FANDOM


TVP 1

05:50 Telezakupy

06:05 Moda na sukces (5617)

06:35 Moda na sukces (5618)

07:00 Transmisja mszy świętej z Sanktuarium Bożego Miłosierdzia w Krakowie-Łagiewnikach

08:00 Tydzień

08:25 Las bliżej nas

08:40 Zabawy z Lippy and Messy: Kraina skarbów - kurs języka angielskiego

08:50 Dziecięca Eskorta McDonald's - program dla dzieci

08:55 Dora poznaje świat (23)

09:25 SpongeBob Kanciastoporty: Prima aprilis (19)

09:55 iCarly (25)

10:25 Czy wiesz, że... - magazyn popularnonaukowy (USA,2008)

10:55 Zacisze gwiazd: Dorota Pomykała

11:25 Oko w oko - wywiad z Włodzimierzem Lubańskim

11:50 Między ziemią a niebem

12:00 Anioł Pański

12:15 Między ziemią a niebem

12:55 Euro według Gesslera

13:25 Dzika Polska: Szaleńcy natury - ja, borsuk

13:55 BBC w Jedynce: Wielki Rów Afrykański (2) - film dokumentalny (Wielka Brytania,2010)

15:00 Miłość na wybiegu - komedia romantyczna (Polska,2009)

17:00 Teleexpress

17:15 Pogoda

17:25 Komisarz Alex: Pod ulicami Łodzi (5/13)

18:20 Jaka to melodia? - finał marca

18:55 Dziecięca Eskorta McDonald's - program dla dzieci

19:00 Wieczorynka: Gumisie: Cudowny eliksir (40)

19:30 Wiadomości

19:55 Sport

20:05 Pogoda

20:15 Ranczo 6: Seks nocy letniej (70)

21:05 Piąty stadion - rozgrzewka (1)

21:15 Zakochana Jedynka: Pod słońcem Toskanii - komedia obyczajowa (USA,Włochy,2003)

23:15 Dynastia Tudorów 2 (5/10) - serial historyczny (USA,Irlandia,Kanada,2008)

00:15 Dynastia Tudorów 2 (6/10) - serial historyczny (USA,Irlandia,Kanada,2008)

01:15 Kino nocnych marków: Ziemia obiecana (2-ost.) - dramat historyczny (Polska,1974)

02:25 Zakończenie programu

TVP 2

06:00 Słowo na niedzielę

06:10 Nie tylko dla pań: Tajemnice Jasnej Góry: Cudowny obraz (1/5)

06:40 Nie tylko dla pań: Tajemnice Jasnej Góry: Za klauzurą (2/5)

07:10 100 tysięcy bocianów: Kruk (67)

07:40 M jak miłość (903)

08:40 Barwy szczęścia (729)

09:10 Barwy szczęścia (730)

09:45 Rodzinne oglądanie: Matka: Ziemia - Planeta człowieka (5-ost.) - serial dokumentalny

10:50 Wojciech Cejrowski - boso przez świat: Rejs dla zuchwałych

11:30 Makłowicz w podróży: Tunezja - Dżerba

12:05 Bitwa na głosy

13:50 Bitwa na głosy - co słychać?

14:00 Familiada

14:30 Ja to mam szczęście! (8)

15:10 Szansa na sukces: Acid Drinkers

16:15 Na dobre i na złe: Gra bez zasad (479)

17:10 Kultura, głupcze - magazyn kulturalno-społeczny

18:00 Panorama

18:30 Sport telegram

18:35 Pogoda

18:50 "Tak to leciało!" - kulisy

19:00 Tak to leciało!

20:00 Piąty stadion - rozgrzewka (1)

20:10 Kabaretowy Klub Dwójki: Z kabaretem Jurki

21:10 Aida (5)

22:15 Tak jest - piosenki Jacques'a Brela (1) - koncert galowy 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

23:10 WOK - Wszystko o Kulturze: Przegląd Piosenki Aktorskiej - magazyn

23:25 Tak jest - piosenki Jacques'a Brela (2) - koncert galowy 33. Przeglądu Piosenki Aktorskiej

00:30 Studio filmowe Dwójki: Bellissima - film obyczajowy (Polska,2000)

01:35 Balanga - dramat obyczajowy (Polska,1993)

02:55 Zakończenie programu

TVP Info

07:00 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

07:30 Serwis info

07:39 Pogoda

07:45 Program lokalny

08:30 Serwis info

08:41 Pogoda

08:45 Program lokalny

09:00 Polska według Kreta: Przemyśl i okolice (24) - magazyn turystyczny

09:30 Serwis info

09:50 Pogoda

09:55 Serwis sportowy

10:00 Głos mediów

10:30 Serwis info

10:50 Pogoda

10:55 Serwis sportowy

11:00 Tu Kultura - magazyn kulturalny

11:30 Serwis info

11:50 Pogoda

11:55 Serwis sportowy

12:00 Serwis info - podsumowanie tygodnia

12:30 Serwis info

12:50 Pogoda

12:55 Serwis sportowy

13:01 Prawdę mówiąc

13:30 Serwis info

13:50 Pogoda

13:55 Serwis sportowy

14:00 Wierzę, wątpię, szukam

14:30 Serwis info

14:50 Pogoda

14:55 Serwis sportowy

15:00 Reportaż TVP Info: Tajemnice Euro: Europejska Bułgarska - reportaż (Polska,2012)

15:15 Czas na jazdę - MOTOINFO (1) - magazyn motoryzacyjny

15:30 Serwis info

15:51 Pogoda

16:00 Teleplotki

16:30 Serwis info

16:56 Pogoda

17:00 Program lokalny

20:00 Listy gończe

20:30 Serwis info

20:43 Pogoda

20:51 Młodzież kontra

21:30 Serwis info

21:41 Pogoda

21:45 Program lokalny

22:30 Serwis info

22:51 Pogoda

22:55 Piąty stadion - rozgrzewka (1)

23:00 Sportowa niedziela

23:26 Operacja życie (17)

23:53 Operacja życie (18)

00:25 Tu Kultura - magazyn kulturalny

00:57 Głos mediów

01:25 Serwis info

01:47 Pogoda

01:53 Sportowa niedziela

02:10 Polska według Kreta: Przemyśl i okolice (24)- magazyn turystyczny

02:34 Listy do PRL-u

02:41 Młodzież kontra

03:15 Pogoda

03:21 Reportaż TVP Info: Tajemnice Euro: Europejska Bułgarska - reportaż (Polska,2012)

03:35 Czas na jazdę - MOTOINFO (1) - magazyn motoryzacyjny

03:50 Era wynalazków - magazyn popularnonaukowy

04:05 Operacja życie (17)

04:31 Operacja życie (18)

05:01 Tu Kultura - magazyn kulturalny

05:27 Teleplotki

Polsat

05:00 Wstawaj! Gramy!

06:00 Nowy Dzień z Polsat News

07:15 Przygody Animków (15) 

07:45 Przygody Animków (16) 

08:15 Miś Yogi (40) 

08:25 Miś Yogi (41) 

08:35 Miś Yogi (42) 

08:45 Pinky i Mózg 3 (31) 

09:15 Pinky i Mózg 3 (32) 

09:45 Scooby-Doo 2 (13) 

10:15 The Looney Tunes Show (4) 

10:40 Historie przy kawie (5) 

10:45 Garfield ucieka z komiksu - film animowany (USA,2007) 

12:30 Wielka biała pięść - komedia (USA,1996) 

14:25 Don Chichot - film animowany (Hiszpania,Włochy,2007) 

16:15 Tylko taniec. Got to dance (5) - program rozrywkowy 

17:45 Pamiętniki z wakacji (26) 

18:50 Wydarzenia

19:20 Sport

19:25 Prognoza pogody

19:30 Państwo w państwie (24) - program publicystyczny

20:00 Tylko muzyka. Must be the music (5) - program rozrywkowy

22:00 Kości 7 (133) 

23:00 Prima aprilis - horror (USA,2008) 

01:00 Magazyn sportowy 

03:00 Tajemnice losu 

04:45 TV Market 

TVN

05:40 Uwaga!

