FANDOM


TVP 1
6.00 Kawa czy herbata
8.00 Dziewczyny z centrali (1/8) Hello girls - serial prod. angielskiej
8.30 Wiadomości
8.41 Prognoza pogody
8.45 Mama i ja program dla mamy i trzylatka
9.00 Niezwykłe muzea - Muzeum pożarnictwa
9.25 Domowe przedszkole
9.55 Porozmawiajmy o dzieciach
10.00 Milagros (67)
10.45 Tata,a Marcin powiedział - rasizm (powt.)
10.55 Tlp - nowości
11.00 Grajmy w szachy
11.15 Dwie strony obrazu Jan Tarasin
11.30 Sensacje XX wieku tunele wojny (powt.)
12.00 Wiadomości
12.10 Agrobiznes
12.20 Magazyn notowań - Czego żrebię się nie nauczy...
12.45 Sztuka chóralnego śpiewu (2)
13.05 Siła tradycji
13.20 Wędrówki śródziemnomorskie: Wyprawa do wielkiej Grecji (1) - film dokumentalny
13.45 Oczywiste-nieoczywiste: Kultura Żydów
14.30 Wiadomości
14.40 Drzwi do lasu
15.05 Wishbone - serial prod. USA
15.35 Decyzje
16.00 Gitara basowa bez tajemnic
16.15 Moda na sukces (620) - serial prod. USA
16.40 Rzeczpospolita samorządowa
17.00 Teleexpress
17.25 Klan (107) - telenowela TVP (emisja z teletekstem)
17.50 Goniec
18.20 Od kuchni w krzywym zwierciadle
18.50 Flesz-wiadomości
18.53 Prognoza pogody
19.00 Wieczorynka: Muminki
19.30 Wiadomości
19.56 Sport
19.59 Prognoza pogody
20.10 Miłość od drugiego wejrzenia - film fab. prod. USA
21.45 Jaka Polska
22.00 W centrum uwagi
22.15 Cafe fusy
23.00 Wiadomości
23.07 Sport
23.10 Archiwum gwiazd
23.40 Wizyta domowa - film fab. prod. holenderskiej
1.15 Wielki świat starszej pani - reportaż
1.40 J. L Kraszewski - kartki z ostatniej podróży
2.00 Zakończenie programu

TVP 2
7.00 Sport-telegram (powt.)
7.05 Dziennik krajowy
7.25 Krok za krokiem (39) - serial prod. USA
7.50 Studio urody
8.00 Programy lokalne
8.30 W labiryncie - telenowela TVP (powt.)
9.00 Transmisja obrad Sejmu (w przerwie obrad Sejmu ok. 13.00 Panorama)
14.55 Akademia zdrowia Dwójki
15.05 Clipol
15.30 Jezioro łabędzie (1/5) - serial anim. prod. angielskiej
16.00 Panorama
16.10 Historia piłkarskich mistrzostw świata
16.35 5 x 5 wygrajmy razem - teleturniej (audiotele 0-70035217)
17.05 Truskawkowe studio
17.30 Programy lokalne
18.00 Panorama
18.10 Programy lokalne
18.35 Jeden z dziesięciu - teleturniej (audiotele 0-70075800)
19.05 Ekspres reporterów
19.40 Studio sport: Mecz piłki nożnej Polonia Warszawa - Ruch Chorzów
21.40 Jeden na jeden
22.00 Panorama
22.35 997-magazyn kryminalny
23.10 Dopóki żyje ostatni świadek
23.35 Bachor - film dok. Małgorzaty Imielskiej
24.00 Dwa miliardy serc - film dok. USA
1.25 Zakończenie programu

TV 3 Gdańsk
7.50 Program dnia
8.00 Panorama
8.10 Dzień dobry, tu Gdańsk
8.30 Maria z przedmieścia
9.20 Warzywnik - serial poradnikowy prod. angielskiej
9.30 Wyspa Noego (13/13) - serial animowany prod. angielskiej
9.55 Opowieść o mądrym królu - serial anim. prod. izraelskiej
10.00 Kapitan Sen ode. (21/26) - serial anim. prod. angielskiej
10.25 Czas czy" nie czas? (14/26) - serial fab. prod. kanadyjskiej
10.50 Nieujarzmiona Afryka (2/24)- serial przyrodniczy prod. francuskiej
11.15 Piloci z Big Sky (22/26) - serial przygodowo-obyczajowy prod. australijskiej
12.00 Wojna nieznana (7/20) - serial dok. prod. radzieckiej
12.50 Warzywnik - serial poradnikowy prod. angielskiej
13.15 Pętlowa Lista Przebojów - mag. muz. dla młodzieży (powt.)
13.45 Pro Contra - program publicystyczny (powt.)
14.15 Na planie filmowym: " Faceci w czerni" cz. 3 (powt.)
14.25 Etos - magazyn katolicki
14.50 Program dnia
14.55 Panorama
15.10 Wyspa Noego (13/13) - serial animowany prod. angielskiej
15.35 Opowieść o mądrym królu - serial anim. prod. izraelskiej (powt.)
15.40 Kapitan Sen (21/26) - serial anim. prod. ang. (powt.)
16.05 Czas czy nie czas? (14/26) - serial fab. prod. kanadyjskiej (powt.)
16.30 45 minut - magazyn
17.10 Magazyn motoryzacyjny "4 & 2"
17.30 Temat wiejski
17.50 Co jest grane?
18.00 PANORAMA (retransmisja z TVP 2)
18.10 Panorama - wydanie główne
18.30 Maria z przedmieścia - serial prod. wenezuelskiej
19.30 Nieujarzmiona Afryka (2/24) - serial przyrodniczy prod. francuskiej (powt.)
20.00 Piloci z Big Sky (22/26) - serial przygodowo-obycz. prod. australijskiej (powt.)
20.45 Wojna nieznana (7/20) - serial dok. prod. radzieckiej (powt.)
21.45 Panorama - wydanie wieczorne
21.55 Punkt - temat dnia
22.05 Leksykon Katolicki: "Montserrat - Muzeum Klasztorne"
22.20 Kontury - magazyn kulturalny
22.30 Kamerton - magazyn muzyki klasycznej
22.50 Krajobraz z psem - film obyczajowy prod. franc.
0.30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Poranek z Polsatem
7.45 Polityczne graffiti
7.55 Poranne informacje
8.00 Inspektor Gadżet (20) - serial przygodowy
8.30 Znak Zorro (2) - serial przygodowy
9.00 Tarzan (2) - serial przygodowy, USA (powt.)
9.30 Żar młodości (456) - serial obyczajowy
10.30 Star Trek: Stacja kosmiczna (33) - serial SF
11.30 Nikita (17) - serial sensacyjny, USA
12.30 Piramida: gra - zabawa
13.00 Disco Relax
14.00 4 x 4 - magazyn motoryzacyjny
14.30 Trzy kwadraty: gra - zabawa
15.00 Garfield (27) - serial animowany, USA
15.30 Link Journal - magazyn mody
16.00 Informacje
16.15 Hallo miliard - program rozrywkowy
16.45 Star Trek: Stacja kosmiczna (34) - serial SF, USA
17.45 Świat według Bundych (99) - serial komediowy, USA
18.15 Szaleję za tobą (65) - serial komediowy, USA
18.45 Informacje
19.00 Znak Zorro (3) - serial przygodowy, USA
19.30 Tarzan (3) - serial przygodowy, USA
20.00 Mroczne niebo (18) - serial SF, USA
20.50 Losowanie LOTTO
21.00 Ryzykowny interes - komedia obyczajowa, USA
22.50 Wyniki losowania LOTTO
22.55 Informacje i biznes informacje
23.20 Polityczne graffiti
23.30 Usta do wynajęcia - komedia, USA
1.10 Plastic TV
1.30 Przytul mnie
2.30 Jacek Ziobro Super Star
3.00 Pożegnanie

TVN
7.10 Telesklep
7.40 CIĘŻKO RANNE PANTOFLE
8.00 Mikan (14) - serial animowany
8.30 Conan - łowca przygód - serial
9.00 Dobra cena - teleturniej
9.30 Melrose Place (51) - serial
10.30 Manuela (8) - telenowela
11.30 Jolanda (102) - telenowela
12.00 Wszystko albo nic - teleturniej
12.55 Halo, tu Brian Scott
13.20 Telesklep
13.50 Mikan (15) - serial anim.
14.15 Conan - łowca przygód - ser.
14.35 Gillette World Cup - eliminacje do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej
15.05-17.25 NIEZŁY KANAŁ
15.05 W naszym kręgu (45) - serial
15.30 Szkoła złamanych serc - serial
16.00 Bajer w Bel-Air (58) - serial
16.25 Star Trek (114) - serial SF
17.25 Melrose Place (52) - serial
18.20 Co za dzień - prog. rozryw.
18.40 TVN Fakty Regionalne
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty - infonnacje
19.25 Sport
19.30 Dobra cena - teleturniej
20.00-23.00 ŚRODA DLA ZUCHWAŁYCH
20.00 Jedwabne pończoszki - serial
21.00 Pani komisarz (4) - serial
22.00 Prawnicy z Miasta Aniołów (34) - serial
23.00 Kropka nad i ...
23.25 Tabu - talk show dla dorosłych
23.55 Star Trek (114) - serial
0.50 Za wszelką cenę - film obycz.
2.55 NBA w TVN - transmisja meczu

TV Polonia
7.00 Sport-telegram
7.10 Ogólnopolskie spotkania zamkowe - śpiewajmy poezję (powt.)
8.00 Pudełka Stalina - reportaż (powt.)
8.30 Wiadomości
8.45 Jacek (4/6) - Strach na wróble - serial dla młodych widzów (powt.)
9.00 Dwa koty i pies (4/7) serial animowany dla dzieci (powt.)
9.15 Klan (93) serial prod. polskiej (powt.)
9.40 Zaproszenie polska Gąbka - program krajoznawczy Wojciecha Nowakowskiego (powt.)
10.00 Wykręć numer - program muzyczny (powt.)
11.00 Gościniec - magazyn kultury i sztuki ludowej powt.)
11.30 Polska piosenka: ludzie, zjawiska, epizody - program muzyczny Jakuba Wojewódzkiego (powt.)
12.00 Wiadomości
12.15 Ślad na ziemi (4/7) - Wysoki komin - serial prod. polskiej (powt.)
13.45 Scena country - magazyn (powt.)
14.15 Tydzień społeczny - reportaż (powt.)
14.45 Sejmograf
15.00 Panorama
15.20 Program dnia 3
15.30 Auto-Moto-Klub - magazyn sportów motorowych
15.45 Przegląd prasy polonijnej
16.00 Bliżej sztuki - złotnictwo
16.15 Nie tylko Wawel - W starej papierni
16.30 Klan (93) - serial prod. polskiej (powt.)
17.00 Teleexpress
17.15 Szafiki - program dla dzieci
17.45 30 ton! - Lista. lista - lista przebojów
18.15 Sport z satelity - turniej tenisowy Ursynów CUP
19.15 Dobranocka: Podróże do bajek (5) - Królewna w złym humorze - serial animowany dla dzieci
19.30 Wiadomości
19.55 Prognoza pogody
20.00 Reżyser miesiąca: Iluminacja - film fab. prod. polskiej
21.40 Z archiwum i pamięci
22.30 Panorama
23.05 Ze sztuką na ty - Biuro poezji
23.35 Lwowscy bandurzyści
24.00 Wirtuoz miesiąca: Piotr Pławner - Recital Łańcut '96 cz. 2
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Podróże do bajek - film anim.
1.00 Wiadomości
1.25 Sport
1.29 Prognoza pogody
1.30 Sport z satelity - turniej tenisowy Ursynów CUP
2.30 Panorama
3.05 Reżyser miesiąca: Iluminacja - film fab. prod. polskiej
4.40 Z archiwum i pamięci - program muzyczny
5.35 Klan (93) - serial prod. polskiej (powt.)
6.00 W centrum uwagi
6.15 Sejmograf - magazyn
6.30 Tak jak w kinie - magazyn
7.00 Zakończenie programu

RTL 7
7.00 Z pomocą Niebios - serial
7.45 Siódemka dzieciakom - seriale
8.35 Słodka dolina - serial
9.00 Sunset Beach - serial
9.45 Szczury nabrzeża - serial
10.35 Pan i władca - film
12.40 Ukryta kamera - prog. rozryw.
13.05 Teleshopping
14.15 Z pomocą Niebios - serial
15.05 Siódemka dzieciakom
15.55 Słodka dolina - serial
16.20 Detektywi z wyższych sfer
17.15 Sliders - serial SF
18.00 Sunset Beach - serialobycz.
18.50 7 minut - wydarzenia dnia
19.00 Szczury nabrzeża - serial
19.45 Prognoza pogody
19.55 Sexual Advances - dramat
21.35 7 minut - wydarzenia dnia
21.45 Wing and a Prayer - serial
22.40 Murder Cali - serial
23.30 7 minut - wydarzenia dnia
23.45 Sliders - serial SF
00.30 W cudzej skórze - serial
1.15 Murder Cali - serial
2.00 Detektywi z wyższych sfer

Polsat 2
7.00 Dance TV
7.30 Festiwal Polsat Dance
7.45 Plastik TV
8.00 TV Shop
8.30 Czarodziejka z Księżyca -(152) - serial
9.00 Power Rangers (17) - serial
9.30 Hawaje pięć-zero (30) - serial
10.30 Cwaniak (6) - serial
11.30 Żar młodości (462) - serial
12.30 Tajemnicza dama (61)
13.30 TV Shop
14.00 Soundtrack - prog. o muzyce
14.30 Magazyn Motoryzacyjny Młodych
15.00 Dance TV
15.30 Festiwal Polsat Dance
15.45 Plastik TV
16.00 Hawaje pięć-zero (31) - serial
17.00 Informacje
17.10 Czarodziejka z Księżyca
17.35 Power Rangers (18) - serial
18.00 Cwaniak (7) - serial
19.00 Tajemnicza dama (62)
19.50 CNN News - prog. infor.
20.00 Dynastia (145) - serial
20.50 Tunel - film obyczajowy
22.45 Paryskie niebo - film obycz.
00.10 Przytul mnie - prog. muz.
1.10 Pożegnanie

Canal +
7.00 Aktualności filmowe
7.05 Szymon Mówi Show
7.15 Diabelski Młyn - filmy anim.
7.55 Łapu-capu
8.00 ReklamAkcja - mag. o reklamie
8.30 (K) Szkoła czarownic - horror
10.10 (K) Z życia przyrody - serial
10.40 (K) Odpływ - film przyg.
12.30 (K) ReklamAkeja
13.00 (K) Oko Cyklonu
13.30 (K) Wilcze echa - film
15.10 (K) DESER: Gwiazda - film
15.30 (K) The Flinstones - komedia
17.10 (K) Kot Billy - serial anim.
17.45 (K) Piłka nożna: liga polska - mecz tygodnia
20.00 (K) Kiedy prawo zawodzi - film sens.. USA
21.30 (K) W kleszczach - dramat
23.05 (K) SUPERDESER: Droga - magazyn filmów krótkometrażowych
23.35 (K) BEZ - MIAR TV - serial
00.05 (K) Western - film
2.10 (K) Czarna seria - film sens.
3.40 (K) W matni zdrady - thriller

Polonia 1
5.30 Top Shop
13.30 Stellina - serial (powt.)
14.30 Escape - mag. komputerowy
15.00 Top Shop
17.15 Seriale anim. dla dzieci
17.45 Namiętności - serial obycz.
18.45 Werdykt - talk show
19.15 Fachowiec radzi - prog. poradnikowy
19.50 Klub Hawaje - serial
20.30 Stellina - serial
21.30 Godzina z... Tiną Turner - prog. muz.
22.30 Top Shop