TVP 1
06:45 Podróże małe i duże; Czerwona tajga; film dok.Szymona Wdowiaka
07:15 Telezakupy
07:30 Górnicze miasteczko; odc.2 - Najlepsze chęci; serial prod.kanadyjskiej
08:00 Wiadomości
08:12 Pogoda
08:15 Dźwiękogra; quiz muzyczny dla dzieci
08:45 Trzy szalone zera; odc.7 - Cudowne piłeczki; serial prod.polsko-niemieckiej
09:15 Rower Błażeja
09:50 Animowane bajki świata; Raven kradnie światło; film anim.prod. angielskiej
10:05 Frasier; odc.7; serial prod.USA
10:25 A teraz Susan; odc.6; serial komediowy prod.USA
10:50 Bezpieczna Jedynka
11:15 Rok w ogrodzie
11:40 Telezakupy
12:00 Wiadomości
12:10 Agrobiznes; rolniczy program informacyjny
12:20 Kontrasty - świat, ludzie, pieniądze
12:30 Nowe przygody Flippera; odc.6; serial prod.USA
13:15 Rewolwer i melonik; odc.7 - Żywy trup; serial prod.angielskiej
14:05 Klan; odc.510; telenowela TVP
14:30 Klan; odc.511; telenowela TVP
15:00 Wiadomości
15:10 Bez etatu
15:35 Plebania; odc.100; serial TVP
16:05 Plebania; odc.101; serial TVP
16:30 Moda na sukces; odc.1664; serial prod.USA
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:35 Lokatorzy; serial TVP[stereo]
18:05 Forum; program publicystyczny[audiotele:0-700 25 011 opcja 1,0-700 25 012 opcja 2]
18:50 Książki na lato
19:00 Wieczorynka; Bolek i Lolek wyruszają w świat; Reksio
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:10 Vabank; 1981 komedia prod. polskiej; reż: Juliusz Machulski; wyk: Jan Machulski, Witold Pyrkosz, Leonard Pietraszak
22:00 Mój ślad w Telewizji; powt.
22:10 Na tropach zbrodni; odc.2 - Głosy zmarłych; serial dok.prod.USA [za zgodą rodziców]
23:05 Monitor Wiadomości
23:20 Plus minus - magazyn ekonomiczny
23:55 Kino w dalekiej podróży; Kochanek ostatniej cesarzowej; ci Xi Mi Mi Sheng Huo; 1995 film fab.prod.hongkong.; reż: Wai Keung Lau; wyk: Chingmy Yau,Valerie Chow,Ping Ha
01:35 Sprawy rodzinne; odc.4; serial prod.USA
02:20 Zakończenie programu
TVP 2
07:50 Studio urody
08:00 Program lokalny
08:30 Złotopolscy; odc.305 - Laska; telenowela TVP
09:00 50 lat TVP; Dobry wieczór tu Łódź; widowisko muzyczno-rozrywkowe
09:50 Podróże kulinarne Roberta Makłowicza; Wiosenny smak; powt.
10:20 Wielka odmiana; odc.24/26 - Kotek-kość niezgody; serial prod. australijskiej
11:30 Znaki czasu
12:00 Tajemnice królestwa oceanu; odc.2/10 - Przertwanie w morskiej głębinie; serial dok prod.USA
12:30 Wielkie romanse dwudziestego wieku; odc.8/26 -Lucille Ball i Desi Arnaz; serial dok.prod.angielskiej
13:00 Panorama
13:10 Co nam w duszy gra; Lato - Fiesta; [stereo]
14:00 Sławny Jett Jackson; odc.18/39; serial prod.amerykańsko-kanadyjskiej
14:25 30 ton! - lista,lista- lista przebojów; [stereo]
14:55 Providence; odc.32/40; serial prod. USA
15:40 PROGRAM LOKALNY
16:00 Panorama
16:21 Pogoda
16:25 Zgadula; teleturniej
16:55 Złotopolscy; odc.306 - Katolik; telenowela TVP
17:20 Złotopolscy; odc.307 - Walka Marty; telenowela TVP
17:50 Program lokalny
18:21 Pogoda
18:30 Panorama
18:55 Szpital na peryferiach; odc.4/20 - Łokieć; serial prod.czechosłowackiej
20:00 M jak miłość; odc.41; serial TVP
20:50 Wakacyjny Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach - Love
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Wieczór filmowy Kocham Kino; Trainspotting; Trainspotting; 1996 film fab. prod. USA /tylko dla dorosłych/; reż: Danny Boyle; wyk: Ewan McGregor, Ewen Bremner, Johny Lee Miller
00:15 Wieczór artystyczny; Szalom na Szerokiej
01:15 Zakończenie programu
TVP 3 Gdańsk
7.00 Waldo Wspaniały – serial dla dzieci
7.30 Kurier – program informacyjny, pogoda
7.45 Kasztaniaki – serial fabularno - animowany
8.00 Panorama, Pogoda
8.15 Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku; odc.1 - Dzieje Muzeum; odc.2 - Sąd ostateczny
8.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
8.45 Gość dnia
9.00 Zdumiewający świat zwierząt - serial dokumentalny
9.30 Kurier – program informacyjny, pogoda
9.40 Saga Jacksonów – australijski serial obyczajowy
10.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
10.45 Telekurier – magazyn reporterów
11.15 Gość dnia
11.30 Kurier – program informacyjny, kalendarium, przegląd prasy, pogoda
11.45 50 lat TVP – z archiwum rozrywki
12.15 To jest temat - reportaż
12.30 Kurier – program informacyjny
12.35 Michael Palin śladami Hemingwaya cz.3/4 - serial dokumentalny, GBR, 1999
13.30 Kurier – program informacyjny
13.45 Agrobiznes - rolniczy program informacyjny
14.00 Świat – magazyn międzynarodow
14.30 Kurier – program informacyjny
14.45 Eurotel - magazyn
15.00 Przygody szwajcarskiej rodziny Robinsonów – serial fabularny
15.30 Kurier – program informacyjny
15.40 Panorama, Pogoda, Sport
15.57 Gdański Dywanik /powt./
16.30 Kurier – program informacyjny
16.45 Telenowyny – magazyn informacyjny dla mniejszości ukraińskiej w Polsce
17.00 Kwartet – Magazyn Regionów Czwórki Wyszehradzkiej
17.15 To jest temat - reportaż
17.30 Kurier – program informacyjny
17.50 Panorama – flesz, Punkt–temat dnia
18.00 Panorama, Pogoda, Sport
18.20 Już nadszedł czas - opowieść o Ludwiku Zamenhofie - reportaż
18.50 VI Letni Festiwal Kabaretu. Camping 2000: Tadeusz Drozda cz.2
19.10 Gość "3"
19.20 Regiony kultury
19.30 Badziewiakowie – serial
20.05 Telekurier – magazyn reporterów
20.30 Kurier – program informacyjny
20.50 Echa dnia
21.15 Zbiory Muzeum Narodowego w Gdańsku; odc.1 - Dzieje Muzeum; odc.2 - Sąd ostateczny /powt./
21.30 Kurier gospodarczy
21.45 Panorama, Pogoda
22.00 Eurotel - magazyn
22.15 Raport policyjny
22.30 Kurier – program informacyjny
22.45 Wal głośniej, bo cię nie rozumiem – włoski film fabularny
0.30 Zakończenie programu
Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Robocop
7.25 Piesek Poochini
7.50 Wysoka fala (68) - serial przygod. USA (powt.)
8.40 Jezioro marzeń (38) - serial obycz. USA (powt.)
9.35 Świat według Kiepskich (72) - serial kom. pol. (powt.)
10.10 Rodzina zastępcza (53) - serial kom. pol. (powt.)
10.40 Różowe lata siedemdziesiąte (4) - serial kom. USA (powt.)
11.10 Idol - program rozrywkowy
12.05 Adam i Ewa (1) - serial obycz. pol. (powt.)
12.50 Życie jak poker (62) - telenowela pol.
13.20 Z głową w chmurach (98) - telenowela braz.
14.15 Zerwane więzi - talk-show
15.15 Robocop - serial anim.
15.45 Informacje
16.05 Serca na rozdrożu (59) - telenowela argent.
16.55 Strażnik Teksasu (141) - serial sens. USA
17.50 Różowa Pantera - serial anim.
17.55 Adam i Ewa (2) - serial obycz. pol.
18.45 Informacje
19.00 Sport
19.05 Prognoza pogody
19.10 Xena, wojownicza księżniczka (70) - serial przygod. USA
20.00 Graczykowie - czyli Buła i spóła (75) - serial kom. pol.
20.30 Samo życie (71) - serial obycz. pol.
21.00 Cadillac Man - dramat sens. USA, 1990 (93 min)
21.30 Losowanie Lotto
22.50 Nagi patrol (1) - serial kom. USA
23.20 Informacje, Sport
23.45 Prognoza pogody
23.55 Przyjaciele (100) - serial kom. USA
0.25 Playboy - magazyn erotyczny
1.25 Muzyka na bis
5.00 Zakończenie programu
TVN
5.35 Kropka nad i
5.50 Tajemnice pocałunku (powt.)
6.35 Telesklep
7.05 Brzydula (110/169) - telenowela kolumb. (powt.)
7.50 Huckelberry Finn
8.15 Przyjaciel Bob - serial anim.
8.40 Podróż do serca świata - serial anim.
9.05 Przygody Animków - serial anim.
9.30 (na żywo) Łamigłówka - teleturniej
10.30 Telesklep - magazyn reklamowy
11.30 (na żywo) Tele Gra - teleturniej
12.30 Galaktyka - teleturniej
13.00 Przyjaciel Bob - serial anim. (powt.)
13.25 Podróż do serca świata - serial anim. (powt.)
13.50 Co za tydzień - mag.
14.05 Wybacz mi - talk show
15.15 Milionerzy - teleturniej (powt.)
16.00 Brzyduła (111/169) - telenowela kolumb.
16.55 Bomba w górę
17.10 Tajemnice pocałunku (28/99) - telenowela meks.
18.00 Rozmowy w toku - talk-show
19.00 TVN Fakty
19.30 Kropka nad i - program publ.
19.45 Sport
19.50 Pogoda
20.00 Lina - film sens. USA, 1984 (140 min)
22.20 Na ratunek - serial dok.
22.50 TVN Fakty
23.05 Potępieniec (5/13) - serial sens. USA
0.05 Mortal Kombat (5/22) - serial sens. USA
1.00 Tenbit.pl - magazyn
2.00 Nic traconego - programy powtórkowe
TV 4
6.00 Strefa P
6.30 Super VIP - magazyn
7.00 Muzyczne listy
7.50 Arthur - serial anim. (powt.)
8.15 Wspaniała podróż Nilsa Holgersona - serial anim. (powt.)
8.35 Beetleborgs - serial anim. (powt.)
9.00 Fiorella (53) - serial obycz. peruw. (powt.)
9.55 Zyciowa szansa - teleturniej
10.50 Cień aniola (16)- serial sens. USA (powt.)
11.40 Tato, co TY na to (7) - serial kom. USA
12.05 Kaskader (10) - serial przygod. USA
13.00 Strefa P - program muzyczny
13.50 Arthur
14.15 Kapitan Star
14.35 Beetleborgs
15.00 Fiorella (54) - serial obycz. peruw.
16.00 Muzyczne listy - magazyn muzyczny
17.00 Bieg po szmal (19) - serial kom. USA
17.30 HOT CHAT - program publ.
17.45 Dziennik i Prognoza pogody
18.00 Zyciowa szansa - teleturniej
19.00 Najemnicy (9) - serial sens. USA (powt.)
20.00 Ucieczka z Marsa - film s.f. USA, 1999 (86 min)
21.50 Dziennik
22.05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22.15 Baza Pensacola (1) - serial sens. USA
23.15 Wesoły babiniec (22) - serial kom. USA
23.45 Tajemnica guwernantki - horror USA, 1992 (92 min)
1.35 X Laski - program erotyczny
2.05 Muzyczne listy
2.55 Muzyczny VIP
3.30 KINOmaniaK
4.00 Zakończenie programu
TVN 7
7.10 Dragon Ball Z - serial anim.
8.00 Labirynt namiętności (39/80) - telenowela meks.
8.50 Nigdy cię nie zapomnę (37/94) - telenowela meks.
9.40 Melrose Place (129) - serial obycz. USA (powt.)
10.30 (na żywo) Łamisłówka - teleturniej
11.25 Big Brother I (powt.)
12.05 Porywy serca (6/90) - telenowela meks.
12.55 Telesklep
15.05 Maska - serial anim.
15.30 Dragon Ball Z - serial anim. (powt.)
16.15 Pełna chata (40/192) - serial kom. USA
16.45 Szkoła złamanych serc (3/80) - serial kom.
17.15 Klaun (25/27) - serial sens. niem. (powt.)
18.10 Doktor Engel, weterynan - na śmierć i życie (5/12) - serial obycz. niem.
19.05 Melrose Place (130) - serial obycz. USA
20.00 Dziesiąty człowiek - film obycz. bryt.-amer., 1988 (115 min)
21.55 Klaun (26/27) - serial sens. niem.
22.50 Big Brother I
23.35 Zabójstwa na zlecenie - film sens. USA, 1967 (105 min)
1.20 Taniec z szatanem - film sens. USA, 1998 (90 min)
2.50 Zakończenie programu
TV Polonia
07:00 Film animowany dla dorosłych
07:10 Klub profesora Tutki; odc. 6; 1966 serial prod. polskiej; reż: Andrzej Kondratiuk; wyk: Gustaw Holoubek, Henryk Borowski, Mieczysław Pawlikowski, Kazimierz Opaliński
07:25 Pod żaglami - program K. Baranowskiego
08:00 Wiadomości
08:11 Pogoda
08:20 Klan; odc. 602; telenowela TVP
08:45 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci
08:55 Łowcy przygód; program dla dzieci
09:20 Molly; odc. 6 /13/; 1994 serial prod.polsko-angielskiej; powt.
09:45 Lato z kolorowymi nutkami
10:00 Celtycka ballada; program Jacka Milewskiego
10:25 program rozrywkowy; powt.
11:35
12:00 Wiadomości
12:15 Plebania; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk
12:40 Wielkie chwile polskiej piłki; powt.
13:35 Polonica; Całe zdanie nieboszczyka; odc. 1 /10/; 1999 serial prod. rosyjskiej; reż: Igor Maslennikow; wyk: Marta Klubowicz, Oleg Tabakow; powt.
14:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO)
15:00 Wiadomości
15:15 Eurotel; magazyn
15:25 Koń jaki jest; reportaż Mai Kossakowskiej
16:05 Raj; magazyn katolicki
16:30 Nie tylko dla komandosów; reportaż
17:00 Teleexpress
17:20 Gość Jedynki
17:30 Wielka podróż Bolka i Lolka; serial animowany dla dzieci; powt.
17:40 Łowcy przygód; program dla dzieci; powt.
18:05 Molly; odc. 6 /13/; 1994 serial prod.polsko-angielskiej; powt.
18:30 Panorama
18:50 Klan; odc. 602; telenowela TVP; reż: Paweł Karpiński; powt.
19:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 1 /13/; serial animowany dla dzieci
19:30 Wiadomości
19:56 Sport
20:01 Pogoda
20:05 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 1; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego
21:00 Plebania; odc. 43; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
21:30 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
22:00 Panorama
22:20 Sport-telegram
22:28 Pogoda
22:35 Forum; program publicystyczny
23:30 997-magazyn kryminalny
00:00 Monitor Wiadomości
00:15 Kolejka - Lista przebojów; (STEREO); powt.
00:45 Rozalka Olaboga!; odc. 4; 1984 serial dla młodych widzów; reż: Jadwiga Kędzierzawska; wyk: Krystyna Sienkiewicz, Krystyna Tkacz, Ola Piotrowska, Marcin Kotulniak
01:15 Dobranocka; Bajki Bolka i Lolka; odc. 1 /13/; serial animowany dla dzieci; powt.
01:30 Wiadomości; powt.
01:55 Sportowy flesz
02:00 Klan; odc. 602; telenowela TVP; powt.
02:30 Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; odc. 1; film dokumentalny Krzysztofa Magowskiego; powt.
03:30 Plebania; serial TVP (STEREO); wyk: Włodzimierz Matuszak, Katarzyna Łaniewska, Ewa Kuryło, Dorota Nikiporczyk; powt.
04:00 Zwierzenia kontrolowane; powt.
05:00 Panorama; powt.
05:20 Sport-telegram; powt.
05:24 Pogoda; powt.
05:25 To widzowie podziwiali - 50 lat TVP; Wyspy szczęśliwe
06:30 997-magazyn kryminalny; powt.
07:00 Zakończenie programu
TV Puls
07:00 Jak się robi...?
07:30 Telesklep
08:10 "Ulica zakochanych" reż.Jaime Humberto Hermosillo, wyk.Omar Fierro, Silvia Navarro, Juan Manuel Bernal, Sergio Basanez telenowela Meksyk 2000
09:05 "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
09:30 "Płytki" "Było sobie życie" serial animowany Francja
10:00 "Dotyk anioła" reż.Victoria Hochberg, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Tracy Nelson serial obyczajowy (powt.) USA 1994
11:00 "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy (powt.) Niemcy 1995
11:55 "Strzelcy" film dokumentalny Polska 2001
12:50 Telesklep
14:50 Kuchnia polska magazyn kulinarny
15:15 "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy (powt.) USA 1987
15:45 "Kacper i przyjaciele" serial animowany (powt.) USA
16:05 "Kacper i przyjaciele" serial animowany USA
16:35 "Płytki" "Było sobie życie" serial animowany (powt.) Francja
17:05 "Kobiety mojego życia" reż.Wolfgang Huebner, wyk.Günter Mack, Ursula Buschhorn, Julia Dahmen, Fritzi Eichhorn serial obyczajowy Niemcy 1995
18:00 Kuchnia polska magazyn kulinarny
18:30 "Cudowne lata" wyk.Fred Savage, Alley Mills, Dan Lauria, Jason Hervey serial obyczajowy USA 1987
19:00 "Dotyk anioła" reż.Victor Lobl, wyk.Roma Downey, Della Reese, John Dye, Shanna Reed serial obyczajowy USA 1994
20:00 Serwis Pulsu, Sport, Pogoda
20:20 Czy jesteśmy ksenofobami? Studio otwarte - Cybernetyki 7 program publicystyczny
21:50 "Szeryf" wyk.Jeff Fahey, Frances Day, Sydney Walsch, Michele Lonsdale Smith serial sensacyjny USA 1995
22:40 Moto max magazyn motoryzacyjny
23:10 "Straż przybrzeżna" reż.Arend Agthe, wyk.Rüdiger Joswig, Julia Bremermann, Lena Lessing, Gisela Hahn serial sensacyjny Niemcy 1997
00:05 "Szeryf" wyk.Jeff Fahey, Frances Day, Sydney Walsch, Michele Lonsdale Smith serial sensacyjny (powt.) USA 1995
00:55 Zakończenie programu
Canal+
05:35 Zakończenie programu
07:00 Kabaret Negliż program rozrywkowy
07:10 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (9 min)
07:15 Nie przegap magazyn informacyjny
07:25 Diabelski Młyn filmy animowane
08:00 "Teletubbies 2" serial animowany (K)
08:25 "Dom ludzi obcych" reż.Joseph L. Mankiewicz, wyk.Edward G. Robinson, Susan Hayward, Richard Conte, Luther Adler film kryminalny (K) USA 1949
10:05 "Gorący czwartek " reż.Michał Rosa, wyk.Damian Lubas, Grzegorz Lempa, Daniel Nowak, Ewa Dałkowska film obyczajowy (K) Polska 1994
11:00 "Tańcząc w ciemnościach" reż.Lars von Trier, wyk.Björk, Catherine Deneuve, David Morse, Peter Stormare dramat obyczajowy (K) Dania/Szwecja/Francja 2000
13:15 "Zagubieni w raju" reż.George Gallo/Martin Walters, wyk.Nicolas Cage, Richard B. Shull, Jon Lovitz, Dana Carvey komedia sensacyjna (K) USA 1994
15:05 Aktualności muzyczne magazyn muzyczny (K)
15:35 "Za drzwiami Actors Studio - Melanie Griffith" film dokumentalny (K) USA 2001
16:30 "Klątwa talizmanu" reż.Colin Budds, wyk.Sara Gleeson, Tempany Deckert, Jesse Spencer thriller (K) USA 2000
18:00 "Cios" reż.Gary Walkow, wyk.Courtney Love, Kiefer Sutherland, Ron Livingston, Norman Reedus film obyczajowy (K) USA 2000
19:35 "Teletubbies 2" serial animowany (K)
20:00 Diabelski Młyn filmy animowane
20:35 Nie przegap magazyn informacyjny
20:45 Łapu Capu - chochliki telewizyjne (4 min)
20:50 Minisport+ - newsy sportowe (7 min)
21:00 "Prawda o tobie..." reż.Lisanne Skyler, wyk.Heather Matarazzo, Zach Braff, Bo Hopkins, Bebe Neuwirth film obyczajowy (K) USA 1999
22:30 "Złota" reż.James Ivory, wyk.Nick Nolte, Jeremy Northam, Uma Thurman, Anjelica Huston film obyczajowy (K) Francja/USA 2000
00:40 "Zygfryd" KLUB FILMU POLSKIEGO reż.Andrzej Domalik, wyk.Gustaw Holoubek, Tomasz Hudziec, Maria Pakulnis, Jan Nowicki dramat obyczajowy (K) Polska 1986
02:15 Wieczór krótkiego metrażu
03:55 Zakończenie programu
TKK
17:00 Abecadło M2
17:00 Abecadło M2
17:15 Wiadomości TKK, Prognoza pogody i Komunikaty
17:30 Komentarz dnia
17:35 Worek sportowy
18:00 Godzina z TKK (powt.)
19:00 Godzina z TKK (powt.)
20:00 Godzina z TKK (powt.)
21:00 Godzina z TKK (powt.)
22:00 Godzina z TKK (powt.)
23:00 Zakończenie programu
TVK Starachowice
17:10 Powitanie
17:10 Powitanie
17:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
17:35 I co dalej? - Jolanta Kręcka
18:00 Warto wiedzieć
18:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
18:35 I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
19:00 Warto wiedzieć (powt.)
19:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
19:35 I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
20:00 Warto wiedzieć (powt.)
20:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
20:35 I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
21:00 Warto wiedzieć (powt.)
21:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
21:35 I co dalej? - Jolanta Kręcka (powt.)
22:00 Warto wiedzieć (powt.)
22:15 Starachowicki Serwis Informacyjny (powt.)
22:30 Zakończenie programu
TeDe
06:00 Strefa P magazyn muzyczny
06:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
07:00 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
07:15 Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
07:50 "Arthur" serial animowany (powt.)
08:15 "Wspaniała podróż Nilsa Holgersona" serial animowany (powt.)
08:35 "Beetleborgs" serial animowany (powt.)
09:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy (powt.) Peru 2000
09:55 Życiowa szansa teleturniej
10:50 "Cień anioła" reż.Sarah Pia Anderson/Duane Clark, wyk.Jessica Alba, Michael Weatherly, Jamie Bell, Valarie Rae Miller serial sensacyjny (powt.) USA 2000
11:40 "Tato, co Ty na to" reż.Jason Bateman/Robby Benson, wyk.William Ragsdale, Sean O'Bryan, Justin Cooper, Bess Meyer serial komediowy USA 1998-99
12:05 "Kaskader" reż.Gil Bettman, wyk.Lee Majors, Douglas Barr, Heather Thomas serial przygodowy USA 1981
13:00 Strefa P program muzyczny
13:30 Super VIP - wydarzenia i plotki magazyn
13:50 "Arthur" serial animowany
14:15 "Kapitan Star" serial animowany
14:35 Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
15:00 "Fiorella" wyk.Angie Cepeda, Salvador Del Solar, Arnaldo Andre, Maria Cristina Lozada serial obyczajowy Peru 2000
16:00 "Bieg po szmal" wyk.Robert Wuhl, Jim Turner, Sandra Oh, Michael Boatman serial komediowy USA
17:30 HOT CHAT program publicystyczny
17:45 Informacje Telewizji Dolnośląskiej i Prognoza pogody
18:00 Życiowa szansa teleturniej
19:00 "Najemnicy" wyk.Brad Johnson, Tim Andrews, Real Andrews, Melinda Clarke serial sensacyjny (powt.) USA 1997
20:00 "Ucieczka z Marsa" reż.Neil Fearnley, wyk.Christine Elise, Peter Outerbridge, Allison Hossack, Michael Shanks film SF USA 1999
21:50 Informacje Telewizji Dolnośląskiej
22:05 Informacje sportowe i Prognoza pogody
22:15 "Baza Pensacola" reż.James Brolin/Peter Ellis, wyk.James Brolin, Rodney Rowland, Kenny Johnson, Rodney Van Johnson serial sensacyjny USA 1997-98
23:15 "Wesoły babiniec" reż.James Burrows, wyk.Alfred Molina, Sharon Lawrence, Park Overall, Betty White serial komediowy USA 1999
23:45 "Tajemnica guwernantki" reż.Rusty Lemorande, wyk.Patsy Kensit, Stephane Audran, Julian Sands, Marianne Faithfull horror USA 1992
01:35 X Laski program erotyczny
02:05 Muzyczne listy magazyn muzyczny
02:55 Muzyczny VIP magazyn muzyczny
03:30 KINOmaniaK - odjazdowy magazyn filmowy
04:00 Kalejdoskop Dolnośląski program publicystyczny
04:20 Zakończenie programu
WTK
09:00 Puls dnia - serwis informacyjny
09:15 Puls sportu
09:30 "Artur i mamuśka" serial komediowy Australia 1987
10:00 Samoleczenie metodą BSM
10:30 Program lokalny
11:00 "Pod słońcem Afryki" serial przyrodniczy
11:25 Scena magazyn kulturalny
11:45 Książka nie tylko do poduszki - nowości wydawnicze
12:00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
14:30 Program lokalny
15:00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
16:30 Program lokalny
17:00 Relacja z posiedzenia Rady Miejskiej
17:50 Puls dnia - serwis informacyjny
18:00 Bajki dla dzieci
18:10 Kolejorz magazyn piłkarski
18:40 Puls dnia - serwis informacyjny
19:05 Nowe Miasto Turniej dzielnic
20:00 Puls dnia - serwis informacyjny
20:20 Czy wiecie że... program edukacyjny
20:35 TeleKonin magazyn
21:00 "Na pełnym morzu" serial obyczajowy Szwecja 1992
22:00 Program lokalny
22:30 Puls dnia - serwis informacyjny
22:45 Puls sportu
23:00 Zakończenie programu
Polonia 1
06:30 "Przyjaciele" serial animowany
07:20 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
08:00 Top Shop
12:10 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
12:40 Top Shop
19:10 "Stellina" reż.Delia Fiallo, wyk.Andrea Del Boca, Ricardo Darin telenowela Argentyna
20:00 "Rozgrywki wyższych sfer" reż.Martin Clutet, wyk.Sylvia Montanari, Orlando Carrio, Thelma Stefani, Manuel Suarez telenowela Argentyna
20:30 "Świąteczny dzień" reż.Jacques Tati, wyk.Jacques Tati, Paul Frankeur, Guy Decomble, Santa Relli komedia Francja 1993
22:30 "Ziemie toskańskie" serial dokumentalny
23:00 Seksplozja magazyn erotyczny
23:15 Dziewczyny z X-chata magazyn erotyczny
23:35 Co za szok - erotyczne wiadomości
23:50 Erosplaza magazyn erotyczny
00:05 Sex Laski magazyn erotyczny
00:25 Podglądacz magazyn erotyczny
00:45 Magazyn erotyczny
02:00 XXX Show magazyn erotyczny
02:15 Gorące żądze magazyn erotyczny
02:45 Zakończenie programu
TMT
07:00 Program dnia
07:05 Teraz Muzyczna Telewizja
07:30 "Muzułmanie w Wielkiej Brytanii" film dokumentalny W. Bryt.
08:00 Teraz Muzyczna Telewizja
09:00 W garnku - poradnik kulinarny
09:30 Wybory Miss WWW - półfinały
10:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
10:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
12:00 Telesprzedaż
12:15 Teraz Muzyczna Telewizja
12:30 "Biotechnologia" film dokumentalny W. Bryt.
13:00 "Amerykański sen" film dokumentalny USA
13:30 Teraz Muzyczna Telewizja
14:00 Pory roku magazyn poradnikowy
15:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
15:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
16:00 Teraz Muzyczna Telewizja
16:15 Telesprzedaż
16:30 Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
17:00 W garnku - poradnik kulinarny
17:30 Telesprzedaż
17:45 "Tajwan - legendarna sztuka widowisk ludowych" film dokumentalny 1998
18:15 Teraz Muzyczna Telewizja
18:30 Music Pub magazyn muzyczny
19:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
19:30 TMT w krainie bajki filmy animowane
20:00 Telesprzedaż
20:30 Magia Tarota magazyn
21:00 Nasze życie, nasze zdrowie magazyn medyczny
21:30 Moto Liga magazyn motoryzacyjny
22:00 Muzyczny głos magazyn muzyczny
22:30 Jednym śladem magazyn motoryzacyjny
23:00 Lato z TMT 2002 program rozrywkowy
23:30 Teraz Muzyczna Telewizja
00:00 Zakończenie programu
Polsat 2
05:15 TV Market
05:30 Różowa landrynka program erotyczny
06:00 Informacje
06:15 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
06:45 Komicy występują w Polsacie
07:00 Muzyka polska
08:00 Piosenka na życzenie
09:00 TV Market
09:15 Muzyczny relax
11:15 Najzabawniejsze zwierzęta świata program rozrywkowy
12:15 Komicy występują w Polsacie
12:30 Program muzyczny
13:15 Dyżurny satyryk kraju program satyryczny
13:45 A ku ku program rozrywkowy
14:15 Program muzyczny
14:45 Kalambury teleturniej
15:15 Klub Stasia i Nel program dla dzieci
15:50 TV Market
16:10 Informacje
16:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
17:00 Supergol magazyn sportowy
17:30 Hot Chat program publicystyczny
17:45 Dziennik
18:00 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
18:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
19:15 Pasmo informacyjne
19:40 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
20:05 VIP - wydarzenia i plotki
20:35 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
21:00 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
21:30 TV Market
21:50 Dziennik
22:05 Hot Chat program publicystyczny
22:15 Program muzyczny
22:30 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
23:00 Program muzyczny
23:20 Informacje
23:35 TV Market
00:00 "Duża przerwa" wyk.Beata Tyszkiewicz, Bernadetta Machała-Krzemińska, Sławomir Orzechowski, Andrzej Mastalerz serial komediowy Polska
00:30 "Szpital na perypetiach" reż.Krzysztof Jaroszyński, wyk.Piotr Gąsowski, Hanna Śleszyńska, Krzysztof Kowalewski, Ewa Dałkowska serial komediowy Polska
01:00 Pasmo informacyjne
01:30 "Życie jak poker" wyk.Aldona Orman, Dariusz Siatkowski telenowela Polska
02:00 "Graczykowie" wyk.Joanna Kurowska, Zbigniew Buczkowski, Joanna Brodzik, Paweł Wawrzecki serial komediowy Polska
02:30 Program muzyczny
03:15 "Rodzina zastępcza" wyk.Gabriela Kownacka, Piotr Fronczewski, Krystyna Janda, Maryla Rodowicz serial komediowy Polska
03:45 Dziennik
04:00 Hot Chat program publicystyczny
04:10 TV Market
04:25 "Adam i Ewa" reż.Paweł Nowicki, wyk.Katarzyna Chrzanowska, Waldemar Goszcz, Agnieszka Korzeniowska, Iwona Bielska serial obyczajowy Polska 2000
Eurosport
08:30 Watts Cup magazyn sportowy (powt.)
09:00 Zawody Mistrzostw Świata w trialu w Wielkiej Brytanii i USA Sport motocyklowy
10:00 Mityng Grand Prix IAAF w Sheffield Lekkoatletyka
12:00 Zawody "TT Race Isle of Man" Sport motocyklowy
13:30 Watts Cup magazyn sportowy (powt.)
14:00 Majowy turniej Basho w Tokio Sumo
15:00 Klasyka Ligi Mistrzów Piłka nożna (powt.)
17:00 Mistrzostwa Świata w trialu w Andorze i Ancelle Sport motocyklowy
18:00 YOZ - Youth Only Zone magazyn sportów ekstremalnych
18:30 Inside Formula magazyn Formuły 1
19:00 Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka (na żywo)
19:30 Program poświęcony Haile Gebreselassie Lekkoatletyka
20:00 Mityng Grand Prix IAAF w Lozannie Lekkoatletyka (na żywo)
23:00 Wiadomości Eurosportu
23:15 Zawody Mistrzostw Europy w Austrii Automobilizm
00:15 Mistrzostwa Świata w trialu w Andorze i Ancelle Sport motocyklowy
01:15 Wiadomości Eurosportu
01:30 Zakończenie programu
Polsat Sport
9.00 magazyn Raz, dwa, trzy (powt.)
9.30 piłka nożna: MŚ, Francja - Senegal (powt.)
11.30 piłka nożna: MŚ, Urugwaj - Dania (powt.)
13.30 piłka nożna: MŚ, Niemcy - Irlandia (powt.)
15.30 piłka nożna: MŚ, Argentyna - Nigeria (powt.)
17.30 żużel: ekstraliga, Atlas Wrocław - Polonia Piła (powt.)
19.15 lekkoatletyka: mityng w Sheffield (powt.)
21.15 kolarstwo: Vuelta al Pais Vasco
22.15 piłka nożna: MŚ, Brazylia - Turcja (powt.)
Hallmark
05:00 "Nagie serca" reż.Jeffrey Bloom, wyk.Laura Robinson, Tony Plana, Robert Beltran, Christine Pickles thriller USA 1991
07:00 "Najlepszy strzał" reż.David Greene, wyk.Robert Urich, Meredith Baxter, Jeffrey Tambor, Jack Bannon film obyczajowy USA 1982
09:00 "Powrót do domu" reż.Glenn Jordan, wyk.Rebecca De Mornay, Keith Carradine, Thora Birch, Ellen Burstyn dramat obyczajowy USA 1999
11:00 "Nagie serca" reż.Jeffrey Bloom, wyk.Laura Robinson, Tony Plana, Robert Beltran, Christine Pickles thriller USA 1991
13:00 "Rodzina Sary: Skowronek" reż.Joseph Sargent, wyk.Glenn Close, Christopher Walken, Christopher Bell, Lexi Randall film obyczajowy USA 1992
15:00 "Wojna w Zatoce" reż.Rod Holcomb, wyk.Ted Danson, Brian Dennehy, Marg Helgenberger, Jennifer Jason Leigh dramat obyczajowy USA 1998
17:00 "Powrót do domu" reż.Glenn Jordan, wyk.Rebecca De Mornay, Keith Carradine, Thora Birch, Ellen Burstyn dramat obyczajowy USA 1999
19:00 "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
20:00 "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
22:00 "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001
00:00 "Dr Quinn" wyk.Jane Seymour, Diane Ladd, Joe Lando, Jonelle Allen serial obyczajowy USA 1993-98
01:00 "Rozmowy z zaświatami" reż.Stephen Gyllenhaal, wyk.Ted Danson, Mary Steenburgen, Diane Ladd, Jack Palance film obyczajowy USA 2002
03:00 "Bezkresny świat Herberta George'a Wellsa" reż.Robert Young, wyk.Katy Carmichael, Tom Ward, Eve Best, Nicholas Rowe film SF USA/W. Bryt. 2001
Le Cinema
14:00 "Trucizna" reż.Sacha Guitry, wyk.Michel Simon, Jean de Bocourt, Germaine Reuver, Luce Fabiole film sensacyjny Francja 1951
15:30 "Drzewko kolibrów" reż.Noella Smith, wyk.Susan Wooldridge, Patrick Bergin, Clive Wood, Tom Beasley film obyczajowy W. Bryt. 1992
17:00 "Sierota i jej ojcowie" reż.Władimir Maszkow, wyk.Walentin Gaft, Lew Durow, Oleg Tabakow, Elena Szewczenko komedia Rosja 1997
18:30 "Naprawdę kocham moją rodzinę" reż.Stefan Lukschy, wyk.Suzanne von Borsody, Marco Hellenthal, Nico Hellenthal, Friederike Grasshoff dramat obyczajowy Niemcy 1999
20:00 "Za kulisami: 'Belfegor - upiór Luwru'" Dokument film dokumentalny
20:30 "Romans" reż.Piero Schivazappa, wyk.Florinda Bolkan, Massimo Ranieri, Claude Mann, Glauco Onorato dramat obyczajowy Włochy 1971
22:30 "Mąż idealny" reż.Beda Docampo Feijoo, wyk.Tim Roth, Ana Belen, Aitana Sanchez Gijon, Peter Firth melodramat Argentyna/W. Bryt./Czechy 1992
00:00 "Przypadki Makarowa" reż.Władimir Kotinenko, wyk.Siergiej Makowiecki, Jelena Majorowa, Irina Metlickaja, Władimir Ilijn dramat obyczajowy Rosja 1993
02:00 Zakończenie programu
Romantica
06:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
07:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
08:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
09:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
10:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
11:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
12:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
13:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
14:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
15:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
16:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
17:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
18:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
19:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
20:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
21:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
22:00 "Kobieta mojego życia" reż.Jose A. Ferrara, wyk.Natalia Streignard, Mario Cimarro, Lorena Meritano, Anna Silvetti telenowela Wenezuela 1998
23:00 "Serce dla serca" reż.Jorge Tapia/Manolo Castillo/Marisol Palacios, wyk.Patricia Pereyra, Renato Munster, Vanesa Terkes, Regina Alcover telenowela Wenezuela 1999
00:00 "Kochankowie" reż.Cesar Bolivar, wyk.Ruddy Rodriguez, Diego Bertie, Astrid Carolina Herrera, Carlos Mata telenowela Wenezuela 2000
01:00 "Prawo do miłości" reż.Cesar Bolivar/Marcos Reyes Andrade, wyk.Fedra Lopez, Jorge Reyes, Ana Karina Casanova, Jaime Arague telenowela Wenezuela 1999
02:00 Zakończenie programu
Ona
07:00 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
07:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1997
08:30 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
09:30 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
10:00 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
10:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
11:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
12:00 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
12:30 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
13:00 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania 1998
13:45 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
14:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
15:15 Kontakt magazyn Unii Europejskiej
15:45 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
16:15 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
16:45 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
17:45 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
18:15 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
19:00 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
19:45 "Wyprawy" serial podróżniczy Hiszpania
20:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
21:20 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
22:10 "Gorące cięcie" wyk.Ruben Rebassa, Robert Escobar, Barbara Martin serial komediowy USA
22:40 Ludzie się liczą magazyn publicystyczny USA
23:10 Kontakt magazyn Unii Europejskiej Wielka Brytania 1999
23:40 "Nieznane tematy" serial obyczajowy Australia 1996
00:30 "Kochankowie końca wieku" reż.Luis Manzo, wyk.Anastasia Montalban, Diego Moncada telenowela Wenezuela
01:15 "Miłosne wyzwanie" reż.Renato Gutierrez, wyk.Claudia Venturini, Henry Soto, Mimi Lazo telenowela Wenezuela
Discovery Sci-Trek
05:45 Dzikie skrzydła Lotnicze szlaki
06:40 Animatorzy
07:10 Lawina Magazyn Discover 5A
07:35 Pogoda na wojnie Fenomeny pogody
08:05 Gry umysłów Ultranauka
08:30 Poza rok 2000
09:00 Eleganckie rozwiązanie
09:25 Żywność Problemy przyszłości
09:55 Zagłada dinozaurów Jurassica
10:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
10:50 Wulkan Planeta żywiołów
11:45 Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
12:40 Animatorzy
13:10 Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
13:35 Mordercze burze Fenomeny pogody
14:05 Niemożliwe marzenia Ultranauka
14:30 Poza rok 2000
15:00 Eleganckie rozwiązanie
15:25 Żywność Problemy przyszłości
15:55 Zagłada dinozaurów Jurassica
16:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
16:50 Wulkan Planeta żywiołów
17:45 Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
18:40 Animatorzy
19:10 Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
19:35 Mordercze burze Fenomeny pogody
20:05 Niemożliwe marzenia Ultranauka
20:30 Poza rok 2000
21:00 Eleganckie rozwiązanie
21:25 Żywność Problemy przyszłości
21:55 Zagłada dinozaurów Jurassica
22:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
22:50 Wulkan Planeta żywiołów
23:45 Stary ale jary 'Beaver' Lotnicze szlaki
00:40 Animatorzy
01:10 Ukryte świątynie Magazyn Discover 5A
01:35 Mordercze burze Fenomeny pogody
02:05 Niemożliwe marzenia Ultranauka
02:30 Poza rok 2000
03:00 Eleganckie rozwiązanie
03:25 Żywność Problemy przyszłości
03:55 Zagłada dinozaurów Jurassica
04:20 Unikając katastrofy Poszukiwania
04:50 Wulkan Planeta żywiołów
Travel Channel
13:00 Zuchy z Saint Tropez Tradycje i święta
13:30 Lymington i południowe Hampshire Przejażdżki na krawędzi
14:00 Los Angeles Żyłka podróżnicza
14:30 Amsterdam Caprice i jej podróże
15:00 Pustynny szlak Od Pekinu do Paryża
15:30 Malta Tu i tam
16:00 Nowy Jork Przewodnik turystyczny
17:00 Grecja Na horyzoncie
17:30 Pech w Beninie Co za wakacje! - Afryka
18:00 Grenadyny Planeta wakacje
18:30 Wyspa Ellis Podróże i tradycje
19:00 Amsterdam Caprice i jej podróże
19:30 Lido di'Lesolo Avventura - sekrety kuchni włoskiej
20:00 Łowcy przygód Dzika Kalifornia
21:00 San Francisco W podróży
21:15 Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
21:30 Barcelona Taksówki wielkich miast
22:00 Chiny Przewodnik turystyczny
23:00 Derry Krótkie wycieczki do Irlandii
23:30 Monteverde, Kostaryka Entrada
00:00 Bexley, Darent i Medway Grubas w Kent
00:30 San Francisco W podróży
00:45 Rodzinna Ayia Napa na Cyprze W podróży
01:00 Zakończenie programu
Marcopolo
05:00 Tajlandia - wyspy San Juan Sail Away
05:30 Birma Mistral
06:00 Andaluzja - ziemia i morze Landscape
06:30 Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
07:00 Wyspy dziewicze Wyspa Skarbów
07:30 Przypadkowi żeglarze
08:00 Francuska Polinezja Atlas
09:00 Bergen Norweskie opowieści
09:30 Nowy Jork Directors' view
10:00 Południowa Dakota - gorączka złota Ludzie i miejsca
10:30 Madagaskar Notatki z podroży
11:00 Warszawa, Częstochowa Polska
11:30 Toskania - zamek w Chianti Pocztówki z Włoch
12:00 Barcelona Europolis
12:30 Tintagel Castle i Stonehenge Angielskie ogrody
13:30 Hongkong - pachnący port Metropolis
14:00 Przypadkowi żeglarze
14:30 Kanadyjscy Inuit Mistral
15:00 Chorwacja - wybrzeże dalmackie Atlas
15:30 Stany Zjednoczone Directors' view
16:00 Malezja, Borneo Wyspa Skarbów
16:30 Armenia Trans Azja
17:00 Bermudy Ludzie i miejsca
17:30 Paragwaj Za morzem
18:00 Francja - Angers i Mayenne Rzeki
18:30 Madagaskar Atlas
19:00 Przypadkowi żeglarze
19:30 Grecja, Ateny Trans Azja
20:00 Bermudy Ludzie i miejsca
20:30 Grecja Sail Away
21:00 Chorwacja - z Spalato do Trogiru Landscape
21:30 Jubileusz 2000 Pielgrzymki
22:00 Monachium Europolis
22:30 Stambuł i Kapadocja Trans Azja
23:00 Przypadkowi żeglarze
23:30 Meksyk Ludzie i miejsca
00:00 Paryż Europolis
00:30 Nowy Jork
01:00 Przypadkowi żeglarze
01:30 Południowa Afryka
02:00 Tajlandia - wyspy San Juan Sail Away
02:30 Birma Mistral
03:00 Andaluzja - ziemia i morze Landscape
03:30 Toskania - kruszconośne wzgórza Włoskie pejzaże
04:00 Wyspy dziewicze Wyspa Skarbów
04:30 Armenia Trans Azja
Avante
05:00 Bosnian Air War Lotnictwa świata
06:00 UFO's Horyzonty
06:30 '67 Camaro Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
07:00 Air War in the Pacific Walki powietrzne
07:30 Klasyka na wodzie
08:00 Paintball
08:30 Peking To Paris
09:00 Dookoła świata na dwóch kółkach
09:30 Nowoczesna technika
10:00 The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
11:00 Bosnian Air War Lotnictwa świata
12:00 UFO's Horyzonty
12:30 '67 Camaro Amerykańskie bolidy magazyn motoryzacyjny
13:00 Air War in the Pacific Walki powietrzne
13:30 Klasyka na wodzie
14:00 Paintball
14:30 Peking To Paris
15:00 Dookoła świata na dwóch kółkach
15:30 Nowoczesna technika
16:00 The Quest Month Everest - Góra marzeń i zagłady
17:00 Bosnian Air War Lotnictwa świata
18:00 Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
18:30 Czciciele szybkości
19:00 Air Rescue Podniebne wyzwania
20:00 Najemcy
20:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
21:00 Lightening Interceptor Słynne samoloty
21:30 Nowoczesna technika
22:00 Grand Prix Mundial 2001
23:00 Podróżnik mórz Liniowiec klasy "Orzeł"
00:00 Wacky Museum Of Medical Devices Horyzonty
00:30 Czciciele szybkości
01:00 Air Rescue Podniebne wyzwania
02:00 Najemcy
02:30 Świat samochodów magazyn motoryzacyjny
03:00 Lightening Interceptor Słynne samoloty
03:30 Nowoczesna technika
04:00 Grand Prix Mundial 2001
MiniMax/Hyper
06:00 "Wakacje z duchem" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
06:15 "Remont" "Lis Leon" serial animowany Polska
06:25 "Własne gniazdo" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
06:30 "Giz Nezia" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
06:55 "Noworoczne sztuczki Pana Lwa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
07:00 "Ropucha"/"Słoń morski" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:25 "Lis polarny"/"Wielbłąd" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
07:50 "Twarde lądowanie" "Kot Billy" serial animowany
08:20 "Wiewiórka lubi orzechy" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
08:25 "Klątwa" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
08:50 "Hilary z Nowego Yorku" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
09:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
09:30 "Podwodny skarb" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
09:45 "Kosmos 2000" "Lis Leon" serial animowany Polska
09:50 "Zając "Kangurek Hip Hop" [A2]" - serial animowany Polska
10:00 "Ochłoda" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
10:25 "Świnki zmieniają mieszkanie" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
10:30 "Niedźwiedź brunatny"/"Jeż" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
10:55 "Jaszczurka"/"Szczur pustynny" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
11:20 "Lot balonem" "Kot Billy" serial animowany
11:50 "Wielkie porządki" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
11:55 "Nie łatwo być dziewczyną" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
12:20 "Romain z Bretanii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
12:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
13:00 Podwieczorek u Mini i Maxa program dla dzieci
13:30 "Podróże w czasie" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
13:55 "Hipopotam Albert" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
14:00 "Owca kanadyjska" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:25 "Borsuk"/"Królik" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
14:50 "Nowe posłanie" "Kot Billy" serial animowany
15:20 "Muzyka zagroda" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
15:25 "Dzień w dżungli" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
15:50 "Janne z Finlandii" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
16:05 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
16:30 "Błękitno czerwoni" "Zaczarowany Ołówek" serial animowany Polska
16:40 "Dawno, dawno temu" "Lis Leon" serial animowany Polska
16:50 "Sianokosy" "Przygód kilka wróbla Ćwirka" serial animowany Polska
17:00 "Odrobina historii" "Olinek Okrąglinek" serial animowany Kanada
17:25 "Sposób na lisa" "Małe opowiastki" serial animowany Francja
17:30 "Hipopotam"/"Bawół afrykański" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
17:55 "Wilk"/"Pawian" "Stinky i Jake przedstawiają" serial animowany W. Bryt.
18:20 "Klątwa Kotopatry" "Kot Billy" serial animowany Kanada
18:50 "Mangusta" "Królik Milczek" serial animowany W. Bryt.
18:55 "Metamorfoza mamy" "Chłopiec z malajskiej wioski" serial animowany Filipiny
19:20 "Fabiana z Włoch" "Mój świat tańca" serial dokumentalny Francja
19:35 "Wyspa przygód" wyk.Heath Bergersen, Greg Carroll, Clinton Voss, Adam Briggs serial dla dzieci Australia 1993
20:00 Klipy HYPER - PROGRAM POŚWIĘCONY GROM KOMPUTEROWYM program muzyczny
20:15 Die Hard Nakatomi Plaza" Fresh Air magazyn
20:30 Hot News magazyn komputerowy
20:45 Klipy program muzyczny
21:00 Replay
21:15 Making of Spiderman
21:30 Odjazdy nie zalecane magazyn sportów ekstremalnych
22:00 "Cybersix" ANIME serial animowany
22:30 Klipy program muzyczny
22:45 "Konzol Gamez!" FIFA 2001 / Sudden Strike / 4x4 Evolution / Red Alert 2 / Airline ... serial dokumentalny
23:00 "Gamez!" F1 2002 / Hotel Giant / Blood Omen 2 / The Shadow of Zorro / The Sims On Holiday / ... serial dokumentalny
23:30 "Cybersix" ANIME serial animowany
00:00 Zakończenie programu
Fox Kids
06:00 "Przygody Pytalskich"
06:20 "Kot Ik!"
06:45 "Pecola"
07:10 "Bob Budowniczy"
07:20 "Denis rozrabiaka"
07:30 "Bob Budowniczy"
07:40 "Szalony Jack, pirat"
07:50 "Tajne akta Psiej Agencji"
08:00 "Walter Melon"
08:10 "Digimon"
08:35 "Spiderman"
09:00 "Tajne akta Psiej Agencji"
09:45 "Przygody Kuby Guzika"
10:05 "Wunschpunsch"
10:30 "Łebski Harry"
10:50 "Szalony Jack, pirat"
11:15 "Tajne akta Psiej Agencji"
12:00 "Denis rozrabiaka"
12:20 "Inspektor Gadżet"
12:45 "Pokemon"
13:05 "Spiderman"
13:30 "Digimon"
13:50 "The New Addams Family"
14:15 "Mighty Morphin Power Rangers"
14:35 "Tajne akta Psiej Agencji"
15:00 "Wunschpunsch"
15:25 "Tajne akta Psiej Agencji"
15:40 "Szalony Jack, pirat"
15:50 "Walter Melon"
16:00 "Kot Ik!"
16:20 "Inspektor Gadżet"
16:45 "Jerry i paczka"
17:10 "The New Addams Family"
17:30 "Łebski Harry"
17:55 "Świat według Ludwiczka"
18:15 "Lochy i Smoki"
18:40 "Denis rozrabiaka"
19:05 "Walter Melon"
19:30 "Łebski Harry"
19:50 "The New Addams Family"
20:10 "Jerry i paczka"
20:30 "Gęsia skórka"
20:50 "Liceum na morzu"
21:15 "X Men"
21:35 "Fantastyczna czwórka"
22:00 Zakończenie programu
Fashion TV
07:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
10:30 Model Flat
13:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
14:00 Hity ubiegłych sezonów: ...
14:30 Model Flat
17:30 Hity tygodni mody, zima 02/03
18:30 Modelki Model Flat
19:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
21:00 Modelki
22:30 Model Flat
23:15 Hity Tygodni Mody
01:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
02:00 Modelki
03:00 Hity tygodni mody, zima 02/03
05:00 Hity ubiegłych sezonów: ...
VIVA Polska
06:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
13:00 VIVA Hits Polska - nowości polskiej sceny muzycznej
14:00 VIVA Push-Up magazyn muzyczny
15:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
16:00 VIVAMAT magazyn muzyczny
17:00 Charts Polska - polska lista przebojów
18:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
19:00 Personality - godzina wypełniona teledyskami tylko jednej gwiazdy
20:00 Planet VIVA magazyn muzyczny
21:00 Eskobar - relacje z koncertów Overdrive
22:00 Hip Hop Hits magazyn muzyczny
23:00 VIVA Rock - godzina poświęcona muzyce rockowej
00:00 Planet VIVA Alternativ magazyn muzyczny
01:00 Night Club
VIVA
06:00 Pobudka z Vivą program muzyczny
09:00 VIVAMAT magazyn muzyczny
12:00 Eminem Voll Viva magazyn muzyczny
13:00 Chartsurfer - przegląd list przebojów (powt.)
14:00 Wonderwall Co jest grane? magazyn wydarzeń muzycznych
15:00 Interaktiv - gorąca linia Vivy
18:00 Nowości - informacje muzyczne
18:05 Enrique Iglesias Planet Viva magazyn muzyczny
19:00 Film ab magazyn filmowy
20:00 Chartsurfer D - notowania niemieckich list przebojów
21:00 Nowości - informacje muzyczne
21:05 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny
22:00 Electronic Beats magazyn muzyczny (powt.)
23:00 Film ab magazyn filmowy (powt.)
00:00 Szybkie przewijanie magazyn muzyczny (powt.)
01:00 Nowości - informacje muzyczne
01:05 Nocny ekspres program muzyczny
Mezzo
05:00 "Reves d'etoiles: Raymonda" film dokumentalny
06:25 "Chopiniana" balet
07:00 Songe d'une nuit d'ete F. Mendelssohn koncert
08:00 "Les Lecons de musique de Leonard Bernstein" serial dokumentalny
09:00 "Ariodante" opera
12:00 "Harmoniques: G. F. Haendel" koncert
12:30 A l'affiche wiadomości muzyczne
12:40 Deux en terrasse wiadomości muzyczne
13:00 "Claude Monet" film dokumentalny
13:25 Concerto pour violon et orchestre nr 3 Wolfgang Amadeusz Mozart koncert
14:00 Kun Woo Paik Recital
15:30 Emile Naoumoff Recital
16:30 A l'affiche wiadomości muzyczne
16:40 Deux en terrasse wiadomości muzyczne
17:00 Symphonies nr 4, 5 et 6 Ludwig van Beethoven koncert
19:15 "Un siecle de danse" serial dokumentalny
20:15 A l'affiche wiadomości muzyczne
20:25 Deux en terrasse wiadomości muzyczne
21:00 Recital Denis Shapovalov et Alexandre Verchinine koncert
22:00 Jan Sebastian Bach par Paul Badura-Skoda koncert
22:55 La Danse de la Debla koncert
23:30 A l'affiche wiadomości muzyczne
23:40 Deux en terrasse wiadomości muzyczne
00:00 "Zoulous" balet
01:00 "Ella Fitzgerald: Something to Live" film dokumentalny
02:30 Weber, Brünnighaus et Robertson Jazz trio koncert
04:40 Michael Brecker koncert
CT 1
05:00 Co z tym... magazyn
05:25 Fakty program publicystyczny
06:00 Dzień dobry magazyn poranny
08:30 "Miś Kuleczka w rodzinnym lesie" serial animowany
09:00 Wiadomości
09:05 Wiadomości ze świata
09:15 "Ten, kto cię chroni" wyk.S. Baker, D. Coleman, A. Rosenberg serial obyczajowy USA 2001
10:00 "O ludziach i zwierzętach" reż.H. Bočan, wyk.I. Chýlková, K. Heřmánek, J. Bohdalová serial obyczajowy Czechy 1994
10:55 "Rozstaje medycyny 2" reż.R. Lieberman, wyk.J. Turner, R. Blasi, J. Lewis serial obyczajowy USA 2001
11:45 Brak wiedzy nie usprawiedliwia program dokumentalny
12:00 Wiadomości
12:10 "Było nas sześcioro" reż.J. Adamec, wyk.M. Žáková, J. Šťastný, D. Matásek serial obyczajowy Czechosłowacja 1985
13:10 Klucz magazyn dla osób niepełnosprawnych
13:40 Wydarzyło się program publicystyczny
13:55 Diagnoza magazyn medyczny
14:15 Co to znaczy dom? program publicystyczny
14:40 Domowe szczęście magazyn
15:10 "Doktor Quinn 5" wyk.Jane Seymour serial obyczajowy USA 1997
16:00 Wiadomości
16:05 Klocki program dla dzieci
16:15 "Cudowne lata" wyk.F. Savage, A. Mills, D. Lauria serial dla dzieci USA 1988-93
16:50 Jak się żyje opiekunom zwierząt z ZOO program dokumentalny
17:05 Pod pokrywką magazyn kulinarny
17:20 A-Z teleturniej
17:45 Prognoza pogody
17:50 Wiadomości
18:10 "Simpsonowie" serial animowany USA 1998
18:35 "Szaleję za tobą 5" reż.Barnet Kellman, wyk.Paul Reiser, Helen Hunt serial komediowy USA 1996
19:00 Dobranocka
19:15 Wiadomości
20:00 "Milí Bakaláři" reż.J. Dudek, wyk.V. Menšík, M. Menšíková, J. Bláha, A. Vránová, D. Hlaváčová film obyczajowy Czechy
21:05 Bananowe rybki program rozrywkowy
21:35 Straszydła
22:05 "Momenty losu" serial dokumentalny o wydarzeniach minionego stulecia
22:20 Wiadomości
22:35 Prognoza pogody
22:40 "Jednotka zpětného nasazení" wyk.J. Stewart, M. Hogan, L. Triolo serial kryminalny Kanada 1999
23:30 Folkmotywy magazyn muzyczny
00:10 Wiadomości
00:25 U nas w Europie
00:40 Trochę szafranu z telewizyjnego archiwum program dokumentalny
02:00 "Dveře" komedia Czechosłowacja 1976
02:35 Fakty program publicystyczny
03:05 "Wieśniacy z Placu Václava" film dokumentalny
03:35 Przygody z wiedzą i techniką program dokumentalny
04:00 Terra musica magazyn muzyki klasycznej
CT 2
05:00 Sport na świecie magazyn sportowy
05:45 Tygodnik kulturalny
06:00 Czarna, biała magazyn
06:20 Wiadomości Telewizji Słowackiej
06:40 Wiadomości
07:55 Panorama
08:30 "21" magazyn
09:00 Dzień dobry magazyn poranny
11:25 A-Z teleturniej
12:00 Wiadomości Euro
12:40 "Ležáky - osada, która straciła obywateli" film dokumentalny
13:15 Obiektyw magazyn zagranicznych ciekawostek
13:45 Krásný ztráty talk show
14:15 "Tequila i Bonetti w Rzymie" wyk.J. Scalia, A. Marcuzzi, G. Barra serial kryminalny Włochy 2000
15:00 Macki program publicystyczny
15:25 Ścieżki wiary magazyn religijny
16:00 Świąteczne przemówienie magazyn
16:05 "Makalu" film dokumentalny o piątej z najwyższych gór świata
16:55 "Świat filmów animowanych" serial dokumentalny
17:45 "Tacy byliśmy, drodzy rodacy" serial dokumentalny
18:10 Czarna, biała magazyn
18:30 Nadliczbówka magazyn
18:50 BOS magazyn
19:00 Sny Eugena Brickiuse magazyn
19:15 Świat motorów magazyn motoryzacyjny
20:00 "Ludzki genom" serial dokumentalny
20:50 "ABC ekologii albo budziciel życia" serial dokumentalny
21:00 "21" magazyn
21:30 "Miasteczko Twin Peaks" reż.D. Lynch, wyk.K. MacLachlan, M. Ontkean, R. Beymer serial kryminalny USA 1990
22:20 "Historie obrazów i rzeźb" serial dokumentalny
23:20 Salon magazyn kulturalny
23:50 "Love and a. 45" reż.C.M. Talkington, wyk.Gil Bellows, Renee Zellweger, Roy Cochrane, Joffrey Combs film sensacyjny USA 1994
01:35 Między prądami magazyn muzyczny
02:15 Nadliczbówka magazyn
02:30 "21" magazyn
03:00 Salon plus magazyn kulturalny
04:00 Newshour with Jim Lehrer
ST 1
07:00 Wiadomości
07:25 Wiadomości z Telewizji Czeskiej
07:50 Telezakupy magazyn
08:00 Infotext
08:20 Żywa panorama
08:45 "Dzieci Noego" serial przyrodniczy Francja 1999
09:00 Telewizja najmłodszym filmy animowane dla dzieci
09:30 "Ostatni smok" serial dla dzieci Słowacja 1988
10:00 "Król bydła" telenowela Brazylia 1995
10:50 Telezakupy magazyn
11:00 "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
11:50 Elektryczność w strefie ciszy program dokumentalny
12:00 Żywa panorama
13:00 Infotext
13:30 Menu program rozrywkowy
13:55 Za pięć dwunasta magazyn
14:55 Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
15:00 "Król bydła" wyk.Antonio Fagundes, Patricia Pillar telenowela Brazylia 1995
15:50 Kieżmarski festiwal rzemiosła program rozrywkowy
16:00 Koło czasu magazyn historyczny
16:30 Maxigra teleturniej dla dzieci
17:00 Fun o piątej program dla dzieci
17:50 Minuty dnia - informacje z kraju i ze świata
18:00 "Spojrzenie kobiety" telenowela Meksyk 1997
18:55 Dobranocka program dla dzieci
19:05 Przepisy na każdy dzień magazyn kulinarny
19:10 Keno 10 magazyn
19:15 Przegląd programu
19:20 Prognoza pogody
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
20:00 "Pani Komisarz" reż.Joerg Gruenler, wyk.Hannelore Elsner, Til Schweiger, Michael Roll, Karlheinz Lemken serial kryminalny Niemcy 1994
20:50 Na tropie magazyn kryminalny
21:05 Wady magazyn publicystyczny
21:20 Po co do NATO?
21:30 Pięć minut sławy program rozrywkowy
21:55 Telezakupy magazyn
22:00 "Nash Bridges" wyk.Don Johnson serial kryminalny USA 1996
22:50 "Pomiędzy miłością i nienawiścią" reż.Rod Hardy, wyk.Susan Lucci, Patrick van Horn, Barry Bostwick, Raymond J. Barry dramat obyczajowy USA 1993
00:20 Wiadomości
00:40 Telezakupy
00:50 Zakończenie programu
Rai Tre
05:00 Wiadomości i prognoza pogody
05:15 Superzap
05:30 Wiadomości i prognoza pogody
05:45 USA 24 godz.
06:00 Wiadomości i prognoza pogody
06:15 Magazyn tematyczny
06:30 Wiadomości i prognoza pogody
06:45 instrukcja obsługi Włochy magazyn aktualności
07:00 Wiadomości i prognoza pogody
07:15 Przegląd prasy włoskiej magazyn aktualności
07:30 Ekonomia i rynki magazyn gospodarczy
07:45 Telenet magazyn aktualności
08:00 Wiadomości
08:05 Rzeczywistość fabryki Telewizja edukacyjna
08:35 Historia włoskiego kapitalizmu Telewizja edukacyjna
09:05 "Napoli sole mio" reż.Giorgio Simonelli, wyk.Titina De Filippo, Tina Pica, Lorella De Luca, Maurizio Arena komedia muzyczna Włochy 1956
10:40 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
12:00 Wiadomości sportowe i prognoza pogody
12:25 Na dobry początek latem magazyn rozmaitości
13:10 "Matlock" serial kryminalny USA 1986
14:00 Wiadomości regionalne i prognoza pogody
14:15 Wiadomości
14:35 połączenie satelitarne Przypadkowi żeglarze
14:40 Filmy animowane Melevisione program dla dzieci
16:15 Popołudniowe studio sport
17:00 Geo Magazine
18:00 Prognoza pogody
18:05 "Drużyna" wcześniej...
19:00 Wiadomości
19:30 Wiadomości regionalne i prognoza pogody
20:00 Wiadomości sportowe
20:10 Blob
20:30 Miejsce pod słońcem
20:50 Circo Massimo
22:50 Wiadomości
22:55 Wiadomości regionalne
23:05 Passe-partout
00:00 Wiadomości i prognoza pogody
00:10 Amor Roma - II seria. "In dubio pro reo" Telewizja edukacyjna
00:40 Spotkanie w kinie magazyn filmowy
00:45 Przypadkowi żeglarze
00:50 Eveline Poza rozkładem
01:15 Superzap
01:30 Wiadomości i prognoza pogody
01:45 Magazyn tematyczny
02:00 Wiadomości i prognoza pogody
02:30 Włoska opowieść
03:00 Wiadomości i prognoza pogody
03:15 Superzap
03:30 Wiadomości i prognoza pogody
03:45 USA 24 godz.
04:00 Wiadomości i prognoza pogody
04:15 Magazyn tematyczny
04:30 Wiadomości i prognoza pogody
04:45 Przegląd prasy Herald Tribune magazyn aktualności
France 5
05:50 Les amphis de France 5 program popularnonaukowy
06:45 Victor anglais kurs języka angielskiego
07:00 Les dessous de la terre magazyn
07:30 "Insectia" serial dokumentalny
08:00 "Kipper" serial animowany
08:10 "Petit Basile" serial animowany
08:15 "Rolie Polie Olie" serial animowany
08:25 "Monsieur bonhomme" serial animowany
08:30 "Mimi la souris" serial animowany
09:30 Le journal de la sante magazyn
09:45 "Les armateurs du ciel" film dokumentalny
10:40 "Les gardiens de la foret" serial dokumentalny
11:10 "Ellen Macarthur jusqu'au bout du reve" film dokumentalny
12:05 "Rolie Polie Olie" serial animowany
12:15 "Petit Potam" serial animowany
12:40 "Rolie Polie Olie" serial animowany
13:50 Le journal de la sante magazyn medyczny
14:10 "Les etoiles du cinema" serial dokumentalny
14:40 "Panaromas du monde" film dokumentalny
15:40 "Brigitte Bardot" film dokumentalny
16:35 Sur la route magazyn
17:35 100% question teleturniej
18:00 C dans l'air - magzyn
03:00 C dans l'air magazyn
03:00 C dans l'air magazyn
TV 4 Szwecja
06:00 Program poranny
09:30 Pokémon program dla dzieci
09:55 Przerwa
12:15 Köket
12:45 Dagens Rätt
13:00 "Krzyk Afryki" reż.Charles Barton, wyk.Bud Abbott, Lou Costello, Clayde Beatty, Frank Buck komedia USA 1949
14:25 Przerwa
15:10 "Emmerdale XIII" serial obyczajowy W. Bryt. 2000
15:35 "Skilda världar" serial Szwecja 1996
16:00 "Sunset Beach" serial obyczajowy USA 1997
17:35 "Farmen" serial Szwecja 2001
18:05 Keno
18:10 Wiadomości lokalne
18:25 Prognoza pogody
18:30 Wiadomości
18:50 Wiadomości gospodarcze
19:00 Jeopardy!
20:00 "Love Boat: The next wave" serial obyczajowy USA 1998
21:00 "Judging Amy" serial obyczajowy USA 1999
22:00 Wiadomości
22:15 Prognoza pogody
22:20 Magazyn sportowy
22:30 "Tough Love" wyk.Ray Winstone, Adrian Dunbar, David Hayman, Colin Tierney thriller W. Bryt. 2000
23:55 "King of Queens" serial komediowy USA 1999
00:25 "Oh, Grow Up" serial komediowy USA 1999
00:50 "Total Security" serial obyczajowy USA 1997
01:40 "Prisoner Cell Block H" serial obyczajowy Australia
02:30 Program na dobranoc
02:35 Zakończenie programu
Kanal 5
05:00 "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
06:35 Tiny Toon I program dla dzieci
06:50 Zakończenie programu
07:25 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
07:55 "Pełna chata" serial obyczajowy USA
08:25 "Happy Days" serial obyczajowy USA
08:55 "Mork and Mindy" serial komediowy USA 1978-82
09:25 "Taxi" serial komediowy USA 1981-83
09:55 Jenny Jones talkshow
10:45 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
11:35 TV-Butiken
12:55 "Gliniarz i prokurator" serial kryminalny USA 1987-92
13:50 "Sister, Sister" serial komediowy USA
14:20 "Cheers" serial komediowy USA
14:50 "Skrzydła" serial komediowy USA
15:20 Jenny Jones talkshow
16:10 "Change of Heart" serial obyczajowy USA
16:35 "Pełna chata" serial obyczajowy USA
17:05 "Bajer w Bel Air" serial komediowy USA
17:35 "Pacyfic Blue" serial sensacyjny USA 1996
21:00 "Robocop: Resurrection" reż.Julian Grant, wyk.Page Fletcher, Maurice Dean Wint, Geraint Wyn Davies film sensacyjny Kanada 2000
22:55 "The Secret Life of Us" serial komediowy Australia 2001
23:55 Tonight Show with Jay Leno program rozrywkowy
00:50 Villa Medusa
02:20 "Pojedynek" reż.Ridley Scott, wyk.Harvey Keitel, Keith Carradine, Cristina Raines, Albert Finney film obyczajowy W. Bryt. 1976
04:00 "Hawaii 5-0" serial przygodowy USA 1968-80
04:55 Zakończenie programu
RTP
05:15 ACONTECE magazyn kulturalny
05:45 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
06:45 REPÓRTER RTP program publicystyczny
07:30 ENTRE NÓS
08:00 BOM DIA PORTUGAL Directo
11:00 PRAÇA DA ALEGRIA Directo
14:00 A IDADE DA LOBA e 24
15:30 JORNAL DA TARDE Directo
16:30 JÚNIOR program dla dzieci
17:30 ENTRE NÓS
18:00 NOTÍCIAS DE PORTUGAL program informacyjny
19:00 FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
19:30 QUEBRA CABEÇAS (V)
20:15 BANQUEIRA DO POVO
21:00 TELEJORNAL Directo
21:55 CONTRA-INFORMAÇĂO
22:30 VI FESTIVAL CAMONIANO DE TUNAS e 6
23:30 COBARDIAS O NOME DE FRANCISCA
01:00 BANQUEIRA DO POVO
02:00 JORNAL 2
02:55 CONTRA-INFORMAÇĂO
03:00 FÁBRICA DAS ANEDOTAS (III)
03:30 QUEBRA CABEÇAS (V)
04:15 GRANDES NOMES
TVE
05:20 Que corta es la vida program rozrywkowy
06:30 Gente magazyn kulturalny
07:15 Hablemos de negocios
07:30 Telediario matinal wiadomości poranne
09:00 Curso de Espanol
09:15 Barrio sesamo
09:45 Que viene el labo!
10:00 Tirame de la lengua
10:30 Cuentame como paso
11:35 Que corta es la vida
12:05 Espana de cerca
12:20 Fotografos
12:30 Europa 2002
13:00 Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
13:30 A su salud
14:00 Saber y ganar teleturniej
14:30 Corazon de verano
15:00 Telediario 1 wiadomości
15:45 El Tiempo
15:50 El manantial
18:00 Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
18:30 La bruja aburrida
19:00 El planeta de los ninos
19:30 A saco
20:00 Gente magazyn kulturalny
21:00 Telediario 2 wiadomości
21:45 El Tiempo
21:50 "Bienvenido a Veraz" Cita con el cine Espanol reż.Xavier Castano, wyk.Roger Souza, Jean-Pierre Bagot, Madeleine Marie, Didier Pain film obyczajowy Francja/Włochy 1991
23:30 Coloquio informativo
00:30 La Mandragora
01:00 Metropolis magazyn kulturalny
01:30 Polideportivo
02:00 Telediario internacional Canal 24 horas magazyn aktualności
02:30 "Pobre diabla" telenowela
04:00 Saber y ganar teleturniej
04:30 Especial
ARD
05:30 Magazyn poranny
09:00 Wiadomości
09:05 "Happy Holiday" serial obyczajowy Niemcy 1993
09:55 Prognoza pogody
10:00 Wiadomości
10:03 Brisant magazyn publicystyczny (powt.)
10:20 "Mia per sempre" reż.Giovanni Soldati, wyk.Claudia Cardinale, Tobias Moretti, Lise Hearns, Luciano de Luca film obyczajowy Niem./Włochy 1997
12:00 Wiadomości
12:15 Bufet ARD magazyn rozmaitości
13:00 Magazyn popołudniowy
14:00 Wiadomości
14:03 Skrzynka życzeń magazyn muzyczny
15:00 Wiadomości
15:15 "Przygoda z naturą" serial dokumentalny
16:00 Fliege, czyli mucha talk show
17:00 Wiadomości
17:15 Brisant magazyn publicystyczny
17:43 Magazyn regionalny
17:55 "Zakazana miłość" telenowela Niemcy 2000
18:25 "Marienhof" telenowela Niemcy 2001
18:50 "Paczka z nabrzeża" serial obyczajowy Niemcy 2000
19:15 Quiz z Jörgiem Pilawą teleturniej
19:50 Prognoza pogody
20:00 Wiadomości
20:15 "Trzej lekarze z sercem" serial obyczajowy Niemcy 2002
21:05 "Serdeczna przyjaźń" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:55 Plus minus magazyn gospodarczy
22:30 Tematy dnia magazyn publicystyczny
23:00 Boulevard Bio talk show
00:00 Wat is? talk show
00:45 Magazyn nocny
01:05 "Spotkanie dwóch księżyców" reż.Zalman King, wyk.Sherilyn Fenn, Richard Tyson, Louise Fletcher, Burl Ives melodramat USA 1988
02:45 Wiadomości
02:50 Fliege, czyli mucha talk show (powt.)
03:50 Najpiękniejsze trasy kolejowe Europy
04:20 Poradnik ARD magazyn poradnikowy (powt.)
04:50 Wiadomości
04:55 Plus minus magazyn gospodarczy (powt.)
ZDF
05:05 Halo Niemcy magazyn aktualności (powt.)
05:30 Magazyn poranny
09:00 Wiadomości
09:05 Pełen dzbanek - codzienny serwis magazyn poranny
10:00 Wiadomości
10:03 "Klinika w Szwarcwaldzie" serial obyczajowy Niemcy 1985
10:50 "Moda na sukces" telenowela USA 1995
11:30 Praktyka magazyn medyczny (powt.)
12:00 Wiadomości
12:15 Drehscheibe Deutschland magazyn rozmaitości
13:00 Magazyn popołudniowy
14:00 Wiadomości
14:15 "Discovery - odkrywamy świat" serial dokumentalny
15:00 Wiadomości
15:10 Spór o trzeciej magazyn prawny
16:00 Wiadomości
16:15 Ryzyko teleturniej
17:00 Wiadomości
17:15 Halo Niemcy magazyn aktualności
17:40 Ludzie dzisiaj magazyn dokumentalny
18:00 "Rytm serca" serial obyczajowy Niemcy 2001
19:00 Wiadomości
19:20 Prognoza pogody
19:25 "W rodzinnym gnieździe" serial obyczajowy Niemcy 2002
20:15 "Weterynarz dr Engel" serial obyczajowy Niemcy 2001
21:00 Frontalnie 21 magazyn publicystyczny
21:45 Wiadomości
22:25 Nocny pojedynek magazyn kulturalny
22:45 "Marzenia pod młotkiem" 37 stopni film dokumentalny
23:45 Wiadomości
00:00 "Stary" serial kryminalny (powt.) Niemcy 1997
00:55 Wiadomości
01:00 "Une liaison pornographique" reż.Frederic Fonteyne, wyk.Nathalie Baye, Sergi López, Jacques Viala, Paul Pavel film erotyczny (powt.) Belg./Lux./Szwajc. 1999
02:20 Wiadomości
02:25 Frontalnie 21 magazyn publicystyczny (powt.)
03:10 Nowość magazyn komputerowy
03:40 Wiadomości
03:45 Spór o trzeciej magazyn prawny (powt.)
04:35 nightscreen program komputerowy
3SAT
07:00 Panorama alpejska program krajoznawczy
09:00 Wiadomości
09:05 Czas na kulturę magazyn kulturalny (powt.)
09:45 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
10:15 Świadkowie wieku magazyn kulturalny (powt.)
11:15 "Promieniujący kraj" film dokumentalny
11:45 tips & trends magazyn poradnikowy
12:15 "Córki przemocy" film dokumentalny
13:00 Wiadomości
13:15 Poza kontrolą (powt.)
14:00 "Rzut oka na przeszłość" film dokumentalny
14:30 Nowość... magazyn komputerowy
15:00 Hitec magazyn popularnonaukowy
15:30 "Skarby świata - dziedzictwo ludzkości" serial dokumentalny (powt.)
15:45 "Talgo pendular" film dokumentalny
16:30 Kreta Radość podróżowania magazyn
17:15 Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny
17:45 Wydarzyło się w Szwajcarii magazyn informacyjny
17:50 Schweizweit magazyn informacyjny
18:00 "W drodze z akwizytorem" Reportaż ZDF film dokumentalny
18:30 nano magazyn popularnonaukowy
19:00 Wiadomości
19:20 Czas na kulturę magazyn
20:00 Wiadomości
20:15 "Winny był tylko Bossa Nova" reż.Bernd Schadewald, wyk.Muriel Baumeister, Christian Standtke, Benjamin Fürmann, Fiona Schwarz film obyczajowy Niemcy 1992
21:45 "Los Rebeldes" reż.Ariane Kessissoglou film krótkometrażowy Kuba 2001
22:00 Wiadomości
22:25 Silvia Grohs-Martin Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny
23:10 "Documenta 6, 1977 - Rewia młodych mistrzów" film dokumentalny
00:00 "Miriam Cahn" film dokumentalny
00:35 10 przed 10 magazyn informacyjny
01:00 Spojrzenia z boku magazyn kulturalny
01:05 nano magazyn popularnonaukowy (powt.)
01:35 Czas na kulturę magazyn (powt.)
02:15 Studio europejskie magazyn informacyjny (powt.)
03:10 "Zacierająca się granica" film dokumentalny
03:40 Delektujemy się niemieckimi potrawami magazyn kulinarny (powt.)
04:05 Silvia Grohs-Martin Gero von Boehm spotyka magazyn kulturalny (powt.)
SAT 1
05:30 Telewizja śniadaniowa (na żywo)
09:00 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
10:00 "Trapper John, M. D." serial obyczajowy USA 1979
11:00 Franklin - Twoja szansa o 11 talk show
12:00 Vera w południe talk show
13:00 Britt - dyskusja o pierwszej talk show
14:00 We dwójkę u Angeliki Kallwass talk show
15:00 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny
16:00 Sędzia Alexander Hold magazyn prawny
17:00 QUIZFIRE teleturniej
17:30 17:30 live magazyn regionalny
18:00 Quiz Show teleturniej (na żywo)
18:30 Szósta trzydzieści magazyn informacyjny
19:00 Blitz magazyn aktualności
19:40 Quiz Show teleturniej (na żywo)
20:15 "Kupię sobie męża" reż.Gabriel Barylli, wyk.Gabriel Barylli, Mariele Millowitsch, Birke Bruck, Carsten Andörfer komedia Niemcy 1999
22:15 Akta 02/27 magazyn informacyjny (na żywo)
23:15 Harald Schmidt Show magazyn rozrywkowy
00:15 Wiadomości
00:40 "Becker" serial komediowy USA 1997/98
01:10 Sędzia Barbara Salesch magazyn prawny (powt.)
02:05 Home Shopping Europe magazyn reklamowy
03:05 "Spheriks" serial animowany W. Bryt. 2002
03:35 Quiz Show teleturniej (powt.)
04:00 Akta 02/27 magazyn informacyjny (powt.)
04:55 Blitz magazyn aktualności (powt.)
Kabel 1
06:40 Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
07:35 Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
08:35 Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
09:35 Viper - Action - Serie, USA 1997
10:35 Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
11:40 Zärtliche Liebe - Drama, USA 1988 reż.David Anspaugh, wyk.Molly Ringwald, Andrew McCarthy, Patti D'Arbanville, Ben Stiller, Leon Russom, Molly Hagan, Viggo Mortensen, Doug Hutchison, Chaira Peacock
13:25 Hart aber herzlich - Krimi - Serie, USA 1982
14:30 Matlock - Krimi - Serie, USA 1991
15:25 Mord - Krimi - Serie, USA 1998 Diagnose
16:20 Viper - Action - Serie, USA 1997
17:20 K1 Nachrichten
17:30 MacGyver - Action - Serie, USA 1990
18:30 Eine schrecklich nette Familie - Sitcom - Serie, USA 1991
19:00 Alf - Sitcom - Serie, USA 1987
19:30 Glücksrad - Gewinnshow
20:15 Body Switch - Verhexte Küsse - Komödie, USA 1992 reż.Norman René, wyk.Alec Baldwin, Meg Ryan, Kathy Bates, Ned Beatty, Patty Duke, Richard Riehle, Sydney Walker, Stanley Tucci, Rocky Carroll
22:20 Der Sentinel - Im Auge des Jägers - Action - Serie, USA 1996
23:20 MacGyver - Action - Serie, USA 1990
00:17 K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
00:20 K1 Die Reportage - Magazin
01:05 Du wirst um Gnade betteln - Drama, USA 1998
02:40 MacGyver - Action - Serie, USA 1990
03:31 K1 Nachrichten - Newsticker - Information, Deutschland 2002
03:35 Home Shopping Europe - Shopping, Deutschland 2002
04:35 Perry Mason - Krimi - Serie, USA 1965
Arte
14:00 Przy stole... w Algarve magazyn kulinarny (powt.)
14:30 "Katja Kabanowa" wyk.Orkiestra Filharmonii Czeskiej opera Leosa Janacka (powt.) Austria/Francja 1998
16:20 Siły natury 360° - Reportaż GEO operacja oberwanie chmury - reportaż
16:50 Lola magazyn dla kobiet (powt.)
17:25 Magazyn filmów krótkometrażowych (powt.)
19:00 Archimedes magazyn popularnonaukowy
19:45 Arte Info/Meteo wiadomości i prognoza pogody
20:15 Niebezpieczne komórki
20:40 Temat wieczoru - Inshallah Kabul - miasto zawieszone w czasie "Kabul - ponowne narodziny miasta" film dokumentalny Niemcy 2002
21:30 "Między minami i meczetami - podróż po niebezpiecznym Afganistanie" film dokumentalny Niemcy 2002
21:45 Dyskusja program publicystyczny
22:00 "Pewnego razu w Kabulu" film dokumentalny Francja 2002
22:25 "Dziennik z Kabulu - ekipa telewizyjna w zrujnowanym mieście" film dokumentalny Niemcy 2002
23:00 Norah Jones meets Gordon Haskell Music Planet 2Nite program muzyczny
00:05 Triki nocą magazyn animacji
00:30 "Home Movies" serial animowany USA 2000
00:55 "Phörpa" reż.Khyentse Norbu, wyk.Jamyang Lodro, Orgyen Tobgyal, Neten Chokling, Achee komedia (powt.) Australia 1999
02:30 Mic Mac magazyn kultury masowej (powt.)
BBC World
05:00 BBC News
05:30 HARDtalk
06:00 BBC News
06:30 World Business Report
07:00 BBC News
07:30 World Business Report
08:00 BBC News
08:30 World Business Report
08:45 Sport Today
09:00 BBC News
09:30 Click Online
10:00 BBC News
10:30 HARDtalk
11:00 BBC News
11:30 Earth Report
12:00 BBC News
12:30 Asia Today
12:45 World Business Report
13:00 BBC News
13:30 HARDtalk
14:00 BBC News
14:30 World Business Report
14:45 Sport Today
15:00 BBC News
15:30 Fast Track
15:45 Holiday
16:00 BBC News
16:30 Asia Today
17:00 BBC News
17:30 HARDtalk
18:00 BBC News
18:15 World Business Report
18:30 The Wheel Designing Our Lives
19:00 BBC News
19:30 World Business Report
19:45 Sport Today
20:00 BBC News
20:30 HARDtalk
21:00 BBC News
21:30 Talking Movies
22:00 BBC News
22:30 World Business Report
23:00 BBC News
23:30 Reporters
00:00 BBC News
00:30 World Business Report
00:45 Asia Today
01:00 BBC News
01:30 HARDtalk
02:00 BBC News
02:30 The Wheel Designing Our Lives
03:00 BBC News
03:30 Reporters
04:00 BBC News
04:30 Asia Today
04:45 World Business Report
Bloomberg
05:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:20 Fundusze emerytalne - porady dla inwestorów
05:30 Rynki w Azji
05:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
05:50 Bloomberg Forum
05:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:00 Rynki w Azji
06:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:20 Bloomberg Forum
06:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
06:30 Rynki w Azji
06:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
06:50 Bloomberg Forum
06:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:00 Rynki w Azji
07:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:20 Bloomberg Forum
07:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
07:30 Rynki w Azji
07:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
07:50 Bloomberg Forum
07:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
08:00 Rynki w Azji
09:00 Prosto z parkietu
09:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
09:30 Prosto z parkietu
09:35 Rynki rozwijające się
09:50 Odsetki i koniunktury
10:00 Prosto z parkietu
10:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
10:30 Prosto z parkietu
10:35 Magazyn europejski
11:00 Prosto z parkietu
11:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:20 Bloomberg Forum
11:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
11:30 Prosto z parkietu
11:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
11:50 Bloomberg Forum
11:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:00 Prosto z parkietu
12:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:20 Bloomberg Forum
12:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
12:30 Prosto z parkietu
12:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
12:50 Bloomberg Forum
12:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:00 Prosto z parkietu
13:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:20 Bloomberg Forum
13:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
13:30 Prosto z parkietu
13:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
13:50 Bloomberg Forum
13:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
14:00 Giełda i rynki w Szwajcarii
14:30 Prosto z parkietu
14:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
14:50 Bloomberg Forum
14:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:00 Prosto z parkietu
15:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
15:20 Obieg pieniędzy
15:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
15:30 Wall Street - sytuacja na giełdzie
16:35 Rynki rozwijające się
16:50 Odsetki i koniunktury
17:00 Prosto z parkietu
17:10 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
17:20 Fundusze emerytalne - notowania
17:30 Prosto z parkietu
17:35 Magazyn europejski
18:00 Najważniejsze wiadomości dnia
18:30 Prosto z parkietu
18:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
18:50 Bloomberg Forum
18:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
19:00 Prosto z parkietu
19:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:20 Fundusze emerytalne - notowania
19:30 Prosto z parkietu
19:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
19:50 Bloomberg Forum
19:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:00 Prosto z parkietu
20:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
20:20 Bloomberg Forum
20:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
20:30 Prosto z parkietu
20:35 Rynki rozwijające się
20:50 Odsetki i koniunktury
21:00 Prosto z parkietu
21:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:20 Fundusze emerytalne - notowania
21:30 Prosto z parkietu
21:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
21:45 Wall Street - sytuacja na giełdzie
22:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
22:20 Obieg pieniędzy
22:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
22:30 Prosto z parkietu
22:35 Magazyn europejski
23:00 Prosto z parkietu
23:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:20 Fundusze emerytalne - notowania
23:30 Prosto z parkietu
23:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
23:50 Bloomberg Forum
23:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:00 Prosto z parkietu
00:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:20 Bloomberg Forum
00:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
00:30 Prosto z parkietu
00:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
00:50 Bloomberg Forum
00:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
01:00 Prosto z parkietu
01:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:20 Fundusze emerytalne - notowania
01:30 Prosto z parkietu
01:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
01:50 Bloomberg Forum
01:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:00 Prosto z parkietu
02:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:20 Bloomberg Forum
02:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
02:30 Prosto z parkietu
02:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
02:50 Bloomberg Forum
02:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
03:00 Prosto z parkietu
03:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:20 Fundusze emerytalne - notowania
03:30 Prosto z parkietu
03:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
03:50 Bloomberg Forum
03:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:00 Prosto z parkietu
04:05 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:20 Bloomberg Forum
04:25 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
04:30 Prosto z parkietu
04:35 Przedsiębiorstwa, rynki, analizy
04:50 Bloomberg Forum
04:55 Wiadomości ze świata i prognoza pogody
NBC
05:00 Asia Market Watch magazyn gospodarczy
06:00 Today's Business Europe magazyn gospodarczy
08:00 Europe Squawk Box magazyn gospodarczy
10:00 IQ - Das interaktive Quiz quiz
12:00 QVC - telezakupy
15:00 NBC Giga magazyn komputerowy
20:00 SMS Challenge magazyn
22:00 Giga Games magazyn komputerowy
00:00 NBC Giga magazyn komputerowy (powt.)