05:55 Mango

08:00 Maja w ogrodzie (14)

08:25 Akademia ogrodnika (14)

08:30 Dzień dobry TVN

11:00 Co za tydzień

11:40 Przepis na życie 3 (4)

12:40 Prawo Agaty (5)

13:40 You can dance - Po prostu tańcz! 7 (4)

14:40 X Factor 2 (5)

16:10 Przyjaciel gangstera - komedia kryminalna (Francja,2003)

18:00 Milion w minutę (7)

19:00 Fakty

19:25 Sport

19:35 Pogoda

19:45 Uwaga!

20:00 Surowi rodzice (4) - reality show

21:00 Prawo Agaty (6)

22:00 Szybcy i wściekli: Tokio Drift - film sensacyjny (USA,2006)

00:10 Szymon na żywo (3)

01:10 Uwaga!

01:25 Arkana magii

02:45 Rozmowy w toku

03:25 Nic straconego

TV 4

05:05 Galileo - program popularnonaukowy

05:50 V Max - magazyn motoryzacyjny

06:20 Dekoratornia

06:50 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (4)

07:50 Ryzykanci 5 (15)

08:50 Miłośnicy psów - film obyczajowy (USA,2006)

11:00 Galileo (269) - program popularnonaukowy

12:00 mała Czarna (339) - talk show

13:00 Dekoratornia

13:30 Spadkobiercy - program rozrywkowy

14:30 Łowca krokodyli: dzienniki (1)

15:00 Łowca krokodyli: dzienniki (2)

15:30 Mistrz kuchni: Gordon Ramsay (5)

16:30 Heidi i dzieciaki (5) - talk show

16:55 Pogromcy duchów - komedia SF (USA,1984)

19:00 Galileo (271) - program popularnonaukowy

20:00 Podniebni przemytnicy - film sensacyjny (USA,2010)

22:20 Spadkobiercy (54) - program rozrywkowy

23:20 Prawo do zemsty - film sensacyjny (USA,2001)

01:20 Ośmiornica - horror (USA,2000)

03:15 TV Market

03:30 To był dzień

04:20 To był dzień na świecie

04:45 Zakończenie programu

TV Puls

06:00 Muzyczny budzik - program muzyczny

06:30 Do góry nogami! (4) - program rozrywkowy

07:40 Taki jest świat - program informacyjny

08:30 Potęga przyrody: Tasmania - kraina diabłów (8)

09:30 Tropem drapieżników (4)

10:30 Mali detektywi - film familijny (Szwecja,2008)

12:35 Gang młodego Olsena i czarne złoto - film familijny (Norwegia,2009)

14:30 Rogate ranczo - film animowany (USA,2004)

16:25 Goście w Ameryce - komedia (USA,Francja,2001)

18:30 Szczenięce lata Toma i Jerry'ego 3 (8)

19:00 Chip i Dale (22)

19:30 Timon i Pumba (31)

20:00 Na linii strzału - film sensacyjny (USA,2006)

22:00 Niezwykłe przypadki medyczne 3 (3) - serial dokumentalny

23:00 Podniebny horror 10 (5) - serial dokumentalny

00:00 Gliniarz z Memphis 2 (6)

01:00 Taki jest świat - program informacyjny

02:00 Do góry nogami! (4) - program rozrywkowy

03:00 Zobacz to!

TVN 7

05:35 Nowe przygody "starej" Christine (9/22)

06:10 Nowe przygody "starej" Christine (10/22)

06:40 Mango

08:45 Columbo (5/6)

10:40 Małpi kłopot - komedia (USA,Japonia,1994)

12:40 Prezydent: Miłość w Białym Domu - komedia romantyczna (USA,1995)

15:00 Przygoda na Dzikim Zachodzie - western (USA,1994)

17:00 Pod osłoną nocy (16)

17:55 Niania: Wielki finał (133)

18:25 Niania: Wielki finał (134)

18:55 Dwóch i pół (7/24)

19:25 Reguły gry: Siostra żony (7)

20:00 Hity na niedzielę: Wykonać wyrok - film sensacyjny (Kanada,USA,1990)

21:55 Dowody zbrodni (7/23)

22:55 Californication 3 (7)

23:35 Hity na niedzielę: Więcej niż wszystko - dramat sensacyjny (USA,1987)

01:30 Arkana magii

03:30 Pascal: po prostu gotuj (10)

04:00 Pascal: po prostu gotuj (11)

04:30 Zakończenie programu

TV 6

09:25 Różowa Pantera (59)

09:50 Różowa Pantera (60)

10:15 TV Market

10:55 Muzyczne listy - magazyn muzyczny

12:05 Inspektor Gadżet (32)

12:35 M.A.S.K. (52)

13:05 Inspektor Gadżet (33)

13:35 M.A.S.K. (53)

14:00 Mam talent! - wersja amerykańska (11)

15:00 Idol - wersja amerykańska (38) - program rozrywkowy

16:00 Idol - wersja amerykańska (39) - program rozrywkowy

17:00 Z lodów północy na pustynię - film dokumentalny (Austria,2010)

18:10 Komisarz Rex 3 (8)

19:10 Komisarz Rex 3 (9)

20:10 Big Brother 5 - ring - reality show

21:05 Big Brother 5 - ring: wyniki - reality show

22:00 Ace Ventura Junior - film przygodowy (USA,2008)

00:00 Włatcy móch 7: Magiczne moce (85)

00:30 Włatcy móch 7: Ódópieni (86)

01:00 Regina (17)

01:30 Regina (18)

02:00 Zakończenie programu

Polsat Sport News

06:45 Sportowe podsumowanie dnia

07:00 Sport Flash

07:05 Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup - mecz finałowy: AZS Tytan Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska

08:00 Sport Flash

08:05 Siatkówka mężczyzn: Challenge Cup - mecz finałowy: AZS Tytan Częstochowa - AZS Politechnika Warszawska

09:00 Sport Flash

09:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy

10:00 Sport Flash

10:05 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy

11:00 Sport Flash

11:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 1. mecz półfinałowy

12:00 Sport Flash

12:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 1. mecz półfinałowy

13:00 Sport Flash

13:05 Trans World Sport

14:00 Sport Flash

14:05 Magazyn golfowy

14:30 Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy

16:00 Sport Flash

16:05 Piłka ręczna kobiet: Puchar Polski - mecz finałowy

17:00 Sport Flash

17:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 2. mecz półfinałowy

18:00 Sport Flash

18:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - 2. mecz półfinałowy

19:00 Sport Flash

19:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz finałowy

20:00 Sport Flash

20:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz finałowy

21:00 Sport Flash

21:05 Tenis ziemny: Turniej ATP Masters Series w Miami - mecz finałowy

22:00 Sport Flash

22:05 Trans World Sport

23:00 Sportowe podsumowanie dnia

23:15 Piłka nożna: Liga Europejska - mecz ćwierćfinałowy

01:15 Zakończenie programu

Eska TV

09:00 Teenage lista

10:00 Weekend z Jankesem

10:05 ESKA.PL

11:00 Weekend z Jankesem

11:05 Paparazzi

12:00 Weekend z Jankesem

12:05 Multipremier

12:30 Poranny WF - program rozrywkowy

13:00 Weekend z Jankesem

13:05 Fejslista

14:00 Weekend z Jankesem

14:05 ESKA Games - magazyn komputerowy

14:30 Klipy Non Stop

15:00 Weekend z Jankesem

15:05 Hot plota tygodnia

16:00 Weekend z Jankesem

16:05 Hity na czasie

18:00 Backstage Party

18:30 Klipy Non Stop

19:00 World Lista

21:00 smESKA

00:00 Polska noc

TTV

06:00 Pogodny poranek - program informacyjny

09:00 Blisko ludzi (1)

09:30 Blisko ludzi (2)

10:00 Psie Adopcje 2 (1/10) - serial dokumentalny

10:35 Biznes Reaktywacja - serial dokumentalny

11:00 Życie w przepychu (14/20) - serial dokumentalny (Ukraina,2011)

12:00 Jeszcze raz Dzień Dobry: Nauka jest wszędzie

12:35 W trasie (10/14) - serial dokumentalny

13:35 Druga twarz (6) - reality show

14:10 Rosyjskie laleczki (5/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

14:40 Jak się ubrać w kryzysie (3/12) - serial dokumentalny

15:15 Kartoteka 2 (1/14) - serial fabularno-dokumentalny

16:10 Jeszcze raz Dzień Dobry 2 (1/9) - magazyn

16:45 Blisko ludzi (1)

17:10 Pogoda

17:15 Express popołudniowy

17:30 Blisko ludzi (2)

18:00 W trasie (10/14) - serial dokumentalny

18:30 Biznes Reaktywacja - serial dokumentalny

19:30 Rosyjskie laleczki (5/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

20:00 Jak się ubrać w kryzysie (3/12) - serial dokumentalny

20:30 Życie w przepychu (14/20) - serial dokumentalny (Ukraina,2011)

21:30 Kartoteka 2 (2/14) - serial fabularno-dokumentalny

22:30 Przed północą extra (5/50) - magazyn informacyjny

23:05 W trasie (10/14) - serial dokumentalny

23:35 Raz lepiej, raz gorzej extra (5/10) - magazyn informacyjny

00:35 Psie Adopcje 2 (1/10) - serial dokumentalny

01:05 Rosyjskie laleczki (5/12) - serial dokumentalny (USA,2012)

01:30 Życie w przepychu (14/20) - serial dokumentalny (Ukraina,2011)

02:30 Przed północą extra (5/50) - magazyn informacyjny

03:00 Kartoteka 2 (2/14) - serial fabularno-dokumentalny

04:30 Psie Adopcje 2 (1/10) - serial dokumentalny

05:00 Zakończenie programu

Polo TV

06:00 Hit dnia

06:05 Weekend w Polo TV

07:00 Power Play

07:05 Gramy na życzenie!

08:00 Hit dnia

08:05 Weekend w Polo TV

09:00 Przebojowe historie

09:10 Tylko disco!

10:20 Disco Relax

11:20 Dance w Polo TV

12:00 Power Play

12:05 Przebojowe historie

12:23 Szalone lata 90.

13:00 Hit dnia

13:05 Szalone lata 90.

14:00 Przebojowe historie

14:10 Dance w Polo TV

14:30 Disco Polo Live

15:23 Strefa nowości i hitów

16:00 Hit dnia

16:05 Scena Polo TV

17:00 Power Play

17:09 Na dobry humor

17:30 Hity wszech czasów

18:05 Przebojowe historie

18:15 Hity wszech czasów

18:30 Wieczór z biesiadą

19:00 Szalone lata 90.

20:05 Koncert w Polo TV

21:05 Power Dance

21:50 Zakochane Polo TV

22:00 Hit dnia

22:05 Hity wszech czasów

TVP Kultura

08:00 Informacje kulturalne

08:20 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

08:50 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja: Kiedy znów zakwitną - program artystyczny (Polska,1968)

09:40 Po trochu wyciągane z lochu, czyli Archiwizja

10:00 Informacje kulturalne

10:25 Dokument tygodnia: Odlot - film dokumentalny (Izrael,2007)

12:00 Co Ty wiesz o filozofii?: Sprawiedliwość (14)

12:20 Studio Kultura - rozmowy: SOS dla kultury

13:10 Witamy w latach 80. - Gothic, industrial i black metal (5) - cykl dokumentalny (Niemcy,2009)

14:10 Byłam przy tym. Olga Lipińska (4) - cykl dokumentalny

14:40 Eugeniusz Bodo - za winy niepopełnione - film dokumentalny (Polska,1997)

15:40 Gubernator - film krótkometrażowy (Polska,1965)

16:20 Tygodnik kulturalny

17:10 Niedziela ze... Stanisławem Soyką (1)

17:45 Niedziela ze... Stanisławem Soyką: Stanisław Soyka Sextet Plus - koncert

18:25 Niedziela ze... Stanisławem Soyką (2)

19:00 Niedziela ze... Stanisławem Soyką: 'Jesteś tym, kim będziesz jutro'. Pasja Szczecińska - koncert (Polska,2011)

20:35 Młody porucznik - film sensacyjny (Francja,2005)

22:40 Młody Muzyk Roku - finaliści Krajowych Eliminacji do Konkursu Eurowizji dla Młodych Muzyków (7)

23:00 32. Warszawskie Spotkania Teatralne (9)

23:25 Więcej niż fikcja: Paryskie domy uciechy - film dokumentalny (Francja,2003)

00:25 Co Ty wiesz o filozofii?: Sprawiedliwość (14)

00:40 Niedziela ze... Stanisławem Soyką (1)

01:20 Niedziela ze... Stanisławem Soyką: Stanisław Soyka Sextet Plus - koncert

01:50 Niedziela ze... Stanisławem Soyką (2)

02:30 Niedziela ze... Stanisławem Soyką: 'Jesteś tym, kim będziesz jutro'. Pasja Szczecińska - koncert (Polska,2011)

04:00 Młody porucznik - film sensacyjny (Francja,2005)

05:55 Zakończenie programu

TVP Historia

08:05 Tajemnice Watykanu: Ogród na wzgórzu (9/14)

08:40 Polska i świat z historią w tle: Odpalić bombaja - reportaż

09:00 Marion du Faouët - królowa złodziei (1/2) - film kostiumowy (Polska,Francja,1997)

10:50 Smaki czasu z Karolem Okrasą: Iwona Guzowska

11:20 Zamek Valencay - film dokumentalny (Francja,2006)

11:50 Po co nam to było?: Marzenia o M-3

13:00 Bombowcy: Do maszyn (1/2) - film dokumentalny (Polska,2007)

13:30 Było, nie minęło - kronika zwiadowców historii

14:05 Lech Majewski. Świat według Bruegla - film dokumentalny (Polska,2009)

15:00 Wielka gra - teleturniej

16:00 Spór o historię. Konflikt o Wileńszczyznę - debata

16:40 Marion du Faouët - królowa złodziei (1/2) - film kostiumowy (Polska,Francja,1997)

18:30 Światowiec

19:10 Dziennik Telewizyjny - 01.04.1989

19:40 Naprawdę jaka jesteś... Anna Dymna - widowisko kameralne

20:20 Szabla od Komendanta - komedia (Polska,1995)

22:10 Buty do nieba - film dokumentalny (Polska,2006)

22:40 Na życzenie widzów: Ostatni redyk - reportaż (Polska,1979)

23:35 Dziennik Telewizyjny - 01.04.1989

00:05 Zakończenie programu

TVP Polonia

06:05 Galeria (29)

06:30 Galeria (30)

06:55 Galeria (31)

07:15 Galeria (32)

07:40 Galeria (33)

08:10 Opole 2010 na bis - koncert

08:25 Polonia 24

08:55 Ziarno

09:25 Szkoła na Słonecznej: www. naszaszkola.cz (7)

10:00 EURO 2012 - magazyn

10:35 Ukryte życie Jezusa - film dokumentalny (Polska,2010)

11:35 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

11:50 Między ziemią a niebem

12:00 Anioł Pański

12:15 Między ziemią a niebem

12:45 Pod Tatrami

13:00 Transmisja mszy świętej z kościoła pw. św. Doroty w Radomiu

14:35 Opole 2010 na bis: Kombii w Opolu - koncert

14:55 Kocham Cię, Polsko!

16:20 Skarby nieodkryte - teleturniej

16:50 Salon Polonii - magazyn polonijny

17:30 Teleexpress

17:50 M jak miłość (887)

18:45 Rezydencja (58)

19:15 Weekendowy magazyn filmowy

19:40 Dobranocka: Noddy w krainie zabawek 2: Noddy i nakręcana szczęka (51)

20:00 Wiadomości

20:20 Sport

20:30 Pogoda

20:40 Blondynka: Nie każdy może być grabarzem (3/13)

21:40 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

22:00 Tygodnik.pl

22:40 Kocham Cię, Polsko!

00:05 Salon Polonii - magazyn polonijny

00:50 M jak miłość (887)

01:40 Dobranocka za oceanem: Noddy w krainie zabawek 2: Noddy i nakręcana szczęka (51)

02:00 Wiadomości

02:20 Sport

02:25 Pogoda

02:35 Blondynka: Nie każdy może być grabarzem (3/13)

03:25 Pamiętaj o mnie... - koncert życzeń

03:45 Tygodnik.pl

04:25 Zacisze gwiazd: Łukasz Golec

05:00 Kulturalni PL (82)