FANDOM


Logo

05:15 Pierwszy krzyk - odc. 1, cykl dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Rolnictwo na świecie
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Rok 2030: Serum 21, kraj prod.Kanada (2001)
09:00 Budzik - Litery
09:25 Sąsiedzi: Czarne pudełko [55], serial animowany kraj prod.CZECHY (2003)
09:35 Teletubisie - odc. 127/156, serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
10:05 Jaka to melodia? - finał lutego; teleturniej
10:55 Wielki świat małych odkrywców - Czysto wszędzie ; magazyn
11:10 Rue Wiertz 60 - Rola Parlamentu Europejskiego w unijnym systemie decyzyjnym; cykl reportaży
11:40 ZUS dla ciebie; program poradnikowy
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc. 3235, serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc. 3236, serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Klan - odc. 1225; telenowela TVP
13:25 Plebania - odc. 834; telenowela TVP
13:50 Jaka to melodia? - odc.1400; teleturniej muzyczny
14:15 Bulionerzy - odc. 42 - Stały związek; serial komediowy TVP
14:40 Zwierzowiec - Związki małżeńskie odc. 68
15:00 Wiadomości
15:10 Mieszkać w Europie - Nowe życie; reportaż
15:30 Łossskot!; magazyn kulturalny
16:05 Moda na sukces - odc. 3237, serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc. 3238, serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Tadeusz Nalepa - wspomnienie
17:30 Klan - odc. 1229, telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1401; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 838; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Pani Pająkowa i jej przyjaciele ze Słonecznej Doliny: Duży zielony owad, serial animowany kraj prod.Kanada (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja
21:10 Zaproszenie do Teatru Telewizji
21:20 Teatr Telewizji - Norymberga; spektakl teatralny
22:50 Z refleksem; program publicystyczny
23:10 Regał; magazyn literacki;
23:40 Żądza krwi IV - Czas zbrodni i tworzenia, odc. 1, serial sensacyjny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:10 Wojna z ptasią grypą, film dokumentalny kraj prod.Francja (2006)
02:05 Zakończenie dnia
Logo-2

05:50 Statek miłości - odc. 184/249, telenowela kraj prod.USA (1984)
06:40 Statek miłości - odc. 185/249, telenowela kraj prod.USA (1984)
07:30 Przystanek praca
07:40 Dwójka Dzieciom - Globert przedstawia niezwykły świat natury - Odc 11/52, kraj prod. Niemcy, Wielka Brytania (2004)
08:05 Na dobre i na złe - odc. 174 Fatalny błąd
09:00 Pytanie na śniadanie
10:45 Codzienna 2 m. 3 - odc. 41; serial komediowy TVP
11:15 Magnum - odc. 35/162 Randka komputerowa, serial kraj prod.USA (1981)
12:05 Allo, Allo - odc. 83/84; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1992)
12:40 Rodziny grubasów - odc. 6; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:10 Jesteś tym, co jesz (seria II) - odc.4; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
13:40 Znaki czasu; magazyn
14:00 Zakręcony tydzień - odc. 5; widowisko
14:35 Dr Quinn - seria III, odc. 15, kraj prod.USA (1995)
15:25 Dlaczego... - program reporterski
15:45 Program lokalny
16:00 Panorama
16:15 Pogoda
16:20 Na dobre i na złe - odc. 285 Gasnąca gwiazda; serial TVP
17:15 Z Dwójką bezpieczniej
17:30 Magazyn Ligi Mistrzów
18:00 Zorro - odc. 12/78, serial kraj prod.USA (1957)
18:25 Flesz Panorama
18:30 Program lokalny
18:45 Panorama
19:05 Oto jest pytanie - odc.40; teleturniej
19:35 Parodia jest dobra na wszystko ; program kabaretowy
20:05 M jak miłość - odc. 476; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 235
21:05 mc 2- Maszyna czasu Manna i Materny - (5)
22:00 Panorama
22:20 Biznes
22:25 Sport Telegram
22:35 Pogoda
22:40 Warto rozmawiać - Słabości i siła Kościoła
23:40 Alfabet Bartoszewskiego - odc. 3; felieton
23:50 Kryminalne zagadki Las Vegas - s. IV, odc. 20/23; serial sensacyjny kraj prod.USA, Kanada (2003)
00:35 Wieczór artystyczny - Wszyscy jesteśmy romantyczni - Tadeusz Nalepa; film dokumentalny
01:20 Zakończenie programu
120px-Logo Polsat.svg

06:00 Wstawaj! Gramy!
06:50 Sidła miłości (45) - telenowela
07:45 TV Market
08:00 Halo! Kasa!
08:55 Roseanne (34) - serial komediowy
09:25 Rodzina zastępcza (44): Kronika rodzinna - serial komediowy
10:00 Sekret Laury (23) - telenowela
11:00 Ambush Makeover
11:30 Samo życie (848) - serial obyczajowy
12:00 Dom nie do poznania
12:55 Jesteś moim życiem (45) - telenowela
13:55 Pierwsza miłość (457) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (185) - serial komediowy
15:15 Rodzina zastępcza (45): Straszna szafa - serial komediowy
15:50 Wydarzenia, Pogoda
16:25 Interwencja
17:00 Gra w ciemno
18:00 Pierwsza miłość (458) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Samo życie (849) - serial obyczajowy
20:00 Z Archiwum X (148) - serial sensacyjny
21:00 Skarb narodów - film przygodowy, USA 2004
23:55 Nieustraszeni
00:55 Bumerang
01:35 Magazyn sportowy
03:35 Nocne randki
05:55 Zakończenie programu
Logo-19

05:35 Uwaga!
05:55 Telesklep
06:45 Weronika Mars (20) - serial kryminalny
07:35 Zielone drzwi
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska
09:05 Wykręć numer
10:10 Fabryka gry
11:10 Detektywi
11:40 Rozmowy w toku
12:50 W-11 - wydział śledczy
13:20 Pokojowe rewolucje
14:00 Weronika Mars (21) - serial kryminalny
15:00 Prawo pożądania (17) - telenowela
16:00 Fakty
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska
17:15 Rozmowy w toku
18:25 Detektywi
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 - wydział śledczy
20:55 Na Wspólnej (771)
21:30 Szymon Majewski Show
22:35 Taniec z gwiazdami: Kulisy
23:05 Hela w opałach (10): Hela w centrum wydarzeń
23:35 Firma
00:05 Wydanie drugie poprawione
00:35 Multikino
01:00 Co za tydzień
01:25 Uwaga
01:45 Nocne igraszki
02:45 Telesklep
03:05 Nic straconego
TVP3 Regionalna

06:00 Kurier - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, Przegląd prasy 06:12, 06:22, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23, 07:40; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:10, 06:40, 07:10, 07:38; STEREO
06:10 Serwis sportowy; STEREO
06:40 Serwis sportowy; STEREO
07:10 Serwis sportowy; STEREO
07:40 Serwis sportowy; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:15 Kurier; STEREO
08:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
08:24 Przegląd prasy; STEREO
08:25 Kamera Kuriera
08:30 Kurier; STEREO
08:35 Przegląd prasy; STEREO
08:40 Serwis sportowy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier; STEREO
09:05 Przegląd prasy; STEREO
09:10 Serwis sportowy; STEREO
09:15 Kurier; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:20 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:25 Kamera Kuriera
09:30 Kurier; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:00 Kurier; STEREO
10:03 Serwis sportowy; STEREO
10:05 Serwis Kulturalny
10:10 Kurier; STEREO
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:55 Serwis Kulturalny
11:00 Kurier; STEREO
11:04 Kurier Biznes
11:30 Kurier; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:50 Serwis sportowy; STEREO
11:55 Serwis Kulturalny
12:00 Kurier; STEREO
12:05 Kurier Świat; program publicystyczny
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny
12:58 Kurier; STEREO
13:00 Kurier Komentarze
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:50 Serwis sportowy; STEREO
13:55 Serwis Kulturalny
13:58 Kurier; STEREO
14:00 Kurier Świat; program publicystyczny
14:30 Kurier; STEREO
14:45 Pogoda; STEREO
14:49 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:55 Serwis Kulturalny
14:58 Kurier; STEREO
15:00 Kurier Komentarze
15:30 Kurier; STEREO
15:40 Pogoda; STEREO
15:45 OTV - PASMO LOKALNE
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Kurier; STEREO
16:00 Serwis ekonomiczny; STEREO
16:05 Serwis sportowy; STEREO
16:10 Rozmowa dnia
16:30 Kurier; STEREO
16:50 Pogoda; STEREO
16:54 Serwis Kulturalny
16:55 Kurier; STEREO
17:00 Plus - minus; magazyn
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier
20:30 Kurier; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar; program publicystyczny
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn
22:30 Kurier; STEREO
22:35 Pogoda; STEREO
22:40 16/16; cykl reportaży
22:55 Kurier; STEREO
23:00 Sportowy Wieczór; STEREO
23:30 Kurier; STEREO
23:50 Pogoda; STEREO
23:54 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:15 Władcy Majów, cz. II (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plus - minus; magazyn
01:15 Trzeci wymiar; program publicystyczny
01:45 Kurier; STEREO
02:05 Pogoda; STEREO
02:10 Plus - minus; magazyn
02:20 Telekurier
02:45 Władcy Majów, cz. I (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:10 Władcy Majów, cz. II (Lords of the Maya); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1997); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:40 Zakończenie dnia
TV4 Poland 2006

05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - mag. filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - mag. reklamowy
08.30 FIFA Futbol Mundial - mag.
09.00 Australijskie oceanaria (7) - serial dokumentalny
09.30 Kamienica - pr. rozrywkowy
10.30 Jesteś moim życiem (131) - telenowela
11.35 Kamienica - pr. rozrywkowy
12.05 Kinomaniak - mag. filmowy
12.35 VIP - wydarzenia i plotki
13.10 Wygraj fortunę - program interaktywny
15.20 Super Robot Monkey Team Hypeńorce Go! (7) - serial animowany
15.50 Młodzieńcza miłość (107) - telenowela
16.50 Pensjonat Pod Różą (94) - serial obyczajowy
17.50 Łowcy skarbów (5) - serial przygodowy
18.55 Jesteś moim życiem (132) - telenowela
20.00 Tajemniczy element (17) - serial SF
21.00 Zagadki historii: W bunkrze Hitlera - serial dok.
22.05 Noc na Ziemi - komediodramat, Francja/Japonia/Niemcy/USA/Wielka Brytania 1991
00.55 Wydarzenia, Sport, Prognoza pogody
01.35 Talk2Szok - pr. rozrywkowy
02.25 Muzyczne listy - program muzyczny
03.15 FIFA Futbol Mundial - mag.
03.40 V-max - mag. motoryzacyjny
04.00 Ja tylko pytam - talk show
04.45 Zakończenie programu
TVP Polonia

06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6.30,7.00,7.30; Pogoda 6.32,7.05,7.33 ; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Jedyneczka - /Śpimy i śnimy odc.175/; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Zdarzyło się - Komendant Szary; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:25 Mój pierwszy raz - (34); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Biografie - Holoubek - portret aktora; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
11:30 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:35 Tam gdzie jesteśmy - O pieśni, co wiedzie do wolności; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 M jak miłość - odc. 429; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Defekt - odc. 9/9; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:50 Porozmawiajmy; Dla małoletnich od lat 7
15:40 Architektura Warszawy - Lata wielkiej rozbudowy (1866-1890); Bez ograniczeń wiekowych
15:50 Jedyneczka - /Śpimy i śnimy odc.175/; Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Między Odrą a Renem; Bez ograniczeń wiekowych
16:30 My Wy Oni - My Wy Oni 157; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Pola Negri - życie jest marzeniem; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
17:40 W poszukiwaniu raju - Kórnickie arboretum; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
18:30 Kościół i świat; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:40 To jest temat - Maciek i Róża; Dla małoletnich od lat 7
18:50 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.4 - Odkrycie; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Praca bez granic - Islandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
21:05 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
21:40 Warto kochać - odc. 1; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
22:35 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja; Bez ograniczeń wiekowych
23:30 Panorama
23:50 Biznes
23:50 Sport Telegram
23:55 Pogoda
24:00 W poszukiwaniu raju - Kórnickie arboretum; Bez ograniczeń wiekowych
00:15 Świadkowie nieznanych historii; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
00:50 Plebania - odc. 634; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Wyprawa  profesora Gąbki - odc.4 - Odkrycie; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan - odc.1185; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Praca bez granic - Islandia; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
02:55 Sportowy tydzień; Bez ograniczeń wiekowych
03:35 Warto kochać - odc. 1; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Polskie Nagrody Filmowe - Orły 2007; transmisja; Bez ograniczeń wiekowych
05:15 Zacisze gwiazd - (6) Zbigniew Wodecki; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:40 Salon kresowy - Moje serce zostało we Lwowie; cykl dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
TV4 Film logo 2004.svg

06:00 Kalle Stropp och Grodan Boll på svindlande äventyr
07:20 Sändningsuppehåll
11:50 Åke och hans värld
13:25 Morsa på rymmen
14:55 Två skall man vara
16:30 Hennes majestät Mrs. Brown
18:20 Äppelkriget
20:00 Ägget är löst
21:45 Ormens väg på Hälleberget
23:30 Missing In Action - Saknad i strid
01:15 Missing In Action II
02:55 Tommy Boy
04:30 Sändningsuppehåll

CNN logo.svg

06:00 World news
06:30 World report
07:00 World news
07:30 International correspondents
08:00 Blood on the Stone
08:30 Blood on a stone
09:00 World news
09:30 Living golf
10:00 World news
10:30 World sport
11:00 Larry King
12:00 World news
12:30 World sport
13:00 World news
13:30 Inside the Middle east
14:00 World news
14:30 World sport
15:00 Inside Africa
15:30 Living golf
16:00 World news
16:30 The daily show with Jon Stewart: Global edition
17:00 Late Edition
19:00 World news
19:30 Inside the Middle east
20:00 World news
20:30 Living golf
21:00 Blood on the Stone
21:30 Blood on a stone
22:00 World news
22:30 World sport
23:00 World news
23:30 The daily show with Jon Stewart: Global edition
00:00 CNN today
03:30 World sport
04:00 World news
04:30 World report
05:00 World news
05:30 World sport