TVP 1 HD[]
05:20 Zagadkowa Jedynka; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
05:55 TVP INFO w TVP1 - Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:45 Soczi 2014 - Halo, tu Soczi; STEREO, 16:9
08:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
08:05 Pogoda poranna; STEREO, 16:9, Na żywo
08:10 Polityka przy kawie; STEREO, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
08:25 TELEZAKUPY
08:55 Serialowa Jedynka - Ojciec Mateusz - odc. 118 - Znikająca asystentka - txt. str. 777 AD; serial kryminalny TVP; STEREO + AUDIODESKRYPCJA, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
09:55 Natura w Jedynce Zdumiewająca Ameryka Południowa cz. 2 Patagonia: na krańcach świata (Wildest Latin America); serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Świat się kręci - /96/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
12:10 Agrobiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
12:35 Przepis dnia - /35/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:45 Natura w Jedynce - Planeta Ziemia, seria II - Płytkie morza - odc. 4 (Planet Earth (II 4/6)) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:50 Jaka to melodia? - odc. 2801; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Okrasa łamie przepisy - Żołnierskie dzieje ziemniaka; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Wiadomości; STEREO, 16:9, Na żywo
15:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Galeria - odc. 150; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Drużyna A [ser. III] - odc. 1, Kule i bikini (The A - Team III, ep. 1, Bullets and Bikinis); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:40 Polska non stop - magazyn reporterów; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Pogoda; STEREO, 16:9, Na żywo
17:25 Jaka to melodia? - odc. 2802; teleturniej muzyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Klan - odc. 2535 - txt. str. 777; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Świat się kręci - /97/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
19:15 Przepis dnia - /35/; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:00 Sport - txt. str. 777; STEREO, 16:9, Na żywo
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, 16:9
20:25 Wielki Test Wiedzy Ekonomicznej; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:05 Homeland [ser. II] - odc. 4 (Homeland II, ep. 4) - txt. str. 777; serial kraj prod.USA (2012); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:05 Tamara i mężczyźni (Tamara Drewe) - txt. str. 777; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2010); reż.:Stephen Frears; wyk.:Gemma Arterton, Roger Allam, Bill Camp; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Drużyna A [ser. III] - odc. 1, Kule i bikini (The A - Team III, ep. 1, Bullets and Bikinis); serial kraj prod.USA (1984); 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Świat się kręci - /97/; widowisko publicystyczne; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:55 Notacje - Adam Kilian. Teatr na pustyni; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Klan - odc. 2535; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Komedianci w Korei Północnej (The Red Chapel); film dokumentalny kraj prod.Dania (2010); reż.:Mads Brugger; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:45 Zakończenie dnia
TVP 2 HD[]
06:00 Codzienna 2 m. 3 - odc. 1/71; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:30 Coś dla Ciebie; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 M jak miłość - odc. 435; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Barwy szczęścia - odc. 1055 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:15 Na dobre i na złe - odc. 223 - Babcia do wynajęcia; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:15 Super Zaradni; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - (91) Rejs dla zuchwałych - txt. str. 777; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:25 Szkoła życia - odc. 3 "Oferta"; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:15 Planeta Egipt - Narodziny imperium (Planet Egypt Birth of an Empire); serial dokumentalny kraj prod.Niemcy (2011); reż.:Stephan Koester, Daniel Gerlach; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Ja to mam szczęście! - odc. 17 - txt. str. 777; serial TVP; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:45 Panorama Kraj; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Pogoda Kraj; STEREO, 16:9
16:10 Rodzinka.pl - odc. 119 "Komunia" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Rodzinka.pl - odc. 120 "Dorastanie" - txt. str. 777 AD; serial komediowy TVP; STEREO/5.1/AD, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:10 Herkules - odc. 19 Pod pękniętym niebem (Hercules: The Legendary Journeys ep. Under the Broken Sky); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Panorama; STEREO, 16:9, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, 16:9
18:50 Jeden z dziesięciu - odc. 12/77; teleturniej; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:25 Barwy szczęścia - odc. 1055 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Barwy szczęścia - odc. 1056 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
20:40 M jak miłość - odc. 1036; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:35 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 770; Dla małoletnich od lat 12
21:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
22:50 Krew z krwi - odc. 2/8 - txt. str. 777; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
23:55 Czy świat oszalał? - Dwa oblicza Azerbejdżanu (Amazing Azerbaijan); film dokumentalny kraj prod.Dania (2012); reż.:Liz Mermin; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:05 Paradoks - odc. 3 Wolność; serial kryminalny TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:55 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; Dla małoletnich od lat 12
03:00 Krew z krwi - odc. 2/8; serial; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:00 Herkules - odc. 19 Pod pękniętym niebem (Hercules: The Legendary Journeys ep. Under the Broken Sky); serial kraj prod.USA (1995); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:50 Zakończenie dnia
TVP Łódź[]
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 3.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:30 Łódzkie Wiadomości Dnia; Bez ograniczeń wiekowych
07:35 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
07:41 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
07:42 AGROEXPRESS; Bez ograniczeń wiekowych
07:54 Informator kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 3.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Kościół z bliska - odc. 74; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 3.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Dla niesłyszących - Otwórz oczy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 4; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę OPP -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Pożyteczni.pl - odc. 78; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Fascynujące Śląskie - Prof. Jacek Jania; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Magazyn kulturalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Śmiecińscy od kuchni; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Kronika towarzyska; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
18:13 Sieradz w centrum uwagi; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Łódzkie Wiadomości Dnia - JM; Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
18:55 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
18:59 Depozyt wiary; Bez ograniczeń wiekowych
19:20 Kościół w potrzasku; Dla małoletnich od lat 12
20:00 Łódzkie forum; Dla małoletnich od lat 12
20:45 Katolicki Tygodnik Informacyjny; Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 3.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 3.02 - 4; STEREO, 16:9
22:02 Łódzkie Wiadomości Dnia wieczorne; Bez ograniczeń wiekowych
22:21 Sport; Bez ograniczeń wiekowych
22:27 Pogoda; Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Pogoda - 3.02 - 3; STEREO, 16:9
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 3.02 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia
TVP Wrocław[]
06:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:00 Echa dnia; STEREO, 16:9
07:10 Pogoda - 3.02 - 1; STEREO, 16:9
07:15 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
07:31 Fakty Komentarze
08:00 Co niesie dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
08:25 Pogoda - 3.02 - 2; STEREO, 16:9
08:30 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
09:00 Kościół z bliska - odc. 74; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Co niesie dzień; STEREO, 16:9
09:55 Pogoda - 3.02 - 2; STEREO, 16:9
10:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:05 Dla niesłyszących - Otwórz oczy - JM; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
10:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Nożem i widelcem - odc. 4; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:00 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
11:20 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
11:40 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Agrobiznes; STEREO, 16:9
13:20 Zapraszamy na kawę OPP -; STEREO, 16:9, Na żywo
13:35 Pożyteczni.pl - odc. 78; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Fascynujące Śląskie - Prof. Jacek Jania; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
14:30 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9, Na żywo
14:45 Przechodzień codzienny -; STEREO, 16:9
14:55 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:55 Zapraszamy na kawę -; STEREO, 16:9
16:00 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
16:25 Dziennik regionów - tematy dnia; STEREO, 16:9
16:30 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Przystanek Ziemia; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:31 Eko - Wrocław - Eko - Wrocław: Ścieki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:45 Zdrowiej - Zdrowiej 74; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:00 Telewizyjny Klub Seniora; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 Fakty - wydanie główne; STEREO, 16:9, Na żywo
18:47 Pogoda
18:49 Narciarski Raport
18:57 Rozmówki polsko - czeskie - Rozmówki polsko - czeskie 78 Cudzoziemcy; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:23 Kwitnące okienko - Begonie; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Fakty Flesz
20:04 Pogoda
20:06 Rozmowa Faktów
20:18 Antykwaryczne safari - Antykwaryczne safari: Biała broń; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:33 Zrób sobie dom - Zrób sobie dom 69; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Pogoda - 3.02 - 3; STEREO, 16:9
21:05 Echa dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Pogoda - 3.02 - 4; STEREO, 16:9
22:01 Fakty - wydanie wieczorne; STEREO, 16:9, Na żywo
22:19 Pogoda
22:22 Narciarski Raport
22:35 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
23:10 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:20 Pogoda - 3.02 - 3; STEREO, 16:9
00:20 Echa dnia; STEREO, 16:9
00:35 Dla niesłyszących - Dziennik Regionów - JM; STEREO, 16:9
00:55 Echa dnia - komentarze; STEREO, 16:9
01:10 Pogoda - 3.02 - 4; STEREO, 16:9
01:20 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:45 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
02:10 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
02:40 Życie raz jeszcze; reportaż; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
03:00 Goralenvolk; film dokumentalny; reż.:Artur Więcek "Baron"; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:10 Młodzież kontra; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
05:05 Telekurier; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:35 Raport z Polski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:05 Czas na Pracę! Praca na Czasie!; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
06:25 Zakończenie dnia
Polsat[]
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Nowy dzień z Polsat News
08:20 Świat według Kiepskich (28)
09:00 Malanowski i partnerzy (494)
09:30 Malanowski i partnerzy (495)
10:00 Trudne sprawy (229)
11:00 Dlaczego ja? (226)
12:00 Dom nie do poznania 6 (166) - reality show
13:00 Łabędziem być... (1) - reality show
14:00 Pierwsza miłość (1829)
14:45 Trudne sprawy (227)
15:50 Wydarzenia
16:10 Prognoza pogody
16:15 Interwencja
16:30 Malanowski i partnerzy (436)
17:00 Dlaczego ja? (165)
18:00 Pierwsza miłość (1830)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich (8)
20:10 Megahit: John Rambo - film sensacyjny (Niemcy,USA,2008)
21:55 Zabójcza gra - film sensacyjny (USA,2010)
23:55 Świat według Bundych 2 (28)
00:25 Świat według Bundych 2 (29)
00:55 Świat według Bundych 2 (30)
01:30 Świat według Bundych 2 (31)
02:15 Dziewczyny z fortuną
03:30 Tajemnice losu
TVN[]
05:00 Uwaga!
05:15 Rozmowy w toku: Ile trzeba wydać, żeby upolować męża?
06:15 Mango
07:20 Co za tydzień
07:55 Doradca smaku (15)
08:00 Dzień dobry TVN
11:10 Ukryta prawda (197)
12:15 Szpital (93)
13:15 W-11 - Wydział Śledczy: Ucieczka z poprawczaka (626)
14:00 Wawa non stop (106)
15:00 Ukryta prawda (198)
16:00 Rozmowy w toku: Pomóżcie mi, bo panicznie boję się gołębi!
17:00 Wawa non stop (107)
18:00 Szpital (94)
19:00 Fakty
19:30 Sport
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga!
20:05 Doradca smaku (16)
20:10 Na Wspólnej (1860)
20:50 W-11 - Wydział Śledczy: Przemoc (1039)
21:35 Życie bez wstydu (9)
22:35 Perfekcyjna pani domu (9)
23:35 Oblicza prostytucji (4)
00:35 Pamiętniki wampirów 2 (14)
01:35 Uwaga!
01:50 Arkana magii
03:10 Rozmowy w toku: Pomóżcie mi, bo panicznie boję się gołębi!
04:05 Zakończenie programu
TV 4[]
06:05 Ukryta miłość (153)
07:00 Dekoratornia - magazyn
07:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (4)
08:00 Nowy Scooby i Scrappy Doo (11)
08:30 Scooby-Doo (23)
09:00 Komisarz Rex (9)
10:00 Nieposkromiona miłość (97)
11:00 Kiedy się zakocham... (151)
11:55 Prawdziwe uczucie (99)
12:55 Dekoratornia - magazyn
13:25 Łowca krokodyli: Dzienniki (11) - serial przyrodniczy
13:55 Tylko muzyka. Must be the music 2 (20) - program rozrywkowy
16:30 Strażnik Teksasu (26)
17:30 Komisarz Rex (10)
18;30 Scooby-Doo (24)
19:00 Nowy Scooby i Scrappy Doo (12)
19:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego (5)
20:00 Zamiana - film kryminalny (Francja,2011)
22:20 Sekret z przeszłości - thriller (Kanada,2011)
00:05 Dragons' Den - jak zostać milionerem? 3 (8) - program rozrywkowy
01:05 Dekoratornia - magazyn
01:35 To był dzień
02:40 4music - magazyn muzyczny
03:45 mała Czarna (204) - talk-show
04:45 Mega Chichot (53) - program rozrywkowy
05:00 4music - magazyn muzyczny
TV Puls[]
06:00 Codzienna 2 m. 3 (50)
06:30 Codzienna 2 m. 3 (51)
07:00 Pippi: Pippi spotyka złodziei pereł (6)
07:35 Pippi: Pippi wraca do domu (7)
08:05 Flintstonowie (62)
08:40 Flintstonowie (63)
09:05 Siły pierwotne 3 (6)
10:05 Sindbad (3)
11:00 Kasia i Tomek (19)
11:30 Niania 9: Seksowna mamuśka (125)
12:00 Niania 9: Na obczyźnie (126)
12:30 Zbuntowany anioł (61)
13:30 Zbuntowany anioł (62)
14:30 Niania 9: Ekscesy Teresy (127)
15:00 Niania 9: Producenci (128)
15:30 Kasia i Tomek (20)
16:00 Gliniarz i prokurator (21)
17:00 Sindbad (4)
18:00 Siły pierwotne 3 (7)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru 3: Operacja: "Wielka Kula" (3)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru 3: Kura mózgowa/Królestwo za kciuk (5)
20:00 Niewiarygodne poniedziałki: Rasa - horror (Niemcy,RPA,USA,2006)
21:50 Grindhouse: Death Proof - thriller (USA,2007)
00:10 Krwawa uczta 3: Szczęśliwe zakończenie - horror komediowy (USA,2009)
01:55 Zobacz to!: Kręcimy z gwiazdami 2: Akcent (8) - program rozrywkowy
03:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy
03:50 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny
04:15 Menu na miarę (11) - program kulinarny
04:30 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
05:05 Menu na miarę (12) - program kulinarny
05:30 Z archiwum policji (6) - serial dokumentalny
TVN 7[]
05:25 Pascal: po prostu gotuj: Terraço Restaurant - Lizbona (12/15)
06:00 We dwoje 2 (5/16)
07:25 Męski typ: Jerzy Iwaszkiewicz (1/4)
07:50 Sąd rodzinny: Kopniak w brzuch (209)
08:50 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Spłacony dług (509)
09:50 Dr House 3 (21/24)
10:50 Ostry dyżur 12: Dziwny układ (18/22)
11:50 Mango
13:25 Sąd rodzinny: Więcej niż mogę ci dać (210)
14:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska: Przygoda z AGD (507)
15:25 Tożsamość szpiega 3 (3/16)
16:20 Dwóch i pół 8 (4/16)
16:55 Przepis na życie 4 (6)
18:00 Dr House 3 (22/24)
19:00 Tożsamość szpiega 3 (4/16)
20:00 Prawdziwe historie - Czterej bracia - film sensacyjny (USA,2005)
22:20 Kobra: Oddział specjalny 17: Chciwość (14/16)
23:30 Noc na Manhattanie - dramat sensacyjny (USA,1997)
01:45 Arkana magii
03:50 Druga strona medalu 4: Dariusz Krupa (1/8)
04:20 Druga strona medalu 4: Jan Podgórski (2/8)
04:50 Druga strona medalu 4: Tomasz Gollob (3/8)
05:20 Zakończenie programu
Puls 2[]
06:00 Kasia i Tomek 2 (2)
06:30 Kasia i Tomek 2 (3)
07:00 Gliniarz i prokurator (19)
08:00 Brygada Acapulco (42)
09:00 Taz-mania (4)
09:30 Sylwester i Tweety na tropie (10)
10:00 Lucky Luke (30)
10:30 Hutosie (46)
11:00 Zig i Sharko (1)
11:05 Zig i Sharko (2)
11:10 Zig i Sharko (3)
11:25 Mia i ja (1)
12:00 Zaczarowany ołówek (4)
12:10 Zaczarowany ołówek (5)
12:25 Flintstonowie (62)
13:00 Sylwester i Tweety na tropie (10)
13:30 Taz-mania (4)
14:00 Lucky Luke (30)
14:30 Zig i Sharko (1)
14:35 Zig i Sharko (2)
14:40 Zig i Sharko (3)
15:00 Zaczarowany ołówek (4)
15:10 Zaczarowany ołówek (5)
15:25 Mia i ja (1)
16:00 Dennis rozrabiaka - film animowany
17:30 Sylwester i Tweety na tropie (10)
18:00 Taz-mania (4)
18:25 Flintstonowie (63)
19:00 Zaklinacz psów 5 (25)
20:00 Ale numer! (6) - program rozrywkowy
20:30 Nalot na restaurację (5)
21:30 Zbuntowany anioł (47)
22:30 Goło i wesoło (49) - program rozrywkowy
23:00 Goło i wesoło (50) - program rozrywkowy
23:30 Amerykańska straż graniczna (6) - serial dokumentalny
00:30 Erotyczne rozmowy (9) - serial erotyczny
01:00 Niania (127)
01:30 Codzienna 2 m 3 (48)
02:00 Codzienna 2 m 3 (49)
02:30 Menu na miarę (6) - magazyn kulturalny
03:00 Z archiwum policji (5) - serial dokumentalny
03:25 Menu na miarę (7) - magazyn kulturalny
03:50 Dyżur 3 (36) - serial dokumentalny
04:15 JRG w akcji (12) - serial dokumentalny
04:40 Dyżur 3 (37) - serial dokumentalny
05:05 JRG w akcji (2) - serial dokumentalny
05:30 Dyżur 3 (41) - serial dokumentalny
TV 6[]
06:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny
07:00 Pomoc domowa 3 (73)
07:30 Pomoc domowa 3 (74)
08:00 Galileo (121) - program popularnonaukowy
09:00 Potęga żywiołów - serial dokumentalny
10:00 Heidi i dzieciaki (13) - talk-show
10:30 Heidi i dzieciaki (14) - talk-show
11:00 Jak oni śpiewają 4 (48) - program rozrywkowy
12:00 Ukryta miłość (153)
13:00 Mam talent! - wersja amerykańska (12) - program rozrywkowy
14:00 Jak oni śpiewają 4 (49) - program rozrywkowy
15:00 Rodzina zastępcza: Duch w piwnicy (35)
15:30 Rodzina zastępcza: Kameralny wieczór (36)
16:00 Prawdziwe uczucie (100)
17:00 Nieposkromiona miłość (98)
18:00 Pomoc domowa 4 (75)
18:30 Pomoc domowa 4 (76)
19:00 Strażnik Teksasu (27)
20:00 Galileo (122) - program popularnonaukowy
21:00 Śmierć na 1000 sposobów (5) - serial dokumentalny
21:35 Tornado stulecia - film katastroficzny (USA,2002)
23:25 Milczący zabójcy - film sensacyjny (USA,1988)
01:20 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (7) - magazyn kulinarny
02:20 Dekoratornia - magazyn
02:50 4music - magazyn muzyczny
03:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
05:00 Szósty zmysł - interaktywny program ezoteryczny
Polsat Sport News[]
07:00 Sport Flash
07:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
08:00 Sport Flash
08:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
09:00 Sport Flash
09:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Valencia Basket Club
10:00 Sport Flash
10:05 Koszykówka mężczyzn: Eurocup - mecz fazy grupowej: Stelmet Zielona Góra - Valencia Basket Club
11:00 Sport Flash
11:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - Ajax Amsterdam
12:00 Sport Flash
12:05 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: FC Utrecht - Ajax Amsterdam
13:00 Sport Flash
13:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
14:00 Sport Flash
14:05 Polska 2014 - magazyn siatkarski
15:00 Sport Flash
15:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom
16:00 Sport Flash
16:05 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: AZS Częstochowa - Cerrad Czarni Radom
17:00 Sport Flash
17:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - West Ham United
18:00 Sport Flash
18:05 Piłka nożna: Liga angielska - mecz: Chelsea Londyn - West Ham United
19:00 Sport Flash
19:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: KS Azoty-Puławy - VIVE Targi Kielce
20:00 Sport Flash
20:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga mężczyzn - mecz: KS Azoty-Puławy - VIVE Targi Kielce
21:00 Sport Flash
21:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
22:00 Sport Flash
22:05 Koszykówka mężczyzn: Tauron Basket Liga - mecz: Anwil Włocławek - Stelmet Zielona Góra
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia
00:00 Sportowe podsumowanie dnia
00:15 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: KGHM Metraco Zagłębie Lubin - Vistal Gdynia
01:00 Sportowe podsumowanie dnia
01:15 Zakończenie programu
Eska TV[]
06:00 Hity na czasie
08:00 ESKA TV News
08:05 Hity na czasie
09:00 ESKA TV News
09:05 Hity na czasie
10:00 ESKA TV News
10:05 Hity na czasie
11:00 ESKA TV News
11:05 Hity na czasie
12:00 ESKA TV News
12:05 Hity na czasie
13:00 ESKA TV News
13:05 smESKA
14:00 ESKA TV News
14:05 smESKA
15:00 ESKA TV News
15:05 Hot plota
16:00 ESKA TV News
16:05 Gorąca 20
17:00 ESKA TV News
17:05 Gorąca 20
18:00 Szymorning
18:30 ESKA TV News
19:00 Hity na czasie
19:30 Top 5
20:00 Hity na czasie
21:00 Fejslista
22:00 ESKA TV News
23:00 Hity na czasie
00:00 Polska noc
TTV[]
05:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska
06:45 Czarno na białym - magazyn
07:20 Blisko ludzi
07:50 Bez recepty 2 - magazyn medyczny
08:50 Rozmowy w toku: 'Ore, ore', czyli jakiej żony szuka młody Cygan?
09:45 Sąd rodzinny (27/52) - serial fabularno-dokumentalny
10:45 Sędzia Anna Maria Wesołowska
11:45 4 wesela (1/13)
12:45 Blisko ludzi
13:15 Czarno na białym - magazyn
13:50 Ukryta prawda (22/72)
14:50 Rozmowy w toku: Jak strzelanki na kompie rozwijają twojego faceta?
15:45 Express
16:05 Pogoda
16:10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
16:40 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
17:10 Blisko ludzi
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Wiem, co jem. Bosacka na tropie 2 (10/13)
19:10 Usterka (5/17)
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Uwaga! po Uwadze - program interwencyjny
20:45 Obsesje (4/6)
21:10 Świat bez fikcji 5 (1/8)
21:45 Express
21:57 Pogoda
22:00 Ostre cięcie 2 (9/12)
22:45 Dzieciaki (2/12)
23:15 Cela - cykl reportaży
23:45 Taboo 9 (12/13)
00:40 Wakacyjne piekło (3)
01:40 Kossakowski. Szósty zmysł. Rosja (4/14)
02:10 Blisko ludzi
02:40 Rozmowy w toku: 'Ore, ore', czyli jakiej żony szuka młody Cygan?
03:25 Uwaga! po Uwadze
04:05 Świat bez fikcji 5 (1/8)
04:30 Psie adopcje i nie tylko (5/13)
05:00 Psie adopcje i nie tylko (6/13)
05:25 Zakończenie programu
Polo TV[]
05:30 Święta wojna: Klimakterium (17)
06:00 Hit dnia
06:05 Pobudka z Polo TV!
07:00 Power Play
07:05 Pobudka z Polo TV!
08:00 Hit dnia
08:05 Najlepsze z najlepszych!
09:00 Power Play
09:05 Najlepsze z najlepszych!
10:00 Przebojowe historie
10:10 Wszystko mi disco!
11:00 Przebojowe historie
11:13 Dance w Polo TV
12:00 Hit dnia
12:10 Dance w Polo TV
13:00 Przeboje na czasie
14:00 Hit dnia
14:11 Disco Relax
15:00 Przebojowe historie
15:23 Przeboje na czasie
16:00 Przebojowe historie
16:13 Przeboje na czasie
17:00 Przebojowe historie
17:15 Kuchnia polowa - program muzyczny
17:33 Przeboje na czasie
18:05 Poczekalnia DPL
18:28 Lista przebojów DPL
19:00 Szalone lata 90.
20:05 Disco polo hit wszech czasów (14) - program muzyczny
21:22 Wieczorne granie na ekranie
22:00 Zakochane Polo TV
22:30 Pikantne Polo TV
23:05 Święta wojna: Śląski szejk (18)
23:31 Święta wojna: Klimakterium (17)
23:50 Przeboje na czasie
ATM Rozrywka[]
05:00 Wstawaj! Gramy!
06:00 Wstawaj! Gramy!
07:00 Wstawaj! Gramy!
08:00 Luluś
08:10 Mały Pingwinek Popolo
08:20 Lisek Pablo (12)
08:25 Lusia (12)
08:30 Małe zoo Lucy (37)
08:45 Jak to działa? (11)
09:00 Rodzina zastępcza: Ekomałżeństwo (131)
09:30 Doręczyciel: Oświadczyny (3)
10:30 Daleko od noszy 2: Mistrz cienkiego szwu (10)
11:00 Rodzina zastępcza plus: Podagra (266)
12:00 Pensjonat Pod Różą: Źródło miłości (18)
13:00 Pierwsza miłość (1826)
13:30 Ewa gotuje (111)
14:00 Graczykowie: Przeprowadzka (4)
14:30 Graczykowie: Portret (5)
15:00 Rodzina zastępcza plus: Gry rodzinne (172)
16:00 Świat według Kiepskich: Świąteczna ballada o problemach sąsiada (351)
16:30 Synowie: Siostrzenica z prowincji (10)
17:00 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Słodkie Cherliderki (47)
17:30 Daleko od noszy - szpital futpolowy: Nie ma rekordów nie do pobicia (48)
18:00 Gra w ciemno (22) - teleturniej
19:00 Awantura o kasę (21) - teleturniej
20:00 Rodzina zastępcza plus: Serce siostry (171)
21:00 Graczykowie: Sympatia (35)
21:30 Graczykowie: Reklama (36)
22:00 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)
22:30 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)
23:00 Świat według Kiepskich: Gumowy interes (11)
23:30 Świat według Kiepskich: Rolki, czyli total gigant (12)
00:00 Mamuśki (18)
00:30 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)
01:00 Daleko od noszy 2: Syn premiera (12)
01:30 Gra w ciemno (177) - teleturniej
02:30 Awantura o kasę (177) - teleturniej
03:30 Linia życia (93)
04:00 Linia życia (94)
04:30 Daleko od noszy 2: Zmiana czasu (11)
TVP Kultura[]
08:10 Kulturanek 2: Kwiaty czy kwadraty? (20)
08:45 Portrety: Wynton Marsalis - film dokumentalny (Niemcy,Wielka Brytania,2013)
09:55 Co mówią lekarze - film krótkometrażowy (Polska,2009)
10:20 Na kredyt - film obyczajowy (Polska,2008)
11:05 Duże zwierzę - film obyczajowy (Polska,2000)
12:35 Poniedziałek z piosenką: Koncert Galowy Studenckiego Festiwalu Piosenki: "A wszystko to ty..." - jubileusz Marka Grechuty - magazyn muzyczny (Polska,2002)
13:40 Fik-mik - film obyczajowy (Polska,1981)
14:45 Co mówią lekarze - film krótkometrażowy (Polska,2009)
15:10 Na kredyt - film obyczajowy (Polska,2008)
16:00 Hala odlotów 2: Alkohol (20)
17:00 Portrety: Wynton Marsalis - film dokumentalny (Niemcy,Wielka Brytania,2013)
18:15 Brawo, mistrzu - dramat obyczajowy (Polska,1987)
19:30 Wieczorynka: Bajki pana Bałagana: Królewna Śmieszka
20:00 Informacje kulturalne
20:20 Pożegnanie z filmem: Miasto gniewu - dramat sensacyjny (USA,Niemcy,2004)
22:10 Libera - Przewodnik po sztuce: Ryszard Stanisławski (5)
22:25 Nocne czytanie w wannie (27)
22:40 Videofan (27) - magazyn kulturalny
22:45 Videogalerie: Agnieszka Polska (78)
23:50 Lenny Kravitz: Universal Love Tour - koncert (Wielka Brytania,1993)
01:00 Sztuka czytania (4) - magazyn
01:35 Informacje kulturalne
01:55 Pożegnanie z filmem: Miasto gniewu - dramat sensacyjny (USA,Niemcy,2004)
03:50 Zakończenie programu
TVP Historia[]
07:30 Dziennik telewizyjny: 3.02.1989
08:05 Makłowicz w podróży: Podróż 1. Trentino - Alto Adige. Skarby południowego Tyrolu
08:40 Polska i świat z historią w tle: Tadeusz Reytan
09:00 Królowa Bona (5/12)
10:10 Dzika Polska: W krainie jaskiń i wąwozów
10:45 Opera Garniera - film dokumentalny (Francja,2006)
11:20 Historia kołem się toczy: Polonez, czyli teraz Polska - magazyn
12:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
12:30 Cafe Historia - program publicystyczny
12:50 Wrota Europy - dramat wojenny (Polska,1999)
14:10 Workuta - portret zbiorowy - reportaż
14:45 Trzcinica - karpacka Troja - film dokumentalny (Polska,2010)
15:25 Największe muzea świata: Paryskie Muzeum Wolnomularstwa
16:00 Byłem żołnierzem Wehrmachtu: Hrabia von Moltke
16:20 Encyklopedia II wojny światowej: Podwodna wojna
17:00 Królowa Bona (6/12)
18:10 Kalendarium historyczne: Skradziona nadzieja - film dokumentalny (Polska,1997)
19:10 Dziennik telewizyjny: 3.02.1989
19:50 Spór o historię: Obława Augustowska 1945 - debata
20:25 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
21:05 Flesz historii (167) - cykl reportaży
21:30 Pożegnanie cesarzy - film obyczajowy (Polska,1988)
22:45 Tajemnice początków Polski: Stanisław - król filozof - film dokumentalny (Polska,2013)
23:35 Sensacje XX wieku: Mata Hari - program historyczny
00:35 Opera Garniera - film dokumentalny (Francja,2006)
01:15 Portrecista - film dokumentalny (Polska,2005)
02:20 Trzcinica. Karpacka Troja - film dokumentalny (Polska,2010)
02:55 Zakończenie programu
TV Polonia[]
06:10 Bo we mnie jest seks - piosenki Kaliny Jędrusik (27. Przegląd Piosenki Aktorskiej - Wrocław 2006); koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:05 Nożem i widelcem - odc. 26 Tort, kawa z miodem; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
07:25 Znak Orła - odc. 5* - Wici 1318; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - w tym: Panorama 8:50
Pogoda 9:25, 9:55; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:30 Polonia w Komie - Interameryka - Park Arches (402); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Tygodnik.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:40 Galeria - odc. 102; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Barwy szczęścia - odc. 1007 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Łamigłówka - Dolny Śląsk 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
12:35 Wiadomości; STEREO, 16:9
12:50 Blondynka - odc. 15* (seria II, odc. 2) - Ta piękna co zeszła na psy - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:45 Made in Poland; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:20 Kulturalni PL - (178); magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:20 Naszaarmia.pl; magazyn; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Złotopolscy - odc. 870* - Niebezpieczne związki posła Biernackiego; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:20 Studio Wschód; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
16:55 Galeria - odc. 102; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:20 Polonia w Komie - Interameryka - Park Arches (402); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Teleexpress; STEREO, 16:9
17:50 Łamigłówka - Dolny Śląsk 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Makłowicz w podróży - Podróż 38 Niemcy - Bawaria (142) "Ratyzbona"; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 Saga rodów - Ród Ledóchowskich; magazyn; 16:9, Dla małoletnich od lat 7
18:50 Barwy szczęścia - odc. 1007 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:25 Cafe Historia - Sensacje XX wieku w Newsweeku; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Dobranocka - Miś Uszatek - Motorek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
20:25 Sport; STEREO, 16:9
20:35 Pogoda; STEREO, 16:9
20:40 Łamigłówka - Dolny Śląsk 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:50 Głęboka woda - sezon II, odc. 4/12* "Solistka" - txt. str. 777; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Polonia w Komie - Edynburg - Ewcia (403); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Polonia 24; STEREO, 16:9, Na żywo
22:45 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:50 Fascynujące Śląskie - Prof. Tadeusz Sławek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:20 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:45 Galeria - odc. 102; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Łamigłówka - Dolny Śląsk 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Znak Orła - odc. 5* - Wici 1318; serial historyczno-przygodowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
01:45 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Motorek; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
02:00 Wiadomości; STEREO, 16:9
02:25 Sport; STEREO, 16:9
02:30 Pogoda; STEREO, 16:9
02:45 Głęboka woda - sezon II, odc. 4/12* "Solistka"; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Polonia 24; STEREO, 16:9
04:10 Polonia w Komie - Edynburg - Ewcia (403); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:20 Barwy szczęścia - odc. 1007; serial obyczajowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
04:50 TOMASZ LIS NA ŻYWO; talk-show; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
05:40 Fascynujące Śląskie - Prof. Tadeusz Sławek; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
TVP Rozrywka[]
05:50 Mój pierwszy raz
06:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
07:25 Smaki czasu z Karolem Okrasą
07:55 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Kastom – obyczaj i tradycja
08:25 Przebojowa noc
08:40 Tele Milenium
09:15 Podróże z żartem: Rosja
10:20 Dzieciaki górą - teleturniej
11:15 Kabaretowy Klub Dwójki
12:15 Kabaret Moralnego Niepokoju
13:15 Wideoteka dorosłego człowieka
14:05 Szansa na sukces
15:10 Marian i Hela - powtórka z wesela
16:15 Marian i Hela - powtórka z wesela
17:15 Marian i Hela - powtórka z wesela
18:10 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Tabu
18:45 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza
19:15 Smaki czasu z Karolem Okrasą
19:50 Dzieciaki górą - teleturniej
20:45 Podróże z żartem: Wielkanoc
21:45 Kabaretowy Klub Dwójki
22:45 Kabaret Moralnego Niepokoju
23:50 Bahtałe Roma - Szczęśliwi Cyganie
00:50 Bahtałe Roma - Szczęśliwi Cyganie
01:50 Dla mnie bomba - Kabaretowa Liga Dwójki
02:55 Kabaret Dudek na bis
03:50 Zakończenie programu
TVP Info[]
05:55 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:33 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
06:38 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
06:42 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
06:49 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:05 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:12 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:18 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
07:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
07:43 Serwis Info Flesz; STEREO, 16:9, Na żywo
07:46 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
07:58 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:08 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
08:17 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:20 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
08:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
08:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
09:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
09:40 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
09:45 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
09:50 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:00 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:10 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:15 Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:30 Serwis Info Poranek; STEREO, 16:9, Na żywo
10:36 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
10:40 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Gość poranka; STEREO, 16:9, Na żywo
11:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
11:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
11:50 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
11:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
12:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
12:25 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
12:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
12:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
13:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
13:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
13:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
14:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
14:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
14:55 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:00 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
15:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9
15:30 Serwis Info Dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
15:55 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Dla niesłyszących - INFOrmacje - JM; STEREO, 16:9, Na żywo
16:20 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
16:25 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
16:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
16:58 INFOrozmowa; STEREO, 16:9, Na żywo
17:15 Twoje Info; STEREO, 16:9, Na żywo
17:55 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9, Na żywo
18:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 INFObiznes; STEREO, 16:9, Na żywo
18:55 INFOrmacje; STEREO, 16:9, Na żywo
19:16 Serwis sportowy; STEREO, 16:9, Na żywo
19:23 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
19:28 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
19:57 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9, Na żywo
20:12 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
20:44 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9, Na żywo
20:52 Pogoda Info; STEREO, 16:9
21:00 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9, Na żywo
21:08 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
21:15 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9, Na żywo
21:40 STUDIO LOTTO
21:50 Flesz - Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
21:55 Panorama Dnia; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Pogoda Info; STEREO, 16:9, Na żywo
22:55 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9, Na żywo
23:50 Sportowy Wieczór; STEREO, 16:9
00:10 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
00:25 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
00:57 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
01:06 Serwis Info Wieczór; STEREO, 16:9
01:20 Panorama Dnia; STEREO, 16:9
02:09 Pogoda Info; STEREO, 16:9
02:20 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
02:46 Z dnia na dzień; STEREO, 16:9
03:30 Dziś wieczorem; STEREO, 16:9
03:45 Minęła 20ta; program publicystyczny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:17 Flesz - Serwis Info; STEREO, 16:9
04:20 Pogoda Info; STEREO, 16:9
04:25 Twoje Info; STEREO, 16:9
05:00 Twoje Info - Twój głos; STEREO, 16:9
05:30 Puls Polski; magazyn; STEREO, 16:9
4fun.tv[]
06:00 Popbudzik
09:00 100% muzy na ferie
11:00 Best of
13:00 Non Stop Fresh
15:00 Chcesz-masz
16:00 Tuba śmiechu
17:00 Top tygodnia
19:00 Hit Me
20:00 100% muzy
23:00 Party Shaker
02:00 Polskanocka
TV.Disco[]
05:00 Poranek disco
10:00 Disco Polo Max Hity
12:00 Planeta disco
15:00 Disco życzenia
17:00 Disco power
18:00 Konjo show
19:00 Twoje disco polo
21:00 Gorące hity
23:00 Disco Polo Max Hity
Stars.TV[]
06:00 Best morning
10:00 Best 80's
11:00 Best music
15:00 Best afternoon
17:00 Best now
18:00 Best dance
20:00 Best decision
22:00 Best of the year
23:00 Best ballads
00:00 Best rock
01:00 Best polish