FANDOM


TVP 1
05:40 Warto kochać - odc. 72; serial TVP
06:20 Był taki dzień - 2 września; felieton
06:25 Świnki na gigancie (Legend of the Tamworth Two, The)  59'; komedia kraj prod.Wielka Brytania (2005)
07:25 Przygody pana Michała - odc. 10/13 - Smak zemsty; serial historyczno-przygodowy TVP
07:55 Przygody pana Michała - odc. 11/13 - Bułat i szabla; serial historyczno-przygodowy TVP
08:25 Domisie - Chcę mieć zwierzątko; program dla dzieci
08:55 Kadra 2012; magazyn
09:20 Mała księżniczka (Little Princess, The); film fabularny kraj prod.USA (1939)
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2007; transmisja
13:30 Anioł Pański
13:50 Wiadomości
14:05 Billy Young (Young Billy Young)  85'; western kraj prod.USA (1969)
15:35 Sąsiedzi - Niewiniątka; serial komediowy TVP
16:00 BBC w Jedynce - Galapagos - 2/3 - Wyspy, które zmieniły świat (2/3 - Islands that Changed the World); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2006)
17:00 Teleexpress
17:20 Lizzie McGuire (Lizzie McGuire Movie, The)  90'; film fabularny kraj prod.USA (2003)
19:00 Wieczorynka - Gumisie - Dzień Czereńczy, odc 25 (Disney's Adventure of the Gummi Bears / Day Of The Beevilweevils ep. 25); serial animowany kraj prod.USA (1992)
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 Pogoda
20:15 Ja wam pokażę! - odc. 1/13; serial obyczajowy TVP
21:10 Przeboje Jedynki cz. 1; koncert
21:55 Przeboje Jedynki cz. 2; koncert
22:40 Uczta kinomana - Bóg jest wielki, a ja malutka (Dieu est grand, je suis toute petite)  98'; film fabularny kraj prod.Francja (2001)
00:25 Kolekcja kinomana - Pocztówki znad krawędzi (Postcards from the Edge)  97'; dramat kraj prod.USA (1990)
02:05 Był taki dzień - 2 września; felieton
02:10 Zakończenie programu

TVP 2
06:15 Dla niesłyszących - Słowo na niedzielę
06:20 Czterdziestolatek - odc. 20/21 - W obronie własnej, czyli polowanie; serial TVP
07:20 Czterdziestolatek - odc. 21/21  Smuga cienia, czyli pierwsze poważne ostrzeżenie; serial TVP
08:30 Ziemia nieznana - Afrykańska wolność; cykl dokumentalny
08:55 Zacisze gwiazd - (14) Jacek Rozenek
09:25 Prywatne życie surykatek seria I - Flower Power czyli Flower górą-odc.10 (Meerkat Manor I odc.10); serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
09:55 Wojciech Cejrowski- boso przez świat -  zupa z małpy; cykl reportaży
10:25 Gwiazdy w południe - Hanover street (Hanover street)  104'; dramat kraj prod.Wielka Brytania (1979)
12:20 Mistrzostwa Świata w lekkiej atletyce - Osaka 2007
14:15 Piknik Olimpijski
14:30 Złotopolscy - odc. 875 Drużba zawsze tańczy; telenowela TVP
15:05 Szansa na Sukces - Piotr Szczepanik
16:05 Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP
17:05 Egzamin z życia - odc. 86; serial TVP
18:00 Program lokalny
18:25 Starter- magazyn aktualności
18:45 Panorama
19:00 Pogoda
19:10 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 2
20:00 Hity na czasie - Zabrze (1) 2007; program muzyczny
21:00 Hity na czasie - Zabrze (2) 2007; program muzyczny
22:00 Panorama
22:20 Pogoda
22:25 Sport Telegram
22:35 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja
23:10 Telewizyjne Wiadomości Literackie - (36)
23:40 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; dramat obyczajowy kraj prod.Polska (2000)
01:15 Noc Zagadek - Teleturniej Interaktywny
02:20 Zakończenie dnia

TV Polonia
06:00 13. Marzenia Marcina Dańca - "Szczęśliwa trzynastka" (50`); program rozrywkowy; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
07:15 Śniadanie na podwieczorek; STEREO
08:10 M jak miłość - odc. 491; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:55 Słowo na niedzielę; Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Ziarno ; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
09:25 Karrypel kontra Groszki - odc. 9 - Poprawiacz z utrwalaczem; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
09:50 Roztoczański Park Narodowy; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Dwie strony medalu - odc. 80; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:00 Święto Dziękczynienia za Plony - Jasna Góra 2007; transmisja; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Anioł Pański  (Anioł Pański) kraj prod.Watykan (2007); STEREO
13:50 Przeboje lata z klasyką - George Gershwin - Błękitna rapsodia; koncert; STEREO
14:10 Bulionerzy - odc. 34 - Nadwyżka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Bulionerzy - odc. 35 - Przechył; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kuchnia z Okrasą - Omlety; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Tam, gdzie kończy się Wisła; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:40 Mistrz tańca  28'; film TVP; reż.:Jerzy Gruza; wyk.:Andrzej Łapicki, Bronisław Pawlik, Józef Kostecki, Gustaw Lutkiewicz, Irena Karel, Ewa Wiśniewska, Kazimierz Rudzki, Zdzisław Hobot, Henryk Szletyński, Tadeusz Pluciński; Dla małoletnich od lat 12
16:05 Zniewolony teatr; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:35 Zaproszenie - Frankenstein i Marianna; Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:25 Wakacyjne Ulice Kultury (10); magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:40 Opole na bis - Opole 2007 na bis - Premiery; koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
18:30 M jak miłość - odc. 492; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Noddy - odc. 43 - Noddy najlepszym kierowcą świata (Noddy the best drive in the world); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
20:00 Pogoda; STEREO
20:10 Czwarta władza - odc. 4 ost.; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
21:00 Tu, gdzie śpiewał Jan Kiepura (Europejski Festiwal im. Jana Kiepury - Krynica 2007) cz. 2; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Dziękujemy za solidarność - Jessy Flis ; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
21:55 Historia pewnego życia; Dla małoletnich od lat 12
22:45 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (1) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
23:40 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (2) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:25 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (3) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:40 Konkurs Tańca Eurowizji 2007 (4) (Eurovision Dance Contest 2007); widowisko kraj prod.Szwajcaria (2007); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Ziarno; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Dobranocka za oceanem - Noddy - odc. 43 - Noddy najlepszym kierowcą świata (Noddy the best drive in the world); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:35 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Czwarta władza - odc. 4 ost.; serial sensacyjny TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
02:50 Zaproszenie - Frankenstein i Marianna; Bez ograniczeń wiekowych
03:10 Dwie strony medalu - odc. 80; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
03:35 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - Gambia odc. 10; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Bulionerzy - odc. 34 - Nadwyżka; serial komediowy TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:25 Bulionerzy - odc. 35 - Przechył; serial komediowy TVP; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
04:50 Zniewolony teatr; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:20 Tam, gdzie kończy się Wisła; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
05:45 Rozmowy na temat... - Jak Meteor; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

TVN 7
05:00 Kto was tak urządził - magazyn...stereo
05:25 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny ...stereo
05:50 Usterka - serial fabularno-dokumentalny ...stereo
06:20 Telesklep
08:20 Na osi - program motoryzacyjny...stereo
08:55 Fabryka Gry - stereo
09:55 Nie ma sprawy - serial obyczajowy...stereo
10:55 Mali porywacze - film rodzinny...stereo
12:45 Zakochaj Mnie - program rozrywkowy...stereo
13:45 Patrol - serial sensacyjny...stereo
14:45 Kochane kłopoty - serial obyczajowy...stereo
15:45 We Dwoje - program rozrywkowy...stereo
17:00 Dziennik sierżanta Fridaya - film komedia...
19:10 Na powierzchni - serial przygodowy...stereo
20:10 Forrest Gump - film obyczajowy...
23:00 Prawo i bezprawie - serial kryminalny...stereo
00:00 Śmierć w rodzinie - film obyczajowy...stereo
01:55 Nocne igraszki - interaktywny program rozrywkowy...stereolive
03:30 Nauka jazdy - serial fabularno-dokumentalny...stereo
04:00 Kto was tak urządził - magazyn...stereo
04:30 Usterka - serial fabularno-dokumentalny...stereo
05:00 Bez montażu

TVP 3 Regionalna
06:24 Półkowniki - Robotnicy 80', cz. II; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
06:51 Integracja; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
07:04 Wierzę, wątpię, szukam; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Kurier; STEREO
07:42 Pogoda; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Kurier; STEREO
08:42 Pogoda; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:01 Nowoczesna medycyna - Szczepionki (TeleMed. The Search for Vaccines); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:30 Kurier; STEREO
09:46 Pogoda; STEREO
09:49 Serwis sportowy; STEREO
09:54 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:59 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Kurier; STEREO
10:49 Pogoda; STEREO
10:51 Serwis sportowy; STEREO
10:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:02 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:51 Pogoda; STEREO
11:54 Serwis sportowy; STEREO
12:00 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:26 Kamera Kuriera; STEREO
12:30 Kurier; STEREO
12:49 Pogoda; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:56 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Półkowniki - Robotnicy 80', cz. III; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:24 Kamera Kuriera; STEREO
13:28 Kurier; STEREO
13:51 Pogoda; STEREO
13:53 Serwis sportowy; STEREO
14:00 Projekt E2 - Głębsze odcienie zieleni, odc. 6 (Design E2. Deeper Shades of Green); serial dokumentalny kraj prod.USA (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:26 Kamera Kuriera; STEREO
14:30 Kurier; STEREO
14:35 Pogoda; STEREO
14:37 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja; STEREO
15:30 Kurier; STEREO
15:35 Pogoda; STEREO
15:37 Konie - Mistrzostwa Świata w Powożeniu Zaprzęgami - Warka 2007; relacja; STEREO
16:30 Dla niesłyszących - Kurier; STEREO
16:42 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:16 Cała naprzód; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:30 Kurier; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:30 Kurier; STEREO
20:43 Pogoda; STEREO
20:49 Młodzież kontra; widowisko; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Kurier; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Kurier; STEREO
22:54 Pogoda; STEREO
23:00 Sportowa niedziela; STEREO
23:55 Kuchnia nie tylko polityczna; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:26 Nowoczesna medycyna - Szczepionki (TeleMed. The Search for Vaccines); cykl dokumentalny kraj prod.Niemcy (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:54 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:19 Telewizja Objazdowa; cykl reportaży; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:44 Kurier; STEREO
02:06 Pogoda; STEREO
02:10 Zakończenie dnia

TV 4
06.00 FIFA Futbol Mundial - mag.
06.10 Kinomaniak - mag. filmowy
06.35 VIP
07.00 Kasa na bank - teleturniej
08.15 Powrót Arabeli (3) - serial
09.00 Lucky Luke. Miasteczko Daisy - film animowany
10.40 Drogówka - mag. policyjny
11.00 Galileo - magazyn
12.00 Kinomaniak - mag. filmowy
12.30 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.00 Joan z Arkadii (21) - serial przygodowy
14.00 Na topie
14.30 Dirty Dancing (12) - serial obyczajowy
15.00 Żona dla zuchwałych (2-ost.) - melodramat, Indie 1995
17.00 Big Brother 4.1: Archiwum Wielkiego Brata
18.00 Chcę być piękna - reality show
19.00 Galileo - magazyn
20.00 Big Brother 4.1: Powrót Wielkiego Brata - reality show
22.00 Sex FM (1) - seńal komediowy
22.35 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
23.05 Czułe dranie - magazyn rozrywkowy
23.35 Nieczułe dranie - magazyn
00.05 Czułe dranie - magazyn
00.35 Nieczułe dranie - magazyn
01.05 Wydarzenia, Sport, Pogoda
01.45 Na topie
02.10 Kinomaniak - mag. filmowy
02.35 Drogówka - mag. policyjny
02.55 Komenda
03.20 Rozmówki polsko-polskie - talk show
04.05 Zakończenie programu