FANDOM


Tvp1 logo

06:00 Kawa czy herbata w tym Wiadomości
08:00 Murphy Brown odc.192 serial prod.USA
08:20 Giełda
08:30 Wiadomości
08:42 Prognoza pogody
08:45 Klechdy i bajania-program dla dzieci
09:10 Mama i ja program dla mamy i trzylatka powt.
09:25 Domowe przedszkole
09:55 Porozmawiajmy o dzieciach
10:00 Zespół adwokacki ost. serial TVP powt.
10:55 Śmiechu warte powt.
11:20 Agenda 21 A wokół jest las powt.
11:45 CD Kurier
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Kontrasty:świat,ludzie,pieniądze
12:30 Kierunek studia
12:50 Taksówka Jedynki Rozwód powt.
13:05 Dzieje kultury polskiej - Sny o potędze-XV w.
13:55 Sto lat-magazyn ubezpieczeń społecznych
14:10 Szatnia
14:35 Dziewczyna z oceanu serial prod.australijskiej
15:05 Tydzień Prezydenta
15:30 Teleexpress Junior
15:40 Rower Błażeja
16:30 Moda na sukces odc.757 serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:25 Klan 164 telenowela TVP
17:50 Gość Jedynki
18:00 Forum program publicystyczny wyk: audiotele:0-70015011 - opcja 1 0-70015012 - opcja 2
18:45 Flesz-Wiadomości
18:50 Reporter
19:00 Wieczorynka Zwierzaki-cudaki
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
19:59 Prognoza pogody
20:10 Gliniarz z dżungli serial prod.USA
20:55 Jaka emerytura
21:00 Zagraj w reklamę - Vena '99 [audiotele:0-70055525]
21:15 Teatr Telewizji Rozmowy przy wycinaniu lasu autor:Stanisław Tym reż: Stanisław Tym wyk: Janusz Gajos,Paweł Burczyk,Bogusław Sochnacki
22:55 W centrum uwagi
23:15 Wiadomości
23:27 Sport
23:35 Pułapka- Władza
00:05 Mistrzowie kina Garderobiany The Dresser 1983 film fab.prod.angielskiej reż: Peter Yates wyk: Albert Finney,Tom Courtenay,Edward Fox
02:00 Zakończenie programu
Tvp2 1992 2000 logo version 2-14116

07:25 Sport-telegram powt
07:30 Dziennik krajowy
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy odc.71 telenowela TVP powt.
09:00 Świat kobiet 070035277
09:35 Krok za krokiem odc.79 serial prod.USA
10:00 Przyroda Japonii odc.2- Przyroda film dok.prod.japońskiej
10:30 Duety do mety - teleturniej powt.
11:00 Zwariowany nauczyciel odc.23 serial prod.włoskiej
12:00 Koc-Komiczny Odcinek Cykliczny powt.
12:30 Familiada teleturniej powt.
13:00 Panorama
13:20 Dziennik krajowy powt.
13:40 Detektywi w krótkich spodenkach - serial niem.
14:15 Teatr dla Dzieci Naparstek Pana Boga
14:50 Zapomniany ołtarz - reportaż
15:10 Podróż do ziemi obiecanej odc.12 serial prod.USA
16:00 Panorama
16:10 Krzyżówka szczęścia teleturniej
16:40 Maraton trzeźwości - W świątecznym nastroju
17:10 Przygoda z wojskiem
17:30 Program lokalny
18:00 Panorama
18:10 Program lokalny
18:35 Va banque teleturniej
19:05 Wydarzenie tygodnia
19:35 Wehikuł czasu
20:05 Wielka wsypa 1992 film fab. TVP reż: Jan Łomnicki wyk: Jan Englert, Krzysztof Wakuliński
21:50 Dwójkomania
22:00 Panorama
22:25 Prognoza pogody
22:35 Sport-telegram
22:40 Auto
23:10 Prawdziwa historia mostu na rzece Kwai film dok. ang.
00:00 Magazyn teatralny
00:35 Hotelik w sercu Europy 1994 kom. czes. reż: Milan Rużicka wyk: M. Donutil,V. Żilkova
02:00 Zakończenie programu
TVPAF

7.00 Kopciuszek - włoski serial animowany
7.25 Zwierzęta czterech pór roku - francuski serial animowany
7.30 Tajemniczy świat świętego Mikołaja - francuski serial animowany
7.55 Świat dzikich zwierząt - francuski serial przyrodniczy
8.00 Program na bis
8.30 Życie zwierząt - angielski serial dok.
9.00 - 14.00 Konserwacja nadajnika
14.00 Opozycja antyhitlerowska w Niemczech - niemiecki serial dokumentalny
14.30 Wita Studio Regionalne
14.40 Kleks - program dla dzieci
15.15 Mecenas radzi - magazyn prawniczy
15.35 Zbliżenia
15.55 Dwa kwadranse dla klienta - magazyn konsumenta
16.20 Studio regionalne
16.25 Flesz-Aktualności
16.40 Gorzkie dziedzictwo - serial prod. wenezuelskiej
17.30 Magazyn beskidzki - program redakcji bielskiej
18.00 Panorama
18.10 Aktualności - program informacyjny
18.30 Telemikser
19.30 Świat bliski i daleki - kanadyjski serial dokumentalny
20.00 Celtowie - angielski serial dokum.
21.00 Jak bvło. co się udało - Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
21.30 Aktualności - program informacyjny
21.45 Temat dnia
22.00 Polarny świat - francuski serial dokumentalny
22.30 Nasz tydzień
22.35 Rozmowa tygodnia
22.50 Magazyn reporterów Telewizji Katowice
23.15 Blisko, coraz bliżej - serial prod. polskiej; reż. Zbigniew Chmielewski, wyk.: Franciszek Pieczka, Tadeusz Borowski, Tadeusz Madeja, Sławomira Łozińska
0.35 Zakończenie programu
Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kto się boi wstać?
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Kapitan N - serial anim.
8.30 Star Trek: Stacja Kosmiczna - serial
9.30 Żar młodości - serial
10.30 Grom w raju - serial
11.30 Był sobie złodziej - serial
12.30 Idź na całość
13.30 Disco Polo Live
14.30 100% dla stu
15.00 Gdzie się podziała Carmen San Diego - serial anim.
15.30 Ręce, które leczą
16.00 Informacje
16.15 Alf - serial
16.45 Na południe - serial
17.40 Życie jak poker - serial
18.10 Swiat według Bundych - serial
18.45 Informacje
18.55 Prognoza pogody
19.05 Grom w raju - serial
20.00 One West Waikiki - serial
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 MEGA HIT: Orka - wieloryb zabójca - film tab. USA (1977)
22.45 Wyniki losowania LOTTO
22.50 Informacje i biznes informacje
23.05 Pogoda
23.15 Polityczne graffiti
23.30 Bumerang
0.05 Rewolwer Python 357 - thriller franc. (1975)
2.20 Muzyka na BIS
4.10 Pożegnanie
Logo-19

06:25 Dzień dobry w TVN
06:30 Kropka nad I
06:50 Dzień dobry w TVN
06:55 XX wiek wg. Davida Frosta - Serial Dokumentalny (13)
07:45 Inspektor Gadzet - Serial Animowany (57)
08:10 Łebski Harry - Serial Animowany (15)
08:35 Conan łowca przygód - Serial Animowany (5)
09:00 Esmeralda - Serial (88)
10:00 Manuela - Telenowela (159)
11:00 Jolanda - Telenowela (253)
11:30 Telesklep
12:00 Telewizjer - Magazyn Sensacji i Rozrywki
12:30 Maraton Uśmiechu - Program Rozrywkowy
13:00 Czas to Pieniądz - Teleturniej
13:30 Magazyn NBA
14:00 Inspektor Gadzet - Serial Animowany (57)
14:25 Łebski Harry - Serial Animowany (15)
14:45 Bosco - Serial Animowany (5)
15:15 Pod Koszem - Serial (45)
15:45 California Dreams - Serial dla młodzierzy (17)
16:15 Pacyfic Drive - Serial (209)
16:45 Multikino - Magazyn
17:15 TVN Fakty Regionalne
17:30 Telewizjer - Magazyn
18:00 Esmeralda - Serial (89)
18:55 Pogoda
19:00 TVN Fakty
19:25 Sport
19:30 Maria Izabela - Serial Obyczajowy (1)
20:00 Gwiezdne Wrota - Serial SF (19)
21:00 Portret Zabójcy - Serial Sensacyjny (1)
22:00 Supergliny - Magazyn
22:30 Fakty, ludzie, pieniądze - Magazyn Ekonomiczny
23:00 TVN Fakty
23:05 Kropka nad I
23:27 Pogoda
23:30 Ulica Miłosci - Serial Erotyczny (19)
00:00 Hardcastle i McCormick - Serial Sensacyjny (64)
01:00 Granie na Ekranie - Program Rozrywkowy
Nasza TV

07:45 Świat Biznesu
08:00 Opowieści z Klonowego Miasta - Serial Animowany (51)
08:30 Dogtanian i Trzej Muszkieterowie - Serial Animowany (23)
09:00 Dog Tracer - Serial Animowany (15)
09:25 Van Pires - Serial (11)
09:55 Za Głosem Serca - Film Obycz. (ost.)
11:20 Horoskop na dziś
11:25 Gotowanie z dziadkiem
11:40 VIP
11:50 Nasz Sklep
12:10 Wielkie romanse XX wieku - Serial Dokumentalny
12:40 Na wokandzie - Serial (22)
13:05 Nasz Sklep
13:30 City - Serial (249)
13:55 Horoskop na dzisiaj
14:00 Tylko jedno życie - Serial (87)
14:55 Szczęsliwa Ósemka - Propozycje do listy perzebojów
15:00 Loving - Serial (122)
15:30 Nie ma jak w domu - Serial (76)
15:55 Propozycje do listy przebojów podwórkowych Bohdana Łazuki
16:00 Już czwarta - Magazyn Informacyjny
16:25 Korsarze - Serial (1)
16:55 Diabelska Miłośc - Serial (1)
17:45 Antonella - Serial (ost.)
18:40 Nasze Wiadomości
19:00 Zoom
19:30 Pogoda
19:35 Nowe przygody Lassie - Serial (1)
20:00 Północne Wybrzeże - Przygodowy produkcji USA z 1987 roku
21:45 Kiedy miłośc zabija - Serial Sensacyjny (1)
22:35 Nasze Wiadomości
22:55 Ręce do góry - Talk-Show
23:25 Horoskop na jutro
23:30 KALEJDOSKOP FILMOWY: Chłopiec do Bicia - Thriller produkcji USA z 1996 roku
Tvpoloniaekran

07:00 TV Polonia zaprasza Program dnia
07:05 Przez Karpaty cz. 1 - Mała Fatra program Gerarda Sawickiego powt.
07:25 Sport-telegram
07:30 Karnawał góralski powt.
08:00 Szafiki program dla dzieci
08:30 Tajemnica Sagali odc. 8 Szkoła magów serial dla młodych widzów (1996, 26') powt. reż: Jerzy Łukaszewicz wyk: Grzegorz Ruda, Marcin Nowacki, Jan Jankowski, Małgorzata Foremniak
09:00 Wiadomości
09:10 Wieści polonijne
09:25 Głód serca film obyczajowy prod. polskiej (1987, 84') /napisy w języku angielskim powt. reż: Roman Załuski wyk: Ewa Kasprzyk, Jerzy Zelnik, Krzyś Wojdat, Barbara Drapińska, Teresa Sawicka
10:50 Watra na czużyni reportaż Krzysztofa Kubiaka powt.
11:15 Piasek live cz. 1 powt.
12:00 Wiadomości
12:10 Spojrzenia na Polskę
12:30 Klan odc. 160 serial prod. polskiej (1988, 23') reż: Paweł Karpiński
12:50 Goniec kulturalny powt.
13:05 Magazyn Polonijny ze Wschodu powt.
13:35 Wspomnień czar Ada, to nie wypada komedia prod. polskiej (1936, 83', cz.-biały) /napisy w j. angielskim/ powt. reż: Konrad Tom wyk: Loda Niemirzanka, Antoni Fertner, Kazimierz Junosza Stępowski, Aleksander Żabczyński
15:00 Panorama
15:20 Program dnia
15:30 Swój
16:00 Klan odc. 160 serial prod. polskiej (1988) powt. reż: Paweł Karpiński
16:30 Teleprzygoda - program dla dzieci powt.
17:00 Teleexpress
17:15 Krzyżówka szczęścia teleturniej
17:40 Sport z satelity I liga koszykówki mężczyzn AZS Lublin - Komfort Stargard Szczeciński
18:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza (w przerwie meczu)
18:30 Sport z satelity I liga koszykówki mężczyzn AZS Lublin - Komfort Stargard Szczeciński
19:20 Dobranocka Marceli Szpak dziwi się światu odc. 8/ost. - Zimowy powrót serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Prognoza pogody
20:01 Sport
20:05 Czarno-białe i w kolorze Dziewczyna z dobrego domu komedia obyczajowa prod. polskiej (1962, 91', cz.-biały) reż: Antoni Bohdziewicz wyk: Krystyna Stypułkowska, Tadeusz Janczar, Ignacy Gogolewski, Elżbieta Czyżewska
21:35 Mała rzecz a cieszy filmy animowane dla dorosłych
21:45 Znaki czasu Tato, pamiętasz? film dok. Jana Sosińskiego
22:30 Panorama
22:56 Prognoza pogody
23:00 W centrum uwagi
23:15 Okna Być Żydem program Mariusza Grzegorzka i Wojciecha Eichelbergera
23:55 Portrety muzyczne Pamięci Edwina Kowalika reportaż Janusza Horodniczego i Krzysztofa Wojciechowskiego
00:25 Tydzień Prezydenta
00:45 Program dnia Powitanie widzów amerykańskich
00:50 Marceli Szpak dziwi się światu odc. 8/ost. - Zimowy powrót serial animowany dla dzieci powt.
01:00 Wiadomości powt.
01:25 Sport powt.
01:29 Prognoza pogody powt.
01:30 Książę film fab. prod. polskiej (1981, 50') reż: Krzysztof Czajka wyk: Hanna Bieluszko, Grażyna Długołęcka, Krzysztof Janczar, Jerzy Kryszak
02:20 Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza powt.
02:30 Panorama powt.
02:56 Prognoza pogody powt.
03:05 Czarno-białe i w kolorze Dziewczyna z dobrego domu komedia obyczajowa prod. polskiej (1962, 91', cz.-biały) powt. reż: Antoni Bohdziewicz wyk: Krystyna Stypułkowska, Tadeusz Janczar, Ignacy Gogolewski, Elżbieta Czyżewska
04:35 Mała rzecz a cieszy filmy animowane dla dorosłych powt.
04:45 Spojrzenia na Polskę program publicystyczny powt.
05:05 Sport z satelity Jeden na jeden Andriej Zamilski program Włodzimierza Szaranowicza
05:35 Klan odc. 160 serial prod. polskiej (1988) powt. reż: Paweł Karpiński
06:00 W centrum uwagi powt.
06:15 Krzyżówka szczęścia teleturniej powt.
06:40 Tak jak w kinie program Pawła Sztompke powt.
07:00 Zakończenie programu
Polsat 2 97-01

6.00 Przytul mnie
7.00 Na topie - program muzyczny
7.30 Link New Look - magazyn mody
8.00 TV Shop
8.30 Kapitan Jastrząb - serial animowany dla dzieci
9.00 AHo, aHo - serial komediowy
9.30 Na skrzydłach wiatru - serial kostiumowy
10.35 Aniołki Charliego- serial
11.35 Zar młodości - kanad, ser. obycz,
12.30 Disco Relax
13.30 Makakofonia, czyli Rock M.K.K. - program muzyczny
14.00 Szok-blok - program muzyczny
14.30 Dżana - program muzyczny
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Domek na prerii - serial obyczajowy
17.00 Infonnacje
17.10 Kapitan Jastrząb - serial animowany dla dzieci
17.35 Aniołki Charliego - serial krym.
18.25 Allo, allo - francuski serial kom.
19.00 Tajemnicza dama - telenowela argentyńska
19.50 Infonnacje
20.05 Robocop - serial sf.
21.00 Pierwsza fala - amerykański serial sf.
22.00 Nic świętego - serial obyczajowy
23.00 Zasadzka w Piekielnym Kanionie - film fab. prod. USA
0.40 Przytul mnie - nocny program muzyczny
1.40 Piosenka na życzenie
2.40 Pożegnanie
Rtl 7

6.10 Łysoń - serial komediowy
6.35 Tata major - serial komediowy
7.00 Odjazdowe kreskówki
7.45 Autostrada do nieba - serial familijny
8.35 Siódme niebo - serial komediowy
9.20 Wieczne święta - komedia, USA
11.00 Wulkan, płonąca góra - fiłm akcji, USA
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i dyplomacja - ser. obycz.
14.40 Ukryta kamera - program rozrywkowy
15.30 Odjazdowe kreskówki
16.20 Z ust do ust - ser. dla młodzieży
16.45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy
17.10 Kameleon - serial fantastyczno-naukowy
18.00 Sunset Beach - serial USA
18.50 7 minut, wydarzenia dnia - program infonnacyjny oraz prognoza pogody
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Nowe przygody Lassie - serial USA
20.00 - 22.35 Romantyczny poniedziałek:
20.00 Północne wybrzeże - film przygodowy, USA
21.45 Kiedy miłość zabija - miniserial sensacyjny
22.35 7 minut, wydarzenia dnia - pro- gram infonnacyjny oraz prognoza pogody
22.50 Lepszy świat.. film obycz. Francja
0.25 Świat Audobona: W krainie niedżwiedzi Grizzli - serial przyrodniczy
1.10 Kamełeon - serial fantastyczno-naukowy
1.55 Zoom - magazyn sensacji
200px-Canal+ logo.svg

7.00 Diabelski mlyn - filmy anim. (*)
7.20 Aktualności filmowe (*)
7.30 Muzyczny budzik - magazyn (*)
8.00 Mundial Futbol sport (*)
8.30 Mały Elvis i przyjaciele (17) - film animowany
8.55 Prezydęnt - Miłość w'Bialym Domu - film obyczajowy, USA
10.45 Deser; Śruba - film krótkometraż.
11.05 Historie miłosne - komediodramat, Polska
12.30 Tajemnice morskich głębin: Wieloryby - film dokumentalny
13.00 Aktualności filmowe
13.30 Uprowadzenie - film akcji, USA
15.15 Deser: Rozmowa na drugiej linii - film krótkometrażowy
15.30 Pocałuj mnie na do widzenia - komedia, USA
17.10 Kundle i reszta (21) - film anim,
17.35 Mały Elvis i przyjaciele (17) - film animowany
18.00 Nie przegap (*)
18.05 Diabelski mlyn - filmy anim. (*)
18.30 Z pierwszej piłki - magazyn piłki nożnej (*)
18.55 Lapu-capu - chochliki telewizyjne (*)
19.00 Z pierwszej piłki - magazyn piłki nożnej (*)
19.30 Diabelski młyn - fIlmy anim,(*)
19.50 Sto zdjęć naszego stulecia (18) - film dokumentalny (*)
20.00 Słodka trucizna - thriller, USA
21.30 Zmowa pierwszych Żon - komedia, USA
23.10 Lecą żurawie - dramat obycz ZSRR
0.45 Romeo i Julia - dramat, USA
2.45 Stan strachu - dramat polityczny, Polska
4.50 Wieczór Trzech Króli - komedia, Wielka Brytania
(*) program nie kodowany
My HBO

8.05 Nietoperze potrzebują przyjaciół - przyrodniczy, W. Brytania
9.00 Maja Kamienna Twarz - familijny, Norwegia
10.25 UsIane różami - komedia romantyczna, USA
11.55 101 dalmatyńczyków - kom. USA
13.35 Con amore .. melodramat, Polska
15.15 Trzech frajerów z Teksasu - komedia. USA
16.45 Głupole - komedia, USA
18.20 Koncert na dachu - obycz.USA
20.00 Roxanne - kom. romantyczna USA
21.50 Naga spluwa 97 i 10/12 - komedia, USA
23.25 Niebezpieczna strefa.. film akcji, USA
0.55 Maszyna śmierci - dok. USA
1.50 Trzech frajerów z Teksasu - komedia. USA
3.20 Con amore - melodramat, Polska
Wizja 1

07:00 Home with Style
07:30 Latający Lekarze - Serial
08:30 Dallas - Serial
09:30 Oprah Winfrey Przedstawia
10:30 Inny Świat - Serial
11:30 Port Charles - Serial
12:00 Drogie Świętoszki - Serial
12:30 Sąsiedzi - Serial
13:00 Wszystkie moje dzieci
14:00 St. Tropez - Serial
15:00 Latający Lekarze - Serial
16:00 Wakacje Miłości - Serial
17:00 Dallas - Serial
18:00 Home with Style
18:30 Drogie Świętoszki - Serial
19:00 Oprah Winfrey Przedstawia
20:00 Trzecia planeta od słońca - Serial
20:30 Grace w opałach - Serial
21:00 Człowiek na torze - Dramat produkcji Polskiej z 1956 roku
22:30 Filmozjad
23:00 Gorączka Delty - Sensacyjny produkcji USA z 1991 roku
00:45 Spluwa, fura i blondyna - Dramat produkcji USA z 1998 roku
02:30 Jutro Premiera - Obyczajowy produkcji USA z 1961 roku
Polonia 1 96-02

06:00 Top Shop
13:30 Namiętności - Serial
14:30 Top Shop
17:00 Syrenka Maco - Serial Animowany
17:30 Celeste - Serial
18:30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej
19:30 Top Shop
20:00 Namiętności - Serial
20:55 Celeste - Serial
21:50 Auto Salon - Magazyn
22:20 Top Shop
23:30 Hot Shop
00:00 Tam gdzie rosną Poziomki - Obyczajowy produkcji Szwedzkiej z 1957 roku
01:40 Hot Shop
TMT

07:00 Program dnia
07:05 TV Shop
08:00 Blok Filmów Animowanych
10:05 Teraz Muzyczna Telewizja
11:00 Filmy Animowane dla dzieci
12:30 Niewidzialny Człowiek - Serial USA
13:00 Kuchnia Smakosza
13:30 W karnawałowym nastroju
14:00 Zawody: Szyper - Serial Dok.
14:30 Filmy Animowane dla dzieci
15:30 Klasa II B - Serial
16:00 Teledyski, wywiady
16:30 Korsarze - Serial
17:00 Filmy Animowane dla dzieci
18:00 Blok Filmów Animowanych
20:00 Smak Muzyki
20:30 Co słychac w TMT?
21:00 Jednym Śladem
21:30 Pod Zegarem w Baltimore - Obyczajowy produkcji USA z 1988 roku
23:00 TV Shop
ATV1997

6.30 Santa Barbara - serial
7.30 Larry i Balki - serial
8.00 Santa Barbara - serial
9.00 Bellamy - serial
10.00 Larry i Balki - serial
10.30 Gorzka miłość - serial
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Niszcząca siła - film dok.
13.00 Santa Barbara - serial
15.30 Wyprawa do Xapatan - teleturniej
17.00 Santa Barbara - serial
19.30 Gotuję, bo lubię - magazyn
20.00 Larry i Balki - serial
20.30 Kobieciarz - film obycz.
22.10 Przegląd nowości kinowych
22.30 Moje ciało - magazyn
23.00 Różowa seria - serial erot.
0.30 Wrestling
1.30 Cudowne uzdrowienie - komedia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki