Fandom

Wikia o Starej Telewizji

02 Styczeń 2007

11 581stron na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

TVP 1
04:50 TELEZAKUPY
05:10 Tomek W.; film dokumentalny
05:40 Wstaje dzień; magazyn
05:45 Tak jak w Unii
06:00 Kawa czy herbata?
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:12 Kwadrans po ósmej
08:35 Teletubisie - odc. 83/156; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (1997)
09:00 Domowe przedszkole - Gawronek poznaje zimę; program dla dzieci
09:25 Sąsiedzi - Puzzle; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (2002)
09:30 Listonosz Pat IV - Listonosz Pat i kłopotliwy pociąg; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2003)
09:45 Krecik - Krecik i bałwanek; serial animowany kraj prod.CZECHY (1997)
09:50 Sąsiedzi - Łyżwy; serial animowany kraj prod.Czechosłowacja (1982)
10:05 Jaka to melodia? - wydanie specjalne; teleturniej
11:00 Klan - odc.1189 /1190; telenowela TVP
11:45 Agrobiznes
12:00 Wiadomości
12:10 Moda na sukces - odc.3149; serial kraj prod.USA (2000)
12:35 Moda na sukces - odc.3150; serial kraj prod.USA (2000)
13:00 Plebania - odc. 798/799; telenowela TVP
13:40 Plebania - między życiem a serialem
13:55 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
14:20 Sąsiedzi - Program noworoczny; serial komediowy TVP
14:40 Receptury klasztorne - odc.9 Polenta salezjańska; magazy
15:00 Wiadomości
15:10 Zamki kresowe Rzeczypospolitej - Olesko, Podhorce
15:30 Sprawiedliwi - Najważniejsze to kochać; cykl dokumentalny
15:50 Gwiazdy opolskich kabaretonów - Maciej Stuhr
16:05 Moda na sukces - odc.3151; serial kraj prod.USA (2000)
16:30 Moda na sukces - odc.3152; serial kraj prod.USA (2000)
17:00 Teleexpress
17:20 Na celowniku; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
17:35 Klan odc.1194; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia?; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania odc. 803; telenowela TVP
19:00 Domisiowa wieczorynka - Domisiowa noc
19:15 Wieczorynka - Sali Mali - Wigilia; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
19:20 Wieczorynka - Sali Mali - Karmnik; serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2002)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:15 W krainie dreszczowców - Pocałunek śmierci (Kiss so deadly, A); film fabularny kraj prod.USA (1996)
21:50 Sprawa dla reportera
22:25 Z refleksem; program publicystyczny
22:40 Misja specjalna; magazyn
23:10 Sfora - odc. 1/9 kraj prod.Polska (2002)
00:05 Ajlawju; komedia kraj prod.Polska (1999)
01:35 Zakończenie programu

TVP 2
05:30 Statek miłości - odc. 96/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
06:20 Statek miłości - odc. 97/249; telenowela kraj prod.USA (1980)
07:10 TELEZAKUPY
07:25 Błahodar; reportaż
07:40 Dwójka Dzieciom - Magiczny autobus - odc. 19 Ogórkowa afera (Magic school bus) kraj prod.USA (1994)
08:05 Na dobre i na złe - odc.131, Wybuch
09:00 Pytanie na śniadanie
w tym Panorama: 10.10, 11.25 i Pogoda: 9.35,10.45,11.29
11:30 Święta wojna - Dolina Krzemowa
12:00 McGregorowie - odc. 56/65  Łowca damskich serc; serial kraj prod.Australia (1996)
12:45 Allo, Allo; serial komediowy kraj prod.Wielka Brytania (1989)
13:20 10 lat mniej seria II - odc.1; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2004)
13:45 Dzieciaki przed kamerą - odc.9; serial dokumentalny kraj prod.Kanada (2004)
14:10 Europa da się lubić - Europa zrelaksowana; talk-show
15:05 Z kabaretowego archiwum - (7)
15:10 Detektyw w sutannie - Upadły anioł; serial kryminalny kraj prod.USA (1990)
16:00 Dla niesłyszących - Panorama
16:15 Dla niesłyszących - Pogoda
16:20 Dla niesłyszących - M jak miłość - odc. 459; serial TVP
17:05 Dla niesłyszących - Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 218
17:15 Telewizyjne Wiadomości Literackie
17:45 Program lokalny
18:15 Kopciuszek - odc. 30; serial obyczajowy TVP
18:45 Panorama
19:05 Biznes
19:10 Sport Telegram
19:15 Pogoda
19:25 Jeden z dziesięciu -  wielki finał; teleturniej
20:05 M jak miłość - odc. 460; serial TVP
20:55 Kulisy serialu "M jak miłość" - odc. 219
21:05 Magazyn Ekspresu Reporterów
22:00 Panorama
22:20 Sport Telegram
22:25 Pogoda
22:35 Wieczór filmowy Kocham Kino - Festen (Festen); dramat kraj prod.Szwecja, Dania (1998)
00:15 Tsunami - anatomia klęski (Tsunami - Anatomy Of  a Disaster); film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2005)
01:15 Koncert Noworoczny z Wiednia 2007 (cz.2)
01:55 Zakończenie programu

TVP 3
06:00 Kurier Poranek; STEREOw tym: Kurier 06:00, 06:15, 06:30, 06:45, 07:00, 07:15, 07:30; Pogoda 06:18, 06:28, 06:40, 06:58, 07:10, 07:28, 07:42; Przegląd prasy 06:12, 06:23, 06:42, 06:53, 07:12, 07:23; Serwis ekonomiczny 06:17, 06:47, 07:17; Serwis sportowy 06:10, 06:50, 07:20; Czym żyje Polska 06:26, 06:56, 07:26
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:00 Kurier Poranek; STEREO
w tym: Kurier o godz. 8.00, 8.15, 8.30, 8.44; Pogoda o godz. 8.17; Przegląd prasy o godz. 8.20, 8.42; Serwis ekonomiczny o godz. 8.23; Czym żyje świat o godz. 8.25; Serwis sportowy o godz. 8.40
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Kurier Poranek - Kurier 09.00 - Kurier; STEREO
09:10 Kurier Poranek - Serwis sportowy; STEREO
09:12 Kurier Poranek - Przegląd prasy 09.00 - Przegląd prasy; STEREO
09:15 Kurier Poranek - Kurier 09.00 - Kurier; STEREO
09:17 Kurier Poranek - Pogoda 09.00 - Pogoda; STEREO
09:20 Kurier Poranek - Przegląd prasy 09.00 - Przegląd prasy; STEREO
09:23 Kurier Poranek - Czym żyje świat - Czym żyje świat 4; STEREO
09:25 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:30 Kurier; STEREO
09:40 Pogoda; STEREO
09:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
09:48 Serwis sportowy; STEREO
09:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:55 Kurier; STEREO
10:00 Skarby rosyjskiej przyrody - Lasy Kaukazu, odc. 6 (Tresors naturels de la Russie - Forets enchantes de Caucase); cykl dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:20 Niepokorni - Adam Żabicki; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:30 Kurier; STEREO
10:45 Pogoda; STEREO
10:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
10:49 Serwis sportowy; STEREO
10:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Kurier; STEREO
11:00 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:30 Kurier; STEREO
11:40 Pogoda; STEREO
11:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
11:48 Serwis sportowy; STEREO
11:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:55 Kurier; STEREO
12:00 Magazyn majsterkowicza - odc. 4 (Do it yourself); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2003); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:30 Kurier; STEREO
12:45 Pogoda; STEREO
12:48 Serwis ekonomiczny; STEREO
12:50 Serwis sportowy; STEREO
12:53 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Kurier; STEREO
13:00 Teleplotki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:20 Niepokorni - Andrzej Służalec; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:30 Kurier; STEREO
13:45 Pogoda; STEREO
13:47 Serwis ekonomiczny; STEREO
13:49 Serwis sportowy; STEREO
13:50 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:55 Kurier; STEREO
14:00 Skarby rosyjskiej przyrody - Lasy Kaukazu, odc. 6 (Tresors naturels de la Russie - Forets enchantes de Caucase); cykl dokumentalny kraj prod.ROSJA (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Niepokorni - Michał Wołyniec; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:30 Kurier; STEREO
14:40 Pogoda; STEREO
14:45 Serwis ekonomiczny; STEREO
14:50 Serwis sportowy; STEREO
14:52 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Kurier; STEREO
15:00 Dzisiejsze Chiny; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:30 Kurier; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis ekonomiczny; STEREO
15:59 Serwis sportowy; STEREO
16:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:05 Niepokorni - Adolf Juzwenko; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:10 Rozmowa dnia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Kurier; STEREO
16:40 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:00 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Kurier; STEREO
17:40 Pogoda; STEREO
17:45 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:30 Kurier; STEREO
20:50 Pogoda; STEREO
20:55 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Kurier; STEREO
21:40 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:15 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:30 Kurier; STEREO
22:40 Pogoda; STEREO
22:45 Sportowy Wieczór; STEREO
23:05 Fidel Castro - część 1 (American Experience: Fidel Castro); film biograficzny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:05 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:35 Kurier; STEREO
00:45 Pogoda; STEREO
00:48 Trzeci wymiar - Trzeci Wymiar; program publicystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:20 Plus - minus; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:30 Telekurier - .; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:00 Fidel Castro - część 1 (American Experience: Fidel Castro); film biograficzny kraj prod.USA (2004); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:00 Zakończenie programu

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata?; Bez ograniczeń wiekowych
w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Pogoda 6:32,7:05,7:34
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:12 Kwadrans po ósmej; Dla małoletnich od lat 12
08:35 Domisie - Zgubiony skarb; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Kram z piosenkami. Podług dawnego zwyczaju - z teki Leona Schillera; widowisko; Bez ograniczeń wiekowych
10:05 Ojczyzna polszczyzna - Wykrakać i przecenić; program prof.Jana Miodka; Bez ograniczeń wiekowych
10:20 Salon kresowy - Dawne, bardzo dawne lata...; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
10:40 Biografie - Piotr Adamczyk - aktor...; film dokumentalny; reż.:Wiesław Dąbrowski; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:35 Klan - odc.1159; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości
12:10 Plebania - odc. 590; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
12:35 Specjaliści od trudnych misji; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
13:05 Nowa Tradycja 2006 - Huculskie Muzyki; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:35 Party przy świecach; komedia kraj prod.Polska (1980); reż.:Antoni Krauze; wyk.:Wiesław Wójcik, Tomasz Zaliwski, Halina Wyrodek, Barbara Rachwalska, Ewa Ziętek, Marian Dziędziel, Zbigniew Buczkowski, Jan Himilsbach; Dla małoletnich od lat 12
14:40 Pięć portretów pana Kazimierza; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 12
15:20 Mój Dekalog - bp Tadeusz Pieronek; Dla małoletnich od lat 12
15:50 Domisie - Zgubiony skarb; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:15 Magazyn Medyczny - Diagnostyka Angiograficzna.; Dla małoletnich od lat 12
16:35 Klan - odc.1159; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:00 Teleexpress
17:15 Wawel - Wawel Zygmunta Augusta; serial dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
17:50 Gdy się Chrystus rodzi; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
18:05 Tajemnice lasu - Las jest wieczny; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:35 Nowa Tradycja 2006 -Transkapela (Folkowy Fonogram Roku); Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Pod niebem Brazylii; reportaż; Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Uszatek - Ratownicy; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:05 Pogoda
20:10 Plebania - odc. 590; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
20:35 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
21:05 Kochaj mnie - odc.159; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Naszyjnik Północy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Kawalerskie noce - piosenki Kazimierza Grześkowiaka (XXI Przegląd Piosenki Aktorskiej, Wrocław 2000); koncert; reż.:Laco Adamik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Lobbystka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Panorama
23:50 Sport Telegram
24:00 Pogoda
00:02 Klan - odc.1159; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:25 Tajemnice lasu - Las jest wieczny; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:50 Nowa Tradycja 2006 -Transkapela (Folkowy Fonogram Roku); Bez ograniczeń wiekowych
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Uszatek - Ratownicy; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości
01:55 Sport
02:00 Plebania - odc. 590; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
02:25 Polska racja; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
02:55 Kochaj mnie - odc.159; telenowela dokumentalna TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:20 Naszyjnik Północy; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Kawalerskie noce - piosenki Kazimierza Grześkowiaka (XXI Przegląd Piosenki Aktorskiej, Wrocław 2000); koncert; reż.:Laco Adamik; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Lobbystka; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:05 Mój Dekalog - bp Tadeusz Pieronek (10); Dla małoletnich od lat 12
05:35 Pod niebem Brazylii; reportaż; Dla małoletnich od lat 12

Polsat
06:00 Wstawaj! Gramy!
07:00 Dotyk anioła (16) - serial obyczajowy, USA
08:00 TV Market
08:15 Halo! Kasa!
09:00 Roseanne (63) - serial komediowy, USA
09:30 O rety! Kabarety!
10:00 Zamieńmy się żonami
11:00 Dharma i Greg (1) - serial komediowy, USA
11:30 Z Bożeną Dykiel na ostrzu noża
12:00 Sidła miłości (1) - telenowela, Argentyna
12:55 Jesteś moim życiem (1) - telenowela, Argentyna
13:55 Świat według Kiepskich (222): Chór - serial komediowy
14:25 Świat według Kiepskich - serial komediowy
14:40 Świat według Bundych (139) - serial komediowy, USA
15:10 Rodzina zastępcza (1): Kłopotliwy gość - serial komediowy
15:45 Wydarzenia, Sport, Pogoda
16:10 Interwencja
17:00 Gra w ciemno
18:00 Pierwsza miłość (414) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Samo życie (810) - serial obyczajowy
20:00 Piękna i geniusz - reality show
21:00 Romeo i Julia - dramat, USA 1996
23:20 Boston Public (75) - serial, USA
00:20 Nasze dzieci
01:20 Dziewczyny w bikini
02:20 Magazyn sportowy
04:20 Nocne randki
05:55 Zakończenie programu

TVN
05:40 Uwaga!
06:00 Telesklep
06:45 Nocny kurs (39) - serial sensacyjny, USA
07:35 Usterka - serial fabularno-dokumentalny
08:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
09:05 Wykręć numer
10:05 Fabryka gry
11:10 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
11:40 Rozmowy w toku
12:50 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
13:30 Pokojowe rewolucje
14:00 Nocny kurs (40) - serial sensacyjny, USA
15:00 Cena marzeń (88/115) - telenowela, Meksyk
16:00 Fakty
16:15 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Rozmowy w toku
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 - wydział śledczy - serial fabularno-dokumentalny
20:55 Na Wspólnej (736) - serial obyczajowy
21:30 Krok od domu (2/22) - serial kryminalny, USA
22:25 Bez śladu (9/23) - serial kryminalny, USA
23:15 Kuba Wojewódzki
00:15 Uwaga!
00:35 Nocne igraszki
01:35 Telesklep
01:55 Nic straconego

TVP Kultura
09:00 Przewodnik
09:05 Mój wujaszek (Mon oncle); komedia kraj prod.Francja (1958); reż.:Jacques Tati; wyk.:Jacques Tati, Jean-Pierre Zola, Becourt Alain, Adrienne Servantie, Lucien Fregis, Betty Schneider; Dla małoletnich od lat 12
11:00 Björk w Cambridge - koncert (Björk - Live In Concert - Homogenous 1998) kraj prod.Wielka Brytania (1998); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:15 Nina Simone - Legenda (Nina Simone - La Legende); film dokumentalny kraj prod.Francja, Wielka Brytania (1992); reż.:Frank Lords; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Lalka - Wiejskie rozrywki  odc.6; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Alkimja - recital Justyny Steczkowskiej (Festiwal Dialogu Czterech Kultur); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:55 Wybaczenie (Forgiveness); film fabularny kraj prod.Republika Południowej Afryki (2004); reż.:Ian Gabriel, Danuta Dowjat; wyk.:Quanita Adams, Arnold Vosloo, Christo Davids, Zane Meas, Lionel Newton; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
16:50 Kino krótkich filmów - Portret niewierny; film animowany; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Przewodnik
17:05 Muzyka współczesna - Dymitr Szostakowicz - V Symfonia (Dymitr Shostakovich - V Symfonia); koncert kraj prod.Wielka Brytania (2000); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Kino krótkich filmów - Dim; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
18:10 Misja Arktyka - Ludzie północy (Artic mission - People on the Ice); cykl dokumentalny kraj prod.Kanada (2003); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Wakacje z duchami - odc. 1/7 Na zamku straszy; serial TVP kraj prod.Polska (1970); reż.:Stanisław Jędryka; wyk.:Henryk Gołębiewski, Roman Mosior, Edward Dymek, Janusz Gajos, Józef Nowak, Wanda Łuczycka, Teofila Koronkiewicz, Zdzisław Mrożewski; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wakacje z duchami - odc. 2/7 Akcja stary kalosz; serial TVP kraj prod.Polska (1970); Bez ograniczeń wiekowych
20:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Teatr Telewizji - Słomkowy kapelusz; spektakl teatralny kraj prod.Polska (2005); reż.:Piotr Cieplak; wyk.:Adam Woronowicz, Kazimierz Kaczor, Edyta Olszówka, Rafał Królikowski, Eliza Borowska, Paulina Holz, Jacek Braciak, Krzysztof Stroiński, Sławomir Pacek, Sylwester Maciejewski; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
21:45 Miniatury filmowe do muzyki klasycznej - Zima; film animowany; Bez ograniczeń wiekowych
21:50 Przewodnik
21:55 Sceny ze sceny; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
22:25 Muzyczna encyklopedia -  Odchodząc od źródeł - Simon Rattle o muzyce XX wieku - (1) (Leaving home); cykl dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1990); reż.:Barrie Gavin, Deborah May, Peter West; Bez ograniczeń wiekowych
23:20 Strefa - Mediokracja - Kartografia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
24:00 Strefa - Discjockey (.); film animowany kraj prod.CZECHY (1981); Bez ograniczeń wiekowych
00:10 Strefa - Wielka Wojna (The Great War); spektakl teatralny kraj prod.Holandia (2005); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przewodnik
01:00 Studio Kultura - Rozmowy; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
01:25 Kino nocne - Matka Joanna od Aniołów; dramat kraj prod.Polska (1960); reż.:Jerzy Kawalerowicz; wyk.:Lucyna Winnicka, Mieczysław Voit, Anna Ciepielewska, Maria Chwalibóg, Kazimierz Fabisiak, Stanisław Jasiukiewicz, Zygmunt Zintel, Jerzy Kaczmarek, Franciszek Pieczka, Jarosław Kuszewski; Dla małoletnich od lat 12
03:05 40 lat Piwnicy pod Baranami cz. 1; koncert; reż.:Piotr Skrzynecki; Bez ograniczeń wiekowych
04:00 Zakończenie programu

TV 4
05.45 Sztukateria - magazyn kulturalny
06.05 Kinomaniak - magazyn filmowy
06.30 VIP - wydarzenia i plotki
06.55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
08.00 TV Market - magazyn reklamowy
08.30 Małżeństwo z rozsądku - komedia obyczajowa, Polska 1966
10.15 Jesteś moim życiem - telenowela, Argentyna
11.15 Komedia małżeńska - komedia, Polska 1993
13.00 Dekoratornia - magazyn wnętrzarski
13.30 Wygraj fortunę - teleturniej
15.20 Power Rangers - serial animowany, Nowa Zelandia/USA
15.50 Młodzieńcza miłośe - telenowela, Argentyna
16.50 Pensjonat Pod Różą - serial obyczajowy, Polska
17.50 Benny Hill - program rozrywkowy
19.00 Jesteś moim życiem - telenowela, Argentyna
20.00 Komisarz Rex - serial kryminalny, Austria/Niemcy
21.00 Talk2Szok - program rozrywkowy
22.00 Brylanty - komedia sensacyjna, Niemcy/USA 1999
00.20 Włatcy móch - serial animowany dla dorosłych
00.45 Talk2Szok - program rozrywkowy
01.35 Muzyczne listy - program muzyczny
02.30 FIFA Futbol Mundial - magazyn
02.50 Ja tylko pytam - talk show
03.35 Zakończenie programu

TVN 7
06.05 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
06.35 Telesklep
07.35 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
08.05 Władcy wybrzeża - film dokumentalny
09.05 Zdradzona miłość (91/110) - telenowela, Meksyk
09.55 Krąg miłości (3/26) - serial obyczajowy, Niemcy (powt.)
10.55 Nash Bridges (62) - serial kryminalny, USA (powt.)
11.55 Strażnik kasy - program rozrywkowy
12.55 Telesklep
14.15 Zdradzona miłość (92/110) - telenowela, Meksyk
15.10 Maraton uśmiechu - program rozrywkowy
16.10 Kasia i Tomek (79) - serial komediowy, Polska (powt.)
16.40 Specjalistki (7) - serial komediowy, USA (powt.) .
17.10 Krąg miłości (4/26) - serial obyczajowy, Niemcy
18.10 Nash Bridges (63) - serial kryminalny, USA
19.10 Kasia i Tomek (80) - serial komediowy, Polska
19.40 Specjalistki (8) - serial komediowy, USA
20.10 Potępieniec (8/13) - serial sensacyjny, USA
21.10 Fajerwerki próżności -komediodramat, USA 1990
23.30 Kurator - komedia sensacyjna, Wielka Brytania 2001
01.20 Zakończenie programu

Eurosport
8.30 Watts Special (2/4) − magazyn sportowy
9.00 Łyżwiarstwo figurowe: Gala w Oberstdorfie
10.30 Skoki narciarskie: Turniej Czterech Skoczni w Garmisch−Partenkirchen
12.00 (na żywo) Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie − bieg kobiet ze startu wspólnego
13.00 (na żywo) Biegi narciarskie: Zawody Pucharu Świata w Oberstdorfie − bieg mężczyzn ze startu wspólnego
15.00 (na żywo) Tenis ziemny: Turniej ATP w Doha − 2. dzień
20.15 Boks: Walka w wadze ciężkiej S. Ljakowicz − S. Briggs
21.00 Boks
23.00 Automobilizm: Rajdowe MŚ − Destination Dakar
23.15 Poker: European Masters w Paryżu
0.15 Taniec towarzyski: Puchar Kremla w Moskwie
1.15 Automobilizm: Rajdowe MŚ − Destination Dakar
1.30 Zakończenie programu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki