FANDOM


Świąteczne logo TVP1 (24.12.1998-1.01.1999)

07.05 Eliza z Afrykańskiego Buszu - Przygodowy produkcji Angielskiej z 1965 roku
08.45 Uwolnić Orkę 2 - Familijny produkcji USA z 1995 roku
10.25 Miś - Komedia produkcji Polskiej z 1981 roku
12.20 Wiadomości oraz Powtórzenie Orędzia Noworocznego Prezydenta RP
12.35 Sabrina - Komedia produkjci USA z 1995 roku
14.45 Studio Sport: Turniej Czterech Skoczni - Garnisch Partenkirchen
16.10 Polska Szopka Statystyczna - Program Artystyczny
17.00 Teleexpress
17.30 Dzieciaki do Wynajęcia - Komedia produkcji USA/Kanada z 1994 roku
19.00 Wieczorynka: Smerfy
19.30 Wiadomości, Sport i Pogoda
20.00 Frankie i Johnny - Obyczajowy produkcji USA z 1991 roku
22.05 Kabaret Olgi Lipińskiej: Don't Worry Be Happy
23.00 Gra Pozorów - Dramat Sensacyjny produkcji Angielskiej z 1992 roku
00.55 Wielkie Żarcie - Tragikomedia produkcji Francusko-Włoskiej z 1973 roku
03.00 Zakończenie Prgramu
Logo-4

07.30 Kolędy zespołu Pod Budą - Program Artystyczny
08.00 Miasto o którym zapomniał Święty Mikolaj - Animowany produkcji USA
08.30 Program Lokalny
09.30 Powitanie
09.35 Z Kolędami u Czarnej Madonny - Program Muzyczny
10.00 Fabryka Snów - Film Dokumentalny produkcji USA
11.10 Koncert Noworoczny z Wiednia (1)
12.15 Studio Sport: Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli Sport '98
13.20 Recital Katarzyny Groniec
14.15 Poszukiwany Ryszard Kapuściński - Film Dokumentalny
15.15 Człowiek z Rio - Komedia Sensacyjna produkcji Francuskiej z 1964 roku
17.10 Familiada - Teleturniej (Wydanie Specjalne)
17.45 Rybka zwana Dwójką
18.00 Panorama
18.10 Program Lokalny
18.35 52. Spotkanie z Balladą: Karnawał w Kopydłowie (2): Niespodzianka
19.35 O Dobrym Królu Wieńczysławie - Film Animowany produkcji Angielskiej
20.05 Nie Lubię Poniedziałku - Komedia Obyczajowa produkcji Polskiej z 1971 roku
21.50 Dwójkomania
22.00 Panorama i Pogoda
22.40 Wydział Rosja - Dramat Sensacyjny produkcji USA z 1990 roku
00.40 TSA - Koncert Roku
01.40 Sport Telegram
01.45 Zakończenie Programu
Warszawski Oddział Telewizyjny

7.00 Hej, Arnold - serial anim.
7.25 Ja i moje zwierzęta - film dokumentalny prod. francuskiej
7.45 Tajemniczy świat Świętego Mikołaja - serial anim.
8.05 Boże narodzenei na kapuścianej grządce - film anim.
8.30 Rok 1998 w kulturze
9.30 Larry - moje życie i muzyka - film dokumentalny
11.00 Ekologia dla młodzieży - serial dok. prod. USA
11.25 Wielkie przygody krasnali - film animowany
12.35 Wspomnienie sylwestrowej nocy - koncert
13.35 Planets - film prod. kanadyjskiej
14.30 Vabank II, czyli riposta - komedia sensacyjna prod. polskiej
16.05 Gawęda
16.30 Gorzekie dziewictwo (109, 110) - serial prod. wenezuelskiej
17.30 Wiadomości kuriera
17.45 W stolicy po nowemu - program informacyjyn
18.00 Panorama
18.10 Telewizyjny Kurier Warszawski
18.28 Pogoda dla Warszawy
18.30 Podwieczorek - pr. rozrywk.
19.30 Naturalni sąsiedzi - film przyr. prod. angielskiej
20.00 Boginie estrady - koncert
21.30 Sport W WOT - najważniejsze wydarzenia minionego roku
22.00 Rodzinny maraton - serial obyczajowy prod. angielskiej
22.55 Siostry (16/45) - serial obyczajowy prod. amerykańskiej
23.50 Zakończenie programu
Polsat-2

07.00 Piosenka na Życzenie
08.00 Garfield - Serial Animowany
08.30 Żar Młodości - Serial
09.25 Książę i Żebrak - Przygodowy USA z 1937 roku
11.30 Nowe Przygody Pippi Langstrumpf - Przygodowy USA 1988
13.15 Alf - Serial
13.45 Żądło - Komedia Sensacyjna USA z 1973 roku
16.00 Informacje
16.15 Ekspress Pod Lawiną - Kryminalny produkcji USA z 1979 roku
17.50 Opiekun - Dramat USA z 1991 roku
19.50 Wielka Włóczęga - Komedia produkjci Francja/Anglia z 1966 roku
- Losowanie LOTTO ok. godziny 20.50
22.05 Alcapone - Obyczajowy produkcji USA z 1959 roku
23.55 Karna Kompania - Wojenny produkcji USA z 1987 roku
01.45 Playboy: After Dark IV-Fanny Hill - Erotyczny produkcji USA
03.25 Muzyka na BIS
04.25 Pożegnanie
Logo-19

08.00 Opowieści Kucyków - Film Animowany
09.00 Twój Problem, Nasza Głowa - Program dla Dzieci
10.00 Tajemnicze Potworki - Film dla dzieci produkcji USA z 1997 roku
11.40 Małolat - Komedia produkcji USA z 1988 roku
13.30 TVN - Między Nami Mówiąc
13.45 Sekrety Śnieżyc - Film Dokumentalny
14.45 Dwa Oblicza Zemsty - Western USA z 1961 roku
17.15 TVN Fakty Regionalne
17.30 Zwariowana Forsa - Program Rozrywkowy
18.00 Esmeralda - Serial Obyczajowy produkcji Meksykańskiej
18.55 Pogoda
19.00 TVN Fakty
19.25 Sport
19.30 Czas To Pieniądz - Teleturniej
20.00 Tin Cup - Komedia Romantyczna produkcji USA z 1996 roku
22.30 Glina z Nowego Jorku - Sensacyjny produkcji USA z 1993 roku
00.15 Pocałunek Syreny - Erotyczny produkcji USA z 1995 roku
02.00 Granie na Ekranie
Nasza TV

08.00 Pinokio - Animowany produkcji USA z 1984 roku
09.45 Sandokan - Animowany produkcji Hiszpańskiej z 1990 roku
11.15 Winnetou i Książę Nafty - Przygodowy produkcji Niemcy/Jugosławia z 1965 roku
13.00 Pinokio - Animowany produkcji USA z 1984 roku
15.00 Najważniejsze Wydarzenia Roku 1998
15.15 Hackerzy - Fabularny produkcji Hiszpańskiej
16.55 Najważniejsze Wydarzenia Roku 1998
17.15 Za Głosem Serca - Obyczajowy produkcji Włoskiej z 1997 roku (1)
18.45 Gwiazdy Mówią - Horoskop (Wydanie Noworoczne)
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 Sądna Noc - Thriller produkcji USA z 1993 roku
22.00 Wieczór z Wampirem - Talk Show
23.10 Goście Wojny - Sensacyjny produkcji USA z 1990 roku
00.45 Gwiazdy Mówią - Hroskop na Cały Rok
00.55 Przepowiednie - Film Dokumentalny
02.40 Zakończenie Programu
Tvpoloniaekran

7.00 Program dnia
7.05 Eurofolk'98: Chudoba - relacja z koncertu
7.45 Genius leci - reportaż Michała Mońko
8.15 Karnawał górski
8.40 Fatum, czyli tajemnice bursztynowej komnaty - reportaż
9.30 Teatr familijny: Żywot Wowry wsród żywotów świętych (1995)
10.10 Małe musicale - program dla dzieci
10.40 Klasyka w animacji: Jankes na dworze króla Artura - film anim.
12.00 Noworoczne muzykowanie: Łańcut' 98 - przeboje festiwalowe
13.00 Kino familijne: ESO - film fab.
14.35 Kraina uśmiechu - program muz. K. Kowalskiego
15.30 Wspomnień czar: Ada, to nie wypada - komedia prod. polskiej
17.00 Teleexpress
17.15 Hity satelity - propozycje programowe TV Polonia na nadchodzący tydzień
17.35 Sport z satelity: Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli Sport' 98
18.35 Polska Szopka Statystyczna
19.15 Dobranocka: Kasztaniaki
19.30 Wiadomości
19.47 Sport
19.49 Prognoza pogody
20.05 Matki żony i kochanki (1/12) - serial prod. polskiej
21.30 Liga przebojów 2000 - największe nadzieje polskiego show biznesu
22.30 Panorama
22.56 Pogoda
23.05 Teatr Telewizji: Pierre de Beaumarchais: "Wesele Figara"
0.15 Genius leci - reportaż Michąła Mońko
0.45 Powitanie widzów amerykańskich
0.50 Kasztaniaki
1.00 Wiadomości
1.15 Sport
1.19 Prognoza pogody
1.20 Sport z satelity: Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli Sport' 98
2.20 Polska Szopka Statystyczna
3.00 Panorama
3.26 Prognoza pogody
3.30 Matki żony i kochanki (1/12) - serial prod. polskiej
4.50 Kraina uśmiechu - program muz. K. Kowalskiego
5.35 Wspomnień czar: Ada, to nie wypada - komedia prod. polskiej
7.00 Zakończenie programu
Rtl 7

06.40 Miłośc i Dyplomacja - Serial
07.05 Na Zawsze - Serial
08.00 Sunset Beach - Serial
08.45 Powrót Dinozaurów - Film Animowany
10.00 Misja Specjalna - Sensacyjny USA z 1995 roku
11.35 Podaj Dalej - Teleturniej
12.05 Świat Audubona: Zagrożone Plaże - Film Dokumentalny
12.55 Opowieści Złotej Małpy - Serial
13.45 Najlepsze Role Petera Sellersa - Film Dokumentalny
14.50 Autostrada do Nieba - Serial
15.40 Siódme Niebo - Serial
16.30 Tata Major - Serial
16.55 Czterej Muszkieterowie - Kostiumowy produkcji Angielskiej z 1975 roku
18.50 7 Minut - Wydarzenia Dnia
19.00 Zoom - Magazyn Sensacji
19.30 Podaj Dalej - Teleturniej
20.00 - 23.05 FANTASTYCZNY PIĄTEK:
20.00 Sądna Noc - Thriller produkcji USA z 1993 roku
22.00 Wieczór z Wampirem - Talk Show
23.10 Adrenalina - Thriller produkcji Niemieckiej z 1996 roku
00.50 Amerykański Horror - Serial
01.35 Najlepsze Role Petera Sellersa - Film Dokumentalny
02.35 Wieczór z Wampirem - Talk Show
03.35 Zoom - Magazyn Sensacji
My HBO

8.30 Ace Ventura. Zew natury - komedia, USA 1995
10.05 Cherokee Kid - western, USA 1996
11.40 Solo - film sens, USA
13.15 Elza z afrykańskiego buszu - Nowe przygody - film przyg. USA 1996
14.50 Delfin i pies - film przyg., USA 1997
16.30 Seks, miłość i korki uliczne - komedia, USA
18.05 Jack - komedia, USA 1996
20.00 Fenomen - film obycz, USA 1996
22.05 Szczęśliwego Nowego Jorku - komedia, Polska 1997
23.40 Ace Ventura. Zew natury - komedia, USA 1995
1.15 Krytyczna terapia - thriller, USA 1996
3.15 Niewinne kłamstwa - dramat sensacyjny, USA 1996
Wizja 1

7.00 Och la la - magazyn mody
7.30 Latający lekarz - serial
8.30 Dallas - serial obyczajowy, USA
9.30 Oprah Winfley przedstawia
10.30 Inny świat - serial obycz.
11.30 Port Charles - serial obycz.
12.00 Drogie świętoszki - serial
12.30 Sąsiedzi - serial obycz.
13.00 Sprawka Wernera - film animowany, Niemcy 1996
14.45 Filmy animowane
15.00 Latający lekarze - serial
16.00 Wakacje miłości - serail
17.00 Dallas - serial obyczajowy, USA
18.00 Och la la - magazyn mody
18.30 Drogie świętoszki - serial
19.00 Oprah Winfley przedstawia
20.00 Hotel Peace - koncert
21.00 Pod ciśnieniem - thriller, USA 1996
22.30 Felidae - film anim., Niemcy
23.50 Raven Highlander... - serial
0.50 Wymarzeni rodzice - komedia, Francja 1997
2.20 Dwóch tatusiów - film obycz., Francja 1996
3.50 Urodziny Johna - dramat, USA 1996
Polonia 1 96-02

06.00 Top Shop
13.30 Muzyczne Hity '98 - Program Muzyczny
14.30 Top Shop
17.00 Cyrk - Komedia USA 1928
18.30 Przysmaki Życia - Program Małgorzaty Potockiej
19.30 Top Shop
20.00 Don Camillo - Komedia Francja 1952
21.50 Reportaż z Planu
22.20 Top Shop
22.30 Bliżej Filmu - Magazyn
23.00 Zawrót Głowy - Dramat Kryminalny USA 1958
01.20 Muzyczne Hity '98 - Program Muzyczny
ATV1997

06.00 Men - Magazyn
06.30 Tercet Egzotyczny - Film Dokumentalny
07.30 Larry i Balki - Serial
08.00 Santa Barbara - Serial
09.00 Bellamy - Serial
10.00 Larry i Balki - Serial
10.30 Hrabina Cosel - Serial
11.30 Zakupy w ATV
12.00 Świąteczne Wspomnienie - Film produkcji USA
13.00 Santa Barbara - Serial
15.00 Zakupy w ATV
15.30 Fort Boyard
17.00 Santa Barbara - Serial
18.00 Jej Imię Wolność - Serial
19.00 Zakupy w ATV
19.30 Jej Imię Wolność - Serial
20.00 Larry i Balki - Serial
20.30 Trinity, Trzymaj Się - Western produkcji Włoskiej z 1971 roku
22.30 Odwiedziny w Betlejem - Film Dokumentalny
23.00 Kto grzeje się w łóżku mojej żony - Komedia Erotyczna
00.30 Wrestling
01.30 Pocałunek Wampira - Komedia USA z 1989 roku

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki