FANDOM



05:45 Sukces... - odc. 9/9 - Małe jest piękne; serial obyczajowy TVP
06:40 Był taki dzień - 3 listopada; felieton
06:44 Smaki polskie; magazyn kulinarny
06:55 Dzień dobry w sobotę; program poradnikowy
07:30 Rok w ogrodzie
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Zdławiona nadzieja. Węgry '56; reportaż
08:45 Nowy Testament - Wybacz nam nasze winy, odc. 9 (Forgive us our debts, ep. 9); serial animowany kraj prod.USA (1999)
09:10 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Słodkości dla łasuchów; program dla dzieci
09:30 Ziarno ; magazyn
10:00 Siódme niebo, ser. VII - Nie zawsze chodzi o ciebie, odc. 13 (7th Heaven, ser. VII, It?s not always about you, ep. 13); serial komediowy kraj prod.USA (2002)
10:45 Szkoła złamanych serc - odc. 137 (.); serial obyczajowy kraj prod.Australia (1998)
11:40 Zwierzęta świata - Zadziwiające życie bezkręgowców - Prządki jedwabnych nici cz.1 (Life In The Undergrowth 3/5) - txt str.777; cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
12:10 Podrónik - Tenango
12:30 Dotknij życia - Chiny - kraj jedynaków? (One Child Policy); film dokumentalny kraj prod.Australia (2005)
13:00 Wiadomości
13:10 Frank Riva - odc. 7 (Frank Riva ep. 7); serial policyjny kraj prod.Francja (2003)
14:10 Frank Riva - odc. 8 (Frank Riva ep. 8); serial policyjny kraj prod.Francja (2003)
15:05 Przebojowa noc
15:50 Sąsiedzi - Mądre posunięcie; serial komediowy TVP
16:20 Tajemnice Watykanu - odc. 7 "Biały samochód" - txt str.777; serial dokumentalny
17:00 Teleexpress
17:25 Śmiechu warte - odc. 599; program rozrywkowy
17:50 Faceci do wzięcia - Nie wciskaj mi PIT - u; serial TVP
18:20 Serwis TV - program satyryczny;
19:00 Wieczorynka - Przygody Myszki Miki i Kaczora Donalda - Łowca autografów, odc. 30 (Adventures of Mickey and Donald / The autography hound ep. 30); serial animowany kraj prod.USA (1982)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:05 Pogoda
20:20 Hit na sobotę - Starsky i Hutch (Starsky & Hutch) - txt str.777  96'; film fabularny kraj prod.USA (2004)
22:05 Przebojowa noc - cz. 1; program rozrywkowy
22:55 Przebojowa noc - cz. 2; program rozrywkowy
23:45 Męska rzecz... - Inferno: Piekielna walka (Inferno)  91'; film akcji kraj prod.USA (1999)
01:25 Kino nocnych marków - Jak to się robi w Chicago (Raw Deal)  101'; komedia kraj prod.USA (1986)
03:10 Wojownicy krainy Zu (Shu shan zheng zhuan (AKA Zu Warriors / Legend of Zu, The))  76'; film akcji kraj prod.Chiny, Hongkong (2001)
04:25 Był taki dzień - 3 listopada; felieton
04:35 Zakończenie programu
05:25 Sennik polski; felieton
05:30 Dla niesłyszących - Echa Panoramy
06:00 Dwójka Dzieciom - Żegnaj, Rockefeller - odc. 9; serial TVP
06:30 Spróbujmy razem; magazyn dla niepełnosprawnych
07:00 Magazyn Ligi Mistrzów
07:25 Poezja łączy ludzi - Ta jedna sztuka (Elizabeth Bishop)
07:35 M jak miłość - odc. 531; serial TVP
08:30 Pytanie na śniadanie  - w tym Panorama: 9:55, 10:20 i Pogoda: 9:25,10:25; magazyn
10:35 Wielcy odkrywcy - Benedykt Polak; cykl reportaży
10:40 Czy psy wyczuwają raka? (Can Dogs Smell Cancer ?) - txt str.777  52'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
11:40 Na dobre i na złe - odc. 305 Podaroważ życie; serial TVP
12:30 Egzamin z życia - odc. 93; serial TVP
13:25 Święta wojna - (280) Czipendejsiok; serial TVP
14:00 Familiada - odc. 1453; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 893 Bohater w akcji; telenowela TVP
15:05 Smaczne Go! ; magazyn kulinarny
15:55 Gwiazdy tańczą na lodzie  (1); widowisko rozrywkowe
16:45 Gwiazdy tańczą na lodzie  (2); widowisko rozrywkowe
17:40 Na wyłączność; wywiad
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
19:00 Europa da się lubić - Europa gustów
20:00 Kabaretowa sobota w Dwójce - Miesięcznik Moralnego Niepokoju - (1)
20:55 Na imię mi Earl - odc. 6/24 (My Name is Earl ep. 5); serial komediowy kraj prod.USA (2006)
21:20 Słowo na niedzielę
21:30 Panorama
21:50 Pogoda
21:55 Sport Telegram
22:00 Weekendowe Kino Dwójki - 36 (36, Quai des Orfevres)  106'; film fabularny kraj prod.Francja (2004)
24:00 Weekendowe Kino Dwójki - Wyzwanie (The Challenge)  105'; film akcji kraj prod.USA (1982)
01:45 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
03:00 Zakończenie dnia
06:00 Plebania - odc. 940; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:20 Plebania - odc. 941; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
06:45 Plebania - odc. 942; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:10 Plebania - odc. 943; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
07:35 Plebania - odc. 944; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Dla niesłyszących - Echa Panoramy; STEREO
08:35 Porozmawiaj z Haliną - (9); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Sto minut wakacji - odc. 1; serial TVP; reż.:Andrzej Maleszka; wyk.:Jolanta Fraszyńska, Andrzej Zieliński, Kamila Natkaniec, Piotr Budzowski, Tomasz Wroński, January Brunov, Zofia Czerwińska, Edyta Jungowska, Lech Łotocki, Cezary Morawski; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Zwierzowiec - Strategie obronne odc. 74; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:45 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 29 - Pustynia; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Duże dzieci - (77); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Złotopolscy - odc. 879* - Przedślubne intrygi; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Cała naprzód - magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:00 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza - Smak grzybów (15); Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Codzienna 2 m. 3 - odc. 58; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
13:00 Wiadomości; STEREO
13:10 Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Dziękujemy za solidarność - Andrzej Błaszczyński; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
14:10 Dzika Polska - Szaleńcy natury - Pożeracz słońc; serial dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Made in Poland; teleturniej; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:05 Szatan z siódmej klasy - Fiołki piękniejsze od diamentów świata odc.7; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
15:50 Dzień jak co dzień - Na głowie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:00 Śniadanie na podwieczorek; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Nie tylko o... - Rada Ochrony Pamięci Walk i Męczeństwa (Andrzej Przewoźnik); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Misja; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:25 M jak miłość - odc. 509; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Milusiaki - Wyspa skarbów (Cuccioli - Milusiaki); serial animowany kraj prod.Włochy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Ranczo - odc. 9* - Odwyk i antykoncepcja; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:05 Przebojowa noc (skrót 8); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Zerwany  97'; dramat kraj prod.Polska (2003); reż.:Jacek Filipiak; wyk.:Krzysztof Ciupa, Małgorzata Krzysztofik, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Hudziak; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:30 Dzień jak co dzień - Na głowie; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Duże dzieci - (77); talk-show; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:30 M jak miłość - odc. 509; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Milusiaki - Wyspa skarbów (Cuccioli - Milusiaki); serial animowany kraj prod.Włochy (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Ranczo - odc. 9* - Odwyk i antykoncepcja; serial obyczajowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:50 Misja; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
03:20 Codzienna 2 m. 3 - odc. 58; serial komediowy TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:55 Złotopolscy - odc. 879* - Przedślubne intrygi; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:20 Zerwany  97'; dramat kraj prod.Polska (2003); reż.:Jacek Filipiak; wyk.:Krzysztof Ciupa, Małgorzata Krzysztofik, Jan Frycz, Krzysztof Globisz, Małgorzata Hajewska-Krzysztofik, Andrzej Hudziak; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
06:00 Zakończenie dnia
07:00 Siatkówka: Puchar Świata kobiet - mecz Peru - Polska
08:30 Pasjonaci
09:00 Miodowe lata (97)
09:45 Rodzina zastępcza plus (266)
10:45 Śniadanie z Einsteinem - komedia, USA 1998
12:45 Czarodziejki (73)
13:45 Dom nie do poznania
14:45 Się kręci
15:15 Daleko od noszy (131)
15:45 Tylko miłość (8)
16:45 Piotr Bałtroczyk przedstawia 2
17:45 Dzień kangura
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Mamuśki (26)
20:00 Jak oni śpiewają 2
22:30 Hannibal - thriller, USA/Wlk. Bryt. 2001
08:00 Automaniak max
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Pascal: po prostu gotuj
11:30 Hela w opałach 3 (35): Związek prawie idealny
12:00 Na Wspólnej (4 odc. powt.)
13:50 You Can Dance - Po prostu tańcz
15:30 Siłacze
16:35 Trzy po trzy - numery z kwatery (8)
17:05 Nowy Jork, nowa miłość - komedia sensacyjna, USA 2004
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Niania 5 (69): Miłość w Paryżu
20:35 Kryminalni 7 (84): Na celowniku
21:40 Maska - komedia, USA 1994
23:50 Coś - horror, USA 1982
08:00 Kasa na bank
09:00 Dekoratornia
09:35 V-max
10:05 Gram.tv
10:35 Big Brother 4.1: Prosto z domu
11:05 Big Brother 4.1
12:10 Kleopatra (2-ost.) - dramat historyczny, Szwajcaria/USA/Wlk. Bryt. 1963
15:00 Siatkówka: PLS - mecz Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia Rzeszów
17:00 Rządy terroru (3-ost.)
18:05 Wielkie Happy Hour
19:05 Zamiana żon
20:10 Jumanji - film przygodowy, USA 1995
22:20 Big Brother 4.1: Show (1)
23:00 Big Brother 4.1: Show (2)
23:50 Angol - dramat kryminalny, USA 1999
05:45 Tętno pierwotnej puszczy (3 / 5):  Olbrzymy i karły - serial przyrodniczy
06:15 Tętno pierwotnej puszczy (4 / 5):  Nie tylko kły i pazury - serial przyrodniczy
06:45 Tętno pierwotnej puszczy: Żywa sieć - serial przyrodniczy
07:15 Tajemniczy świat (1 / 3):  Antarktyka - film dokumentalny
07:45 Tajemniczy świat (2 / 3):  Libia - film dokumentalny
08:15 Ginące cywilizacje (11 / 15):  Meksykańscy Indianie - serial dokumentalny
09:15 Sport w obłokach - serial dokumentalny
10:15 Ginące cywilizacje (7 / 15):  Lud Ciang z Syczuanu - serial dokumentalny
11:15 Mała planeta: To nie czary! (6 / 20):  Kaktusy - program popularnonaukowy
11:45 To nie czary! (4 / 20):  Topnienie lodowców - program popularnonaukowy
12:15 Ginące cywilizacje (3 / 15):  Kazachowie z mongolskiego Ałtaju - serial dokumentalny
13:10 Ginące cywilizacje (4 / 15):  Mongołowie z Gobi - serial dokumentalny
14:05 Wiek AIDS (1 / 4) - serial dokumentalny
15:00 Too Much Norway - film dokumentalny
16:35 Reflection - film dokumentalny
18:05 Ushuaia, czyli oblicza Ziemi: Czas snu i stworzenia świata - serial przyrodniczy
19:45 Zapomniane odkrycia starożytności (5 / 6):  Statki - serial dokumentalny
20:45 Planete Doc Review: Brzozowa 51 - film dokumentalny
22:20 Seans Planete: Żyje się tylko dwa razy - film dokumentalny
23:15 Wielki wybuch (4 / 6):  Bóg Słońce - serial dokumentalny
00:15 Ginące cywilizacje (1 / 15):  Lud Nasi z Junnanu - serial dokumentalny
01:15 Pochwała zbrodni. Propaganda w III Rzeszy - film dokumentalny
02:15 Ekscytująca nauka (1 / 11):  Tłuszcz żyje! - serial dokumentalny
02:50 Ekscytująca nauka (2 / 11):  Rzeki w laboratorium - serial dokumentalny
03:20 Wielki wybuch (1 / 6):  Różne wersje Ziemi - serial dokumentalny
05:00 Wyprawy Corwina: Ogon płetwala błękitnego - olbrzymy
06:00 Dorastanie…: Gepardy
07:00 Łowca krokodyli: Tygrysy z Zatoki Rekinów
08:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata
08:30 Najzabawniejsze zwierzęta świata
09:00 Kuzyni: Odcinek 2
10:00 Ratując Grace: Odcinek 5
10:30 Słonie z Samburu: Odcinek 2
11:00 Niebezpieczne spotkania: Słoń afrykański, niedźwiedzie polarne i bawół
11:30 Niebezpieczne spotkania: Lamparty morskie, lwy i kałamarnica Humboldta
12:00 Na ratunek małpom: W obliczu strachu
12:30 Na ratunek małpom: Małpie mięso
13:00 Najzabawniejsze zwierzęta świata: Odcinek 1
14:00 Zadziwiający świat przyrody: Niesamowite historie
14:30 Zadziwiający świat przyrody: Niesamowite gody
15:00 Zadziwiający świat przyrody: Wyjątkowe substancje
15:30 Zadziwiający świat przyrody: Spektakularne polowanie
16:00 Życie w gromadzie: Głębiny
16:30 Życie w gromadzie: Zasadzka
17:00 Życie w gromadzie: Przeprawa
17:30 Życie w gromadzie: Wodospad
18:00 Życie w gromadzie: Na krawędzi
18:30 Życie w gromadzie: Exodus
19:00 W jaskini lwa
21:00 Ludojady: Rekiny
21:30 Ludojady: Krokodyle
22:00 Niebezpieczne spotkania: Słoń afrykański, niedźwiedzie polarne i bawół
22:30 Niebezpieczne spotkania: Lamparty morskie, lwy i kałamarnica Humboldta
23:00 Zadziwiający świat przyrody: Niesamowite historie
23:30 Zadziwiający świat przyrody: Niesamowite gody
00:00 Zadziwiający świat przyrody: Wyjątkowe substancje
00:30 Zadziwiający świat przyrody: Spektakularne polowanie
01:00 Życie w gromadzie: Głębiny
01:30 Życie w gromadzie: Zasadzka
02:00 Życie w gromadzie: Przeprawa
02:30 Życie w gromadzie: Wodospad
03:00 Życie w gromadzie: Na krawędzi
03:30 Życie w gromadzie: Exodus
04:00 W jaskini lwa
06:00 Serwis info - oraz 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:17, 06:47, 07:17, 07:42; Przegląd prasy 06:10, 06:22, 06:40, 06:52, 07:10, 07:22; Serwis ekonomiczny 06:19, 06:49, 07:19; Serwis sportowy 06:13, 06:43, 07:13; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Serwis info; STEREO
08:41 Przegląd prasy; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis info; STEREO
09:09 Przegląd prasy; STEREO
09:12 Pogoda; STEREO
09:15 Serwis info flesz; STEREO
09:16 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:19 Przegląd prasy; STEREO
09:23 Serwis sportowy; STEREO
09:26 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:53 Pogoda; STEREO
09:55 Serwis sportowy; STEREO
10:03 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Serwis info; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:52 Serwis sportowy; STEREO
10:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:03 Było, nie minęło; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Serwis info; STEREO
11:45 Pogoda; STEREO
11:46 Serwis sportowy; STEREO
11:53 16/16 - Mówią o mnie - sumienie narodu; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:09 16/16 - Dziecięce marzenia; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Serwis info; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:52 Serwis sportowy; STEREO
12:57 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:03 Telenowyny; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
13:30 Serwis info; STEREO
13:52 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Na rozkaz; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Bez Komentarza; STEREO
14:30 Serwis info; STEREO
14:47 Pogoda; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:01 Biznes tydzień; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:51 Pogoda; STEREO
15:54 Serwis sportowy; STEREO
16:02 Punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:17 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Serwis info; STEREO
17:35 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:01 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Serwis info; STEREO
20:54 Pogoda; STEREO
20:59 Tygodnik Polski; widowisko publicystyczne; STEREO
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Serwis info; STEREO
22:58 Pogoda; STEREO
23:03 Sportowy Wieczór; STEREO
23:28 Patrol; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
23:56 30 minut ekstra; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:23 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:36 Studio Wschód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Punkt widzenia; program publicystyczny; STEREO
01:20 Serwis info; STEREO
01:45 Pogoda; STEREO
01:48 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:14 Zakończenie dnia
06:00 Telezakupy
07:30 O tym się mówi - magazyn kulturalny
07:45 Grunt to zdrowie - magazyn
08:15 Mamo, to ja - magazyn poradnikowy
08:45 Miasto kobiet - magazyn
09:45 Przeglądarka - ciekawostki ze świata
10:00 Uniwersytet Zodiak - magazyn
10:30 Co jest dla ciebie dobre - magazyn
11:25 Telewizja od kuchni - flash - odwiedzamy plany programów TVN
11:30 Miejski eko-ogrodnik - magazyn poradnikowy
12:00 Zaklinacze wnętrz - magazyn poradnikowy
12:30 Martha Stewart Living - ogród - magazyn poradnikowy
13:00 Grunt to zdrowie - magazyn
13:30 Salon piękności - magazyn poradnikowy
14:00 Miasto kobiet - magazyn
15:00 Nastoletnie aniołki - magazyn
16:00 66 niezapomnianych scen filmowych - magazyn
16:30 Jak dobrze wyglądać nago - serial dokumentalny
17:30 Perfekcyjna pani domu - program rozrywkowy
18:30 Superniania - reality show
19:25 I Ty możesz mieć Superdziecko - magazyn poradnikowy
19:55 Czas na kawę - magazyn
20:00 Lekcja stylu - magazyn poradnikowy
20:30 Miejski eko-ogrodnik - magazyn poradnikowy
21:00 66 niezapomnianych scen filmowych - magazyn
21:30 Magiel towarzyski - program rozrywkowy
22:10 Hotel Babylon - serial obyczajowy
23:10 Jak dobrze wyglądać nago - serial dokumentalny
00:10 Damą być - reality show
01:00 Telezakupy
01:30 Te koszmarne nastolatki, wyprowadzam się! - reality show
02:20 Szkoła randkowania - reality show
02:45 Kto tu TERAZ rządzi? - reality show
03:10 Młodsza, piękniejsza, szczęśliwsza? - reality show o operacjach plastycznych
03:35 Ona, czyli ja - autorski program Joanny Brodzik
04:00 Tessa w domu - magazyn poradnikowy
04:25 Notes kulinarny - magazyn
06:00 Garaż dwóch takich - magazyn
06:30 Operacja Tuning - magazyn
07:00 Telesklep
08:00 Texas S.W.A.T. - magazyn
08:30 Garaż dwóch takich - magazyn
09:00 Jazda Polska - magazyn
09:30 Test 300
10:00 Top Gear 2006 (81) - program motoryzacyjny
11:00 Zakup Kontrolowany 4
12:00 Na każdą kieszeń - program motoryzacyjny
12:30 Automaniak Max - program motoryzacyjny
13:30 Mechanik - magazyn
14:00 Powietrzny Patrol
14:30 Test 300
15:00 Jazda Polska - magazyn
15:30 Sposób na złodzieja - magazyn
16:00 Ratunek na morzu
17:00 Uwaga! Pirat - magazyn
17:30 Top Gear 2006 (81) - program motoryzacyjny
18:30 Zakup Kontrolowany 4
19:30 Mechanik - magazyn
20:00 Wypadek - przypadek - magazyn
20:30 Turbo Kamera - magazyn
21:00 Powietrzny Patrol
21:30 Na każdą kieszeń - program motoryzacyjny
22:00 Gadżet Lab - magazyn
22:30 Fotomania - jak fotografować - magazyn
22:45 De Lux 8 minut - program motoryzacyjny
23:00 Turbo Erotyk
23:30 Turbo Erotyk
00:00 Turbo Erotyk
00:30 Telesklep
01:30 Uwaga! Pirat - magazyn
02:00 Test 300
02:30 Sporrrt - magazyn
03:00 Na każdą kieszeń - program motoryzacyjny
03:30 Auto Mundial - magazyn
04:00 Operacja Tuning - magazyn
04:30 Wypadek - przypadek - magazyn
06:30 Studio Pucharu Świata
07:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Peru - Polska
09:00 Puchar Świata - studio
10:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Japonia - Korea
12:10 Studio Pucharu Świata
12:30 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Brazylia - Kenia
14:40 Polska Liga Siatkówki - Jastrzębski Węgiel - Asseco Resovia SSA Rzeszów
16:50 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Dominikana - Włochy
19:00 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Kuba - USA
21:10 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Peru - Polska
23:20 Puchar Świata w siatkówce kobiet - Serbia - Tajlandia
23:50 Gala Boksu Zawodowego - Joe Calzaghe – Mikkel Kessler
08:30 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
09:00 Skoki na trampolinie Mistrzostwa Świata w Kanadzie (powt.)
10:00 Siatkówka plażowa Zawody World Tour w Phuket - mecze półfinałowe kobiet
11:00 Eurogole Weekend - magazyn piłkarski (powt.)
11:30 Wyścigi superbike'ów - podsumowanie sezonu (powt.)
12:30 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Grand Prix Walencji - wstęp
13:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Grand Prix Walencji - kwalifikacje w klasie 125cc
13:45 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Grand Prix Walencji - kwalifikacje w klasie MotoGP
15:00 Motocyklowe Mistrzostwa Świata Grand Prix Walencji - kwalifikacje w klasie 250cc
16:00 Podnoszenie ciężarów Zawody we Francji
18:00 Eurosport Buzz - magazyn sportowy
18:30 Skoki na trampolinie Mistrzostwa Świata w Kanadzie
20:00 Łyżwiarstwo figurowe Zawody w Ingolstadt
22:00 Skoki na trampolinie Mistrzostwa Świata w Kanadzie (powt.)
22:30 TNA Wrestling Zawody w USA
23:15 TNA Wrestling Zawody w USA
00:00 Fight Club: World Grand Prix Final Elimination - magazyn sportów walki
07:00 Liga gra - magazyn piłkarski (powt.)
07:40 Piłka nożna - wstęp do meczu (powt.)
08:00 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa - mecz Górnik Zabrze - PGE GKS Bełchatów (powt.)
10:15 Futbol amerykański NFL Game Day - magazyn sportowy (powt.)
10:45 Koszykówka mężczyzn NBA - mecz Boston Celtics - Washington Wizards (powt.)
13:00 Koszykówka mężczyzn NBA Action - magazyn sportowy (powt.)
13:40 Piłka nożna: Liga angielska - mecz Arsenal Londyn - Manchester United
15:55 Piłka nożna: Liga angielska - mecz Wigan Athletic - Chelsea Londyn
18:00 Piłka nożna - wstęp do meczu
18:15 Piłka nożna: Orange Ekstraklasa - mecz Groclin Dyskobolia Grodzisk - Kolporter Korona Kielce
20:30 Piłka nożna: Liga+ - magazyn ligi polskiej
00:00 Liga +
01:30 Piłka nożna: Liga francuska - mecz AS Nancy - Girondins Bordeaux (powt.)
03:20 Piłka nożna: Liga włoska - mecz AC Milan - AC Torino (powt.)

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki