Fandom

Wikia o Starej Telewizji

03 stycznia 1996

11 510stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
6.00 Kawa czy herbata? (w tym: Kalendarium XX wieku / Sportowa apteka)
7.45 V.I.P. - rozmowa Jedynki
8.00 "Moda na sukces" (169) - serial prod USA
8.30 Tęczowy Music Box
9.00 Wiadomości
9.10 Mama i ja - program dla mamy i trzylatka
9.25 Gimnastyka: Na co dzień (1)
9.30 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 "Sława" (41/46)
10.55 Muzyczna Jedynka
11.00 Poradnik petenta
11.15 Ryby i rybki
11.30 Wygrani, przegrani: Kaman
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes - rolniczy progr. inform.
12.15 Magazyn Notowań: Pożyteczny wiatr / Owad kontra owad
12.40 Chochlikowe psoty, czyli zmagania z gramatyką: Przymiotnik, odmiana - widowisko dla dzieci
13.00 Bliżej sztuki: Gazela
13.20 Wielka historia małych miast: Miasta kresowe - Szczebrzeszyn
13.50 Portrety współczesnej prozy polskiej: "Numery" - Olga Tokarczuk
14.25 Lumen 2000 - serial dok. prod. USA
14.55 Program dnia
15.00 Kraina łagodności - program poetycko-muzyczny
15.30 "Moda na sukces" (169) - serial prod. USA (powt.)
16.00 Dla młodych widzów: Raj
16.25 Dla dzieci: Partytura - quiz muzyczny
16.50 Kalendarium XX wieku
17.00 Teleexpress
17.20 Miliard w rozumie - teleturniej
17.45 Z kamerą wsród zwierząt: Korale i ukwiały
18.05 "Bank nie z tej ziemi" (1/6) "Łubudu bank" - serial TVP
19.00 Wieczorynka: "Krecik gwiazdą filmową"
19.30 Wiadomości
20.10 "Harry Tracy" - film fabularny prod kanadyjskiej (1982 r, 103 min)
21.55 Puls dnia
22.10 "Sto lat w kinie" - film dok P. Łozińskiego
23.15 Wiadomości
23.40 "Wielki Meaulnes" - film fabularny produkcji francuskiej (1967 r, 106 min)
1.25 Lumen 2000
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Panorama
7.10 Sport telegram
7.20 Poranny magazyn Dwójki (w tym: Dziennik krajowy)
7.50 Akademia Zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
8.00 Program lokalny
8.30 "Wszystko, tylko nie miłość" (23/28) - serial prod. USA
9.00 Świat kobiet - magazyn
9.30 Skarby azjatyckiej kultury: Siwa, Wisznu i Brahma
10.05 Po rozum do głowy
10.30 Z pamiętnika mej duszy - Marek Grechuta
11.20 Szansa na sukces - Alibabki
12.15 Muzyczne nowości Dwójki
12.30 Mój mały świat
12.50 Akademia zdrowia Dwójki - program sportowo-rekreacyjny
13.00 Panorama
13.20 Królowie rzeki - film fab. prod. australijskiej
15.00 Powitanie
15.05 "Gargantua" (12) - serial anim. prod. francuskiej
15.35 Pejzaże wsi polskiej: Legendy o świętych: Św. Franciszek
16.00 Zwierzęta wokół nas: "Podaj łapę"
16.30 ,,5 x 5 wygrajmy razem" - teleturniej
17.00 "Wielki finał Jurka Owsiaka" - film dok. Piotra Łazarkiewicza
17.30 Podróże Edwarda Dwurnika - reportaż
17.55 Losowanie gier liczbowych Totalizatora Sportowego
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
19.05 "Jeden z dziesięciu" - teleturniej
19.35 "Po rozum do głowy" - program dla dzieci
20.00 Benefis Ireny Kwiatkowskiej
20.50 Sport telegram
21.00 Panorama
21.35 Ekspres reporterów
22.05 Studio Teatralne Dwójki: Jean-Paul Wenzel, Claudine Fivet: "Marianna zwleka z małżeństwem" / Jean-Paul Wenzel: "Daleko od Hagondange"
23.40 Litofon - impresja filmowa
24.00 Panorama
0.05 Zdrajczynie - film dok. prod. rosyjskiej
1.00 Zakończenie programu

Tele 3 Katowice
6.00 Dzień dobry, tu Aktualności - magazyn informacyjny
7.05 Zwierzęta z ginącego lasu - film animowany
7.30 Valorianie i dinozaury (1) - film animowany
8.00 Lekarze (1) - serial prod. angielskiej
9.00 Poranek z Telewizją Katowice - magazyn studyjno-filmowy
11.00 Program dnia
11.05 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
11.40 Dziś w Teletrójce (powt.)
12.00 Aktualności (1)
12.05 Trzeba zabić tę miłość - dramat obyczajowy (powt.)
13.40 Maraton w Sao Paulo - reportaż (powt.)
14.05 Program muzyczny
14.20 Muzyczne promocje
14.35 Kleks - program dla młodych widzów
15.00 Aktualności (2)
15.05 Program dnia
15.10 Kot rozrabiaka (11) - serial animowany prod. francuskiej
15.35 Timberwood i przyjaciele (4) - serial animowany
16.00 Piętnastolatki (51) - serial fabularny dla młodzieży
16.35 Dziś w Teletrójce - reportaż
16.50 Pryzmat - magazyn niepełnosprawnych
17.20 Cristal - telenowela prod. wenez.
18.00 Gość dnia
18.10 Aktualności - program informacyjny (wyd. główne)
18.40 Portrety miast - program Agencji Reklamy TV Katowice
18.45 Dziś w Teletrójce - reportaż redakcji częstochowskiej
19.00 Życie na gorąco - program interwencyjny
19.30 Czyste szaleństwo (44) - magazyn rozrywkowy
20.00 Spender (5) - serial kryminalny prod. angielskiej
21.00 EL TV Music
21.30 Kolędy
21.45 Muzyczne promocje
22.00 Aktualności (4)
22.05 Program na czwartek
22.10 Namiętność - telenowela prod. wenezuelskiej
22.40 Świat bez granic
23.00 Brońmy się sami
23.15 Karnawałowe granice
23.45 Mała gmina
24.00 Nasze stulecie (5) - francuski film dokumentalny
1.00 Życie na gorąco (powt.)
1.30 Noc filmowa: Co ludzie powiedzą (14) - angielski serial komediowy
2.00 Ogień i śnieg - film fab. prod. francuskiej
3.30 Film fabularny
5.00 Droga na szczyt - serial produkcji USA

Polsat
7.00 HALOGRA!MY
7.20 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
7.30 Kalambury - program rozrywkowy
8.00 Grand Prix (17) - serial animowany dla dzieci
8.20 Klub Lady Fitness
8.30 Skrzydła (114) - amerykański serial komediowy
9.00 Misja Eureka (6/24) - serial amerykański
10.00 Za wszelką cenę (3-4) - telenowela brazylijska
11.00 Jesteśmy - progr. redakcji religijnej
11.30 Disco relax
12.30 Gangsterzy i filantropi - film prod. polskiej (1963 r., 85 min); reż. Jerzy Hoffman, Edward Skórzewski
14.00 Maski - magazyn rozrywkowy
14.30 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
15.00 HALOGRA!MY
15.25 Ye! Ye! Ye! - program muzyczny dla dzieci
15.35 Czarodziejka z księżyca (17) - serial animowany dla dzieci
16.00 Informacje
16.15 Link Journal - magazyn mody
16.45 I wszyscy razem (63/101) - amerykański serial komediowy
17.15 Kalambury - program rozrywkowy
17.45 Grace w opałach (38) - amerykański serial komediowy
18.15 Gra o wszystko... z Billem Cosby
18.45 Informacje
18.55 Dallas (100) - amerykański serial obyczajowy
19.50 Informacje
20.05 Airwolf (65) - amerykański serial sensacyjny
21.00 Gliniarz i prokurator (30) - amerykański serial sensacyjny
22.00 Informacje i biznes informacje
22.25 Dolina lalek (31/65) - serial amerykański
22.50 Plus minus - program publicystyczny
23.20 Sztuka sprawiedliwości - magazyn prawniczy
23.50 Motowiadomości
0.20 Audio GRA!MY
1.20 Pożegnanie

TV Polonia
6.55 Dzień dobry z Polski
7.00 Panorama
7.10 Dzień dobry z Polski
9.00 Wiadomości
9.10 Program dnia
9.15 Sylwestrowi przebierańcy - program dla dzieci (powt.)
9.45 Muzyczna Skrzynka Teleexpressu (powt.)
10.15 Droga (3/6): "Ostatnich gryzą psy" - serial TVP (powt.)
11.15 Blok programów edukacyjnych
12.00 Wiadomości
12.10 Program dnia
12.15 Temida: Sprawa hr. Rottera - film TVP
13.45 Historia - Współczesność - program publicystyczny
14.25 Rozmowa dnia
14.55 Powitanie, program dnia
15.00 Panorama
15.20 Raj - program redakcji katolickiej
15.50 Powtórka z historii - Zygmunt III Waza
16.10 Niedokończony rozdział
16.20 Gość TV Polonia
16.30 Semper fidelis - reportaż
17.00 Teleexpress
17.15 Zabawa z bałwankiem - program dla dzieci (powt.)
17.45 "Krzyżówka szczęścia" - teleturniej
18.15 Lektury satelity: Pan Tadeusz - Księga I Gospodarstwo, autor: Adam Mickiewicz
19.20 Dobranocka
19.30 Wiadomości
20.00 Komedianci: Marta Lipińska zaprasza
21.00 Panorama
21.30 Kobieta po polsku: Małżeństwo z rozsądku - komedia muzyczna produkcji polskiej (1967)
23.00 Program na czwartek
23.05 Kołysz mnie - śpiewa Martyna Jakubowicz (1) - koncert
23.40 Wielki talent - reportaż
0.05 Noce z muzyką: Recitale laureatów - Magdalena Lisak
0.35 Panorama (powt.)
1.05 Zakończenie programu

Canal+
7.00 BBC News (*)
7.30 Diabelski młyn - filmy rysunkowe (powt.) (*)
8.00 Muzyczny budzik - muzyczne hity
8.30 Amerykańskie kino (10): Amerykańska szkoła filmowa - cykl filmów dokumentalnych
9.30 Gracz - amerykański dramat kryminalny
11.30 Święty Mikołaj to nędznik - komedia francuska
13.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-896) (powt.)
13.30 Fantom 2040 (2) - amerykański film animowany
14.00 Na farmie w Afryce - film dokumentalny
14.40 Camille Caudel - francuski dramat biograficzny
17.30 Opowieści kota ze starej wierzby (12) - francuski film animowany, Puchar ZOO - seria filmów animowanych
18.00 Diabelski młyn - filmy rysunkowe (*)
18.30 Moje drugie ja (62) - serial amerykański (*)
18.55 News Plus - program promocyjno-infonnacyjny (1) (*) 
19.00 Na gapę - talk show (publiczność tel. 65-70-896) (*)
19.30 Harry i Hendersonowie (55) - serial amerykański (*)
19.55 News Plus - program promocyjno-informacyjny (2) (*)
20.00 Elektroniczny człowiek - amerykański film s-f
21.30 Słynne samochody: Turbine - cykl dokumentalny
22.20 Demolka - amerykański sensacyjny film s-f
0.15 Magazyn futbolu amerykańskiego
0.45 Z honorami - komedia amerykańska
2.25 Dni są policzone - hiszpański film obyczajowy
(*) - programy nie kodowane.

TV Wisła
17:30 Akademia modelek - serial dla młodzieży prod. francuskiej
18:00 Kariery - magazyn
18:30 Filmy animowane dla dzieci
19:00 Zemsta (8) - telenowela prod. wenezuelskiej
20:00 Sprawy wewnętrzne (1) - serial sensacyjny prod. USA
21:00 Reporter na tropie (1) - film prod. USA
22:00 Kronika MŚ w hokeju na lodzie juniorów do l. 20

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki