FANDOM


TVP 1
6.55 Program dnia
7.00 "Podwodna odyseja ekipy kapitana Cousteau" "Żółwie morskie" - serial dok. produkcji francuskiej
7.45 Rolnictwo na świecie
7.55 Dylematy
8.15 Notowania
8.45 Polskie ZOO (powt.)
9.00 "Zamek Eureki" - serial produkcji USA
9.25 Teleranek
10.15 Język angielski dla dzieci - lekcja 14
10.25 "Sięgnąć nieba" (5) - serial prod. angielsko-amerykańskiej o historii lotnictwa
11.20 Magazyn Morze
11.40 Tydzień
12.25 Telewizyjny koncert życzeń
12.55 Tęczowy Music-Box
13.40 Z kamerą wśród zwierząt
14.00 "Peter i Pompejusz" - film przygodowy produkcji australijskiej
15.30 Sto pytań do...
16.15 Country Ameryka - jak wygrać dolara
17.00 Teleexpress
17.30 "Dynastia"
18.20 7 dni - świat
18.50 Kontra kabaretu "Klika"
19:00 Wieczorynka - Walt Disney przedstawia: "Gumisie"
19.30 Wiadomości
20.10 "Kroniki młodego Indiany Jonesa" (14) - serial przygodowy produkcji USA
21.05 Helikopter złoty - piosenki i proza Adama Kreczmara
21.50 Sportowa niedziela
22.35 Wieczór w teatrze
23.05 W starym kinie - "Król w Nowym Jorku" - film fab. prod. angielskiej z 1957 r
0.50 Już nowy dzień
1.00 Telewizyjny leksykon humoru "Wiśniewska i inne"
2.00 "Zaklęty dwór" (1) - "Cień starościca"; serial TP
3.00 Program muzyczny
4.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.30 Przegląd tygodnia - program dla niesłyszących
8.00 "Tajemniczy opiekun" (10) - serial animowany prod. USA
8.25 "Kroniki młodego Indiany Jonesa" (14) - serial przyg. prod. USA - dla niesłyszących
9.15 Słowo na niedzielę
9.20 Powitanie
9.30 Programy lokalne
10.30 Do trzech razy sztuka
11.00 Krystian Zimerman gra Beethovena
12.00 "Rodzinny bumerang" 48)
12.45 Krakowskie legendy - tajemnica bielańskiego klasztoru
13.00 Podróże w czasie i przestrzeni"; "Kolumb i epoka wielkich odkryć" (6) - serial dok produkcji amerykańsko-hiszpańskiej
14.10 Animals
15.00 Wydarzenie tygodnia
15.30 Godzina z Hanna Barberą - Gang Yogiego, Mr. Bigot, Kot Tip, Pies Huckleberry, Tricky Traper
16.25 Program dnia
16.30 Panorama
16.40 "Cudowne lata"
17.10 Krzysztof Kieślowski: "Trzy kolory" - film dok. o twórczości reżysera
17.55 Fest Berlin -reportaż z berlińskiego festiwalu filmowego
18.20 David Lynch - obrazy, rysunki, fotografie; film o głośnym reżyserze m.in."Dzikość serca", "Blue Velvet", "Miasteczko Twin Peaks"
18.30 Halo dzieci - "Opowieści kapitana Misia"
18.35 "Mali kidnaperzy" - film obyczajowy produkcji kanadyjskiej z 1990 r.
20.10 Telekonferencja Dwójki
21.00 Panorama
21.35 Koło fortuny
22.10 "Biografioły" - Program stworzony z wierszy satyrycznych Stanisława Barańczaka
23.10 Z mojego świata - recital Jadwigi Kuty
24.00 Panorama
0.10 Studio Sport M.Ś. w hokeju na lodzie - Grupa B: Polska-Holandia
1.10 Program na poniedziałek

Tele 3 Katowice
8.00 TV Polonia
11.00 Powitanie
11.05 Film dla dzieci
11.30 Videofashion
13.00 Magazyn chrześcijański
13.35 Rodzina Kanderów - (powt.)
14.35 Ukryta kamera
15.00 Telefoniada
16.00 Aktualności (1)
16.05 Święty - serial
17.00 Studio Regionalne
17.15 Przytulisko - reportaż
17.30 Śmierć jak kromka chleba - reportaż
18.00 Aktualności (wyd. gł.)
18.30 Sport w Trójce
19.30 Wiadomości (z W-wy)
20.00 Pokuszenie - film prod. pol.
21.45 Program satelitarny MTV
22.00 Aktualności (3)
22.10 Sport w Trójce
22.40 Przegląd filmów A. Wajdy: Polowanie na muchy
0.20 TV Polonia

PolSat
12:00 Program dnia
12:05 Zillion /6/
12:30 Beskidzkie plamy wielkanocne
12:50 Alfabet Kisiela
13:00 Barbara Radziwiłówna
14:50 He-Man
15:15 Złodziej z Bagdadu
16:45 He-Man
17:10 Święte serca - film prod. brytyjskiej
18:45 Pożegnanie
23:15 Program wieczoru
23:20 Film dokumentalny
23:50 Dario Argento - mistrz horroru
01:15 Pożegnanie

TV Polonia
8.00 Panorama
8.10 Powitanie i program dnia
8.15 Rozmowa z ojcem Jackiem Salijem - czym jest dzisiaj katolicyzm
8.25 Dekalog - program Redakcji Katolickiej
8.45 Interludium organowe
8.50 Słowo na niedzielę
8.55 Arcydzieła muzyki polskiej
9.15 Mój program na antenie: "Przyjaciel wesołego diabła" (1): "Latające niedźwiedzie - serial prod. polskiej
10.15 Piórkiem i węglem - opowiada i rysuje prof. Wiktor Zin
10.45 Powtórki z przeszłości: Radość o poranku
11.00 "Przygody Pana Michała" (1) - powt.
11.30 I tylko Chopin...
12.00 Wiadomości
12.15 Zwyczaje i obrzędy...
12.30 Teatr dla dzieci: "Czupurek", Reż. Barbara Borys-Damięcka
13.30 Wspólnota w kulturze: Marian Bohusz-Szyszko
14.00 Co słychać - spotkanie z Marią Koterbską
14.15 Poznaj swój kraj - Łazienki Królewskie w Warszawie
14.40 O poezji z... Elżbietą Wojnowską
15.00 "Szaleństwa panny Ewy" (2): "W jaskini potwora" - serial TP
16.05 Przeboje Haendla - na klawesynie gra Władysław Kłosiewicz
16.20 Połowy na rzece wspomnień (1) - wspomnienia Jerzego Waldorffa
17.00 Teleexpress
17.15 Z batutą i z humorem - program Macieja Niesiołowskiego
17.35 Jak cudne są wspomnienia (1): "Podwójne życie" - cykl filmowy Stanisława Janickiego
19.00 Truskawkowe Studio
19.15 Dobranocka: Przygody Baltazara Gąbki
19.30 Wiadomości
20.05 "Przygody pana Michała" (2): "Hetmański ordynans" - serial
20.35 Recital Edyty Geppert
21.00 Panorama
21.30 Kariery, bariery
22.15 Kabaretowa lista przebojów
23.00 Benefis Ireny Santor
24.00 Panorama
0.10 Nocny Klub Jazzowy
1.00 Niezapomniane kreacje: Mozartowskie kreacje Jerzego Semkowa i Orkiestry "Sinfonia Varsovia"
2.00 "Przygody Pana Michała" (2) - powt.
2.30 Zakończenie programu

PTV Rondo
8.00 Za pięć - wiadomości
8.30 Polonia 1 - bajki dla dzieci
9.15 Orły - film (powt.)
10.30 Simple Mands (powt.)
11.20 Stop kontola drogowa - pr. policyjny
11.40 Ekosfera - pr. ekologiczny
13.00 Od swinga do Sttinga - pr. muz.
14.00 Między nami kobietami - dla pań
15.00 Biznes to biznes - dla panów
16.00 Za pięć - wiadomości
16.30 Polonia 1 - bajki dla dzieci
17.15 Dziewczyna żołnierza - film fab. prod. włoskiej
19.15 U - pr. muz.
20.00 Burzliwe życie Celiniego - film odc. 3
21.30 Depeche Mode - pr. muz.
22.15 Przegląd wydarzeń tygodnia w Rondzie
22.30 Music Top Rondo
23.30 Informator Magiczny
24.00 Video-piraci, film: Anioł z HFAT
2.00 Od swinga do Stinga (powt.)
3.00-7.55 Muzyka i reklamy w Rondzie

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki