FANDOM


TVP 1
05:05 ...niech świat pamięta o nas...Tragedia Górnoślązaków 1945; film dokumentalny
05:55 Był taki dzień - 2 listopada; felieton
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:15 Kwadrans po ósmej
08:35 Moda na sukces - odc. 3571 (The Bold and the Beautiful ep. 3786); serial kraj prod.USA (2001)
09:00 Moda na sukces - odc. 3572 (The Bold and the Beautiful ep. 3787); serial kraj prod.USA (2002)
09:25 Świnka Peppa - Chora Peppa, odc. 25 (Not very well, ep. 25); serial animowany kraj prod.Wielka Brytania (2004)
09:35 Wesoła lekcja - Historia; serial animowany
09:40 Byli sobie odkrywcy - odc. 1 Pierwsi żeglarze (Les premiers navigateurs); serial animowany kraj prod.Francja (1997)
10:15 Snobs - odc. 18 (Snobs) kraj prod.Australia (2003)
10:45 Sąsiedzi - Twarzą w twarz z gwiazdą; serial komediowy TVP
11:10 Faceci do wzięcia - Pisać każdy może; serial TVP
11:40 TELEZAKUPY
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes
12:20 Wielkie sprzątanie
12:40 Plebania - odc. 943; telenowela TVP
13:05 Klan - odc. 1332; telenowela TVP
13:35 Reinkarnacje według Ciechowskiego; koncert
14:30 Kobieta zaradna - Podwójna dyskryminacja kobiet; magazyn
15:00 Wiadomości
15:10 Monarch Cove - odc. 2 (Monarch Cove ep. 2); serial kraj prod.USA (2006)
16:05 Moda na sukces - odc. 3573 (The Bold and the Beautiful ep. 3788); serial kraj prod.USA (2002)
16:30 Moda na sukces - odc. 3574 (The Bold and the Beautiful ep. 3789); serial kraj prod.USA (2002)
17:00 Teleexpress
17:20 Celownik; magazyn
17:30 Klan - odc. 1337 - txt str.777; telenowela TVP
18:00 Jaka to melodia? - odc. 1512; teleturniej muzyczny
18:30 Plebania - odc. 948; telenowela TVP
19:00 Wieczorynka - Smerfy - Halloween u Smerfów odc. 66 (Smurfs Halloween Special); serial animowany kraj prod.Belgia (1988)
19:30 Wiadomości
19:55 Sport
20:00 MŚ w rajdach terenowych - Rajd - Emiraty Arabskie; felieton
20:05 Pogoda
20:20 Tajemnica twierdzy szyfrów - odc. 9/13; serial sensacyjny TVP
21:20 Człowiek w żelaznej masce (The Man in the Iron Mask)  126'; film przygodowo-historyczny kraj prod.USA, Wielka Brytania (1998)
23:35 Łossskot!; magazyn kulturalny
00:10 Halloween VI: Przekleństwo Michaela Myersa (Halloween - The Curse of Michael Myers)  84'; film fabularny kraj prod.USA (1995)
01:40 Zagubieni III - odc. 17 (Lost III, ep. 17, Catch - 22); serial kraj prod.USA (2007)
02:20 Zagubieni III - odc. 18 (Lost III, ep. 18, D. O. C.); serial kraj prod.USA (2007)
03:05 Zgoda - miejsce niezgody  57'; film dokumentalny
04:00 Był taki dzień - 2 listopada; felieton
04:10 Zakończenie programu

TVP 2
05:15 Statek miłości - odc. 137/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
06:05 Statek miłości - odc. 138/249; telenowela kraj prod.USA (1982)
06:55 TELEZAKUPY
07:15 Dziwny jest ten świat ; reportaż
07:45 Dwójka Dzieciom - Przygody Goździka Ogrodnika - odc 34/52 Akademia Skrzatów (Gordon The Garden Gnom ep. Gnome Academy); serial animowany kraj prod.Australia, Wielka Brytania (2005)
08:05 M jak miłość - odcinek 44
09:00 Pytanie na śniadanie - w tym Panorama: 9:55, 11:00 i Pogoda: 9:25,10:25
11:05 Święta wojna - (278) Kometa Hanysa; serial TVP
11:40 W niewoli snów (Slave of dreams)  90'; film fabularny kraj prod.USA (1995)
13:15 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Wioska Himba; cykl reportaży
13:50 Ryzykanci - s. 6 odc. 9/15 (SURVIVOR s. VI The Amazon ep. 609); reality show kraj prod.USA (2003)
14:40 Rezerwat namiętności - odc. 18/25 Złamane życie (25 degrs sud [Une vie brise]); serial kraj prod.Francja (1999)
15:45 Barwy szczęcia - odc. 13; serial obyczajowy TVP
16:15 Barwy szczęcia - odc. 14; serial obyczajowy TVP
16:50 Codzienna 2 m. 3 - odc. 58; serial komediowy TVP
17:25 Wyjechani; telenowela dokumentalna TVP
17:55 Golf Pro Tour - odc. 5
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:55 Pogoda
19:10 Wideoteka dorosłego człowieka - (9)
20:00 Gwiazdy tańczą na lodzie - (6); widowisko rozrywkowe
20:55 Gwiazdy tańczą na lodzie ; widowisko rozrywkowe
22:00 Gwiazdy tańczą na lodzie - finał; widowisko rozrywkowe
22:35 Panorama
22:55 Pogoda
22:59 Sport Telegram
23:05 Buntownik z wyboru (Good Will Hunting)  121'; dramat kraj prod.USA (1997)
01:20 Miasteczko Twin Peaks - odc. 27/32 (Twin Peaks ep. 24); serial kryminalny kraj prod.USA (1991)
02:10 Clara Sheller - odc 2/6 Kobieca intuicja (ep. Intuition feminine); serial obyczajowy kraj prod.Francja (2005)
03:10 Sennik polski; felieton
03:15 Załóż się - cz. I ; widowisko rozrywkowe
04:00 Załóż się - cz. II ; widowisko rozrywkowe
04:45 Zakończenie dnia

Polsat
05:35 Wstawaj! Gramy! - program muzyczny
06:25 Sekret Laury (189) - telenowela
07:30 TV Market - magazyn reklamowy
07:45 Wielka wygrana - teleturniej
08:40 Graczykowie, czyli Buła i spóła (100): Coś wisi w powietrzu - serial komediowy
09:10 Słoneczny patrol (197) - serial przygodowy
10:05 Kosmici (2) - serial komediowy
10:35 Miodowe lata (115): KiT Show - serial komediowy
11:30 Siatkówka kobiet: Puchar Świata - mecz: Brazylia - Polska
13:00 Samo życie (970) - serial obyczajowy
13:30 Samo życie (971) - serial obyczajowy
14:00 Pierwsza miłość (579) - serial obyczajowy
14:45 Świat według Bundych (127) - serial komediowy
15:15 Świat według Bundych (128) - serial komediowy
15:50 Wydarzenia
16:10 Pogoda
16:15 Interwencja - magazyn reporterów
16:40 Kosmici (3) - serial komediowy
17:10 Miodowe lata (116): SMS - serial komediowy
18:00 Pierwsza miłość (580) - serial obyczajowy
18:50 Wydarzenia
19:20 Sport - program informacyjny
19:25 Pogoda
19:30 Samo życie (972) - serial obyczajowy
20:00 Pani Doubtfire - komedia
21:55 Studio LOTTO
22:40 Elektra - film przygodowy
00:45 www.strach - horror
02:45 Nagroda gwarantowana - teleturniej
03:45 Nocne randki - program rozrywkowy

TVN
05:05 Uwaga! - magazyn reporterów
05:25 Telesklep
06:20 Wykręć numer - teleturniej
07:25 Fabryka gry - interaktywny program rozrywkowy
08:00 Na Wspólnej - serial obyczajowy
08:30 Dzień dobry TVN - magazyn
11:00 Sukces na miarę - reality show
12:05 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
13:05 Powitania, pożegnania - magazyn
13:35 Hela w opałach: Związek prawie idealny - serial komediowy
14:05 W-11 - Wydział Śledczy - serial fabularno-dokumentalny
14:45 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
15:15 Marina - telenowela
16:15 Rozmowy w toku - talk-show
17:25 Sędzia Anna Maria Wesołowska - serial fabularno-dokumentalny
18:25 Detektywi - serial fabularno-dokumentalny
19:00 Fakty
19:30 Sport - program informacyjny
19:40 Pogoda
19:50 Uwaga! - magazyn reporterów
20:00 Superkino: Mroczna dzielnica - film sensacyjny
22:10 The Ring 2 - horror
00:25 Jaja ze stali - program rozrywkowy
01:15 Nocne igraszki - program interaktywny
02:15 Telesklep
02:35 Uwaga! - magazyn reporterów
02:55 Nic straconego - programy powtórkowe

TV Polonia
06:00 Kawa czy herbata? - w tym:  Wiadomości skrót 6:30,7:00,7:30; Biznesowa piątka 6.18; Pogoda 6:32,7:05,7:33; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:15 Kwadrans po ósmej; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
08:35 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:45 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:00 Rodzina Leśniewskich - odc. 5* - Ucieczka; serial TVP; Bez ograniczeń wiekowych
09:30 Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Polskość; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
09:50 Studio Kultura - Rozmowy - Pamięć Katynia; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:15 Bzik kulturalny; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
10:35 Rozmowa z ... - Jarosławem Abramowem Newerly; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 944; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
12:00 Wiadomości; STEREO
12:10 Klan - odc. 1326; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:30 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Polska na weekend - Podziemia na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Hity satelity
13:25 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
15:00 Sapieha książę buszu  42'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Wiejskie cmentarze; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:10 Filmowa Encyklopedia Łodzi i okolic - Spacer po Starym Cmentarzu.; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
16:20 Rozmowa z ... - Jarosławem Abramowem Newerly; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:30 Wojciech Cejrowski- boso przez świat - odc. 18 - wioska w dżungli; cykl reportaży; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:25 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - odc. 5 Domowa fabryka czekolady; program dla dzieci; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Mikołaja Iwanowa Przypadki na Wschodzie - Polskość; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
18:00 Polska na weekend - Podziemia na weekend; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Hity satelity
18:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 944; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Miś Kudłatek - Podwórko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:55 Sport; STEREO
20:05 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1326; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:25 Porozmawiaj z Haliną - (9); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:00 Suplement  100'; dramat kraj prod.Polska (2002); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Paweł Okraska, Monika Krzywkowska, Karol Urbański, Zbigniew Zapasiewicz, Szymon Bobrowski; Dla małoletnich od lat 12
23:45 Panorama; STEREO
24:00 Pogoda; STEREO
00:05 Aga Zaryan - Umiera piękno (koncert z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego); koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:45 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:55 Plebania - odc. 944; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Miś Kudłatek - Podwórko; serial animowany; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:55 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1326; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:25 Na dobre i na złe - odc. 297 Otwarty konflikt; serial TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:15 Porozmawiaj z Haliną - (9); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
03:45 Hity satelity
04:00 Suplement  100'; dramat kraj prod.Polska (2002); reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Paweł Okraska, Monika Krzywkowska, Karol Urbański, Zbigniew Zapasiewicz, Szymon Bobrowski; Dla małoletnich od lat 12
05:40 Niezwykli - Łemkowskie śpiewanie; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki