FANDOM


TVP 1
06:30    Klan; odc.465; telenowela TVP; powt.    
06:55    Bob Morrison; odc.5,6; serial prod.USA
07:40    Balto; film animowany prod.USA
09:00    Księżniczka i rumak; Princess Stallion; 1996 film fab.prod.USA; reż: Mark Haber; wyk: Maria Layton,Ariana Richards
10:30    Nasza młodość, nasze Zrzeszenie; cz.1
11:15    Żona kosmonauty; La Femme du cosmonaute; 1998 film fab.prod.francuskiej; reż: Jacques Monnet; wyk: Victoria Abril,Gerard Lanvin
13:00    Wiadomości
13:10    Premiery Opole 2001
13:25    Rody Góralskie; cz.2
13:55    Wielki koncert Tiny Turner
16:00    Jaka to melodia?; quiz muzyczny [stereo]
16:30    Klan; odc.466; telenowela TVP
17:00    Teleexpress
17:20    Billy Madison; Billy Madison; 1995 komedia prod.USA; reż: Tamra Davis; wyk: Adam Sadler,Darren McGavin
19:00    Wieczorynka; Marcelino chleb i wino
19:30    Wiadomości
19:52    Sport
19:58    Pogoda
20:05    Czyste szaleństwo; Stir Crazy; 1980 komedia prod. USA [za zgodą rodziców]; reż: Sidney Poitiers; wyk: Gene Wilder, Richard Pryror, George Stanford
22:00    Dziennik telewizyjny - program Jacka Fedorowicza; wydanie specjalne
22:50    Podwójne uderzenie; Double Impact; 1991 film sensacyjny prod.USA [tylko dla dorosłych]; reż: Sheldon Lettich; wyk: Jean-Claude Van Damme,Geoffrey Lewis,Alan Scarfe
00:40    Iskierka; Catchfire; 1991 film fab.prod.USA; reż: Alan Smithee; wyk: Jodie Foster,Dennis Hopper
02:15    Apartament numer 16; Suite 16; 1995 thriller erotyczny prod.bel.-hol.-ang.; reż: Dominique Deruddere; wyk: Pete Postlethwaite,Antonie Kamerling
04:00    Zakończenie programu

TVP 2
07:15    Opowieść o Tillie i jej smoku; film anim.prod.USA    
08:00    Program lokalny
09:00    L jak Laskowik, T jak TEY; Z tyłu sklepu
09:50    Gdzie jest generał ?; 1964 komedia wojenna prod. polskiej (92') /cz.-biały/; reż: Tadeusz Chmielewski; wyk: Elżbieta Czyżewska, Jerzy Turek, Bolesław Płotnicki, Stanisław Milski
11:25    VI Festiwal Kultury Kresowej
12:05    Przygody barona Munchhausena; Adventures of Baron Munchhausen; 1989 film fab.prod.USA; reż: Terry Gilliam; wyk: John Neville,Eric Idle,Sarah Polley
14:15    Familiada; teleturniej
14:45    Złotopolscy; odc.320 To byłby piękny majątek; telenowela TVP
15:20    Pięćdziesiątka Staśka Wielanka cz.1
16:20    Trędowata; 1976 melodramat prod.polskiej (91'); reż: Jerzy Hoffman; wyk: Leszek Teleszyński, Elżbieta Starostecka, Jadwiga Barańska
18:00    Program lokalny
18:22    Pogoda
18:30    Panorama
18:50    Dwójkomania
19:00    Chłopiec-Bohater
20:00    Statek szalony czyli płyniemy na Wyspy Dziewicze cz.1
20:55    Dwójkomania
21:00    Panorama
21:20    Sport-telegram
21:28    Pogoda
21:35    Kocham Kino; Cotton Club; Cotton Club; 1975 film fab.prod.USA; reż: Francis Ford Coppola; wyk: Richard Gere,Diane Lane,Bob Hoskins
23:45    Kocham jutro - Michał Bajor
00:20    Brawurowe porwanie; Breakout; 1975 film sensac.prod. USA; reż: Tom Gries; wyk: Charles Bronson,Robert Duval
01:55    Zakończenie programu

TVP 3 Katowice
7.00 Dany, opowiedz mi - serial franc.
7.15 Dany, opowiedz mi - serial franc.
7.30 Zwierzątka ze sklepiku - serial USA
8.00 Marsze, których chętnie słuchamy w wykonaniu NOSPR pod dyr. A. Wita
8.55 Prognoza pogody
9.00 Królowa serc - serial wenez.
9.30 Królowa serc
10.00 Pippi Langstrumpf
11.30 Czterdziestolatek - serial komediowy TVP
12.30 V Festiwal Polskich Kompozytorów
13.10 Randka Eda - komedia prod. USA
14.35 Klan - telenowela TVP
15.20 Wspaniały Senehal - komedia prod. franc.
16.50 Kino familijne - Przyjaciele zwierząt
17.15 II Ogólnopolski Festiwal Sztuki Estradowej - koncert laureatów
18.00 Aktualności - wydanie główne
18.15 Wiadomości sportowe
18.25 Jak zdobyć Lolę
20.00 David Bowie - koncert
21.00 Gdzie jest praca? - program publicystyczny
21.30 Aktualności
21.40 Wiadomości sportowe
21.45 Dzień jak co dzień
22.00 Ciche dni w Hollywood - dramat prod. niemieckiej
23.35 Potrzeba seksu
0.30 Zakończenie programu

Polsat
6.00 Piosenka na życzenie
7.00 Pokemon (100) - serial animowany dla dzieci
7.25 Słoneczny patrol (149) - serial przygodowy prod. amerykańskiej
8.15 Zbuntowany Anioł (253) - serial obyczajowy
9.05 Magiczne lustro - film prod. amerykańskiej
10.40 Przesuń się, kochanie - komedia prod. amerykańskiej
12.30 Adam i Ewa (93) - polski serial obyczajowy
13.00 Życiowa szansa
13.55 Projekt Alf - komedia science fiction prod. amerykańskiej
15.40 Xena, wojownicza księżniczka (107) - amerykański serial przygodowy
16.25 Strażnik Teksasu (99) - serial sensacyjny prod. amerykańskiej
17.15 Winnetou powraca (1) - western prod. amerykańskiej
18.55 Informacje
19.25 Zbuntowany Anioł (254) - serial obycz.
20.15 Adam i Ewa (94) - polSki serial obyczajowy
20.45 Dwa światy
21.20 Pociąg z forsą - film sensacyjny prod. USA (Tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
21.30 Losowanie LOTTO
23.25 Przyjaciele (116) - serial komediowy prod. amerykanskiej
23.55 Skrót Ligi Mistrzów (Tylko z nadajników naziemnych lub dekoderów Polsatu)
1.05 Playboy (Tylko dla dorosłych)
2.05 Różowa landrynka (Tylko dla dorosłych)
2.35 Telewizyjne Biuro Śledcze (Tylko dla dorosłych)
3.05 Muzyka na BIS
5.00 Pożegnanie

TVN
5.45 Kropka nad i
6.00 Kamila (32/90) - telenowela, Meksyk
6.45 Telesklep
8.00 Trzy małe duszki (16/50) - serial animowany dla dzieci
8.25 Oliver Twist (24) - serial animowany dla dzieci
8.55 Tajne akta psiej agencji (10/13) - serial animowany dla dzieci
9.20 Alf - serial komediowy, USA
9.50 Nieznośny bachor - film animowany. USA
11.10 Big Brother
11.55 World Magic Awards
13.05 Bitwa o Ardeny - film wojenny, USA
16.10 Ananasy z mojej klasy (powtórka)
17.15 Braterstwo Róży - miniserial sensacyjny, USA
19.00 TVN Fakty
19.30 Big Brother - w cztery oczy
20.00 Big Brother
20.45 Zapłatą będzie śmierć - film sensacyjny prod. amerykańskiej
22.35 Detektyw - serial fabularno-dokumentalny
23.05 Drew Carey Show (8/26) - serial komediowy, USA
23.35 Big Brother - Extra
0.20 Tenbit.pl - magazyn nowości internetowych
1.20 Supergliny - magazyn policyjny
1.50 Co za tydzień - magazyn
2.20 Nic straconego - powtórki

TV 4
6.00 Strefa P
7.00 Supergol
7.30 Muzyczne listy
8.20 Spiderman
9.00 Saber Rider
9.15 Garfield
9.45 Jak dwie krople czekoady - ser. kom.
10.15 Jak pan może, panie doktorze - serial komediowy
10.45 Dwa światy
11.30 Pacific Blue
12.30 Winnetou i Jego przyjaciel Old Flrehand - western prod. niemiecko-jugosławiańskiej
14.15 Supergol
14.45 Muzyczne listy
15.45 Super Mario Brothers - serial anim.
16.15 Spiderman
16.45 Jak dwie krople czekolady - serial kom.
17.15 Rozowe lata 70. - serial
17.45 Dziennik
18.00 Świat według Kiepskich - serial kom. prod. polskiej
18.30 Dwa światy
19.00 Strażnicy Apokalipsy (1) - film sensacyjny prod. amerykańskiej
20.40 Liga Mistrzów
22.45 Świat według Kiepskich - ser. kom.
23.15 Dwa światy
24.00 Biały Tygrys - film sensacyjny prod. amerykańskiej
1.50 Spotkajmy się - program rozrywkowy
2.20 Muzyczne listy
3.20 Muzyczny VIP
4.10 Zakończenie

RTL 7
6.00 Teledyski
7.00 Odjazdowe kreskówki
9.25 Teleshopping
9.55 Śmiej się razem z nami - program rozrywkowy
10.25 Izabella
11.15 Perła
12.00 W akcji
12.25 Teleshopping
13.25 Gliniarze na motorach
14.20 Izabella
15.10 Odjazdowe kreskówki
17.35 Gliniarze na kółkach
18.30 W akcji
19.00 Wzywam dr Brucknera
20.00 Grzechy Clear River - dramat USA
21.50 Blisko ciebie - cykl reportaży
22.45 SOS Barracuda - thriller niem.
0.35 Wzywam dr Brucknera
1.25 Grzechy Clear River - dramat USA
3.00 SOS Barracuda - thriller niem.
4.30 Teleshopping

TV Polonia
6.00 Jak rozpętałem II wojnę światową, cz. I: Ucieczka - komedia pol.
7.30 II Zjazd Polonii i Polaków z zagranicy - kronika
7.45 Rozrywki rodzinne: Kozłowcy na klepisku - reportaż
8.15 Sny na obczyźnie - reportaż
8.40 Klan
9.05 Psi świat
9.30 Wiosna panie sierżańcie - komedia pol.
11.10 Sportowy tydzień
12.00 Scena Młodego Widza: Na razie w porządku mamo
12.45 Z dziecięcej estrady - program dla dzieci
13.15 Klan
13.40 A to historia: Wielka Gala Polskiego Kabaretu i Estrady, cz. I - koncert
14.55 Sami swoi - komedia pol.
16.15 Rozmowy Hulaj Duszy
16.25 Janka: Nocne czary - serial pol.
17.00 Teleexpress
17.15 Impresja europejska - program dla dzieci
17.30 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, cz. 1
17.55 Inny dom - reportaż
18.20 Telezakupy
18.35 Klan
19.00 Wieści polonijne
19.15 Dobranocka: Reksio
19.30 Wiadomości
19.50 Pogoda
19.53 Sport
20.00 Sukces
20.30 Forum Polonijne, o II Zjeździe Polonii i Polaków z Zagranicy - program publicystyczny
21.30 II Zjazd Polonii i Polaków z zagranicy
21.45 De Mono... razem i osobno - koncert Andrzeja Krzywego z zespołem
22.43 Panorama
23.05 Sport - telegram
23.10 Miasto powiat Ameryka
23.50 A to historia: Wielka Gala Polskiej Estrady i Kabaretu, cz. II - koncert
0.40 Sny na obczyźnie - reportaż
1.05 Wieści polonijne
1.20 Reksio
1.30 Wiadomości
1.50 Sport-telegram
1.54 Pogoda
2.00 Klan
2.20 Rozmowy Hulaj Duszy
2.30 Sukces
3.00 Forum Polonijne, o II Zjeździe Polonii i Polaków z Zagranicy - program publicystyczny
4.00 II Zjazd Polonii i Polaków z zagranicy - kronika
4.15 Małe ojczyzny: Wilcza Jama i okolice - film dok.
4.35 Inny dom - reportaż
5.00 Panorama
5.20 Sport-telegram
5.30 Mistrzostwa Polski Formacji Tanecznych, cz. 1
6.00 Zakończenie programu

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki