FANDOM


Program 1
8.55 Program dnia
9.00 Auto, skrzypce i pies Kleks - radziecki film dla dzieci
10.40 Antena (kolor)
11.05 Tropami mitów: Wielki przebudzony - film dok. (kolor)
11.45 Dziennik (powtórzenie orędzia noworocznego) (kolor)
12.15 Koncert noworoczny z Wiednia (kolor)
13.40 Gwiazdy w kręgu areny - widowisko rozrywkowe prod. francuskiej (kolor)
14.40 Losowanie Toto-Lotka (kolor)
14.50 "Elza z afrykańskiego buszu" - odc. 4 filmu fab. prod. ang.
15.40 Studio Sport - Sport 77 w Polsce i na świecie (kolor)
16.40 Disneyland - amerykańskie filmy animowane
17.25 Teatr Komedii: "Króliczek"
19.00 Wieczorynka (kolor)
19.30 Wieczór z Dziennikiem (kolor)
20.30 "Sprawa Małkiewicza - czyli Kamikadze "- odc. 19 serialu "Czterdziestolatek" (pierwszy odc. nowej serii) (kolor)
21.45 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni - sprawozdanie z Garmisch-Partenkirchen (kolor)
22.10 Markiza, kochanka, charmain... -program rozr. na podst. przygód Arsena Lupina (kolor)
23.00 Program na poniedziałek

Program 2
NOWOROCZNY RELAKS - blok filmowy
10.00 Pierwszy śnieg - radziecka nowela filmowa (kolor)
10.40 Melodie przedmieścia - radziecki film muzyczny (kolor)
12.20 Droga Brigitte - komedia amerykańska (kolor)
14.00 Halo taxi - komedia prod. NRD (kolor)
15.20 Żródła - nowela grużińska prod. radzieckiej (kolor)
15.40 Honor dziecka - film fab. prod. TP (kolor)
16.45 Słodka Charity - amerykański film muzyczny (kolor)
19.00 Wieczorynka (kolor)
19.30 Wieczór z Dziennikiem (kolor)
20.30 Czy pasujemy do siebie kochanie (kolor)- komedia czechosłowacka (kolor)
22.10 Seryjny film produkcji USA - Piotrek - odc. serialu sens. Nakia (kolor)
23.15 Program na poniedziałek

TV2 Cultura
12:00 Orquestra Sinfonica municipal
13:00 TV2 Pop Show
14:00 Filme: "Pandemonia"
15:30 Filme: "No Hotel do Fuzarco"
17:00 O Ano Esportivo
19:00 Telejornal - Resenha
20:00 Musical Especial - Ivon Lins
21:00 Vox Populi
22:00 Especial: "Bale Romeu e Julleta"

Rede Tupi
08:45 Fe para hoje
09:00 Rex Humbard
10:00 Caravela da Saudade
11:00 King Kong
11:30 Silvio Santos
20:15 Especial - Frank Sinatra
21:15 Filme: "A Familia Ingall's"
23:00 Os Detotives
00:30 Os Guerrilheiros

Rede Globo
10:00 Concertos para o juventade
11:00 Esporte Espetacular
12:00 Muppet Show
12:30 Scooby Doo
13:00 Tom e Jerry
13:30 Yaba Daba Doo
15:00 Disneylandia
16:00 Vlogem Fantastico
17:00 Praca do Alegrio
19:00 Os Trapalhos
20:00 Fantastico
22:00 Retrospectiva '77
23:00 Filme: "Ciume a Italiana"

TV Record
08:00 Santa Missa
08:45 Canta Viola
10:00 Desalio ao Gala
11:50 Imagens do Japao
14:25 Encontro Maracao
15:30 Coriao Vermolho
16:30 Judaco
17:00 Filme: "O Poney Vermelho"
19:00 Filme: "A Desa da Floresta"
22:00 Opereacao Policia
23:00 Filme: "Palavros oo Vento"

TV Gazeta
11:00 Programa Educativa
12:00 Mosaico no TV
13:00 Um Pauco de Sol
13:00 Show do Viola
16:30 Programa Antonio Aguillar
18:00 Vale a pena ver da nova
20:00 Telecatch
21:00 Crionca Esperanca
23:00 Futebol

Rede Bandeirantes
10:00 Japan Pop Show
12:00 Gol, o grande momento de futebol
13:00 Futebol Compacto
14:00 O Grande Circo
15:00 Balanco
16:00 Filme: "Sonhos de uma Noite de Verao"
18:00 Concerto de Rock
19:00 Meu pal, meu herol
20:00 Jacques Coustreau
21:00 Copa do Mundo Especial
23:20 Filme: "Hercules, Sansao e Ulissas"