Fandom

Wikia o Starej Telewizji

04 Wrzesień 2007

11 582strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
05:20 Notacje - Teresa Bojarska cz. 1; cykl dokumentalny
05:30 Przedszkolandia - odc. 1; cykl dokumentalny
05:55 Był taki dzień - 4 września; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6:18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:30 Moda na sukces - odc. 3496 (The Bold and the Beautiful ep. 3711); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3497 (The Bold and the Beautiful ep. 3712); serial kraj prod.USA (2001)
09:25 Smocze opowieści - Maluchy 33 (Small time); serial animowany kraj prod.USA (1999)
09:55 Domowe przedszkole - Spacerkiem po Warszawie; program dla dzieci
10:25 Eerie Indiana,czyli Dziwne Miasteczko - Odc. 10 (.); serial kraj prod.USA (1991)
10:55 Moliki książkowe-czyli-co czytać dziecku; magazyn
11:05 Zwierzowiec - Zanim weźmiesz... Pies domowy odc. 78
11:25 Recepty Jedynki - Nadciśnienie tętnicze czyli cichy zabójca; magazyn
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Tak jak w Unii
12:40 Plebania - odc. 900; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1289; telenowela TVP
13:35 Jaka to melodia? - odc. 1470; teleturniej muzyczny
14:00 Prawdziwa wyprawa do Amazonii - odc. 1 (Serious Amazon); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
14:30 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
15:00 Wiadomości
15:10 Szczęśliwa karta - odc. 2 (Wild Card ep. 2, The Learning Curve); serial kraj prod.Kanada (2003)
16:05 Moda na sukces - odc. 3498 (The Bold and the Beautiful ep. 3713); serial kraj prod.USA (2001)
16:30 Moda na sukces - odc. 3499 (The Bold and the Beautiful ep. 3714); serial kraj prod.USA (2001)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1294; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1471; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 905; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - O rety! Psoty Dudusia Wesołka - Ciasto a'la Duduś 1 (Pie Filling) kraj prod.USA (2004)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:20 W piekle płomieni (Wildfire 7)  90'; film fabularny kraj prod.Kanada (2002)
22:05 Misja specjalna; magazyn śledczy
22:30 Teleexpress nocą
22:55 Ekonomiczny Kalejdoskop Jedynki
23:25 Droga do wolności (To End All Wars); film fabularny kraj prod.USA, Wielka Brytania, TAJLANDIA (2001)
01:20 Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
01:45 Był taki dzień - 4 września; felieton
01:45 Notacje - Jerzy Janicki cz. 1; cykl dokumentalny
02:00 Krzyżówka Gotówka - teleturniej interaktywny
03:00 Zakończenie programu

TVP 2
05:15 Statek miłości - s. 2, odc. 53/249 (The Love Boat (49) s.2, ep. 27- Third Wheel, Grandmother?s Day, Second String Mom); telenowela kraj prod.USA (1979)
06:05 Statek miłości -  odc. 54/249 (The Love Boat (54 cz. 1) s.  3/1 Buddy and Portia?s Story, Julie?s Story, Carol and Doug?s Story, Peter and Alicia?s Story); telenowela kraj prod.USA (1979)
07:00 TELEZAKUPY
07:15 Przy granicy; reportaż
07:35 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - odc. 15/26 (The Road To Freedom); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
07:50 Dwójka Dzieciom - Hydronauci - Odc 16/26 Kraina mrozu (On The Ice); serial animowany kraj prod.Francja, Wielka Brytania (2005)
08:10 M jak miłość - odc. 2
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 10:00  i Pogoda: 9:25, 10:25
10:55 Panorama
11:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 46; serial komediowy TVP
11:35 Magnum - odc. 147/162 Sprawa przeciwko Orville?owi Wrightowi (MAGNUM P. I. s. 7 (The People vs. Orville Wright)); serial kraj prod.USA (1986)
12:25 Klinika pod kangurem - Odc 21/25 (Out There); serial kraj prod.Wielka Brytania, USA, Australia (2004)
12:50 Królewska klątwa (King tut' s curse); film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
13:50 Podróże z żartem - Japonia ; program rozrywkowy
14:50 Detektyw w sutannie s. 3, odc. 8/22 - Uzasadnione wątpliwości (Father Dowling Mysteries    s. 3, ep. 9008  -  THE REASONABLE DOUBT MYSTERY); serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
15:45 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 508; serial TVP
16:35 Gliniarz i prokurator -  (78) Zrobię wszystko (Jake and the Fatman,  s.4, ep.9020, I?d Do Anything); serial sensacyjny kraj prod.USA (1990)
17:25 Biuro kryminalne - Braterska miłość; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:00 Dwie strony medalu - odc. 84; serial TVP
19:30 Olimpijczycy 2008 - odc. 1; magazyn
20:00 M jak miłość - odc. 509; serial TVP
20:50 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 267
21:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
21:55 Wieczór Filmowy Kocham Kino - wstęp - (Frida)
22:05 Wieczór filmowy Kocham Kino - Frida (Frida)  117'; film fabularny kraj prod.USA, Kanada, Meksyk (2002)
00:15 Chiny w kolorze blue (.); film dokumentalny kraj prod.USA (2005)
01:45 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:45 Zakończenie programu

