Fandom

Wikia o Starej Telewizji

01 Listopad 2007

11 582strony na
tej wiki
Dodaj nową stronę
Dyskusja0 Udostępnij

06:10 Klan - odc. 1331; telenowela TVP
06:35 Plebania - odc. 942; telenowela TVP
07:00 Transmisja Mszy Świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie - Łagiewnikach
07:55 Był taki dzień - 1 listopada; felieton
08:00 Wiadomości
08:10 Pogoda
08:13 Ennio Morricone w Krakowie - wywiad
08:20 Tajemnice Watykanu - odc. 6 "Papieskie gospodarstwo"; serial dokumentalny
08:45 Kuchcikowo - gotowanie na ekranie - Kluski i kluseczki; program dla dzieci
09:00 Ziarno ; magazyn
09:25 Dzieci pani Pająkowej ze słonecznej doliny (Miss Spider`s Sunny Patch Kids) kraj prod.Kanada (2003)
10:10 Bukolandia - Katastrofa odc. 3; serial animowany
10:35 Serca polskie - Izabela Czartoryska; felieton
10:45 Noce i dnie cz. I - Bogumił i Barbara  128'; film fabularny kraj prod.Polska (1975)
12:50 Serca polskie - Tadeusz Kościuszko; felieton
13:00 Wiadomości
13:10 Portret Artysty - Andrzej Zaucha
13:40 Noce i dnie cz. II - Wiatr w oczy  121'; film fabularny kraj prod.Polska (1975)
15:40 Święta polskie - Wszyscy święci  75'; film TVP
17:00 Teleexpress
17:15 Klan - odc. 1336; telenowela TVP
17:40 Plebania - odc. 947; telenowela TVP
18:05 Koncert, jakiego nie będzie...
18:50 Serca polskie - Fryderyk Chopin; felieton
19:00 Wieczorynka - Syn gwiazd; film animowany
19:30 Wiadomości
19:50 Sport
19:55 MŚ w rajdach terenowych - Rajd - Emiraty Arabskie; felieton
19:58 Pogoda
20:00 Pogoda dla kierowców
20:05 Zagubieni III - odc. 17 (Lost III, ep. 17, Catch - 22); serial kraj prod.USA (2007)
20:45 Zagubieni III - odc. 18 (Lost III, ep. 18, D. O. C.); serial kraj prod.USA (2007)
21:30 Mila księżycowego światła (Moonlight Mile)  112'; film obyczajowy kraj prod.USA (2002)
23:25 Ennio Morricone w Krakowie - Pieśń o Bogu ukrytym; koncert
00:15 Bezimienni bohaterowie (Guys, The)  80'; dramat kraj prod.USA (2002)
01:40 Był taki dzień - 1 listopada; felieton
01:45 Zakończenie programu
06:30 Legenda Titanica (The Legend of Titanic)  81'; film animowany kraj prod.Włochy (1999)
07:55 Wycieczka  51'; film dokumentalny
08:45 Złotopolscy - odc. 891 Kto pobił Marka; telenowela TVP
09:10 Barwy szczęcia - odc. 11; serial obyczajowy TVP
09:35 Barwy szczęcia - odc. 12; serial obyczajowy TVP
10:00 Wojciech Cejrowski - boso przez świat - Największy odpust świata; cykl reportaży
10:25 Odnaleźć spokój (Out of the woods)  83'; dramat kraj prod.USA (2005)
11:50 Dwójka na Rossie
12:00 Gwiazdy w południe - Zachodni szlak (The Way West)  116'; western kraj prod.USA (1967)
13:55 Dwójka na Rossie
14:00 Familiada - odc. 1452; teleturniej
14:30 Złotopolscy - odc. 892 Kobiety są dziwne; telenowela TVP
14:55 Dwójka na Rossie
15:00 Szansa na Sukces - Wspomnienie
15:50 Dwójka na Rossie
15:55 Dzwonnik z Notre Dame (Hunchback of Notre Dame)  97'; film fabularny kraj prod.USA (1982)
17:35 Zostawili swój ślad...; reportaż
17:50 Dwójka na Rossie
18:00 Program lokalny
18:30 Panorama
18:50 Pogoda
18:55 Pejzaż bez Ciebie (1); koncert
20:00 Barwy szczęcia - odc. 13 ; serial obyczajowy TVP
20:25 Barwy szczęcia - odc. 14; serial obyczajowy TVP
20:50 Od miłości do szczęścia - odc. 8; felieton
20:55 Pejzaż bez Ciebie (2); koncert
21:30 Panorama
21:45 Pogoda
21:50 Sport Telegram
21:55 Dr House - odc. 9/22 (House, M. D. ep.?DNR?? Eps. #E5509); serial obyczajowy kraj prod.USA (2004)
22:35 Okno strachu (VIEW OF TERROR)  87'; film fabularny kraj prod.Kanada (2004)
00:05 Misja (The Mission)  119'; film fabularny kraj prod.Wielka Brytania (1986)
02:05 Msza za ojczyznę (Mass For The Homeland)  37'; film dokumentalny kraj prod.Finlandia (2006)
02:45 Zakończenie dnia
05:55 Chopin - Pragnienie miłości  123'; film fabularny kraj prod.Polska (2002); reż.:Jerzy Antczak; wyk.:Danuta Stenka, Adam Woronowicz, Bożena Stachura, Andrzej Zieliński, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Jadwiga Barańska, Anna Radwan, Piotr Adamczyk; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
08:00 Wiadomości; STEREO
08:10 Pogoda; STEREO
08:10 Inny Pińsk; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
08:40 Raj; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
09:05 Ziarno ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:35 Zbliżenia; program publicystyczny; Dla małoletnich od lat 12
10:00 Ostatni Taki Kresowiak  51'; film dokumentalny; reż.:Henryj Janas, Tadeusz Wudzki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Zachować pamięć  14'; reportaż
11:10 Zaproszenie - Smak Doliny Dolnej Wisły; Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Plebania - odc. 943; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
11:55 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:05 Klan - odc. 1325; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
12:25 Wieści Polonijne; STEREO
13:00 Wiadomości; STEREO
13:15 Egzamin z życia - odc. 90; serial TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
14:00 Errata do biografii - Stanisław Cat - Mackiewicz; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Biznes z gwarancją; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:50 Lekcja muzyki  25'; film dokumentalny; reż.:Andrzej Mańkowski; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Olimpijczycy 2008 - odc. 3; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:35 Pasje księdza proboszcza; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
16:00 Raj ; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
16:30 Inny Pińsk; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
17:00 Teleexpress; STEREO
17:15 Ziarno ; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:40 Ostatni Taki Kresowiak  51'; film dokumentalny; reż.:Henryj Janas, Tadeusz Wudzki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:50 Plebania - odc. 943; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
19:15 Dobranocka - Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie; Bez ograniczeń wiekowych
19:30 Wiadomości; STEREO
19:50 Sport; STEREO
19:55 Pogoda; STEREO
20:10 Klan - odc. 1325; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:35 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:15 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:55 Koncert, jakiego nie będzie...; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Panorama; STEREO
24:00 Pogoda; STEREO
00:05 Sport Telegram; STEREO
00:10 Inny Pińsk; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:40 Pamiętaj o mnie; koncert życzeń; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
00:50 Plebania - odc. 943; telenowela TVP; STEREO, 16:9, Dla małoletnich od lat 12
01:15 Dobranocka za oceanem - Kasztaniaki - Co ma wisieć nie utonie; Bez ograniczeń wiekowych
01:30 Wiadomości; STEREO
01:50 Sport; STEREO
02:00 Klan - odc. 1325; telenowela TVP; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
02:20 Z daleka, a z bliska; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
03:05 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
04:40 Ostatni Taki Kresowiak  51'; film dokumentalny; reż.:Henryj Janas, Tadeusz Wudzki; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:30 Ze śpiewnika Jacka Kaczmarskiego; koncert; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
05:45 Rozmowy na temat... - "Album widoków historycznych Polski poświęconego Rodakom"; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
06:00 Zakończenie dnia
07:00 Serwis info; STEREO
07:19 Pogoda; STEREO
07:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:24 Serwis sportowy; STEREO
07:27 Pogoda; STEREO
07:30 Serwis info; STEREO
07:45 OTV - PASMO LOKALNE
08:30 Serwis info; STEREO
08:45 OTV - PASMO LOKALNE
09:00 Serwis info; STEREO
09:16 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:27 Bez Komentarza; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:03 Legenda Orląt Lwowskich; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Serwis info; STEREO
10:55 Pogoda; STEREO
10:57 Serwis sportowy; STEREO
11:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:56 Pogoda; STEREO
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Bez Komentarza; STEREO
12:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:03 Komentarz - Kraj; STEREO
13:24 Bez Komentarza; STEREO
13:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:56 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Bez Komentarza
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:56 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Raport z Polski; STEREO
15:27 Bez Komentarza; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 OTV - PASMO LOKALNE
17:15 16/16 - Ostatni wywiad Biskupa Jeża; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis info; STEREO
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 OTV - PASMO LOKALNE
20:00 Litania Miast; STEREO
21:02 Pogoda; STEREO
21:06 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 OTV - PASMO LOKALNE
22:30 Serwis info; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
22:58 Do góry nogami (Upside Down); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:07 Ostatnia wyprawa Admirała Franklina (Franklin`s Lost Expedition); film dokumentalny kraj prod.Irlandia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Litania Miast; STEREO
01:55 Serwis info
02:20 Pogoda
02:24 Zakończenie dnia

07:00 Serwis info; STEREO
07:19 Pogoda; STEREO
07:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
07:23 Serwis sportowy; STEREO
07:26 Pogoda; STEREO
07:30 Serwis info; STEREO
07:45 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
07:54 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
07:55 Saga rod�w - R�d Sart - Maklakiewicz�w; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
08:15 Okna sztuki; magazyn; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
08:30 Serwis info; STEREO
08:45 KRONIKA WARSZAWSKA; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
08:54 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
09:00 Serwis info; STEREO
09:17 Pogoda; STEREO
09:20 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
09:23 Serwis sportowy; STEREO
09:26 Pogoda; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
10:03 Legenda Orl�t Lwowskich; film dokumentalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
10:30 Serwis info; STEREO
10:55 Pogoda; STEREO
10:57 Serwis sportowy; STEREO
11:01 �wiatowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
11:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:55 Pogoda; STEREO
11:56 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:03 Komentarz - Kraj; STEREO
13:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:55 Pogoda; STEREO
13:56 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ogranicze� wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:55 Pogoda; STEREO
14:59 Serwis sportowy; STEREO
15:07 Raport z Polski; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:59 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Niepotrzebny �wiadek; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
16:30 Dla nies�ysz�cych - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Wiadomo�ci Kuriera; STEREO
16:48 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
16:53 Wywiad Kuriera; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
17:15 16/16 - Ostatni wywiad Biskupa Je�a; cykl reporta�y; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
17:30 Serwis info; STEREO
17:56 Pogoda; STEREO
18:00 Telewizyjny Kurier Warszawski godz.; STEREO
18:12 Raport na gor�co; STEREO
18:14 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
18:15 Kurier Mazowiecki; STEREO
18:24 Wiadomo�ci sportowe - (1.11.2007 - 1; STEREO
18:29 Dzie� Kotana 2007 ; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
18:51 Wierz�, w�tpi�, szukam; Bez ogranicze� wiekowych
19:21 Studio reporta�u - Pami�� jest �yciem; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
19:35 Pami�tamy; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
19:55 Raport na gor�co; STEREO
20:00 Litania Miast; STEREO
21:02 Pogoda; STEREO
21:06 Telekurier - Bli�ej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kurier Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:01 Raport na gor�co; STEREO
22:03 Wiadomo�ci sportowe - (1.11.2007 - 2; STEREO
22:08 Pogoda dla Warszawy i Mazowsza; STEREO
22:09 Studio reporta�u - Straszne s�oje og�rk�w; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
22:30 Serwis info; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
22:58 Do g�ry nogami (Upside Down); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
23:43 Niepotrzebny �wiadek; reporta�; STEREO, Dla ma�oletnich od lat 7
00:07 Ostatnia wyprawa Admira�a Franklina (Franklin`s Lost Expedition); film dokumentalny kraj prod.Irlandia (2006); STEREO, Dla ma�oletnich od lat 12
00:55 Litania Miast; STEREO
01:55 Serwis info; STEREO
02:20 Pogoda; STEREO
02:24 Zako�czenie dnia



07:00 Serwis info; STEREO
07:19 Pogoda; STEREO
07:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:24 Serwis sportowy; STEREO
07:27 Pogoda; STEREO
07:30 Serwis info; STEREO
07:45 Aktualności - flesz; Prognoza pogody
07:50 Zamyślenia nie tylko dla pobożnych
07:55 Śląskie requiem
08:30 Serwis info; STEREO
08:45 Ślązaków portret własny
09:00 Serwis info; STEREO
09:16 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:27 Bez Komentarza; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:03 Legenda Orląt Lwowskich; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Serwis info; STEREO
10:55 Pogoda; STEREO
10:57 Serwis sportowy; STEREO
11:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:56 Pogoda; STEREO
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Bez Komentarza; STEREO
12:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:03 Komentarz - Kraj; STEREO
13:24 Bez Komentarza; STEREO
13:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:56 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Bez Komentarza
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:56 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Raport z Polski; STEREO
15:27 Bez Komentarza; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Aktualności
16:48 Prognoza pogody
16:50 Pamięci Jerzego Kukuczki
17:15 16/16 - Ostatni wywiad Biskupa Jeża; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis info; STEREO
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 Aktualności
18:24 Magazyn meteo
18:30 750-ta rocznica śmierci św. Jacka - koncert z Watykanu
20:00 Litania Miast; STEREO
21:02 Pogoda; STEREO
21:06 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Aktualności
21:50 Prognoza pogody
21:55 Śląskie requiem
22:30 Serwis info; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
22:58 Do góry nogami (Upside Down); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:07 Ostatnia wyprawa Admirała Franklina (Franklin`s Lost Expedition); film dokumentalny kraj prod.Irlandia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Litania Miast; STEREO
01:55 Serwis info
02:20 Pogoda
02:24 Zakończenie dnia
07:00 Serwis info; STEREO
07:19 Pogoda; STEREO
07:21 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
07:24 Serwis sportowy; STEREO
07:27 Pogoda; STEREO
07:30 Serwis info; STEREO
07:45 Kronika
07:55 Pogoda w regionie
08:30 Serwis info; STEREO
08:45 Pod Tatrami
08:55 Pogoda w regionie
09:00 Serwis info; STEREO
09:16 Pogoda; STEREO
09:19 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
09:22 Serwis sportowy; STEREO
09:25 Pogoda; STEREO
09:27 Bez Komentarza; STEREO
09:30 Serwis info; STEREO
09:55 Pogoda; STEREO
09:56 Serwis sportowy; STEREO
10:00 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:03 Legenda Orląt Lwowskich; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
10:30 Serwis info; STEREO
10:55 Pogoda; STEREO
10:57 Serwis sportowy; STEREO
11:01 Światowiec; magazyn turystyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
11:30 Serwis info; STEREO
11:56 Pogoda; STEREO
11:57 Serwis sportowy; STEREO
12:03 Komentarz - Kraj; STEREO
12:24 Bez Komentarza; STEREO
12:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:30 Serwis info; STEREO
12:55 Pogoda; STEREO
12:57 Serwis sportowy; STEREO
13:03 Komentarz - Kraj; STEREO
13:24 Bez Komentarza; STEREO
13:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Serwis info; STEREO
13:56 Pogoda; STEREO
13:57 Serwis sportowy; STEREO
14:03 Komentarz - Kraj; STEREO
14:24 Bez Komentarza
14:27 Serwis Kulturalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:30 Serwis info; STEREO
14:56 Pogoda; STEREO
14:58 Serwis sportowy; STEREO
15:05 Raport z Polski; STEREO
15:27 Bez Komentarza; STEREO
15:30 Serwis info; STEREO
15:55 Pogoda; STEREO
15:58 Serwis sportowy; STEREO
16:05 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
16:30 Dla niesłyszących - Serwis info; STEREO
16:43 Pogoda; STEREO
16:45 Pogoda w regionie
16:50 Magazyn medyczny
17:00 Kalejdoskop regionalny
17:15 16/16 - Ostatni wywiad Biskupa Jeża; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:30 Serwis info; STEREO
17:57 Pogoda; STEREO
18:00 Kronika; Pogoda w regionie
18:20 Tematy dnia
18:27 Krakowskie Impresje Stanisława Markowskiego
18:30 Zwyczajna świętość
19:00 "A wszystko to ty" - jubileusz Marka Grechuty
19:50 Pod Tatrami
20:00 Litania Miast; STEREO
21:02 Pogoda; STEREO
21:06 Telekurier - Bliżej Ciebie; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:30 Serwis info; STEREO
21:43 Pogoda; STEREO
21:45 Kronika
21:55 Pogoda w regionie
22:00 Czas reporterów
22:30 Serwis info; STEREO
22:55 Pogoda; STEREO
22:58 Do góry nogami (Upside Down); film dokumentalny kraj prod.Kanada (2007); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:43 Niepotrzebny świadek; reportaż; STEREO, Dla małoletnich od lat 7
00:07 Ostatnia wyprawa Admirała Franklina (Franklin`s Lost Expedition); film dokumentalny kraj prod.Irlandia (2006); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
00:55 Litania Miast; STEREO
01:55 Serwis info
02:20 Pogoda
02:24 Zakończenie dnia
07:45 Czarodziejki (48)
08:15 Power Rangers (514)
08:45 Babar zwycięzca - film animowany
10:15 Bóg jeden wie, panie Allison - film wojenny, USA 1957
12:25 Terry - dramat, Kanada 2005
14:15 Kryształowe dziedzictwo - film obyczajowy, Niemcy 2002
16:05 Duża ryba - dramat, USA 2003
18:50 Wydarzenia, Sport, Pogoda
19:30 Samo życie (971)
20:00 Tylko miłość (8)
21:00 Ekipa (9)
22:15 CSI: Kryminalne Zagadki Nowego Jorku (30)
23:15 W rękach wroga - film wojenny, USA 2004
01:30 Zanim do tego dojdzie - film sensacyjny, Kanada 1999
03:15 Nagroda gwarantowana
04:15 Nocne randki
07:00 Droga do El Dorado - film animowany
08:30 Dzień dobry TVN
11:00 Superniania
12:00 Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń - film familijny, Niemcy/USA 2004
14:15 Tata duch - komedia, USA 1990
16:00 Sknerus - komedia, USA 1994
18:25 Detektywi
19:00 Fakty, Sport, Pogoda
19:50 Uwaga!
20:15 W-11 - wydział śledczy
20:55 Na Wspólnej (869)
21:30 Morderstwo w Białym Domu - film sensacyjny, USA 1997
23:40 Agenci NCIS (8)
00:40 Twarzą w twarz (9)
01:40 Multikino
02:05 Uwaga!
07:35 Milionerzy - film animowany
09:15 Syreny - film przygodowy, USA 2003
11:05 Big Brother 4.1: Prosto z domu
11:35 Big Brother 4.1: Nominacje
12:35 Kleopatra (1) - dramat historyczny, Szwajcaria/USA/Wlk. Bryt. 1963
15:00 Piknik pod Wiszącą Skałą - dramat psychologiczny, Australia 1975
17:30 Big Brother 4.1: Prosto z domu
18:00 Kto pokocha moje dzieci? - film obyczajowy, USA 1983
20:00 Big Brother 4.1
21:00 Zabić księdza - dramat polityczny, Francja/USA 1988
23:30 Big Brother 4.1: Extra
00:00 Happy Hour
01:00 Wydarzenia, Sport
01:40 Big Brother 4.1
02:30 Big Brother 4.1: Prosto z domu
02:55 Big Brother 4.1: Extra
03:20 Muzyczne listy
04:10 TV Market
09:00 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
09:05 Studio Kultura - Informacje; STEREO
09:10 Życie jako śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową  96'; film TVP; reż.:Krzysztof Zanussi; wyk.:Zbigniew Zapasiewicz, Krystyna Janda, Tadeusz Bradecki, Monika Krzywkowska, Paweł Okraska, Szymon Bobrowski, Stanisława Celińska, Aleksander Fabisiak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
10:50 Wasilewski-Kurkiewicz-Miśkiewicz Trio; koncert; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:20 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
11:25 Niezapomniany Leonard Bernstein - (9); STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
11:35 Symfonie Beethovena pod dyrekcją Leonarda Bernsteina - (9) (.); koncert kraj prod.Niemcy (1981); STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:50 Galeria malarstwa polskiego - Śmierć; Bez ograniczeń wiekowych
13:00 Studio Kultura - Rozmowy - Fantazja polska; Bez ograniczeń wiekowych
13:30 Polski film dokumentalny - Born dead  53'; film dokumentalny; reż.:Jacek Bławut; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:20 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
14:25 Henryk Mikołaj Górecki - III Symfonia "Symfonia pieśni żałosnych"; koncert; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
15:30 List do Ameryki (Pismo do Amerika)  87'; film obyczajowy kraj prod.Węgry, Bułgaria, Holandia (2001); reż.:Iglika Triffonova; wyk.:Phillip Avramov, Ana Papadopulu, Peter Antonov, Andy Barret; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
16:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
17:05 Strefa sztuki - Stanisław Rodziński - prawdzie naprzeciw  55'; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Totus Tuus - Henryk Mikołaj Górecki; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Studio Kultura - Informacje; STEREO
18:30 Rozmowy istotne - Etgar Keret; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
19:00 Reżyserzy - Howard Hawks - amerykańska legenda (Howard Hawks American Artis)  57'; film dokumentalny kraj prod.Wielka Brytania (1996); reż.:Kevin Macdonald; Dla małoletnich od lat 12
19:55 Wojciech Kilar - "Kościelec 1909"; koncert; Bez ograniczeń wiekowych
20:15 Bajkonurrr, czyli w świecie książek dla dzieci; magazyn; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:30 Kino jest sztuką - Siedmiu samurajów (Shichinin no samuraj)  192'; dramat kraj prod.Japonia (1954); reż.:Akira Kurosawa; wyk.:Toshiro Mifune, Takashi Shimura, Ko Kimura, Daisuke Kato, Seiji Miyaguchi, Yoshio Inaba; Dla małoletnich od lat 12
23:40 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:45 Strefa - Studio Alternatywne - Sztuka i religia - Paweł Kwiek; magazyn; Dla małoletnich od lat 12
00:55 Przewodnik; magazyn; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
01:00 Kino nocne - Woyzeck (Woyzeck)  77'; dramat kraj prod.Niemcy (1979); reż.:Werner Herzog; wyk.:Klaus Kinski, Eva Mattes, Wolfgang Reichmann, Willy Sennelrogge, Josef Bierbichler, Paul Burian; Dla małoletnich od lat 16
02:20 Studio Kultura - Informacje; STEREO
02:35 Rozmowy istotne - Etgar Keret; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:00 Czytelnia odc. 32; magazyn; STEREO, 16:9, Bez ograniczeń wiekowych
03:30 Zakończenie programu
10:00 Notacje - Zbigniew Religa 3; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
11:00 Konflikty, bitwy, wojny - Bitwa o Tobruk; program historyczny; Dla małoletnich od lat 12
12:30 Dzieje Polaków - Jarosław Iwaszkiewicz. Ikar; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
12:55 Pogoda domu niechaj bedzie z tobą. Jarosław Iwaszkiewicz; film dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
13:15 Dzieje Polaków - Jarosław Iwaszkiewicz. Ikar; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
14:00 Zakręty dziejów - Piekło Sybiru; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
15:30 U źródeł cywilizacji - Jan Paweł II w Meksyku; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:25 Papież w Meksyku; reportaż; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
17:00 Kulisy III RP - Plan Balcerowicza; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
18:00 Z archiwów PRL - u odc. 6; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
18:30 Siła bezsilnych - Zielona Góra, maj 1960; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
18:35 Non possumus.Kościół katolicki wobec władzy komunistycznej - odc 3/5; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:30 Siła bezsilnych - Zielona Góra, maj 1960; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:40 16/16 - Rzucałem kamieniami...; cykl reportaży; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
19:55 Siła bezsilnych - Zielona Góra, maj 1960; cykl dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
20:05 Kontrowersje - "Na pomoc Łotwie"; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
20:40 Kontrowersje - "Na pomoc Łotwie"; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:00 Łączy nas Polska; felieton; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
21:15 Kontrowersje - "Na pomoc Łotwie"; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:30 Konflikty, bitwy, wojny - Nie tylko Enigma; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Tajemnice Enigmy; film dokumentalny; reż.:Andrzej Tomczak; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
22:15 Konflikty, bitwy, wojny - Nie tylko Enigma; program historyczny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
22:35 Portal - magazyn historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
23:05 Notacje - Wojciech Siemion 1; program historyczny; Bez ograniczeń wiekowych
00:05 Zakończenie dnia
07:05 Reportaż Trójki - Przerwany oes; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
07:35 Pełnosprawni; magazyn dla niepełnosprawnych; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
08:05 Koszykówka kobiet - PLKK: CCC Polkowice - Wisła Kraków; STEREO
09:45 Gwiazdy wielkiego sportu - Klempel x 236; Bez ograniczeń wiekowych
10:10 Ślady na śniegu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
10:45 Złote transmisje - Wembley 1973; Bez ograniczeń wiekowych
12:45 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Jan Ciszewski; Bez ograniczeń wiekowych
13:10 Deyna; film dokumentalny; STEREO, Dla małoletnich od lat 12
13:50 Kaziu, Polska Ci dziękuje; film dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
14:35 Z archiwum TVP - Papież a sport; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
15:15 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Jerzy Pawłowski; Bez ograniczeń wiekowych
15:45 Z piłką przez świat - Magiczna gra; magazyn; Bez ograniczeń wiekowych
16:35 Z archiwum TVP - Ernest Pohl; cykl dokumentalny; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
16:40 Z archiwum TVP - Janusz Kusociński; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
16:45 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Władysław Komar; Bez ograniczeń wiekowych
17:10 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Teresa Ciepły; Bez ograniczeń wiekowych
17:35 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Zdzisław Krzyszkowiak; Bez ograniczeń wiekowych
17:55 Gwiazdozbiór polskiego sportu - Tomasz Hopfer; Bez ograniczeń wiekowych
18:15 Złote transmisje - Montreal 1976 - Polska - ZSRR; Bez ograniczeń wiekowych
19:45 Reportaż Trójki - Przerwany oes; reportaż; Dla małoletnich od lat 7
20:10 Ścigany; film dokumentalny; Dla małoletnich od lat 16
20:40 Gwiazdy wielkiego sportu - Jesse Owens; STEREO, Bez ograniczeń wiekowych
21:10 Ślady na śniegu; reportaż; Bez ograniczeń wiekowych
21:45 Z archiwum TVP - Stanisław Marusarz - wspomnienia; cykl dokumentalny; Bez ograniczeń wiekowych
22:00 Boks - Mistrzostwa Świata w Boksie Amatorskim - Chicago 2007 (1/8 finału nr II); STEREO, Dla małoletnich od lat 12
23:30 Tottenham TV  cz. I; STEREO
00:30 Tottenham TV  cz. II; STEREO
01:20 Tottenham TV cz. III; STEREO
02:15 Zakończenie dnia

06:00    Mechanik    magazyn    stereo    
06:30    Wypadek - przypadek    magazyn    stereo    
07:00    Telesklep        
08:00    FOTOMANIA jak fotografować    stereo    
08:15    De Lux 8 minut    program motoryzacyjny    stereo    
08:30    Ratunek na morzu    stereo    
09:30    Gadżet Lab    magazyn    stereo    
10:00    Texas S.W.A.T.    magazyn    stereo    
10:30    Uwaga! Pirat    magazyn    stereo    
11:00    Turbo Kamera    magazyn    stereo    
11:25    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
12:20    Szkoła Auto 2    program motoryzacyjny    stereo    
12:35    Telesklep        
13:05    Zakup Kontrolowany 4    stereo    
14:00    Wypadek - przypadek    magazyn    stereo    
14:30    Turbo Kamera    magazyn    stereo    
14:55    Sposób na złodzieja    magazyn    stereo    
15:25    Texas S.W.A.T.    magazyn    stereo    
15:50    Sporrrt    magazyn    stereo    
16:20    Szkoła Auto 2    program motoryzacyjny    stereo    
16:35    Gadżet Lab    magazyn    stereo    
17:00    Garaż dwóch takich    magazyn    stereo    
17:30    Raport Turbo    magazyn    stereo    
17:45    Auto Mundial    magazyn    stereo    
18:15    Test 300    magazyn    stereo    
18:45    Mechanik    magazyn    stereo    
19:15    28 sekund    magazyn    stereo    
19:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
20:00    Ratunek na morzu    stereo    
21:00    Raport Turbo    magazyn    stereo    
21:15    Wypadek - przypadek    magazyn    stereo    
21:45    Texas S.W.A.T.    magazyn    stereo    
22:15    Na każdą kieszeń    program motoryzacyjny    stereo    
22:45    Raport Turbo    magazyn    stereo    
23:00    Zakup Kontrolowany 4    stereo    
00:00    Turbo Erotyk        
00:30    Telesklep        
01:30    Grand Prix na torze    program motoryzacyjny    stereo    
02:00    Sporrrt    magazyn    stereo    
02:30    Test 300    magazyn    stereo    
03:00    Automaniak Max    program motoryzacyjny    stereo    
04:00    Zakup Kontrolowany 4

Ad blocker interference detected!


Wikia is a free-to-use site that makes money from advertising. We have a modified experience for viewers using ad blockers

Wikia is not accessible if you’ve made further modifications. Remove the custom ad blocker rule(s) and the page will load as expected.

Więcej z Fandomu

Losowa wiki