TVP 1 HD
05:20 TELEZAKUPY
05:55 W labiryncie - odc. 17 - Gdzie jest mamusia; Dla małoletnich od lat 12
06:25 W labiryncie - odc. 18 - Zdrada tajemnicy; Dla małoletnich od lat 12
07:00 Dlaczego? Po co? Jak?; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:15 Las bliżej nas; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
07:30 Rok w ogrodzie; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Naszaarmia.pl; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
08:25 Dora poznaje świat - Kula z niespodziankami, odc. 40 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:55 SpongeBob Kanciastoporty - Kląć jak marynarz, odc. 38 (.); serial animowany kraj prod.USA (2008); STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:30 Supah Ninjas - Dom lalek, odc. 11 (.); serial kraj prod.USA (2011); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
09:55 Jak to działa - program popularnonaukowy - Cyfryzacja - txt. str. 777; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Blaski i wrzaski - odc. 8; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:55 Chłopi - odc. 8/13 - Gospodynie - txt. str. 777; serial TVP; Dla małoletnich od lat 12
12:00 Powrót muszkieterów (The Return of the Musketeers); film kostiumowy kraj prod.Wielka Brytania, Francja, Hiszpania (1989); reż.:Richard Lester; wyk.:Michael York, Oliver Reed, Frank Finley, Thomas Howell, Kim Catrall; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Zwierzęta świata - Małpi gang - cz. 10. Rozrabiaki (Monkey Thieves - III seria) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Holandia (2011); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:25 Okrasa łamie przepisy - Ryby morskie; magazyn kulinarny; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
15:00 Nad rozlewiskiem... - odc. 9/13 - txt. str. 777; serial obyczajowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:50 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( studio ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
16:00 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( I seria ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
17:05 Teleexpress; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
17:10 Skoki Narciarskie - Puchar Świata - Harrachov ( II seria ) (Puchar Świata - Harrachov) kraj prod.Austria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
18:05 Światowe Zimowe Igrzyska Olimpiad Specjalnych - Pyeongchang 2013; felieton
18:15 Jaka to melodia? - koncert jubileuszowy cz. 1; Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Wieczorynka - Świnka Peppa, seria II - Zawody sportowe, odc. 15 (Sports day, ep. 15); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2005); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
19:10 Wieczorynka - Noddy w krainie zabawek - Zabawa w śniegu, odc. 52 (Frozen Fun); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2008); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
19:55 Sport - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:05 Droga do Rio - Kronika; STEREO, CENTRE CUT, Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Pogoda - txt. str. 777; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
20:20 Spokojnie, to tylko ekonomia! - Planowanie wydatków, odc. 2 - txt. str. 777; serial TVP; 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
20:25 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rumunia - Polska ( studio ); STEREO, 16:9, Na żywo
20:40 Piłka nożna - Mecz towarzyski: Rumunia - Polska; STEREO, 16:9, Na żywo
22:50 Merlin i księga bestii (Merlin and the Book of Beasts); baśń filmowa kraj prod.Kanada (2008); reż.:Warren P. Sonoda; wyk.:James Callis, Laura Harris, Jesse Moss; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
00:30 Piła 4 (Saw 4); horror kraj prod.USA (2007); reż.:Darren Lynn Bousman; wyk.:Tobin Bell, Scott Patterson, Betsy Russell, Costas Mandylor; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
02:15 Mistrzowie horroru - Czekolada (Masters of Horror, Chocolate); serial kraj prod.USA, Kanada, Niemcy (2005); reż.:Mick Garris; wyk.:Henry Thomas, Lucie Laurier, Stacy Grant, Leah Graham, Matt Frewer; STEREO, 16:9, Dozwolone od lat 18
03:20 Zakończenie dnia
TVP 2 HD
06:00 Czterdziestolatek - odc. 8/21 - Otwarcie Trasy, czyli czas wolny; serial TVP; Dla małoletnich od lat 7
07:00 M jak miłość - odc. 961; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Pytanie na śniadanie - 9.00, 9.40, 10.15; Pogoda: 9.30, 10.10; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12, Na żywo
10:35 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony ( studio ) (Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
10:45 Biegi narciarskie - Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony (Puchar Świata - Soczi - 15 km bieg łączony) kraj prod.Szwajcaria (2013); STEREO, 16:9, Na żywo
12:05 Ja to mam szczęście! - ulubione skecze 26; STEREO / DOLBY E, 16:9, Dla małoletnich od lat 7
12:25 Bitwa na głosy - (8); widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
13:20 Bliskie i groźne spotkania Steve'a - odc. 17/ 26 seria 1 (Deadly 60 - ep. 17/ 26 - Bahamas - s. 1) - txt. str. 777; serial dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (2009); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Familiada - odc. 2011; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
14:40 Rodzinka.pl - odc. 69 "Słowa, słowa, słowa" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:10 Rodzinka.pl - odc. 70 "Bratnia dusza" - txt. str. 777; serial komediowy TVP; 16:9, Dla małoletnich od lat 12
15:40 Alternatywy 4 - odc. 9/9 - Upadek - txt. str. 777; serial komediowy TVP; Dla małoletnich od lat 12
17:05 Słowo na niedzielę; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Kabaretowa Noc Listopadowa Tarnów 2011; widowisko; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
17:50 Miss Polonia - przed Finałem; felieton; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Panorama; STEREO, CENTRE CUT, Na żywo
18:35 Sport Telegram; STEREO, 16:9, Na żywo
18:45 Pogoda; STEREO, CENTRE CUT
18:50 Kulisy - Postaw na milion - odc. 46; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:05 Postaw na milion - odc. 46; teleturniej; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:55 The Voice of Poland - co słychać?; Bez ograniczeń wiekowych
20:10 Miss Polonia 2012; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
21:30 Miss Polonia - koronacja; widowisko; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych, Na żywo
22:10 Zatopieni (Submerged(Seagal)) - txt. str. 777; film akcji kraj prod.USA (2005); reż.:Anthony Hickox; wyk.:Steven Seagal, Christine Adams, Nick Brimble; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
24:00 Led Zeppelin - Celebration Day (koncert); koncert; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:10 Detonator (My Brother's War aka Flashpoint); film sensacyjny kraj prod.USA (1997); reż.:James Brolin; wyk.:James Brolin, Jennie Garth, Salvator Xuereb; STEREO, Dla małoletnich od lat 16
02:55 Z podniesionym czołem (Walking Tall); film akcji kraj prod.USA (2004); STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 16
04:25 Zakończenie dnia
TVP Info Szczecin
05:55 Poranek TVP Info
06:00 Serwis info
06:10 Pogoda
06:15 Poranek TVP Info
06:25 Pogoda
06:30 Serwis info
06:40 Pogoda
06:45 Poranek TVP Info
07:00 Serwis info
07:10 Pogoda
07:15 Poranek TVP Info
07:23 Pogoda
07:30 Serwis info
07:36 Poranek TVP Info
08:01 Pagus magazyn rolny: Rynek rolny
08:15 Wojna o słowa: Wojna o słowa 2
08:21 Zapiski łazęgi: Paciorki różańca
08:30 Serwis info
08:35 Poranek TVP Info
08:42 Pogoda
08:46 Salonowiec: Nie szata zdobi człowieka (12)
09:00 Serwis info
09:08 Pogoda
09:11 Tu kobiety (5)
09:30 Serwis info
09:40 Pogoda
09:45 Poranek TVP Info
09:54 Pogoda
10:00 Serwis info
10:10 Pogoda
10:15 Poranek TVP Info
10:30 Serwis info
10:50 Pogoda
10:55 Serwis sportowy
11:00 Eurosąsiedzi
11:15 Tu Kultura - magazyn kulturalny
11:30 Serwis info weekend
11:50 Pogoda
11:55 Serwis sportowy
12:00 Świat i gospodarka - program informacyjny
12:30 Serwis info weekend
12:50 Pogoda
12:55 Serwis sportowy
13:00 Debata trójstronna
13:30 Serwis info weekend
13:50 Pogoda
13:55 Serwis sportowy
14:00 Raport z Polski - ekstra
14:15 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż
14:30 Serwis info weekend
14:50 Pogoda
14:55 Serwis sportowy
15:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
15:30 Serwis info weekend
15:46 Kronika rejsu: Paszke 360° (8)
15:50 Pogoda
15:55 Serwis sportowy
16:00 Telenowyny - magazyn kulturalny
16:30 Serwis info weekend
16:57 Pogoda
17:02 Lekcja historii - Śladami historii: Buntownik z wyboru (język migowy)
17:26 Flesz historii
17:40 Polska i świat z historią w tle: Bitwa narodów
17:57 Teledysk Broken Promise
18:05 Zdarzyło się przed laty: Wielka woda
18:10 Ciocia Jabłonka i Wujek Seler z Krainy Witaminy: Wiśnia (5) - widowisko kameralne
18:21 Menu kulturalne
18:27 Prognoza pogody
18:30 Kronika
18:54 Prognoza pogody
19:00 Archiwum Zbrodni: Kryptonim Goździki (1) - magazyn kryminalny
20:00 Prawdę mówiąc: Robert Konieczny (65)
20:30 Serwis info
20:49 Pogoda
21:00 Kod dostępu (36) - program publicystyczny
21:30 Serwis info weekend
21:41 Pogoda
21:46 Prognoza pogody
21:48 Kronika
21:57 Prognoza pogody
22:00 Serwis sportowy
22:07 Menu kulturalne
22:15 Studio LOTTO
22:24 60 lat razem: Wiktor Niedzicki (24)
22:30 Serwis info weekend
22:56 Pogoda
23:03 Sportowy wieczór
23:25 Wspomnienia z Afganistanu - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)
00:23 60 lat razem: Wojciech Pijanowski (14)
00:31 Świat i gospodarka - program informacyjny
01:00 Studio Wschód
01:24 Listy do PRL-u
01:31 Serwis info weekend
02:01 Pogoda
02:04 Sportowy wieczór
02:15 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż
02:27 60 lat razem: Malicki (28)
02:33 Raport z Polski - ekstra
02:45 Eurosąsiedzi
03:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny
03:12 Pogoda
03:15 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii
03:39 Listy do PRL-u
03:45 Eurosąsiedzi
03:57 60 lat razem: Fedorowicz (20)
04:02 Wspomnienia z Afganistanu - film dokumentalny (Szwajcaria,2010)
05:36 Kod dostępu (36) - program publicystyczny
06:00 Pogoda
06:05 Studio Wschód
06:30 Reportaż TVP Info: Odzyskana nadzieja: Życie na chemii - reportaż
06:42 Eurosąsiedzi
Polsat
06:00 Nowy Dzień z Polsat News
07:15 Nowe przygody Scooby'ego 2 (4)
08:15 Miś Yogi (65)
08:25 Miś Yogi (66)
08:35 Miś Yogi (67)
08:45 Pinky i Mózg 3 (54)
09:15 Scooby-Doo 2 (6)
09:45 The Looney Tunes Show 2 (3)
10:15 Ewa gotuje (166)
10:45 Studio Weekend (21) - magazyn
12:05 Dom nie do poznania 9 (257)
13:05 Dom nie do poznania 9 (258)
14:05 Dzień Świstaka - komedia (USA,1993)
16:15 Dlaczego ja? (135)
17:15 Trudne sprawy (145)
18:15 Imperium disco polo (10)
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport
19:25 Prognoza pogody
19:30 Świat według Kiepskich: Wspólnota (324)
20:00 Maska Zorro - film przygodowy (USA,Meksyk,1998)
23:00 Potępiony - thriller (USA,2007)
01:30 Motel - horror (USA,2007)
03:00 Tajemnice losu
04:00 Wstawaj! Gramy!
TVN
05:35 Uwaga!
05:55 Mango
08:00 Kobieta na krańcu świata 3: Australia - kobieta ekstremalna (3)
08:30 Dzień dobry TVN
10:55 Na Wspólnej (1701)
11:20 Na Wspólnej (1702)
11:45 Na Wspólnej (1703)
12:05 Na Wspólnej (1704)
12:40 Ugotowani 2 (13)
13:40 MasterChef (10/13) - reality show
14:45 Kobieta na krańcu świata 4: Kobieta wampir (3/8)
15:20 Top Gear 18 (4) - magazyn motoryzacyjny
16:25 Smakuj świat z Pascalem 2 (5/10) - reality show
17:00 Sekrety chirurgii (8/12) - reality show
18:00 Kuchenne rewolucje 6: Restauracja Antykwariat, Lublin (5)
19:00 Fakty
19:25 Sport
19:35 Pogoda
19:45 Uwaga!
20:00 Dwa tygodnie na miłość - komedia romantyczna (Australia,USA,2002)
22:05 Trener - dramat obyczajowy (Niemcy,USA,2005)
00:35 Mortal Kombat - film SF (USA,1995)
02:35 Uwaga!
02:50 Arkana magii (824)
04:10 Zakończenie programu
TV 4
05:15 mała Czarna - talk show
06:00 Chłopaki z taśmy - program rozrywkowy
07:00 Różowa Pantera (51)
07:30 Różowa Pantera (52)
08:00 Łowcy burz (3)
09:00 Łowcy burz (4)
10:00 Mistrz kuchni: Juniorzy (22)
11:00 Galileo EXTRA (63) - program popularnonaukowy
12:00 Spadkobiercy (19) - program rozrywkowy
13:00 Steven Seagal: Na straży prawa (9)
13:30 Steven Seagal: Na straży prawa (10)
14:00 Wzór (41)
14:55 Wzór (42)
15:50 Moja piękna teściowa - komedia romantyczna (Francja,1999)
18:00 Wtajemniczeni - mikro-podróż przez ciało (2)
19:00 Galileo EXTRA (65) - program popularnonaukowy
20:00 STOP Drogówka - magazyn policyjny
21:00 W pułapce ognia - film sensacyjny (USA,2001)
23:05 Drapieżnik - thriller (USA,2007)
01:15 Wzór (41)
02:10 TV Market
02:30 To był dzień
03:25 To był dzień na świecie
03:50 mała Czarna - talk show
04:35 Zakończenie programu
TV Puls
06:00 Panny i wdowy (4/5)
07:10 Taki jest świat - program informacyjny
08:00 Stare dranie (8) - program rozrywkowy
08:30 Nigel Marven przedstawia - życiodajny jad - film dokumentalny (Wielka Brytania,2005)
09:30 Potęga przyrody: Palau - raj na Pacyfiku (7) - serial przyrodniczy
10:30 Wakacje z piratami - komedia przygodowa (Niemcy,2006)
12:40 Dumbo - film animowany (USA,1941)
14:00 Najpiękniejsze baśnie braci Grimm: Błękitny ognik - baśń filmowa (Niemcy,2010)
15:25 Krzyżacy - film historyczny (Polska,1960)
19:00 Pingwiny z Madagaskaru (33)
19:30 Pingwiny z Madagaskaru (34)
20:00 Dorwać Cartera - film sensacyjny (USA,2000)
22:10 Lot grozy - film sensacyjny (Kanada,2007)
00:00 Starcie w przestworzach - film SF (USA,2008)
02:00 Kręcimy z gwiazdami: Ivan Komarenko (4) - program rozrywkowy
03:00 Zobacz to!
TVN 7
05:55 Misja Martyna 2: Poznać życie oceanu (6/12)
06:30 Misja Martyna 2: Co za Meksyk! (7/12)
07:00 Mango
09:05 Obcy w Ameryce (12/18)
09:35 Obcy w Ameryce (13/18)
10:05 Przyjaciele (11/48)
10:35 Przyjaciele (12/48)
11:05 Przyjaciele (13/48)
11:35 Gdzie pachną stokrotki (9-ost.)
12:35 Mistrz kierownicy ucieka - komedia sensacyjna (USA,1977)
14:30 Ulice San Francisco 2 (18/23)
15:35 JAG - Wojskowe Biuro Śledcze 9 (3/23)
16:35 Zaklinaczka duchów 4 (18/23)
17:35 Detektyw Monk 5 (12/16)
18:30 Detektyw Monk 5 (13/16)
19:30 Duma i uprzedzenie - film kostiumowy (Francja,Wielka Brytania,2005)
22:05 Komediowa sobota: Choć goni nas czas - komediodramat (USA,2007)
00:10 Inwazja - thriller SF (Australia,USA,2007)
02:10 Arkana magii
04:15 Ben Stiller show (1/13) - program rozrywkowy
04:40 W roli głównej: Aleksander Wolszczan (13/17)
05:10 W roli głównej: Ilona Łepkowska (14/17)
05:40 Zakończenie programu
Puls 2
06:00 Był sobie człowiek (4)
06:30 Był sobie kosmos (4)
07:00 Przedszkolaki
07:25 Pan Andersen opowiada (1)
08:00 Bajki animowane dla dzieci (21)
08:30 Przedszkolaki
09:00 Kropelka - przygody z wodą (25)
09:25 Łowcy smoków (21)
10:00 Taki jest świat - pod lupą - program rozrywkowy
10:30 Pszczółka Maja (45)
11:00 Ja wam pokażę! (9/13)
12:00 Medicopter 117 (59)
13:00 Medicopter 117 (60)
14:00 Medicopter 117 (61)
15:00 Austin Stevens: Pogromca węży (4) - serial przyrodniczy
16:00 Superdrapieżcy (5) - serial przyrodniczy
17:00 Był sobie człowiek (4)
17:30 Był sobie kosmos (4)
18:00 Pippi (6)
18:30 Pszczółka Maja (46)
19:00 Ja wam pokażę! (10/13)
20:00 Spotkanie z balladą (26) - program rozrywkowy
21:00 Jim wie lepiej 2 (38)
21:30 Jim wie lepiej 2 (39)
22:00 Jim wie lepiej 2 (40)
22:30 Jim wie lepiej 2 (41)
23:00 UFC Walki mistrzów (12) - program rozrywkowy
TV 6
08:30 4music - magazyn muzyczny
09:25 Ukryte piękno (4) - reality show
10:30 TV Market
11:05 Różowa Pantera (50)
11:35 Różowa Pantera (51)
12:00 M.A.S.K. (38)
12:30 Dennis rozrabiaka (13)
13:00 M.A.S.K. (39)
13:30 Dennis rozrabiaka (14)
14:00 M.A.S.K. (40)
14:30 Dennis rozrabiaka (15)
15:00 Must Be The Music - tylko muzyka (9) - program rozrywkowy
16:00 Got to Dance: Tylko taniec - wersja brytyjska (9) - program rozrywkowy
17:00 Paszporty do świata mody (9) - reality show
18:00 Mam talent! - wersja amerykańska (10)
19:00 Mam talent! - wersja amerykańska (11)
20:00 Włatcy móch 4: Ałtomat (53)
20:30 Włatcy móch 4: F jak fszy (54)
21:00 Orki - film dokumentalny (USA,2010)
22:00 Zwariowany pociąg - komedia (Hongkong,1986)
00:15 Bellator Fighting Championships
02:10 Big Brother 5 - omnibus - reality show
02:55 Zakończenie programu
Polsat Sport News
07:00 Sport Flash
07:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna
08:00 Sport Flash
08:05 Piłka nożna: Liga hiszpańska - mecz: FC Barcelona - Osasuna Pampeluna
09:00 Sport Flash
09:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Vakifbank Stambuł - Atom Trefl Sopot
10:00 Sport Flash
10:05 Siatkówka kobiet: Liga Mistrzyń - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Vakifbank Stambuł - Atom Trefl Sopot
11:00 Sport Flash
11:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
12:00 Sport Flash
12:05 Siatkówka mężczyzn: Liga Mistrzów - rewanżowy mecz 1. rundy fazy play-off: Noliko Maaseik - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle
13:00 Sport Flash
13:05 Trans World Sport
14:00 Sport Flash
14:05 Magazyn alpejski
14:30 Siatkówka mężczyzn: PlusLiga - mecz: Delecta Bydgoszcz - Jastrzębski Węgiel
16:30 FIFA Futbol Mundial
17:00 Sport Flash
17:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin
18:00 Sport Flash
18:05 Piłka ręczna: PGNiG Superliga kobiet - mecz: Vistal Łączpol Gdynia - SPR Lublin
19:00 Sport Flash
19:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
20:00 Sport Flash
20:05 Siatkówka kobiet: Orlen Liga - mecz: Impel Wrocław - BKS Aluprof Bielsko-Biała
20:40 Piłka nożna: Liga holenderska - mecz: PSV Eindhoven - ADO Den Haag
23:00 Sportowe podsumowanie dnia
23:15 Piłka nożna: Puchar Hiszpanii - mecz półfinałowy: Real Madryt - FC Barcelona
01:15 Zakończenie programu
Eska TV
08:00 Hity na czasie
09:00 School lista
10:00 Dance Chart
12:00 ESKA TV News
13:00 Co się słucha
14:00 Hot plota tygodnia
16:00 Weekend z Jankesem
17:00 Top 5
17:30 Backstage Party
18:00 Fejslista
19:00 Gorąca 20
21:00 ImprESKA
23:00 ImprESKA
01:00 Polska noc
TTV
06:00 Czarno na białym - magazyn
06:30 Blisko ludzi
07:00 Uwaga! po Uwadze
07:45 Doktor Łapa Extra (5/8) - serial dokumentalny (Polska,2011)
08:00 Bez recepty - magazyn medyczny
09:00 Jeszcze raz Dzień Dobry 2 (1/9) - magazyn
09:30 Jak się ubrać w kryzysie (10-ost.) - serial dokumentalny
10:00 Ostra pobudka z Kim 2 (5/13) - reality show (Kanada,2009)
10:30 Studio TTV (2/21) - program publicystyczny
11:30 W ostatniej chwili (3/11) - serial dokumentalny
12:00 Na noże (3/12) - program rozrywkowy (Ukraina)
13:00 W trasie 2 (8/13) - program krajoznawczy
13:30 Orzeł czy reszka? (4/16) - program podróżniczy (Rosja,2012)
14:30 Wojaże szalonego Anglika (5/13) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2009)
15:00 Kulisy sławy (16/30) - magazyn
15:15 Na granicy świata (4/10) - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2012)
16:15 Kartoteka (4/12) - serial fabularno-dokumentalny
17:15 Psie adopcje i nie tylko (9/13) - serial dokumentalny
17:45 Express
18:00 Pogoda
18:05 Awantura o wesele (10/13) - program rozrywkowy (Kanada,2012)
19:00 W trasie 2 (8/13) - program krajoznawczy
19:30 Sport raport
19:45 Express
20:00 Pogoda
20:05 Na noże - program rozrywkowy (Ukraina)
21:05 Najdziwniejsze restauracje świata (6/13) - serial dokumentalny (USA,2012)
21:35 Ukryte pragnienia (5/6)
22:35 Miłosny biznes (5/20) - serial dokumentalny (Australia,2011)
23:35 Tancerki nocy (2/10) - serial dokumentalny
00:05 Miłość na sprzedaż (5/10) - serial dokumentalny
00:35 Kulisy pornobiznesu (7-ost.) - serial dokumentalny (USA,2012)
01:05 Męska inicjacja (5/8) - serial dokumentalny (Dania,2012)
01:35 Kartoteka (8/12) - serial fabularno-dokumentalny
02:40 Magia przeznaczenia
04:35 W ostatniej chwili (3/11) - serial dokumentalny
05:00 Magia przeznaczenia
05:55 Zakończenie programu
Polo TV
06:00 Hit dnia
06:05 Weekend w Polo TV
07:00 Power Play
07:05 Gramy na życzenie!
08:00 Hit dnia
08:05 Weekend w Polo TV
09:00 Przebojowe historie
09:14 Masters Music Box
09:50 Weekend w Polo TV
10:06 Vipo-disco polo hity
11:00 Power Play
11:09 Szalone lata 90.
12:00 Hit dnia
12:05 Szalone lata 90.
13:00 Weekend z...
13:14 Dance w Polo TV
14:00 Weekend z...
14:14 Hity wszech czasów
15:00 Weekend z...
15:14 Dance w Polo TV
16:00 Weekend z...
16:14 Koncert w Polo TV - hity 2012
17:13 Szalone lata 90.
18:00 Gwiazdy Polo TV
19:04 Disco Polo Live
19:52 Lista hitów wszech czasów
21:05 Video Mix Sierockiego!
21:50 Dyskoteka Polo TV
23:00 Power Play
23:05 Hity wszech czasów
TVP Kultura
08:00 Informacje kulturalne
08:25 Wstęp do serialu 'Z biegiem lat, z biegiem dni - Kraków 1902'
08:29 Z biegiem lat, z biegiem dni: Kraków 1902 (5/8)
10:00 Informacje kulturalne
10:20 Program artystyczny
11:00 Kulturanek: "Mówi dziecko do obrazu" (9)
11:35 Butelki zwrotne - komedia (Czechy,Wielka Brytania,2007)
13:30 Dokument tygodnia: Lotnicy kosmonauci - film dokumentalny (Polska,2009)
14:35 Diego el Cigala (Festiwal Filmu i Sztuki "Dwa brzegi" 2012 - Kazimierz Dolny/Janowiec nad Wisłą) - koncert
15:40 Gdzie jest bohater? - film dokumentalny (Polska,1972)
16:15 Sztuka czytania (5) - magazyn
16:50 Festiwal im. Brunona Schulza we Wrocławiu - reportaż
17:35 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja
17:45 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Mówimy po polsku - reportaż
18:10 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja
18:15 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Gwara warszawska - magazyn
18:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja
19:15 Klasyczne albumy rocka: Queen - The Story of Bohemian Rhapsody - film dokumentalny (Wielka Brytania,2004)
20:25 Bilet do kina: Broken Flowers - komediodramat (Francja,USA,2005)
22:25 Vladimir Cosma w Châtelet - La Boum - koncert
00:00 Hala odlotów (19)
00:50 Erotyka po polsku: Dom Sary - horror (Polska,1985)
02:10 Nocne czytanie w wannie (20)
02:25 Bilet do kina: Broken Flowers - komediodramat (Francja,USA,2005)
04:15 Pasmo kontemplacyjne (2)
05:50 Zakończenie programu
TVP Historia
07:35 Dziennik Telewizyjny - 2.02.1989
08:10 Sonda: Bąki - program popularnonaukowy
08:40 Cafe Historia: Akcja Wisła
09:05 Biała wizytówka: Spółka Ruberg (4/6)
10:05 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza: Alabastrowy smak
10:40 Telewizja na celowniku bezpieki. Świadomy przekaz: Telewizja czarna i biała (1/3)
11:50 Hitler i wiedza tajemna - film dokumentalny (Wielka Brytania,1999)
12:50 Święci i grzesznicy. Historia papiestwa - serial dokumentalny (Wielka Brytania,2000)
13:55 Szansa na sukces: Grzegorz Turnau
15:05 Dzieje kultury polskiej: Jeden wspólny świat! (XIV wiek)
16:10 Sensacje XX wieku: Wallenberg
17:10 Biała wizytówka: Ślub przed pałacem (5/6)
18:20 Kalendarium historyczne: Pięć dni z życia Prymasa - reportaż (Polska,2010)
19:00 Dziennik Telewizyjny - 2.02.1989
19:45 23. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej Opole '86. Od Opola do Opola. Koncert finałowy (1)
21:40 Ginące cywilizacje: Tatarzy polscy (31)
22:45 Z archiwum IPN: Żelazny
23:20 Polska i świat z historią w tle: Bomba w torcie
23:50 07 zgłoś się: Złocisty (19/21)
01:30 Z archiwum Filmoteki Narodowej: "Fredek uszczęśliwia świat"
01:35 Fredek uszczęśliwia świat - komedia (Polska,1936)
03:00 Zakończenie programu
TVP Polonia
06:35 Złotopolscy: Za marzenia trzeba płacić (611)
07:00 Złotopolscy: Kto molestuje Marylkę? (612)
07:25 Złotopolscy: Tajemnica (613)
07:55 Złotopolscy: On tu jest (614)
08:20 Złotopolscy: Ślad po zawale (615)
08:55 Polonia 24
09:25 Pogoda.pl
09:40 Hotel Pod Żyrafą i Nosorożcem: Falco (10/13)
10:35 Załoga Eko: Hybrydowe samochody (21)
11:05 Pogranicze w ogniu (1/24)
12:10 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń
12:30 Polonia w komie: Elbrus (159)
12:40 Ojciec Mateusz 8: Wybory serca (96)
13:30 Makłowicz w podróży: Podróż 9. Islandia - Rejkiawik
14:00 Na dobre i na złe: Gra o życie (507)
15:00 Wielki człowiek małej grafiki - film dokumentalny (Polska,2011)
15:55 Kulturalni PL (126)
17:00 Słownik polsko@polski - talk show prof. Jana Miodka
17:30 Teleexpress
17:40 Polonia w komie: Elbrus (159)
17:55 M jak miłość (948)
18:50 41. Studencki Festiwal Piosenki "Ósmy grzech" - pieśni Włodzimierza Wysockiego (1) - koncert (Polska,2005)
19:35 Polonia w komie: Kilimandżaro (160)
19:45 Dobranocka: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Wyścig do bieguna
20:00 Wiadomości
20:25 Sport
20:35 Pogoda.pl
20:50 Czas honoru 5: Koniec tej miłości (64)
21:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń
22:00 Polonia 24
22:20 Pogoda.pl
22:30 Miss Polonia 2012 (1) - widowisko
23:45 Miss Polonia 2012: Koronacja (2) - widowisko
00:15 Słownik polsko@polski - talk show prof. Jana Miodka
00:50 M jak miłość (948)
01:40 Dobranocka za oceanem: Bolek i Lolek wyruszają w świat: Wyścig do bieguna
02:00 Wiadomości
02:20 Sport
02:25 Pogoda.pl
02:40 Czas honoru 5: Koniec tej miłości (64)
03:30 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń
03:45 Polonia 24
04:05 Pogoda.pl
04:20 Miss Polonia 2012 (1) - widowisko
05:30 Miss Polonia 2012: Koronacja (2) - widowisko