dziecko - program edukacyjny
14:10 Ciuchcia - program dla dzieci
14:35 Dziewczyna z oceanu (61/78) - serial, Australia
15:05 Magazyn parlamentarny - program publicystyczny
15:30 Teleexpress Junior
15:40 Raj - program dla młodych widzów
16:05 Rower Błażeja - program dla młodych widzów
16:30 Moda na sukces (758) - serial, USA
17:00 Teleexpress
17:25 Klan (165) - serial, TVP 1998
17:50 Gość Jedynki
18:00 Teleturniej piłkarski
18:20 Flesz - Wiadomości
18:25 360 stopni dookoła ciała: Komórki nadziei
18:50 Reporter
19:00 Wieczorynka: Krecik lekarzem
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:15 J. A. G. - Wojskowe Biuro Śledcze (18/22) - serial, USA 1997
21:00 Jaka emerytura - program publicystyczny
21:05 W centrum uwagi - program publicystyczny
21:25 CZAS NA DOKUMENT: Ci wspaniali drapieżcy - serial dokumentalny, RPA
22:20 Ich pierwsze miłości - program Marty Umer
22:45 Euroexpress - program publicystyczny
23:00 Wiadomości
23:10 Sport
23:15 W cieniu Everestu - reportaż
23:50 W stronę domu - dramat obyczajowy, Finlandia 1989
01:20 Muzyczna noc z gwiazdą: Billy Joel w Nowym Jorku - koncert
02:05 Zakończenie programu
Tvp2 1992 2000 logo version 2-14116

07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych (powt.)
07:30 Dziennik krajowy - serwis informacyjny
07:50 Studio urody - program sportowo-rekreacyjny
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy (72) - serial, TVP 1998
09:00 Świat kobiet - magazyn (tel. 0-700 352 77)
09:35 Krok za krokiem (80) - serial komediowy, USA 1994
10:00 Przyroda Japonii (3): Listy z sąsiedztwa - film dokumentalny, Japonia
10:30 Duety do mety - teleturniej (powt.)
11:00 Zapach perfum (13) - serial, Francja/Włochy 1996
12:00 KOC - Komiczny Odcinek Cykliczny
12:30 Familiada - teleturniej (powt.)
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy - serwis informacyjny (powt.)
13:40 Sunny i pies, który wszystko słyszał (2/4) - serial, Wielka Brytania 1997
14:10 Kabaret Potem przedstawia: Serca jak motyle - program artystyczny
15:10 Podróż do ziemi obiecanej (13) - serial obyczajowy, USA 1996
16:00 Panorama
16:10 Krzyżówka szczęścia - teleturniej
16:40 Świat wokół nas: Bliżej Europy
17:10 W okolice Stwórcy - magazyn
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque - teleturniej
19:05 Kocham kino - magazyn filmowy
19:35 Bądź mistrzem: Katarzyna Krasowska
20:00 Linia specjalna - program publicystyczny Barbary Czajkowskiej
21:00 Z archiwum X (18) - serial sensacyjny, USA 1997
21:50 Dwójkomania
22:00 Panorama
22:27 Pogoda
22:35 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych
22:40 Ekspres reporterów - magazyn
23:15 KOCHAM KINO: Miłość Adeli H. - dramat psychologiczny, Francja 1975
00:55 Peter Gunn (68) - serial prod. USA
01:20 Peter Gunn (69) - serial prod. USA
01:50 Zakończenie programu
Tvpoloniaekran

07:00 Program dnia - TV Polonia zaprasza
07:05 Dziennik krajowy - seriwis informacyjny
07:25 Sport telegram - przegląd wydarzeń sportowych
07:30 Dziecko, troski i radości - magazyn
07:45 Rock-Blues-Guitar - lekcja gry na gitarze
08:00 Południk 19. - magazyn geograficzno-podróżniczy dla dzieci
08:20 Kolorowe nutki - program muzyczny
08:30 Mała księżniczka - film animowany (powt.)
09:00 Wiadomości
09:10 Mówi się... (powt.)
09:30 CZARNO-BIAŁE I W KOLORZE: Dziewczyna z dobrego domu - komedia, Polska 1962
11:00 Mała rzecz, a cieszy - filmy animowane (powt.)
11:10 Kraina uśmiechu - porgram muzyczny (powt.)
12:00 Wiadomości
12:10 Tydzień Prezydenta (powt.)
12:30 Klan (161) - telenowela, TVP 1998
12:55 Auto-moto-klub - magazyn sportów motorowych
13:05 Krzyżówka szczęścia - teleturniej (powt.)
13:30 Swój - cykl dokumentalny (powt.)
13:50 Dziennik Telewizyjny - program satyryczny (powt.)
14:00 Książę - film fabularny (powt.)
15:00 Panorama
15:20 Program dnia
15:30 Oto Polska - program P. Jaźwińskiego
16:00 Klan (161) - telenowela, TVP 1998 (napisy w języku angielskim)
16:30 Panna z mokrą głową (4/6) - serial, TVP 1994
17:00 Teleexpress
17:15 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim)
17:35 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka
18:00 Liga przebojów: Propozycje
19:00 Tata, a Marcin powiedział... - serial
19:10 Reporter
19:20 Dobranocka: Ferdynand Wspaniały
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 Pogoda
20:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988
21:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera
21:30 Artyści scen polskich - reportaż
22:00 Sprawa Bulskiego - film dokumentalny
22:30 Panorama
23:05 W centrum uwagi - program publicystyczny
23:20 Spotkanie młodzieży w Mediolanie - relacja z corocznego zjazdu młodzieży chrześcijańskiej
23:50 MŁODZI WIRTUOZI: Koncert dla talentu
00:25 Magazyn parlamentalny - program publicystyczny
00:45 Program dnia oraz Powitanie widzów amerykańskich
00:50 Dobranocka za oceanem: Ferdynand Wspaniały
01:00 Wiadomości, Sport, Pogoda
01:30 Liga przebojów: Propozycje (powt.)
02:30 Panorama (powt.)
03:05 Królewskie sny (3/8) - serial historyczny, Polska 1988 (powt.)
04:10 Muzyczny gwiazdozbiór: Budka Suflera (powt.)
04:30 Artyści scen polskich - reportaż (powt.)
05:05 Sport z satelity (powt.)
05:35 Klan (161) - serial, TVP 1998 (powt.)
06:00 W centrum uwagi - program publicystyczny (powt.)
06:15 Liga przebojów: Szczęśliwa trzynastka (powt.)
06:40 Zaproszenie: Obrazki z Mazowsza (2) - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (napisy w języku angielskim) (powt.)
07:00 Zakończenie programu
WOT95-00bug

07:00 Bajki dla Jasia i innych dzieci - serial animowany, Niemcy
07:30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - serial animowany
07:55 Świat dzikich zwierząt - serial przyrodniczy
08:00 Kurier poranny
08:10 Klient - magazyn konsumentów
08:30 Indianie północnoamerykańscy (19/21) - serial dokumentalny, USA
09:00 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
09:25 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
09:50 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
10:40 Sto niemieckich lat - serial dokumentalny
11:10 Bosonogi buszmen - film dokumentalny, Australia 1995
12:05 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
13:35 Sprawy osobiste - film dokumentalny, USA 1996
14:30 Rozmowa dnia - prowadzi Krzysztof Skowroński
15:00 Kino klubu podróżników
15:30 Wiadomości Kuriera
15:35 Telewizyjny Kurier Województw
15:55 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów
16:00 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny
16:10 Dżingiel - program muzyczny dla dzieci
16:30 Gorzkie dziedzictwo (113) - serial, Wenezuela
17:00 Gorzkie dziedzictwo (114) - serial, Wenezuela
17:30 Wiadomości Kuriera
17:40 Sekrety Warszawy - konkurs dla widzów
17:45 Reportaż dnia
18:00 Panorama
18:10 Telewizyjny Kurier Warszawski
18:35 Co, gdzie, kiedy? - informator kulturalny
18:45 Tak czy inaczej - program publicystyczny
19:00 Klan (45) - telenowela, TVP 1997
19:25 Temat dnia
19:30 Magazyn nie tylko sportowy
20:00 Cywilizacja - program Kennetha Clarka - serial dokumentalny
20:50 Symbole wzornictwa XX wieku - film dokumentalny
21:00 Jak było, co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy - reportaże z OTV Katowice i OTV Bydgoszcz
21:30 Telewizyjny Kurier Warszawski
21:38 Pogoda dla Warszawy
21:40 Rozmowa dnia - prowadzi Ernest Skalski
22:00 Umarłem, aby żyć - film fabularny, Polska 1984
23:30 Bangkok Hilton (1/6) - serial sensacyjny, Wielka Brytania/Australia/USA 1989
00:20 Sto niemieckich lat (10/52) - serial dokumentalny
00:50 Zakończenie programu
Polsat-2

06:00 Piosenka na życzenie
07:00 Kto się boi wstać - program poranny
07:45 Polityczne graffiti
07:55 Poranne informacje
08:00 Kapitan N. (19) - serial animowany dla dzieci
08:30 Star Trek: Stacja kosmiczna (73) - serial SF, USA
09:30 Żar młodości (610) - serial obyczajowy, Kanada
10:30 Grom w raju (12/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994
11:30 Baza Pensacola (17) - serial sensacyjny, USA
12:30 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998 (powt.)
13:00 Idź na całość - show z nagrodami
14:00 Link Journal - magazyn mody
14:30 Magazyn
15:00 Gdzie się podziała Carmen SanDiego (2) - serial animowany, USA
15:25 Drzewko szczęścia - gra-zabawa
15:50 Michael Logozzo gorąco poleca - program kulinarny
16:00 Informacje
16:15 Alf - serial komediowy, USA 1986-1990
16:45 Na południe (43) - serial sensacyjny, Kanada 1995
17:45 Na własnych śmieciach (1/20) - serial komediowy
18:15 Świat według Bundych - serial komediowy, USA
18:45 Informacje
18:55 Prognoza pogody
19:00 Grom w raju (13/22) - serial sensacyjny, USA 1993-1994
20:00 Miodowe lata - serial komediowy, Polska 1998
20:30 Trzy na jednego - melodramat, USA 1992
20:50 Losowanie LOTTO (w przerwie filmu)
22:20 Telewizyjne Biuro Śledcze - magazyn kryminalny
22:55 Wyniki losowania LOTTO
23:00 Informacje i Biznes Informacje
23:10 Pogoda z Coldrexem
23:15 Polityczne graffiti
23:25 Życie jak poker (27) - telenowela, Polska 1998
23:55 Motowiadomości
00:25 Pożegnanie
Rtl 7

06:20 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia
06:45 Na zawsze - serial obyczajowy, USA
07:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Bionic Six
08:40 Nowe przygody Lassie (1) - serial dla młodzieży, USA
09:05 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA
09:30 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997
10:15 Północne wybrzeże - film przygodowy, USA 1987
11:55 Kiedy miłość zabija (1) - serial sensacyjny, USA 1993
13:00 Teleshopping
14:15 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy, Holandia
14:40 Ukryta kamera - program rozrywkowy
15:30 ODJAZDOWE KRESKÓWKI: Kacper, Woody Woodpecker, Simba - Król Lew, Bionic Six
16:20 Z ust do ust - serial
16:45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy, USA
17:10 Kameleon - serial SF
18:00 Sunset Beach - serial obyczajowy, USA 1997
18:50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz Prognoza pogody
19:00 Zoom - magazyn sensacji
19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA
20:00-23:00 KOMEDIOWY WTOREK
20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986
21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego
23:00 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny
23:15 Bez odwrotu - dramat obyczajowy, USA 1992
00:50 Świat Audobona
01:35 Kameleon - serial SF
02:20 Zoom - magazyn sensacji
02:50 Zakończenie programu
Nasza TV

07:45 Świat biznesu - magazyn gospodarczy
08:00 Opowieści z klonowego miasta (52) - serial animowany
08:30 Korsarze (1) - serial
09:00 Nie ma jak w domu (76) - serial obyczajowy, Australia 1995
09:30 Horoskop na dziś
09:35 Antonella (ost.) - serial
10:30 CINEMA - magazyn filmowy
10:55 Ręce do góry - talk-show
11:25 City (249) - serial
11:50 Nasz sklep - zakupy w TV
12:10 Diabelska miłość (1) - serial obyczajowy
13:00 Horoskop na dziś
13:05 Nasz sklep - zakupy w TV
13:30 City (250) - zakupy w TV
14:00 Propozycje do listy przebojów podwórkowych Bohdana Łazuki
14:05 Tylko jedno życie (88) - serial, USA 1993
14:55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów
15:00 Loving (123) - serial
15:30 Nie ma jak w domu (77) - serial obyczajowy, Australia 1995
16:00 Już czwarta - informacje, ciekawostki, porady
16:25 Korsarze (2) - serial
16:55 Diabelska miłość (2) - serial obyczajowy
17:45 Z ostatniej chwili (1) - serial, USA
18:40 Nasze wiadomości
19:00 Zoom - magazyn sensacji
19:30 Nowe przygody Lassie (2) - serial dla młodzieży, USA
20:00 Niespodzianka z Szanghaju - komedia, Wielka Brytania 1986
21:45 Wieczór z wampirem - talk-show Wojciecha Jagielskiego
23:00 Nasze wiadomości
23:20 Horoskop na jutro
23:25 Błękitna krew - film fabularny, USA 1990
01:00 Muzyczny regał - program muzyczny
01:55 Techno party - program muzyczny
02:25 Zakończenie programu
Logo-19

06:25 Dzień dobry w TVN
06:30 Kropka nad i
06:50 Dzień dobry w TVN
06:55 Hardcastle i McCormick (64) - serial sensacyjny
07:45 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA
08:10 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci
08:35 Conan łowca przygód (6) - serial animowany
09:00 Esmeralda (89) - serial obyczajowy, Meksyk
10:00 Manuela (160) - telenowela
11:00 Jolanda (254) - telenowela
11:30 Telesklep
12:00 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki
12:30 Fakty, ludzie, pieniądze - magazyn
13:00 Czas to pieniądz - teleturniej
13:30 Maria Izabela (1) - serial obyczajowy, Meksyk
14:00 Inspektor Gadżet (58) - serial animowany dla dzieci, USA
14:25 Łebski Harry (16) - serial animowany dla dzieci
14:45 Bosco (6) - serial animowany
15:15 Pod koszem (46) - serial dla młodzieży, USA
15:45 California Dreams (18) - serial dla młodzieży, USA
16:15 Pacific Drive (210) - serial obyczajowy, Australia
16:45 Nie do wiary - opowieści niesamowite
17:15 TVN Fakty regionalne
17:30 Telewizjer - magazyn sensacji i rozrywki
18:00 Esmeralda (90) - serial obyczajowy, Meksyk
18:55 Pogoda
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:30 Maria Izabela (2) - serial obyczajowy, Meksyk
20:00 Różowa Pantera - komedia, USA 1963
22:15 Millenium (16) - serial sensacyjny, USA
23:15 TVN Fakty
23:20 Kropka nad i
23:42 Pogoda
23:45 Prawnicy z Miasta Aniołów (47) - serial obyczajowy, USA
00:45 Supergliny - magazyn policyjny
01:15 Granie na ekranie
200px-Canal+ logo.svg

07:00 Diabelski młyn - filmy animowane
07:20 Sto zdjęć naszego stulecia
07:30 Muzyczny Budzik
08:00 Aktualności filmowe
08:30 Mały Elvis i przyjaciele
08:55 Powrót na ziemię
10:20 Kaskaderzy - film animowany
10:45 Twarz - film sensacyjny
12:30 Reflektor
13:30 Pierścień z czarną (...)meą - film przygodowy, Francja
14:55 Rock-and-roll (...)jącego spodka
15:10 Długi pocałunek na dobranoc - film sensacyjny
17:10 Kundle i reszta - serial
17:35 Mały Elvis i przyjaciele
18:00 Nie przegap
18:05 Diabelski młyn - filmy animowane
18:30 Nigdzie indziej
19:00 Nigdzie indziej
19:30 Diabelski młyn - filmy animowane
19:50 Aktualności filmowe
20:00 Nanou - dramat
21:45 Sabotaż - film sensacyjny
23:25 Spotkanie
01:25 Żona kosmonauty
03:05 Świąteczna gorączka
04:35 Bilet powrotny
06:30 Tajemnice oceanu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki