FANDOM


Tvp1 logo


06.00 Kawa czy herbata?, w tym Wiadomości
08.00 Karine i Ari (1/26) - serial, Francja 1995
08.20 Giełda
08.30 Wiadomości
08.40 Prognoza pogody
08.45 Zorro (8) - serial animowany, USA 1996
09.10 Dla dzieci: Mama i ja
09.30 Dla dzieci: Papierowy teatrzyk
09.45 Dla dzieci: Miganki
10.00 Miasto na luzie (The Big Easy) (21) - serial kryminalny, USA 1996
10.50 Stawka większa niż szycie - teleturniej
11.10 Sto lat - magazyn ubezpieczeń społecznych
11.20 Zrób to lepiej
11.30 Katalog zabytków - Ulucz
11.40 Rap na drodze: Stop! Jest groźnie! (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
12.20 Magazyn notowań: O hodowli i rozrodzie, Hodowlane sukcesy
12.45 Słowniczek języka angielskiego
12.50 Maciek, rower i ekonomia: Sprzedać, znaczy wygrać
13.05 Oświatowe informacje: Reforma edukacji - Wyższe szkoły zawodowe
13.15 Pytania o demokrację: Ideologie i partie
13.35 Ja i moje życie: Rodzina - trudne uczucia w rodzinie
13.50 Spisane na kamiennych tablicach: Prawda
14.05 Wiedzieć znaczy żyć: Nieprawidłowe wyprzedzanie
14.10 Dla dzieci: Ciuchcia
14.40 Dziewczyna z oceanu (Ocean Girl) (15/26) - serial przygodowy, Australia 1997 (emisja z teletekstem)
15.05 Twarzą w twarz z Europą
15.30 Teleexpress Junior
15.40 Rower Błażeja
16.30 Moda na sukces (740) - serial obyczajowy, USA
17.00 Teleexpress
17.25 Jaka to melodia? - quiz
17.50 Gość Jedynki
18.05 Randka w ciemno - zabawa quizowa
18.45 Flesz-Wiadomości
18.50 Tata, a Marcin powiedział...: Pizza - przypowiastka satyryczna
19.00 Wieczorynka: Smerfy - serial animowany
19.30 Wiadomości, Sport i Prognoza pogody
20.10 Dobry, zły i brzydki (Il buono, il brutto, il cattivo/The Good, The Bad and the Ugly) - western, Włochy/Hiszpania 1966
22.55 W centrum uwagi - program informacyjno-publicystyczny
23.15 Wiadomości oraz Sport
23.30 Bliskie spotkania: Krzysztof Majchrzak
23.55 Muzyczna noc z gwiazdą: Zespół Madness
00.25 Drogi miłości (Las cosas del querer) (1) - dramat obyczajowy, Hiszpania/Argentyna 1989
02.05 Już od przedszkola - reportaż
02.30 Zakończenie programu

Logo-4


7.25 Sport-telegram (powt.)
7.30 Dziennik krajowy
7.50 Studio urody
8.00 Program lokalny
8.30 Złotopolscy (54) - telenowela
9.00 Transmisja obrad Sejmu (W przerwie obrad około godz. 13.00 Panorama)
14.55 Ojczyzna - polszczyzna: Znajdować, znajdywać, znachodzić
15.10 Gdzie diabeł mówi dobranoc (39) - serial obyczajowy
16.00 Panorama
16.10 Pieśnią o Śląsku - program muzyczny
17.00 Krzyżówka trzynastolatków- teleturniej
17.30 Program lokalny
18.00 Panorama
18.10 Program lokalny
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej
19.05 Małe ojczyzny: Podróż Erwina - film dokumentalny
19.30 Dla dzieci: Stypendium Złotej Rybki
20.00 Tulipan (6-ost.) - serial obyczajowy, Polska
21.05 Karczma piwna - widowisko barbórkowe
22.00 Panorama
22.45 Stowarzyszenie złoczyńców - komedia obycz.
0.30 Piosenki z karczmy piwnej
1.30 Zakończenie programu

TV 5 Wrocław

6.55 Program dnia
7.00 Hej, Arnold - serial anim.
7.25 Paulina na wsi - serial dla najmłodszych
7.30 Był sobie człowiek - serial anim.
8.00 Fakty poranne
8.15 Fakty Refleks
8.30 Muzea świata - serial dok.
9.05 Gorzkie dziedzictwo - serial fab.
9.50 Dotyk Midasa - ang. serial dok. poddający wnikliwej analizie fenomen dominacji pieniądza we współczesnym świecie
10.40 Edgard Vareses - film dok.
11.40 Sztuka i rzemiosło - serial dok.
12.10 Rodzinny maraton - serial obycz.
13.10 Zawsze taki sam - film biograficzny o George'u Jonesie uważanym za najwybitniejszego artystę muzyki
14.05 Nos królowej - serial fab. dla młodzieży
14.30 Historia koszykówki
15.00 Życiorysy z refrenem - pr. publ.
15.30 Program dnia
15.35 Historia miłości - serial fabularny prod. wenezeulskiej
16.00 Fakty popołudniowe
16.05 Mówmy swoje - program dla młodzieży
16.40 Gorzkie dziedzictwo - serial fab. (powt.)
17.30 Magazyn Aktualności Kulturalnych
17.35 Pałer
18.05 Twoja Telewizja Wrocław
18.10 Fakty - wydanie główne
18.30 Folk Fiesta
19.00 Art.-tele-akcje
19.30 Dotyk Midasa - serial dok. (powt.)
20.20 1000 arcydzieł z wielkich światowych muzeów
20.30 I liga siatkówki - [5]
21.30 Fakty
21.45 Fakty Refleks
22.00 Rodzinny maraton - serial obycz.
22.55 Siostry - serial obycz. USA
23.40 Oczywiście nieoczywiste - serial dok.

Polsat-2

6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Kto się boi wstać
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Maska [47] - serial anirnowany
8.30 Renegat (103)
9.30 Zar młodości [588] - kanadyjski serial obyczajowy
10.30 Star Trek: Stacja Kosmiczna (65)
11.30 Ostry dyżur - serial obyczajowy
12.30 Miodowe lata [8]
13.00 Dziewięciu wspaniałych: gra-zabawa
14.00 Talent za talent
14.30 Kalambury
15.00 Garfield [105] - serial
15.30 Derby: gra-zabawa
16.00 Informacje
16.15 Halo miliard
16.45 Nowe przygody Robin Hooda [12/41]
17.40 Świat według Bundych[181]
18.15 Pomoc domowa [74]
18.45 Informacje
19.05 Renegat (104) (1997-98)
20.00 Baza Pensacola 114)
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Komisarz Rex [27] - austriacki serial
21.55 Posterunek Brooklyn 113] - USA (1997-98)
22.55 Ogłoszenie wyników LOTTO
23.00 Informacje:'
23.15 Prognoza pogody z Coldrexem
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Biznes tydzień
23.45 13 posterunek [14)
0.15 60 pięter strachu - USA (1989)
1.55 Muzyka na BIS

Logo-19

6.30 Dzień dobry w TVN
6.35 Kropka nad i
6.55 Dzid dobry w TVN
7.00 Wielka Brytania dziś  -serial dokumentalny
7.30 Pod napięciem - talk show
7.45 Inspektor Gadżet [38] - serial animowany dla dzieci
8.10 Nowe przygody Rói:owej Pantery [56] - serial auim.
8.35 Mała Rosey [13] - serial
9.00 Salon gier komputerowych - program dla dzieci
9.30 Esmeralda [69] - serial
10.30 Manuela [140]
11.30 Jolanda [234]  - telenowela
12.00 Telesklep
12.30 Bezpieczna kasa Briana
13.00 Nie do wiary - opowieści niesamowite
13.30 Gotuj z Kuroniem
13.55 Inspektor Gadżet [38)
14.20 Nowe przygody Różowej Pantery [56] - serial anim.
14.45 Mała Rosey [13] - serial
15.15 Pod koszem [26) - serial
15.45 USA High (39) - serial
16.15 Pacific Drive [190] - serial obyczajowy, Australia
16.45 Co za dzień - program rozrywkowy
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Zwariowana forsa - program rozrywkowy
18.00 Esmeralda [70)- serial obyczajowy. Meksyk
19.00 TVN Fakty
19.30 Czas to pieniądz - teleturniej
20.00 Roksana - komedia USA
22.05 Buli Durham-komedia obyczajowa USA
1.30 Granie na ekranie - program rozrywkowy

Nasza TV

7.45 Świat biznesu - magazyn gospodarczy i
8.00 Opowieści z klonowego miasta [3/31] - serial anim. '
8.30 Niezłomny detektyw (17) !
9.00 Nie ma jak w domu [58) .:1
9.25 Nasz sklep - zakupy w TV,
9.40 Plonaca pochodnia [117,118] - serial obyczajowy ,
10.25 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów I
10.55 Klub 1001 podróży - magazyn podróżniczy I
11.25 City 12311 - serial USA '
11.50 Nasz sklep - zakupy w TV,
12,10 Antonella [147] - serial ·i
13.05 Nasz sklep - zakupy w TV
13.30 City 1232] - serial USA �Jl
13.55 Horoskop na dziś �
14.00 Tylko jedno życie [67]- serial USA il
14.55 Szczęśliwa ósemka - propozycje do listy przebojów ,�
15.00 Wielcy kreatorzy mody 'I
15.30 Loving [105]- serial USAl
15.55 Propozycje do listy '1
16.00 Już czwarta - informacje, ciekawostki, porady;:!
16.20 Niezłomny detektyw 118) ':;
16.50 Opowieści z klonowego m!asta 1�41 - serial anim, J
17.20 Nie ma Jak w domu [59) 1
17.50 Nasze wiadomości �l
18.00 Świat biznesu - magazyn gospodarczy.- ]'
18.10 Antenella [148] - serial '�j"
19.00 Zoom - magazyn sensacji-
19.30 Podaj dalej - teleturniej ;
20.00 Tajemnica Andromedy film SF USA ,,'�> :]
22.20 Amerykański horror - serial sensacyjny USA , ..
23.10 Nasze wiadomości /4
23.30 Horoskop na jutro j
23.35 W cztery oczy - rozmowy Antoniego Styrczuli ,�
23.50 Znak smoka - film sensacyjny USA

Tvpoloniaekran

7.00 TV Polonia zaprasza - Program dnia
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Sport telegram
7.30 Dama za kierownicą (14)
7.40 Poradnik bałaganiarza (14)
8.00 Dla dzieci: Wehikuł czasu - Tajemnica pasiastej siekierki
8.20 Dla dzieci: Z dziecięcej półki
8.30 W krainie władcy smoków - serial
9.00 Wiadomości
9.10 Zaproszenie: Statkiem pod górkę - program krajoznawczy
9.30 Niepisane prawa - film
10.20 Tętno pierwotnej puszczy (2) - film dok.
10.50 Świdnicki Kościół Pokoju - reportaż
11.10 Złotopolscy (25,26) - telenowela
12.00 Wiadomości
12.15 Diariusz rządowy (powt.)
12.35 Czas odchodzący - Mała wieś - film dok.
13.05 Polska piosenka: ludzie, zjawiska, epizody
13.30 Oto Polska - program
14.00 Wojna na śmiech i życie (2)
14.30 Historia kołem się toczy (3)
15.00 Panorama
15.20 Program dnia
15.30 Credo - magazyn katolicki
16.00 Czas odchodzący - Mała wieś - film dok.
16.30 Dla dzieci: Ala i As
16.50 Dla dzieci: Kolorowe nutki
17.00 Teleexpress
17.15 Hity z satelity
17.35 Pałer - program muzyczny
18.00 Jest jak jest (14/19) - serial
18.30 Kult kina - magazyn filmowy
19.00 Danie na weekend - Kuchnia polska
19.20 Dobranocka: Kasztaniaki
19.30 Wiadomości
20.05 Spokojny żywot - film obycz.
21.00 Goran Bregovic w Polsce
22.00 Przegląd publicystyczny
22.30 Panorama
23.05 W centrum uwagi
23.20 Nie dokończony autoportret - film
23.45 Chwila ze sztuką: M. Berezowska
0.00 Program o emigracji
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Kasztaniaki - film animowany
1.00 Wiadomości
1.30 Jest jak jest (14/19) - serial
2.00 Kult kina - magazyn filmowy
2.30 Panorama (powt.)
3.00 Spokojny żywot - film obycz.
4.00 Goran Bregovic w Polsce
5.00 Przegląd publicystyczny
5.30 Czas odchodzący - film dok.
6.00 W centrum uwagi
6.15 Pałer - program muzyczny
6.40 Na skrzydłach Ikara (3)
7.00 Zakończenie programu
Rtl 7

6.20 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy
6.45 Na zawsze - serial obyczajowy
7.30 Odjazdowe kreskówki: Kacper, Woody Woodpecker, Exosquad
8.40 Świat pana trenera - serial komediowy
9.05 Dziewczyna z komputera - serial komediowy
9.30 Sunset Beach - serial USA
10.15 Columbo - serial kryminalny
11.35 Wydział zabójstw - serial kryminalny
13.00 Teleshopping
14.15 Miłość i dyplomacja - serial obyczajowy
14.40 Podaj dalej - teleturniej
15.10 Ukryta kamera - program rozrywkowy
15.30 Odjazdowe kreskówki: Kacper, Woody Woodpecker, Exosquad
16.45 Dziewczyna z komputera - serial komediowy
17.10 Sliders - serial fantastycznonaukowy
18.00 Sunset Beach - serial USA
18.50 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogody
19.00 Zoom - magazyn sensacji
19.30 Podaj dalej - teleturniej
20.00 Strefa zagrożenia - serial SF
20.50 Tajemnica Andromedy - thriller fantastycznonaukowy USA
23.10 Amerykański horror - serial grozy
23.55 7 minut - wydarzenia dnia - program informacyjny oraz prognoza pogoy
0.10 Policjanci z Miami - serial sensacyjny
1.05 Śladami Stefana Peyrona - Orinoko - film dokumentalny
2.00 Sliders - serial fantastycznonaukowy
2.45 Zoom - magazyn sensacji
3.10 Strefa zagrożenia - serial SF
3.55 Amerykański horror - serial grozy
Polsat 2 97-01

6.00 Przytul mnie
7.00 Disco Polo Live
8.00 TV Shop
8.30 Sally czarownica [34] - serial
9.00 Allo, Allo [49]
9.30 Kobra [10] - serial akcji
10.30 Aniołki Charliego [14]
11.30 Żar młodości [596] - kanadyjski serial obyczajowy
12.30 Micaela [52] - telenowela
13.30 Magazyn Motoryzacyjny Młodych
14.00 Link New Look
14.30 Na topie - program muzyczny
15.00 Piosenka na życzenie
16.00 Domek na prerii [68] - serial obyczajowy
17.00 Informacje
17.10 Kapitan Jastrząb [503]
17.35 Aniołki Charliego [15]
18.25 Allo, Allo [50]
19.00 Tajemnicza dama [174]
19.50 Informacje
20.05 Idź na całość
21.00 Rykowisko
21.30 Twardy zawodnik - USA (1982)
23.15 Żądza zemsty - USA (1993)
0.40 Nieznajomi [10]
1.10 Przytul mnie
2.10 Piosenka na życzenie
200px-Canal+ logo.svg

7.00 Muzyczny Budzik
7.30 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.55 Cyberia
8.00 Strefa Mroku - serial SF
8.30 (K) Simsola - film kryminalny
10.15 (K) Reflektor
11.00 (K) Sztos - film sensacyjny
12.30 (K) Wycieczki przyrodnicze: Krokodyl - film dok.
13.30 (K) Zbrodnie w ciszy - dramat
15.00 (K) Tajemnice oceanów - film
15.30 (K) Przerwany lot - dramat
16.55 (K) DESER: Gorzka cytryna
17.05 (K) Kundle i reszta - film anim.
17.30 (K) Stinky i Jake przedstawiają - serial dla dzieci
17.55 Cyberia
18.00 Nie Przegap
18.05 Diabelski Młyn - film anim.
18.30 Z pierwszej piłki - magazyn
18.55 Łapu Capu
19.00 Z pierwszej piłki - magazyn
19.30 Diabelski Młyn - film anim.
19.50 Aktualności filmowe
20.00 (K) Miłość i wojna - melodramat, USA
21.50 (K) Forrest Gump - dramat
0.10 (K) Reportaż - 24 GODZINY
1.10 (K) Klub Wild Side - film erot.
2.55 (K) Paris chic - film erot.
4.30 (K) Zwodnica Middletona - dramat kostiumowy
6.00 (K) Polowanie - film dok.

My HBO

8.45 Więzy przeszłości - western USA
10.40 Miłość ma dwie twarze - komedia romantyczna USA
12.45 Czarownice z Eastwick - komedia USA
14.40 Serce drużyny - obyczajowy USA
16.15 Apokalipsa - SF USA
17.40 Złoto dla zuchwałych - wojenny USA
20.00 Wojna przeciw mafii - dokumentalny, W. Brytania
21.00 Zdrada - sensacyjny USA
22.50 Twierdza - film akcji USA
1.05 Zmarły w chwili przybycia - sensacyjny USA
2.45 Ucieczka z Kuby - film akcji USA
4.20 Skandal - Człowiek, który był Bogiem - dokumentalny USA
ATV1997

6.30 Santa Barbara - serial
7.30 Larry i Balki - serial
8.00 Santa Barbara - serial
9.00 Bellamy - serial
10.00 Larry i Balki - serial
10.30 Gorzka miłość (3/4) - serial
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Dwór w Ożarowie - film dok.
12.30 Zatrzymany czas ginącego światła - film dok.
13.00 Santa Barbara - serial
15.00 Zakupy w ATV
15.30 Fort Boyard - teleturniej
17.00 Santa Barbara - serial
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Jedynym śladem - magazyn
20.00 Larry i Balki - serial
20.30 Bunt - film sensacyjny, USA
22.00 Przegląd nowości filmowych
22.30 Auto moto puls - magazyn
23.00 Różowa seria - serial erot.
0.30 Wrestling
1.30 Zły porucznik - film sensac.

Polonia 1 96-02

6.30 Top Shop
13.30 Namiętności - serial
14.30 Top Shop
17.15 Generał Daimos - film anim.
17.45 Celeste - serial
18.40 Fachowiec radzi
19.15 Top Shop
19.45 Namiętności - serial
20.50 Celeste - serial
21.55 Reportaż z planu - magazyn
22.25 Bliżej filmu - magazyn
23.00 Magazyn erotyczny
0.15 Hot Shop