FANDOM



05:45 Sukces - odc. 1/36; serial TVP
06:10 Sukces - odc. 2/36; serial TVP
06:35 Był taki dzień - 4 listopada; felieton
06:40 Emigrant; film dokumentalny
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
08:00 Domisie - ,, Zajęcia chłopców, zajęcia dziewczynek"; program dla dzieci
08:25 Wesoła lekcja - Wynalazki; serial animowany
08:35 Kadra 2012; magazyn
08:55 Teleranek - magazyn
09:20 Ja, Cezar Mały (Moi, Cesar, 10 ans 1/2, 1m39)  94'; komedia kraj prod.Francja (2003)
11:00 Kuchnia z Okrasę - Obiad na jesień
11:25 Tydzień
11:55 Między ziemią a niebem ; magazyn
12:00 Anioł Pański
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn
13:00 Wiadomości
13:10 Wikingowie (Vikings, The)  111'; film fabularny kraj prod.USA (1958)
15:05 Dzień Hospicyjny w TVP1
15:15 BBC w Jedynce - Dole i niedole rodziny szympansów - odc. 3 (Chimp Family Fortunes) - txt str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
16:10 Dzień Hospicyjny w TVP1
16:15 Opowieści telewizyjne - odc. 3 Niezapomniane seriale; program rozrywkowy
16:50 Dzień Hospicyjny w TVP1
17:00 Teleexpress
17:20 Jaka to melodia? - wydanie specjalne - [18]; teleturniej
18:15 Szkoda gadać - odc. 9; program rozrywkowy
18:40 Gość - ks. Piotr Krakowiak, podsumowanie Dnia Hospicyjnego
18:45 Ranczo Wilkowyje. Jak powstawał film - odc. 5/13 - Ramię w ramię; telenowela dokumentalna TVP
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Wszędzie dobrze ale w domu najlepiej odc. 33 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / There is no Place Like Home ep. 33); serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Ja wam pokażę! - odc. 9/13 - txt str.777; serial obyczajowy TVP
21:15 Zakochana Jedynka - Zabawa w dom (Playing House)  85'; komedia romantyczna kraj prod.Kanada (2005)
22:50 Uczta kinomana - Upadek (Falling Down)  107'; dramat kraj prod.USA, Francja (1993)
00:45 Kinematograf; magazyn
01:15 Kolekcja kinomana - Love Story (Love Story)  96' kraj prod.USA (1970)
02:50 Henryk Mikołaj Górecki - Na Anioł Pański op. 57; koncert
03:05 Był taki dzień - 4 listopada; felieton
03:10 Zakończenie programu
05:20 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
05:25 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 177 (202) Królowa kuchni; serial komediowy TVP
05:50 Dla niesłyszących - Lokatorzy - odc. 178  Korzystna transakcja; serial komediowy TVP
06:20 Złotopolscy - odc. 892 Kobiety są dziwne; telenowela TVP
06:45 Złotopolscy - odc. 893 Bohater w akcji; telenowela TVP
07:20 M jak miłość - odc. 532; serial TVP
08:15 Sto tysięcy bocianów - odc. 21; serial dokumentalny TVP
08:40 Z Dwójką bezpieczniej
08:50 Zacisze gwiazd - Monika Brodka
09:20 Weterynarz na safari - odc. 5 (Vet Safari ep. 5); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:50 Wielcy odkrywcy - Benedykt Polak; cykl reportaży
10:00 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Ludzie buszu  - txt str.777; cykl reportaży
10:30 Bezpieczne drogi
10:40 Rodzinne oglądanie - Park prehistoryczny - odc. 4 (Prehistoric Park) - txt str.777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
11:30 Bezpieczne drogi
11:40 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - (215) Ryski smak
12:10 Bezpieczne drogi
12:15 Gwiazdy w południe - Tatuaż (Le tatouee)  86'; komedia kraj prod.Francja (1968)
14:00 Familiada - odc. 1454
14:30 Złotopolscy - odc. 894 Jak społeczeństwo współpracuje z policją; telenowela TVP
15:05 Szansa na Sukces - Wspomnienie
16:05 Na dobre i na złe - odc. 306 Wypadek na boisku; serial TVP
17:00 Egzamin z życia - odc. 94; serial TVP
17:50 Bezpieczne drogi
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:53 Starter
19:10 Podrże z żartem - Rosja; program rozrywkowy
20:05 Duże dzieci - (78); talk-show
21:00 Włamanie na śniadanie (Bandits) - 118'; komedia sensacyjna kraj prod.USA (2001)
23:10 Panorama
23:30 Pogoda
23:30 Sport Telegram
23:35 EUROexpress; magazyn
23:45 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (38)
00:15 Międzynarodowy Festiwal Wratislavia Cantans (Wrocław 2007): RIAS - KAMMERCHOR "Miłość i natura" Muzyka chóralna XIX wieku; koncert
01:20 Smak życia (Auberge Espagnole'l)  116'; komedia kraj prod.Francja, Hiszpania (2002)
03:20 Zakończenie dnia
08:15 Power Rangers (515)
08:45 Kochanie, zmniejszyłem dzieciaki (27)
09:45 Się kręci
10:00 Siatkówka: Puchar Świata kobiet - mecz Polska - USA
11:30 Słoneczny patrol (198)
12:30 Lochy i smoki - film przygodowy, Czechy/USA 2000
14:45 Sue Thomas: Słyszące oczy FBI (5)
15:45 Magia bez tajemnic
16:45 Świat według Kiepskich (270)
17:15 I kto tu rządzi? (18)
17:45 Rodzina zastępcza plus (267)
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Daleko od noszy (132)
20:00 Skazany na śmierć (39, 40)
22:00 Gotowe na wszystko (60, 61)
06:15 Telesklep
08:00 Niania 5 (69): Miłość w Paryżu
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Kawa na ławę
11:45 Nianai 5 (69): Miłość w Paryżu
12:20 Historia Kopciuszka - komedia romantyczna, USA 2004
14:20 Studio Złote Tarasy
17:30 Superniania
18:30 Hela w opałach 3 (36): Hela pod namiotem
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Taniec z gwiazdami 6
21:50 Kuba Wojewódzki
22:50 Trzy po trzy - numery z kwatery (9)
23:20 Magazyn Orange Ekstraklasa
08:15 Powrót Arabeli (11)
09:00 Niewidzialna mama - komedia, USA 1998
10:55 Galileo
11:55 Kinomaniak
12:30 Dekoratornia
13:00 Roswell (8)
14:00 VIP: London Calling
14:30 Cienka niebieska linia (8)
15:00 Siatkówa PLS - mecz PGE Skra Bełchatów - ZAK Kędzierzyn-Koźle
17:00 Big Brother 4.1: Omnibus
18:00 Pogromcy hitów
19:00 Galileo
20:00 Włatcy móch 3 (34)
20:30 Sex FM (11)
21:05 Big Brother 4.1: Ring
21:35 Big Brother 4.1: Show
22:05 Big Brother 4.1: Ring - wyniki
23:05 Włatcy móch (1, 2)
06:35 SpełniONA w biznesie; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:49 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Serwis info; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07.45 Aktualności Flesz i Pogoda
07.50 Nie tylko dla pobożnych – zamyślenia
08.00 Koncert życzeń 
08:30 Serwis info; STEREO
08:43 Pogoda; STEREO
08.45 Śląska lista przebojów
08:58 Bez Komentarza; STEREO
09:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Serwis info; STEREO
09:50 Pogoda; STEREO
09:54 Serwis sportowy; STEREO
10:02 O co chodzi?; program publicystyczny; STEREO
10:30 Serwis info; STEREO
10:47 Pogoda; STEREO
10:50 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Nieznani sprawcy; cykl dokumentalny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis info; STEREO
11:52 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:02 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:46 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:55 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Jacek Sobala - zapraszam; program publicystyczny; STEREO
13:30 Serwis info; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:54 Serwis sportowy; STEREO
14:02 Punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO
14:30 Serwis info; STEREO
14:37 Pogoda; STEREO
14:40 II liga piłki nożnej - Arka Gdynia - Lechia Gdańsk; transmisja; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:37 II liga piłki nożnej - Arka Gdynia - Lechia Gdańsk; transmisja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16.45 Aktualności
16.48 Pogoda
16.50 Z życia Kościołów – magazyn
17:15 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Serwis info; STEREO
17:55 Pogoda; STEREO
18.00 Aktualności 
18.24 Magazyn Meteo
18.30 Aktualności sportowe 
18.45 Retransmisje sportowe
20:30 Serwis info; STEREO
20:45 Pogoda; STEREO
20:50 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21.45 Aktualności
21.50 Pogoda
21.55 Piłkarska Trójka
22.15 Aktualności sportowe 
22:30 Serwis info; STEREO
22:58 Pogoda; STEREO
23:04 Sportowa niedziela; STEREO
24:00 Droga do EURO 2012; magazyn; STEREO
00:28 Półkowniki - Cudów nie ma; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 O co chodzi?; program publicystyczny; STEREO
01:21 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12; 217 wydanie cyklicznego politycznego widowiska publicystycznego emitowanego na żywo z udziałem młodzieży 220 wydanie cyklicznego widowiska publicystycznego emitowanego na zywo ze studia TVP w Krakowie. W programie spotkanie z ojcem Leonem Knabitem z okazji VII Dnia Papieskiego.
01:55 Serwis info; STEREO
02:20 Pogoda; STEREO
02:24 Zakończenie dnia
06:00 Klan - odc. 1322; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Klan - odc. 1323; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Klan - odc. 1324; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:05 Klan - odc. 1325; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:30 Klan - odc. 1326; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 M jak miłość - odc. 509; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:40 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Tajemnice Wiklinowej Zatoki - odc. 5/7 Straszna nora; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
10:25 Rozmowa z ... - Elżbietą Zawadzką (Razem we wspólnej Europie); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Podróżnik - Penang; Dla małoletnich od lat 12
10:50 Złotopolscy - odc. 880* - Zaręczyny w centrum świata; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:25 Zacisze gwiazd - (23) zacisza braci Golców; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Między ziemią a niebem; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:00 Anioł Pański ; STEREO
12:15 Między ziemią a niebem ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Transmisja Mszy Świętej - z kościoła pod wezwaniem św. Katarzyny w Tyczynie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:05 Bulionerzy - odc. 51 - Młody; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:30 Bulionerzy - odc. 52 - Domek letni; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:55 Złote Kaczki magazynu Film - Gala 50 - lecia (1); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:45 Zula z Czeczenii  49'; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Arnold; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Mam szplina na punkcie Żnina; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Rozmowy na temat... - Instytut Polityki Społecznej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Szansa na Sukces - Ewa Bem; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 M jak miłość - odc. 510; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - odc. 52 - Wielki pościg za pociągiem (The great train chase); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 6/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:00 Wideoteka dorosłego człowieka - (9); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Serwis TV - program satyryczny; program satyryczny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:10 Złote Kaczki magazynu Film - Gala 50 - lecia (2); STEREO, Dla małoletnich od lat 16
22:40 Czas dla kibica - Piłka ręczna kobiet: Puchar EHF: SPR Lublin - Zagłębie Lubin; STEREO
24:00 M jak miłość - odc. 510; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
00:45 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 52 - Wielki pościg za pociągiem (The great train chase); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 6/13; serial sensacyjny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Zaproszenie - Mam szplina na punkcie Żnina; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Bulionerzy - odc. 51 - Młody; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
03:35 Bulionerzy - odc. 52 - Domek letni; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:00 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:10 Złotopolscy - odc. 880* - Zaręczyny w centrum świata; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:30 Dziękujemy za solidarność - Andrzej Błaszczyński; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
04:40 Zula z Czeczenii  49'; film dokumentalny; reż.:Agnieszka Arnold; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia
06:00 Tamta gwiazdka - film obyczajowy, USA 1994
08:00 Blackbeard (2) - film przygodowy, USA 2006
10:00 I tak, i nie - komedia, Kanada 2004
12:00 Blackbeard (2) - film przygodowy, USA 2006
14:00 Morderstwa w Midsomer - film kryminalny, Wielka Brytania 2000
16:00 Córki McLeoda 6 (173) - serial obyczajowy, Australia 2007
17:00 Córki McLeoda 6 (174) - serial obyczajowy, Australia 2007
18:00 Panna Marple: Dom niespokojnej starości - film kryminalny, Wielka Brytania 2006
20:00 Dzikie serca 2 (10) - serial obyczajowy, Wielka Brytania/RPA 2006
21:00 Powrót Marian (1/2) - film sensacyjny, Wielka Brytania 2005
22:30 Powrót Marian (2/2) - film sensacyjny, Wielka Brytania 2005
00:00 Tajemnicze morderstwa - dramat kryminalny, USA 2000
02:00 Moja własna ojczyzna - dramat obyczajowy, USA 1998
04:00 Tamta gwiazdka - film obyczajowy, USA 1994
07:00 Życie w realu światów wirtualnych - film dokumentalny
08:00 Gwiazdy i gwiazdorzy (11/26) - serial dokumentalny
08:35 Diabeł ubiera się u Prady - komedia, USA 2006
10:25 Tajemnice oceanu - film dokumentalny
12:00 Garfield II - film dla młodzieży, USA/Wielka Brytania 2006
13:30 Młody Frankenstein - komedia, USA 1974
17:05 Ostatni traper - film przygodowy, Francja/Kanada/Szwajcaria 2004
18:50 Łapu capu
19:00 Aktualności filmowe
19:30 Nie przegap
19:35 2DTV 2 (4) - serial animowany, Wielka Brytania 2001
20:00 Premiera: Skok przez płot - film animowany, USA 2006
21:30 Szeregowiec Ryan - film wojenny, USA 1998
00:20 Omen - horror, USA 2006
02:15 Zatopieni - film sensacyjny, Wielka Brytania/Bułgaria 2005
03:50 RAJuSTOPY - komedia, Polska 2005
05:10 South Park 10 (9) - serial animowany, USA
05:35 Superdeser: Jak to w przyrodzie - film krótkometrażowy
06:05 Obiecany raj - film dokumentalny
07:00 Wirgińczyk - western, USA 1946
08:30 Deser: Cyd - film krótkometrażowy
09:00 Epoka lodowcowa II Odwilż - film animowany, USA 2006       
10:30 Aktualności filmowe
11:00 Gwiazdy i gwiazdorzy (10/26) - serial dokumentalny
11:30 Poirot po pogrzebie - film kryminalny, Wielka Brytania 2005
13:05 Królową być - komedia, Francja 2005
14:50 Deser: Opowieść o Zachodnim Brzegu - film krótkometrażowy
15:15 Taniec zmysłów - film muzyczny, USA 2006
16:55 Jak to się robi - film dokumentalny
18:25 Moja super eksdziewczyna - film sf, USA 2006
20:00 Noc żywych kretynów - horror, Niemcy 2004
21:30 Angel-A - film fantastyczny, Francja 2005
23:00 Skok przez płot - film animowany, USA 2006
00:25 Hustle & Flow - dramat obyczajowy, USA 2005
02:20 Jestem - film obyczajowy, Polska 2005
03:55 Jabłka Adama - komediodramat, Dania/Niemcy 2005
06:00 Prosto z zoo do Afryki - komedia, Holandia 2005
07:25 Pies, który czynił cuda - film obyczajowy, USA 2006   
08:50 Pinokio, przygoda w przyszłości - film animowany, Kanada/Francja/Hiszpania 2004
10:10 Dishdogz - film sensacyjny, USA 2005
11:40 Miss Agent - komedia sensacyjna, USA 2000
13:30 Mały miś polarny II: Tajemnicza wyspa - film animowany, Niemcy 2005
14:50 Mały Manhattan - komedia, USA 2005
16:20 Droga sławy - dramat obyczajowy, USA 2006
18:15 Sezon rezerwowych - komedia, USA 2000
20:10 Premiera: V jak Vendetta - film sensacyjny, USA/Wielka Brytania/Niemcy 2005
22:20 Oszukać przeznaczenie III - horror, USA/Niemcy 2006
23:50 Kłopotliwy transport - komedia, Wielka Brytania 2004
01:25 Kung Fu szał - film sensacyjny, Chiny/Hongkong 2004
03:05 Milion za noc - dramat obyczajowy, USA 2004
04:25 Animal - dramat kryminalny, USA 2005
06:00 Starter - magazyn muzyczny
09:00 Date my mom - randka w ciemno
10:00 Supersłodkie urodziny - rozrywka
11:00 Pimp My Ride
11:30 Wanna Come In? - show
12:30 Date my mom - randka w ciemno
13:00 Never Before Scene - magazyn filmowy
13:10 Date my mom - randka w ciemno
13:30 Bazar MTV
14:00 EMA czerwony dywan - muzyka. dokument
15:00 EMA gala główna - muzyka. dokument
18:00 Made - program muzyczny
19:00 Daleko od domu - rozrywka
19:30 Uparty jak Hogan - reality show
20:30 Popcorn - magazyn filmowy
21:00 Trick it out - rozrywka
21:30 Pimp My Ride
22:00 Efekt Eks - rozrywka
22:30 EMA gala główna - muzyka. dokument
01:30 Don't kill the Music - program muzyczny
06:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
08:00 Rock your baby - magazyn muzyczny
09:00 Wake up - magazyn muzyczny
11:00 Jazda po klipach - rozrywka
12:00 VH1 Cafe - magazyn muzyczny
12:30 Smells like 90's - magazyn muzyczny
13:30 Aerobic - magazyn muzyczny
14:30 VH1 Music - magazyn muzyczny
15:30 VH1 Yesterday - magazyn muzyczny   
16:30 VH1 Hitters - program muzyczny
17:30 VH1 Music - magazyn muzyczny
18:30 VH1 Legends - magazyn muzyczny
19:30 Rock Show - magazyn muzyczny
20:00 Snoop Dog i P.Diddy twarzą w twarz - muzyka. dokument
20:30 The Essential Gorillaz - muzyka. dokument
21:00 The Essential Red Hot Chili Peppers - muzyka. dokument
22:00 Barkerowie - reality show
22:30 Misja: Reanimacja - rozrywka
23:00 MTV Unplugged - koncert
00:00 VH1 Hits - magazyn muzyczny
04:00 Chillout - magazyn muzyczny
06:15 100% MTV TWO - rock + pop
08:00 The Red Button Chart - rock + pop
10:00 Top 100 MTV TWO Proper Legends - rock + pop
18:00 The Rock: Top 10 - rock + pop
20:00 Gonzo with Zane Lowe - entertainment
23:00 Zane Meets Arctic Monkeys - entertainment
01:00 120 Minutes - rock + pop
06:00 Planet VIVA - magazyn muzyczny
09:00 Power Lista - magazyn muzyczny
12:00 Club Charts - magazyn muzyczny
13:00 O Co Kaman - magazyn muzyczny       
14:00 Parot - magazyn muzyczny
14:30 Kocha, nie kocha - magazyn muzyczny       
15:00 Specjalista - magazyn muzyczny
17:00 Shibuya - program muzyczny
17:30 Viva Hits Polska - magazyn muzyczny
18:30 Viva Celebrations - magazyn muzyczny
19:00 Streetcharts - program muzyczny
20:00 Chartsurfer - magazyn muzyczny
21:30 Eurotop - magazyn muzyczny
22:30 Planet VIVA - magazyn muzyczny
23:00 Łatwa kasa - rozrywka
01:00 Nightrider - program muzyczny

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.