TVN Siedem
05:40 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
06:10 Telesklep
07:10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
07:40 Tajniacy - serial sensacyjny 
08:40 Gorzka zemsta - telenowela 
09:35 Kryminalni: Okularnik - serial kryminalny 
10:40 Łowcy koszmarów - serial science fiction 
11:40 Zabawa od kuchni - konkurs interaktywny 
12:40 Telesklep
13:55 Gorzka zemsta - telenowela 
14:55 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
15:25 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy 
15:55 Przyjaciele - serial komediowy 
16:25 Pomoc domowa - serial komediowy 
17:00 Kryminalni: Wspólnicy - serial kryminalny 
18:05 Łowcy koszmarów - serial science fiction 
19:05 Przyjaciele - serial komediowy 
19:35 Pomoc domowa - serial komediowy 
20:10 Tarzan na Manhattanie - serial przygodowy 
21:10 Związek serc - film kryminalny 
23:15 Forrest Gump - komediodramat 

TV 4
05:35 Rajdowe Samochodowe Mistrzostwa Polski - Rajd Kaszub 
05:55 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy 
06:20 Drogówka - magazyn policyjny 
06:45 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
07:50 TV Market - magazyn reklamowy 
08:20 KINOmaniak - nowa formuła - magazyn filmowy 
08:50 Dekoratornia - magazyn 
09:20 Saint-Tropez (31) - serial obyczajowy 
10:20 Big Brother - reality show 
10:50 Beverly Hills 90210 (48) - serial obyczajowy 
11:50 Big Brother - reality show 
12:50 Wybrańcy fortuny (1) - serial obyczajowy 
13:50 Skrzydła - serial komediowy 
14:25 Wygraj fortunę - teleturniej 
15:25 Piotruś Pan i piraci - serial obyczajowy 
16:55 Skrzydła - serial komediowy 
17:30 Wybrańcy fortuny (2) - serial obyczajowy 
18:30 Big Brother – prosto z domu - reality show 
19:00 Saint-Tropez (32) - serial obyczajowy 
20:00 Big Brother - reality show 
21:00 Sex FM (2) - serial komediowy 
21:35 Włatcy móch (25) - serial animowany dla dorosłych 
22:05 Czułe dranie - tragicznie satyryczny magazyn rozrywkowy 
23:00 Big Rother - extra - reality show 
23:30 Mariusz Max Kolonko - reportaż 
23:50 Mariusz Max Kolonko - reportaż 
00:35 Wydarzenia, sport, pogoda
01:10 Muzyczne listy - magazyn muzyczny 
02:10 Drogówka - magazyn policyjny 
02:35 Komenda - magazyn policyjny 

Tele 5
05:50 Voltron - obrońca wszechświata - serial animowany 
06:20 Zbuntowana - telenowela 
07:05 Pogoda
07:15 Mroczny rycerz - serial przygodowy 
08:20 Andromeda - serial science fiction 
09:10 Buon Appetito! - magazyn kulinarny 
10:15 Akademia fitnessu i kulturystyki - program sportowy 
10:40 Telezakupy
12:55 Zbuntowana - telenowela 
13:35 Ty albo nikt - telenowela 
14:05 Werdykt - program publicystyczny 
15:05 Brygada Acapulco - serial obyczajowy 
16:05 Mroczny rycerz - serial przygodowy 
17:05 Ty albo nikt - telenowela 
17:30 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
17:45 Pogoda
17:55 Andromeda - serial science fiction 
18:45 Brygada Acapulco - serial obyczajowy 
19:45 Pogoda
19:50 W pułapce - film sensacyjny 
21:50 Pogoda
21:55 Sprawiedliwość na 18 kołach - serial sensacyjny 
22:50 Lub czasopisma - program rozrywkowy 
23:10 Gorączka w mieście - serial kryminalny 
00:10 Najlepszy seks w życiu - serial erotyczny 
01:50 Rybia nocka

TVP Polonia
06:00 Kawa czy herbata?
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej - magazyn 
08:35 Domisie: Domisiowa złota rybka - program dla dzieci 
09:00 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - magazyn 
09:10 Magazyn medyczny
09:25 Kwadrans na kawę: Mamo, nie tucz mnie - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych 
09:45 Wniebowzięci - komedia obyczajowa 
10:30 Historia pewnego życia - film dokumentalny 
11:15 Folkogranie: Kapela Brodów - Nowa Tradycja - koncert 
11:30 Plebania (901) - serial obyczajowy 
12:00 Wiadomości
12:10 Klan (1283) - telenowela 
12:45 Sportowy tydzień
13:15 Warto kochać (27) - serial obyczajowy 
14:00 Bitwa o Warszawę ‘44 - film dokumentalny 
14:50 Rozmowy na temat - wywiad 
15:00 Śladami Olędrów - reportaż 
15:30 Podróżnik: Mao - magazyn turystyczny 
15:50 Zwierzowiec: Pies czy kot? - Ragdoll - magazyn poradnikowy 
16:05 Magazyn medyczny - Cukrzyca 
16:20 Kwadrans na kawę: Mamo, nie tucz mnie - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych 
16:45 Moliki książkowe, czyli co czytać dziecku - magazyn 
17:00 Teleexpress
17:15 Domisie: Domisiowa złota rybka - program dla dzieci 
17:40 Opowieści wiatru i morza - magazyn 
18:00 Zawód lektor - reportaż 
18:25 Polska z bocznej drogi
18:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń 
18:50 Plebania (901) - serial obyczajowy 
19:15 Dobranocka: Dziwne przygody Koziołka Matołka (20): Żeby kózka nie skakała... - serial animowany 
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Klan (1283) - telenowela 
20:35 Polska racja - program publicystyczny 
21:05 Kopciuszek (1) - serial obyczajowy 
21:30 Jan Nowak-Jeziorański - kulisy zdarzeń (5) - cykl dokumentalny 
22:00 Folkogranie: Kapela Brodów - Nowa Tradycja - koncert 
22:15 Forum - program publicystyczny 
23:00 Magazyn Ekspresu Reporterów
23:30 Panorama
23:45 Pogoda
23:50 Sport telegram
23:55 Zwierzowiec: Pies czy kot? - Ragdoll - magazyn poradnikowy 
00:05 Magazyn medyczny - Cukrzyca 
00:20 Kwadrans na kawę: Mamo, nie tucz mnie - program Barbary Markowskiej dla osób otyłych 
00:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń 
00:50 Plebania (901) - serial obyczajowy 
01:15 Dobranocka za oceanem: Dziwne przygody Koziołka Matołka (20): Żeby kózka nie skakała... - serial animowany 
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Klan (1283) - telenowela 
02:25 Polska racja - program publicystyczny 
02:55 Kopciuszek (1) - serial obyczajowy 
03:20 Jan Nowak-Jeziorański - kulisy zdarzeń (5) - cykl dokumentalny 
03:50 Folkogranie: Kapela Brodów - Nowa Tradycja - koncert 
04:00 Forum - program publicystyczny 
04:50 Magazyn Ekspresu Reporterów
05:15 Zawód lektor - reportaż 
05:45 Polska z bocznej drogi

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki